>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Counter-Strike: Global Offensive - temat ogólny

Status
Zamknięty.
carlito 157

carlito

Użytkownik
Zapraszam do dyskusji na temat Counter-Strike&#39;a. Jest to temat poświęcony wszystkim co jest związane z meczami CS&#39;a - analizy, typy, a nawet transfery.

Dla większych lanów będą zakładane oddzielne tematy
 
carlito 157

carlito

Użytkownik
Data: 11.11.2015
Godzina: 19:00
Spotkanie: Titan - Penta
Typ: Titan handicap -4.5✅
Kurs: 1.847
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Titan powinno gładko wygrać więcej niż 16-12. Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami:
16:3 inferno
16:3 dust2
16:5 cobblestone
Mapą na to spotkanie będzie dust2, jedna z najlepszych map titan: 11-6 w ostatnim czasię mówi samo za siebię, a dochodzi tu jeszcze różnica tierów między tymi drużynami. Titan jest drużyną z ogromnym potencjałem i głodna wygranych. Rekordowy transfer ScreaM&#39;a wymaga od nich łatwego wygrywania z niżej notowanymi drużynami. Ostatnio przegrywali tylko ze ścisłą światową czołówką, więc wysokie pokonanie Penty powinno być tylko formalnością i rozgrzewką przed ich dzisiejszym meczem z Virtus.Pro.

wynik 16:9 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Z 13

zawistowski94

Użytkownik
Data: 11.11.2015
Godzina: 17:00 ⛔ :-(
Spotkanie: Virtus.pro vs. G2
Typ: Virtus.pro
Kurs: 1.525
Bukmacher: EGB
Analiza: Virtusi po świetnym lanie w USA powinni bez problemu poradzić sobie z G2, zwłaszcza że jest to BO3(trudniej o niespodziankę).
Data: 11.11.2015
Godzina: 19:00
Spotkanie: NiP vs. mousesports ✅ :cool:
Typ: mousesports
Kurs: 1.999
Bukmacher: EGB
Analiza: mousesports świetnie zaprezentowało się na lanie w USA zajmując 2 miejsce. NiP ostatnio jest w tragicznej formie. Warto wspomnieć że mapa rozgrywana w tym spotkaniu do de_mirage. Statystyki Szwedów na tej mapie przez ostatnie 3 miesiące to 1 wygrana i 4 przegrane, Niemców 7 wygranych i tylko 2 porażki.
Data: 11.11.2015
Godzina: 20:00
Spotkanie: Titan vs. Virtus.pro ✅ ;)
Typ: Virtus.pro
Kurs: 1.357
Bukmacher: EGB
Analiza: Na ostatnim lanie oba zespoły spotkały się w półfinale i VP wygrało gładko 2-0. Na mapie de_train(która grana jest w tym meczu)było 16-10 dla Polaków.
//Carlo - scaliłem 3 posty w 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 10

robo

Użytkownik
Data: 11.11.2015
Analiza: Virtusi po świetnym lanie w USA powinni bez problemu poradzić sobie z G2, zwłaszcza że jest to BO3.
świetna analiza, pomijasz fakt że ostatnio G2 pokarało VP 2-0 &quot;zwłaszcza że to było Bo3&quot;? Nie zauważyłeś tendencji że VP zawsze bo LAN&#39;ach gra dużo słabiej? Fakt że myszy grają ostatnio gorzej nie miało wpływu na łatwą wygraną VP? Typu nie neguję ale analizy nie napisałeś tylko wróżenie z fusów.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Data: 11.11.2015
Godzina: 17:00
Spotkanie: Virtus.pro vs. G2
Typ: Virtus.pro
Kurs: 1.525
Bukmacher: EGB
Analiza: Virtusi po świetnym lanie w USA powinni bez problemu poradzić sobie z G2, zwłaszcza że jest to BO3.
Data: 11.11.2015
Godzina: 19:00
Spotkanie: NiP vs. mousesports
Typ: mousesports
Kurs: 1.999
Bukmacher: EGB
Analiza: mousesports świetnie zaprezentowało się na lanie w USA zajmując 2 miejsce. NiP ostatnio jest w tragicznej formie. Warto wspomnieć że mapa rozgrywana w tym spotkaniu do de_mirage. Statystyki Szwedów na tej mapie przez ostatnie 3 miesiące to 1 wygrana i 4 przegrane, Niemców 7 wygranych i tylko 2 porażki.
Data: 11.11.2015
Godzina: 20:00
Spotkanie: Titan vs. Virtus.pro
Typ: Virtus.pro
Kurs: 1.357
Bukmacher: EGB
Analiza: Na ostatnim lanie oba zespoły spotkały się w półfinale i VP wygrało gładko 2-0. Na mapie de_train(która grana jest w tym meczu)było 16-10 dla Polaków.
//Carlo - scaliłem 3 posty w 1
1. Nie wiem czy widziałeś ile godzin mają przegranych przez ostatnie 2 tyg. zawodnicy VP. Poniżej 25h / 2 tyg. gdzie w przygotowaniach do lanów S1mple miał 170+. Reszta zawodników powyżej 120 regularnie robi. Do tego dochodzi podróż z USA która dopiero w poniedziałek się odbyła. Różni zawodnicy, różnie to odczuwają.
2. Typowe 50/50 zero value moim zdaniem. Co prawda w NiPie po sezonie na pewno będą zmiany jak tylko kontrakty się pokończą. Chociaż moim zdaniem najlepszy do zagrania typ ze wszystkich 3 wybranych spotkań.
3. Bez sensu się ładować w to spotkanie, mecz o pietruszkę. Żaden z zespołów nie ma już szans żeby być w czwórce która się kwalifikuje na lana. Dyspozycja dnia przeważy na tym kto wygra po takim kursie nieopłacalne granie takiego ryzyka.
Na podsumowanie dodam, że jest wiele innych bukmacherów którzy dają lepsze kursy na mecze cs-a + dodatkowo nie ma przewalutowania z dolarów na których się zawsze traci.
Tak czy inaczej GOOD LUCK

świetna analiza, pomijasz fakt że ostatnio G2 pokarało VP 2-0 &quot;zwłaszcza że to było Bo3&quot;? Nie zauważyłeś tendencji że VP zawsze bo LAN&#39;ach gra dużo słabiej? Fakt że myszy grają ostatnio gorzej nie miało wpływu na łatwą wygraną VP? Typu nie neguję ale analizy nie napisałeś tylko wróżenie z fusów.
Troszkę się zgadzam z kolegą ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Titan - VP 1 @3,40 betsson ⛔ 13-16 ale spartaczyli końcówkę koncertowo. 13-13 i na resztkach VP wygrywa rundę -.-
Mapa de_train
Myślę, że VP potraktuje bardziej lajtowo mecze ESL ESEA, bo nie mają już praktycznie szans na awans zagrają tylko by zagrać, bez spiny. Natomiast Tytani o dziwo jeszcze jakieś tam nadzieje mają, więc pewnie powalczą. Ostatnio na LANie na trainie VP okazali się lepsi, ale tak jak wspomnieliście podróż (choć to dotyczy obie ekipy) i zazwyczaj nie ma się chęci na granie zwykłych meczów, mniej ważnych po takim LANie, tym bardziej triumfie. Myślę, że jest tu value.
Mapa jest taka, że jak się dobrze ogarnie CT to można rozgromić rywala. Liczę na Titan.
 
Z 13

zawistowski94

Użytkownik
Data: 12.11.2015
Godzina: 17:00
Spotkanie: RCTIC vs. Vexed
Typ: Vexed
Kurs: 1.204
Bukmacher: EGB
Data: 12.11.2015
Godzina: 18:00
Spotkanie: G2 vs. PENTA
Typ: G2
Kurs: 1.200
Bukmacher: EGB
Data: 12.11.2015
Godzina: 21:00
Spotkanie: PENTA vs. Natus Vincere
Typ: Natus Vincere
Kurs: 1.198
Bukmacher: EGB
Data: 12.11.2015
Godzina: 22:00
Spotkanie: SK vs. mousesports
Typ: mousesports
Kurs: 1.340
Bukmacher: EGB
qqq
świetna analiza, pomijasz fakt że ostatnio G2 pokarało VP 2-0 &quot;zwłaszcza że to było Bo3&quot;? Nie zauważyłeś tendencji że VP zawsze bo LAN&#39;ach gra dużo słabiej? Fakt że myszy grają ostatnio gorzej nie miało wpływu na łatwą wygraną VP? Typu nie neguję ale analizy nie napisałeś tylko wróżenie z fusów.
analiza na szybko, chodziło o typ.
//Carlo - połączyłem 3 posty, staraj się zawierać wszystko w 1 poście
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja dziś dwa razy typuję przeciwko fnatic. Tam dzieje się bardzo źle. Formy nie ma, do tego konflikty w drużynie. Do tego Betano oferuje nam jakieś piekielne value na te mecze. W porównaniu do EGB to kursy niebo a ziemia. W meczu z Na Vi zagrają na dust2 (bo1), drugi mecz na inferno. Jeden z tych meczów na pewno fnatic przegrają, ale nie zdziwią mnie dwa mecze w plecy. Płaska stawka na oba typy.
Na Vi - Fnatic | 1 - 2,55 Betano (EGB ok 2) ⛔
Dignitas - Fnatic | 1 - 3,70 Betano (EGB ok 3) ⛔
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Dzieje się na scenie CS:GO.
W Fnatic Pronaxa zastąpi Dennis. W miejsce Dennisa do G2 idzie Aizy.
Pronax nigdy nie był jakimś wybitnym graczem, natomiast nie można odmówić mu tego, że będąc IGL Fnatic osiągało największe laury. Od pewnego czasu roli IGL próbował Flusha, w związku z czym teraz ten zawodnik przejmie te obowiązki. Jestem ciekaw postawy Fnatic w kolejnych turniejach.
Aizy w miejsce Dennisa idzie do G2. Przecież ten team na papierze wygląda jeszcze lepiej. Duńczyk to przekot, bardzo dobry zawodnik. Z Dignitas nie osiągnąłby wielkich wyników, natomiast z tym teamem może to jak najbardziej uczynić.
EDIT: Dalsze zmiany. Do Dignitas przechodzą k0nfig i RUBINO. Tym samym oprócz Aizy&#39;ego zespół opuścił Pimp (decyzja drużyny).
 
carlito 157

carlito

Użytkownik
HLTV: The 24-year-old, who had curiously joined fnatic exactly two years ago today, has decided to take a break from gaming before deciding his next move, with Robin &quot;flusha&quot; Rönnquist taking over as ingame leader.
A dalej wszyscy się wypowiadają, że żałują, że odszedł, ale rozumieją jego decyzję, więc raczej sam.

A to Pasha na facebooku:
pronax ! one of the few cool guys from pro scene who connect with us got kicked from fnatic : [
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Nie zdziwie się jak teraz fnatic odżyje.Dennis to dobry ziomek Olofa,są bardzo zadowoleni i zmotywowani po jego przyjściu.Przychodzi z G2,które ostatnio było w gazie a w fnatic już trochę spotkań rozegrał,w zastępstwach jak ktoś wypadał.Pamiętam jak raz grał za Krimza i grali z TSM,ludzie rzucili się na Duńczyków,ładowali na nich skiny a fnatic zagrał świetnie i ograło ich na luzie.Co do dzisiejszych typów przeciwko fnatic to byłbym ostrożny.Dignitas powinni ogarnąć bo oni też się teraz posypali.Odszedł bardzo dobry aimer Aizy i Pimp a w ich miejsce kOnfig i Rubino,dla mnie zmiany zdecydowanie na minus i dignitas może stracić na sile.Navi jest rzadkie,finał DH ostatnio to był mega sukces jak na to co oni grają.Trafili na słabą dyspozycję Nipu,który wcześniej ograł TSM.Mecz finałowy z Envy pokazał ile im brakuje do najlepszych teamów.Jest to napewno czołówka ale tam Guardian ich ciągnie strasznie ze snajpą,h2h z fnatic też bardzo wymowne.Mają Szwedzi swoje problemy ale taka zmiana w zespole może na nich podziałać motywująco.Takie przynajmniej jest moje zdanie.
G2 z taką pakietą powinno być bardzo mocne.Aizy to kat,świetny aimer i jak się zgra z resztą ekipy to mogą namieszać.Jak ktoś nie widział :
https://www.youtube.com/watch?v=amxeK0osEnU
 
T 48

tadi33

Użytkownik
Wszystkie kursy pochodzą z bet365.
Virtus.Pro vs dignitas - 1 ⛔⛔⛔ Virtus.Throw is real. 1-14 po stronie Ct na de_cache ? ????
Kurs - 1.4
Dignitas dziś dwie zmiany w team. Odszedł ich najlepszy gracz aizy i Pimp ,który również był mocnym zawodnikiem. Ich miejsce zajęli k0nfig i Rubino. K0nfig to młody i podobno perspektywiczny zawodnik ,chociaż jak dla jego talent to kwestia dyskusyjna. Nie wiedzę go w którejś z Top10 ,czy nawet Top15 drużyn. Rubino każdy zna - Norweg ,który gra solidnie ,ale pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Dignitas i Virtus.Pro niedawno wrócili z tego samego lana (którego Virtus Pro wygrało ,po drodze eliminując właśnie dignitas wynikiem 2-1) ,więc oba zespoły nie miały za dużo czasu na odpoczynek i przede wszystkim na trening. Wszyscy wiemy jak grają zespoły po zmianach w drużynie. Grają po prostu słabiej. Trzeba od nowa ustalać pozycję, przygotowywać taktyki. Nie da się założyć ,że przyjdzie ktoś nowy i od razu wpasuj się do drużyny ,do tego potrzeba wiele czasu, a ile czasu miało dignitas ? 1 dzień. Do tego zmienili aż 2 graczy ! W porównaniu z naszą polską drużyną ,która ze sobą gra już ponad 2 lata wygląda to blado. Vp zawsze było lepsze od dignitas (Vp tier 1 ,a dignitas tier 2) ,więc teraz ,po zamianach, ta różnica będzie jeszcze bardziej widoczna. Gramy tutaj BO1 ,a mapa do de_cache. Nazwałbym ja mapą neutralną ,gdyż nie jest to mapa na której Vp i dignitas grają super ,lecz mimo wszystko solidniejszą marką na tej mapie wydaje mi się na ,że jest nasza polska drużyna. Obie drużyny potrzebują punktów w tej WAŻNEJ lidze (duża pula nagród + spory prestiż) ,dlatego na pewno nie zobaczymy tu odpuszczania. Vp musi wygrać ,żeby pozostać w walce o awans ,to samo tyczy się ich dzisiejszych przeciwników. Kurs 1,4 to jak dla mnie przesada. Taki powinien być gdyby dignitas grał w swoim starym składzie ,ale teraz ? Jak Duńczycy mają rywalizować z lepszą do siebie drużyną ,kiedy 1 dnia tracą swojego najlepszego zawodnika + Pimpa ? To się nie może udać ,za mało czasu na przygotowanie. Stawiam na zdecydowane Vp.
Natus Vincere vs Penta - 1 ⛔⛔⛔ 14-16 z fnatic, po czym przegrywają 12-16 z Petną ????
Kurs - 1,16

Penta typowy tier 3 ,przed chwilą dostali oklep od Gamers2. Niemcy bez szans na awans ,są przedostatni w grupie i dostarczają tylko punktów tym najlepszym. Navi ich przeciwieństwo - są 3 (awansują 4 zespoły na 12) i walczą o awans. Są mocny zespołem ,można ich zaliczyć spokojnie do tier 1. Różnica poziomów i klas ogromna. Potrzebują punktów ,a ten mecz powinien być dla nich formalnością. Ostatni pokonali Petnę 2-0 ,a niemieccy gracze nie zdobyli nawet 10 rund na którejś z map
Mousesports vs SK Gaming - 1 ⛔ 0-16 :grin::grin::grin:
Kurs - 1.4

SK ostatnie w grupie. Grają po prostu fatalnie i już dawno odpadli z wali o awans ,chociaż ,czy ktokolwiek uważał ,że mają oni na niego szansę ? Mousesports rozkręca się, ostatni doszli do finałów lana CEVO ,gdzie odpadli z Virtus.Pro. Niko to bestia, która potrafi wygrywać mecze w pojedynkę. Kiedyś nawet grał przed chwilę w SK ,więc na pewno wie dużo o ich dzisiejszych przeciwnikach. Jedyny słaby punkt tej drużyny to gobb ,lecz widząc wczorajszą formę jego kompanów jestem o ten mecz spokojny. Kurs znowu przesadzony ,Mousesports wciąż może awansować i na pewno powalczą o zwycięstwo. Są drużyną po prostu lepszą od SK ,która swoją drogą też całkiem niedawno wymieniła dwóch zawodników. Niestety była ta zamiana typu &quot;zamienił stryjek siekierkę na kijek&quot;. Z drużyny słabiej, stali się drużyną jeszcze słabszą. Format meczu to Bo1 na train. SK zajmuje ostatnie miejsce w grupie i niby mają pokonać mousesports ? Oj nie sądzę.
Dignitas vs Fnatic - 2 ✅
Kurs 1.25
O dignitas pisałem troszkę wyżej ,więc nie będę się powtarzał. Jeżeli chodzi o fnatic ,to Ci też dziś zamienili 1 zawodnika - za pronaxa wszedł dennis. Sytuacja ma się jednak zupełnie inaczej ,niż jeżeli chodzi o tą zmianę w drużynie, ponieważ dennis już grywał w fnatic jak stan-in + kiedyś grał w LGB razem z olofem i krimzem ,dlatego chłopaki super się znają. Do dignitas doszła dwójka zupełnie nowych graczy ,a do fnatic 1 i to dobrze znany na scenie i obeznany z drużyną. Fnatic również o wiele lepsze niż dignitas. Ta sama liga ,znowu Bo1. Mapa to inferno. Fnatic jak wygląda nieźle ,a aktualnie grają przeciwko Navi. Moim zdaniem łykną oni dignitas na luzaku.
Polecam połączyć to w AKO. Kurs wychodzi 2.85. Wchodzę w to 6/10
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Fnatic - Dignitas // Fnatic -5,5 @ 1,90 Pinnacle ✅

Fnatic przed chwilą ograło Navi.Prowadzili już 7:1 ale wyrzuciło Olofa z gry,za niego grał vuggo i zaczęli przegrywać rundy ale na 2 połowe wrócił Olof i ogarnęli meczyk.
Grają przyzwoicie i powinno to wystarczyć na spokojne zwycięstwo.Dignitas ma w tej chwili 2 nowych zawodników a nawet w normalnym składzie nie szło im najlepiej ostatnio,możliwe,że to przez odejście Schneidera.Fnatic dużo bardziej zgrane,dennis pokazał z Navi,że jest w dobrej formie i tutaj przewaga Szwedów powinna być zdecydowana.
 
L 47

logan13

Użytkownik
Fnatic - Dignitas // Fnatic -5,5 @ 1,90 Pinnacle

Fnatic przed chwilą ograło Navi.Prowadzili już 7:1 ale wyrzuciło Olofa z gry,za niego grał vuggo i zaczęli przegrywać rundy ale na 2 połowe wrócił Olof i ogarnęli meczyk.
Grają przyzwoicie i powinno to wystarczyć na spokojne zwycięstwo.Dignitas ma w tej chwili 2 nowych zawodników a nawet w normalnym składzie nie szło im najlepiej ostatnio,możliwe,że to przez odejście Schneidera.Fnatic dużo bardziej zgrane,dennis pokazał z Navi,że jest w dobrej formie i tutaj przewaga Szwedów powinna być zdecydowana.
Gdzie można obstawiac Csa z Handicapem
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Virtus.Pro - NIP
Kurs: 1.45 ⛔ 12-5 po stronie CT to za mało, by wygrać...
Betsafe​

Dzisiaj na przeciwko siebie staną odwieczni rywale, którzy ostatnimi czasy znajdują się w słabej formie. Widzę tutaj jednak kilka argumentów za typem na Polaków. Przede wszystkim jest to mecz w ramach ligi Faceit. Szybki rzut oka na tabelę, rezultaty i można stwierdzić, że te rozgrywki są przez Virtusów traktowane poważnie. Na rozkładzie mają już wszystkie drużyny z TOP4 rankingu CS:GO + jedną porażkę z TSM w ich drugim spotkaniu. Kolejnym argumentem jest na pewno mapa, na której zostanie rozegrany mecz - de_mirage. Jedna z dwóch najlepszych map Polaków, co do tego nie ma wątpliwości. Ponadto historia ostatnich spotkań również po stronie naszego zespołu. Po raz ostatni na tej mapie obydwa teamy zagrały na LANie w Dubaju. Wówczas lepsi okazali się Polacy i wygrali 16-7. Dzisiaj przewiduję, że to nasi zawodnicy ponownie okażą się lepsi od Foresta i spółki.

PS. Kurs na to zdarzenie w bet365 wynosi 1.50.
 
R 10

robo

Użytkownik
FACEIT League 2015 Stage 3
Virtus.pro
vs. G2 (de_train)
Typ: VP -2.5 @2.100 Snax słaby dzień, neo kocur
bukmacher: pinnek
Mówiąc szczerze nie mam nic na poparcie tego typu, dwa dni temu VP przegrali z G2 traina 14-16. Gram na przełamanie i pokazanie pazurków i liczę że nastąpi to w tym meczu. jest to jedna z lepszych map VP, jednakże chaotyczny styl G2 powoduje że VP nie potrafią ich zdominować, może dziś G2 będą mieli słabszy dzień a VP lepszy i typ siądzie, sercem jestem za VP i mam nadzieję że w końcu pokażą na co ich stać i będą zdobywać punkty.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP - EnvyUs 1 @3.00 WH
de_cache ✅ ✅ 16-4

To już nie ESL ESEA, gdzie VP nie mieli szans na awans, więc nie było potrzeby spiny. Teraz już powoli powinni wracać do formy, a przynajmniej skupią się na meczu w 100%. Duże szanse na awans LAN FaceIT. Rywale z Francji już mają zapewniony awans, więc kurs mnie bardzo cieszy i kursi do gry. Mapa jak mapa. Ani EnvyUs nie gra na niej specjalnie dobrze, ani nie jest to najlepsza mapa VP. Szanse 55-45 dla Francuzów IMO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom