>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2016 we Francji

Status
Zamknięty.
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Kto Waszym zdaniem wygra Mistrzostwa Europy? Czy Hiszpanie obronią tytuł Mistrzowski? W 2008 wygrali EURO 2008 w Austrii i Szwajcarii.
Czekamy na Wasze opinie i zapraszamy do konstruktywnej dyskusji.
U bukmacherów faworytami są ekipy Niemiec/Francji i Hiszpanii. Nieco dalej bukmacherzy umieszczają reprezentację Anglii,Belgii, Portugalii i Włoch. Nasza reprezentacja plasuję się w połowie stawki faworytów do wygrania EURO 2016.


 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Polska oczywiście.
W finale zagramy z Albanią , już widzę w loży hoorowej prezydenta Dudę a obok niego króla Albanii &quot;Popka&quot;
Moja prognoza jest taka że w II połowie przy naszym prowadzeniu 1-0 , król Albanii nie wytzyma i wciagnie wszystkie białe linie po czym sędzia przerwie mecz a sprawiedliwa UEFA przyzna nam walkower 4-0 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Głupie pytanie w tej ankiecie, bo kto ma wygrać jak nie Polska? ????
A tak na poważnie to nasze reprezentacje obojętnie w jakiej dyscyplinie (nożna, ręczna, siatkówka) są mocno nieobliczalne. Nasz zespół wydaje się być zgrany i możemy być czarnym koniem turnieju.
Francja u siebie może być mocna, pamiętny mundial &#39;98 i finał z Brazylią każdy fan futbolu pamięta do dzisiaj.
Moim zdaniem to Euro jest o wiele bardziej wyrównane/nieprzewidywalne niż MŚ. Tak naprawdę to poza ścisłym topem Europy pozostałe kraje są o bardzo zbliżonym poziomie. Szwecja, Turcja, Rosja, Szwajcaria, Czechy itd. niewiele odskakują od siebie wynikami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ja nie chcę nic mówić, ale po losowaniu śniło mi się, że przegraliśmy pierwszy mecz z Irlandią Północną 0-4 ????
A mnie się wydaje, że jednak Niemcy zepną poślady i zagrają ostry futbol wygrywając ten turniej. Jakoś nie mogę się tak przekonać do Francuzów i wywinięcia przez nich dobrego wyniku. Ale nie grali w eliminacjach to ciężko ocenić jak zawsze w przypadku gospodarzy. Przed finałami MŚ Brazylia wydawała mi się bardzo silna, a pamiętamy jak to się skończyło. W 2015 w tych meczach towarzyskich Francuzi z bilansem 6-0-4. Wygrywali z Danią, Portugalią, Serbią, Albanią, Armenią i Niemcami, a przegrali z Brazylią, Belgią, Albanią i Anglią. A przypomnę, że z Albanią grają w grupie. Ja tam poważnego kandydata do walki o tytuł upatrywałbym się też w Belgach. Mają diabelnie złote pokolenie. Wygrali swoją grupę z 23 pkt, przegrana tylko z Walią na wyjeździe. Jeżeli zaś chodzi o Hiszpanię to dosyć spora niewiadoma. Pewnie czekają na ten turniej z wytęsknieniem od dwóch lat bo mają coś do udowodnienia Europie i światu.
Ale dyszka na naszych dla emocji już pograna ????
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
A moim zdaniem ten turniej wygra ktoś z drugiego szeregu. Nie mam tu na myśli stricte Polski (może Walia albo Portugalia) chociaż kto wie... Generalnie jest trochę podobieństw do roku 2004 i triumfu Grecji. Wtedy też nie było jakiegoś specjalnego faworyta, a i później obsada finału była niemały zaskoczeniem, tak teraz może być podobnie. Dlaczego nie Niemcy? Nie sądzę aby po bardzo przeciętnej grze w eliminacjach jaką prezentowali, nagle byli w stanie wygrać ten turniej. Nie wiem jak ułoży im się drabinka ale stawiałbym, że 1/2 to max ich możliwości na ten moment. Pamiętajmy, że z ekipy, która 1,5 roku temu wgrała mistrzostwa, odeszło kilka ważnych ogniw. Francja najpierw niech przełamie klątwę gospodarza bo w 2008 i 2012 żaden z grupy nie wyszedł. Choć teraz będzie to prostsze niż na poprzednich imprezach. Hiszpania? Dobrze zaprezentowali się w grupie (choć ich porażka ze Słowacją kosztowała mnie kupon na którym był 1000 zł) ale niesmak po nieudanym turnieju w Brazylii dla mnie jest wciąż żywy i nie sądzę aby 3 raz z rzędu udało im się wejść na szczyt. Podsumowując... jak dla mnie nie ma tu wyraźnego faworyta, dlatego te mistrzostwa mogą być bardzo interesujące. Pozostaje tylko czekać do czerwca i mieć nadzieję, że wszyscy na nich zarobimy no i że zaśpiewamy, iż tego lata Polska została mistrzem Euro ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wygra drużyna turniejowa, równa i pewna, z łatwym grafikiem i przyjazną drabinką. To już nie impreza indywidualności, a bardziej teatr je kreujący.

Do turnieju daleko, za wcześnie gdybać i typować... Kontuzje, aktualna forma etc. Nie wiadomo nic. Bo jak i czy zagra Ribery? Czy Belarabi będzie fit? Czy wypadnie ktoś z kolektywu Belgów?

Drużyny na finał? Niemcy, Francja, Anglia, Rosja mniej szans daję Hiszpanii, Włochom, Belgii. Kolejność nie jest przypadkowa.

Kibicuję oczywiście Polsce, czego jestem pewny. ;)
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Niestety Niemcy poza konkurencją. Mają obecnie najsilniejszy skład, do tego dochodzi fakt, że ta drużyna zawsze potrafi w kluczowym momencie (czyli na najważniejszych turniejach) osiągnąć szczytową formę. Liczę w końcu na dobry turniej Anglików. Niemcy - Anglia idealny finał. Niemcy mistrzem Europy. Zbieram fundusze, żeby przyłożyć solidnie na ich tryumf.
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Kurs na Hiszpanów w pierwszej 4 ? Na prawdę @ 1,80 ;o ja w to wchodzę jak woda w gąbkę. Nie będę się nic rozpisywał bo dla mnie sprawa jest prosta, Hiszpanie nadal mają ekipę i spokojnie w półfinale się znajdą. To jest vale moim zdaniem. Ekipy typu Anglia nie równają się niestety i taka jest prawda. Anglicy w kwalifikacjach bardzo dobrze, ale to jest całkiem inna sprawa.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Nie wierzę w zwycięstwo Niemiec. Po zdobyciu mistrzostwa świata grają po prostu słabo, porażki z USA, Francją, Irlandią i Polską, ale nawet z takimi rywalami jak Szkocja, Gruzja czy Australia gra im się nie kleiła, jeśli wygrywali to 1 bramką. Jasne że to drużyna turniejowa i jak dobrze zaczną to mogą dojść daleko, ale wyżej stawiam szanse Francji i Anglii.
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Mi się wydaje że Anglia może odpalić...po pierwsze głód zwycięstwa w dużej imprezie, po 2 dobre eliminacje, po 3 specyficzny styl gry wyspiarzy może nie leżeć francji czy Hiszpani, któreych też uważam za faworytów. Poza tym gronem Niemcy, z powodów wymienionych przez poprzedników
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Gdybanie nie wiemy w jakich formach będą te zespoły ilu podstawowych piłkarzy będą mieli trenerzy do dyspozycji gdybym miał stawiać postawiłbym na Niemców jednak gospodarze będą chcieli za wszelką cenę nie dać plamy każdy inny wynik po za medalem będzie wielkim rozczarowaniem.1.Francja2.Niemcy 3.Hiszpania tutaj się nic nie zmienia po za tymi zespołami moga doskoczyć Włosi ,Portugalczycy oraz Belgowie . Ci ostatni z pewnością będą czarnym koniem.Co do Polaków sukcesem będzie wygranie spotkania czyli jak do tej pory czegoś niemożliwego .
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mógłbyś podać jakieś argumenty za tą opinią? Dla mnie Rosja jest jedną z najsłabszych ekip na turnieju i wcale nie będę zaskoczony jeżeli zakończą grupę z bilansem 0-0-3.
Gdybanie... Uważam, że mają &quot;łatwą&quot; grupę, z której powinni właśnie wyjść. Potem robi się turniejowo, underowy zespół, który równie dobrze można nazwać remis (karne to już loteria). Wyrównany skład, gwiazdy do kreowania i emigracji... Skutecznie wyłączają z gry motory napędowe przeciwników. Walia - to Bale, a Szwecja - Ibrahimović, Szwajcaria - Shaqiri. Dali radę. Portugalii też Naniego wyłączyli... Ubolewa fakt niedoceniania przeciwnika i gra na pół gwizdka.

Nie jest to mój nr one. Spokojnie. Niemcy, Francja, Anglia ... Rosja - chyba wg losowań 1/8 nie dolosowuje się drużyn wg rankingu i po drodze Belgia, Chorwacja, Hiszpania spore ma szanse spotkać się z gospodarzami czy wszędzie faworyzowanymi Niemcami i drogą dedukcji winni odpaść. Tu właśnie widzę szanse Rosjan. My, Polacy, liczymy dokładnie na to samo, ale z naszym szczęściem (...) jest trudniej.

Dziś co piszemy, to mniej niż gdybanie - mam pisać Niemcy Francja? Nuda. Za język dam się łapać po 3 kolejce grup i rozlosowaniu par. Dziś to bzdura. Zabawa. Neuer i Moeller kontuzje wyłączeni z turnieju? I co? Dalej Niemcy...

W marcu mają towarzyski z gospodarzami. Popatrzmy jak zagrają z gospodarzami wymienianymi do złota. Ja Rosji nie skreślam. ;)
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Na obecna chwile oddaje moj typ na reprezentacje Niemiec. Zespol typowo turniejowy, ktory zawsze jest bardzo grozny i zachodzi bardzo daleko czy to MS czy ME. Na pewno druga reprezentacja ktora powalczy o koncowy triumf beda Francuzi. Graja u siebie, a jak wiemy gospodarza sciany pomagaja. Jesli chodzi o reperezentacje Rosji czy tez Anglii, Portugali to mysle ze furory nie zrobia I nie zdziwie sie jak jak odpadna juz po 1\8. Czarnym koniem wedlug mnie moga zostac Austryjacy badz Szwajcarzy, oba te zespoly sa niedoceniane. Jednak w swoich skladach posiadaja naprawde ciekawe nazwiska z czolowych lig europejskich, co udowodnili juz w eliminacjach. To narazie tyle, na obecna chwile trudna przewidziec co moze sie wydarzyc, jeszcze troche czasu zostalo do turnieju. Moga byc kontuzje, brak formy czy tez konflikty na lini trener zawodnik co czesto moglismy zaobserwowac. Jedno jest pewne - na pewno bedzie ciekawie ;)
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Na obecna chwile oddaje moj typ na reprezentacje Niemiec. Zespol typowo turniejowy, ktory zawsze jest bardzo grozny i zachodzi bardzo daleko czy to MS czy ME. Na pewno druga reprezentacja ktora powalczy o koncowy triumf beda Francuzi. Graja u siebie, a jak wiemy gospodarza sciany pomagaja. Jesli chodzi o reperezentacje Rosji czy tez Anglii, Portugali to mysle ze furory nie zrobia I nie zdziwie sie jak jak odpadna juz po 1\8. Czarnym koniem wedlug mnie moga zostac Austryjacy badz Szwajcarzy, oba te zespoly sa niedoceniane. Jednak w swoich skladach posiadaja naprawde ciekawe nazwiska z czolowych lig europejskich, co udowodnili juz w eliminacjach. To narazie tyle, na obecna chwile trudna przewidziec co moze sie wydarzyc, jeszcze troche czasu zostalo do turnieju. Moga byc kontuzje, brak formy czy tez konflikty na lini trener zawodnik co czesto moglismy zaobserwowac. Jedno jest pewne - na pewno bedzie ciekawie ;)
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Pamiętajmy aby nie nazywać Belgii czarnym koniem, czarnym koniem byli dwie imprezy temu, teraz są na pierwszym miejscu w rankingu fifa!
Mogą być wymieniani jako kolejna trójka zespołów do wygrania turnieju, ale czarny koń to już nie bardzo.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Kolego Belgia raczej mistrzostwa nie zdobedzie jest to fajny zespół jednak na ogrywanie średniaków w konfrontacji z w europejską czołówką nie wyglądali by tak cudownie jak teraz pierwsze miejsce zawdzięczaja dobrej formie mieli okres gdzie ogrywali każdego średniaka w europie.
 
B 0

boxerms

Użytkownik
Moim faworytem są Niemcy. Po MŚ 2014 musieli troche wymienić skład i na początku ich mechanizm nie funkcjonował perfekcyjnie, co między innymi wykorzystali Polacy. Obecnie wracają już do swojej wysokiej formy. Zaraz za Niemcami blisko zwycięstwa mogą być Francuzi, którzy na turniejach u siebie potrafili wygrywać.

Pamiętajmy aby nie nazywać Belgii czarnym koniem, czarnym koniem byli dwie imprezy temu, teraz są na pierwszym miejscu w rankingu fifa!
Mogą być wymieniani jako kolejna trójka zespołów do wygrania turnieju, ale czarny koń to już nie bardzo.
Ranking nie gra ???? co prawda Mistrzostwa Europy nie raz były turniejem gdzie było sporo niespodzianek (Dania 1992, Czechy 1996, Grecja 2004, Rosja/Turcja 2008), jednak Belgia moim zdaniem dojdzie do ćwierćfinału, max do półfinału ale osobiście wątpie w to
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Niemcy, Niemcy i Niemcy... Ehhh... Nie neguje klasy tego zespołu, pamietam rowniez, ze kazdy turniej od 2006 roku to medal, ale nie rozplywalbym sie w tych zachwytach!
Ten zespol lepiej niz w Brazylii nie zagra a bardzo watpliwe by zagral na podobnym poziomie.
Brak Lahma jest widoczny golym okiem, a w ogole na bokach defensywy jest slabiutko jak dawno nie bylo. Ok, jest Neuer ale czy zaliczy kolejny wielki turniej?! Pomoc? Przesłaby Schweinsteiger, nadzieja grajacy kapitalnie w Arsenalu Ozil, do tego chimeryczny Goeztze, przecietny ostatnio Khedira...
Muller wiadomo - najlepszy chyba obecnie niemiecki pilkarz ale poza tym w ataku? Bellarabi? Schurlle?
Przecietnie to wyglada i o ile to jeden ze scislych faworytow to napewno nie glowny ????
Francuzi u siebie powinni dojsc daleko ale nie maja nikogo takiego jak Platini czy Zidane bo w Pogbe nie bardzo wierze, natomiast pokazac sie powinien Griezmann!
Z Belgami trzeba sie liczyc ale ja przede wszystkim zwracam uwage na Anglikow i Hiszpanow. Oba te teamy maja wyjatkowa motywacje. Pierwsi przeszli zmiane pokoleniowa, maja dobrego trenera i znakomite morale po eliminacjach. Moze wreszcie sie przelamia i dojda daleko? Hiszpanie to potega, na kazdej pozycji po kilku znakomitych graczy, tylko nie wiadomo po co &quot;idiota&quot; Costa...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Każdy tylko Niemcy i Niemcy ? A dlaczego nie Belgia lub Anglia które mają bardzo dobre zespoły oby nie okazało się że Niemcy szybko pożegnają się z turniejem, Ja osobiście zobaczę po pierwszych dwóch spotkaniach ale dla mnie na czarnego konia i być może zwycięzcę ktoś z tej dwójki Belgowie albo Anglicy mogą namieszać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom