>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Najlepsze konto bankowe

cheddar12 5

cheddar12

Użytkownik
Witam serdecznie. Będę bardzo się streszczac. Mam 18 lat, nie mam konta bankowego bo mi nie potrzebne póki co ale niestety okazuje się żeby grać w buke trzeba takowe posiadać. Myślałem że to ominę przez skrilla ale niestety tam też trzeba. Moje pytanie brzmi w jakim banku najelpiej zrobić konto. Chce by było darmowe bez żadnych opłat ponieważ użyje go pewnie raz lub dwa do wplacenia pieniędzy na skrilla.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Musisz też sobie mimo wszystko zobaczyć do jakiego banku masz najbliżej i porównać wszelkiego rodzaju opłaty (za posiadanie - rzadko się zdarza, za kartę i czy bank - wpłatomat jest w pobliżu twojego miejsca zamieszkania).
http://kontostudenta.pl/bank/konto-studenckie-ranking.html
PS Możesz wpłacić na Skrilla bez użycia konta bankowego za pomocą Paysafecard do 3000 zł tyle, że prowizja wynosi aż 5,5% od wpłacanej kwoty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Obecnie bezwarunkowo bez opłat jest chyba tylko bank smart. Dla ciebie raczej najlepszy wybór. Niestety nie mam tam konta, więc nic więcej nie powiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 124

lemko

Użytkownik
Karta na Skrill kosztuje 10 EUR na rok.
Ja w sumie mam pytanie dotyczące SMART Banku (bo to jest dawny FM Bank) i w Przelewach 24 na Skrillu widnieje FM Bank (ta stara nazwa). Czy można wpłacać kontem w SMART Banku przez Przelewy 24 na Skrill?
 
cheddar12 5

cheddar12

Użytkownik
Dzięki wielkie za linka ;)
Mam jeszcze pytanie trochę z innej beczki. Który bank jest najelpiej omijać? Może się przyczepić jeśli na moje konto od załóżmy betclic wpłynie kwota 1k złotych?
 
L 124

lemko

Użytkownik
Od Betclic czy od Skrilla? Bo jak będziesz korzystał ze Skrilla to jak ci przyjdzie przelew na konto to nie będzie napisane n.p. Betclic tylko Skrill. Na Skrillu będziesz miał transakcje pomiędzy n.p. bukami. To najlepszy sposób jeśli nie chcesz płacić 10 euro rocznie za kartę.
Od razu uprzedzam opłata za wypłatę ze Skrilla na konto bankowe to 2,95 euro (~12 zł).
Co do przyczepiania to bank ma obowiązek rejestracji każdej transakcji na kwotę równą lub wyższą niż 15 tys. euro na mocy ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (UWAGA: Bank może sobie obniżyć dowolnie tę kwotę n.p. Pekao SA ma 10 tys. euro). Chcesz sobie więcej poczytać przepisy to tu masz: http://www.przepisy.gofin.pl/przepisy,2,16,44,744,,,ustawa-z-dnia-16112000-r-o-przeciwdzialaniu-praniu-pieniedzy.html
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] SMART Banku (bo to jest dawny FM Bank) i w Przelewach 24 na Skrillu widnieje FM Bank (ta stara nazwa). [...]
Bank Smart nie jest dawnym FM Bankiem. Widzisz to? FM Bank istnieje.
http://www.fmbankpbp.pl/
Bank Smart
http://www.banksmart.pl/
jest częścią składową tej samej grupy banków. Konkretnie, jest on częścią FM Banku PBP. Podobnie jak np. Mbank jest częścią BRE Banku.

W Przelewach24 nie widnieje żadna stara nazwa, tylko nazwa FM Banku.
Bank Smart jest naprawę świetną opcją (dla osób niezamożnych). Do konta dodawana jest też standardowo, karta debetowa z cechami karty kredytowej (CVV itp.).
I właśnie ta karta debetowa jest aktualnie jedyną opcją szybkich płatności w przypadku tego banku.
Nie jest on bowiem sprzężony z systemem szybkich płatności sensu stricto jak np. z DotPay czy wspomniane Przelewy24.

I to jest chyba kwestia najważniejsza a związana z tym bankiem w kontekście bukmacherki. Zero szybkich płatności (pomijając opcję kartą przez Internet).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
A za depozyty kartą u większości bukmacherów jest prowizja od wpłaty. Np. betsson ma 2,5% od wpłaty. Czyli deponując 100zł, z karty schodzi 102.50zł.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Marcin288&gt;&gt; Czy Tobie się aby fora nie pomyliły?
Bo za bezmyślne nabijanie postów kretyńskimi wpisami to na tym forum są ostrzeżenia i bany...
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Mam ten sam problem. Konto będę używał w sumie chyba tylko do wpłacania i wypłacania kasy. Jest jakieś darmowe?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nestbank ma wszystko darmowe. Niestety nie jest podłączony pod szybkie płatności typu przelewy24/ payu (przydatny u legalnych bukmacherów), zawsze można jednak błyskawicznie kartą wpłacać. Ale karta i konto są w pełni darmowe bez żadnych warunków.
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
MBank- konto dla młodych, do 21 roku życia o ile się nie mylę nie płaci się kompletnie nic, no nie licząc jakieś tam wypłaty z bankomatu za granicą ale przypuszczam, że nie jest do ważne ;)
 
Do góry Bottom