>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Temat do dyskusji związanej bezpośrednio z Mistrzostwami oraz na temat kupna/sprzedaży biletów oraz dojazdów/noclegów/bezpieczeństwa związanych z turniejem EURO 2016 we Francji.
Masz informacje o kontuzjach zawodników czy o innych ważnych sprawach?
Podziel się z innymi. :smile:

Jako, że Francja nie znajduję się zbyt daleko od naszych granic to na pewno będzie chciało wybrać się na mecz/mecze reprezentacji Polski lub na mecze innych drużyn wielu z Was - ten temat powstał także dla zainteresowanych podróżami. ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
a bilety nie są indywidualne? ..można je odsprzedawac ?
indywidualne, już przy aplikowaniu trzeba podać dane

zastanawiam się właśnie jak to będzie z ewentualną wymianą - wiadomo, zamachy te sprawy to mogą być problemy z wejściem sobie na inne dane.
 
L 33

lachim70

Użytkownik
indywidualne, już przy aplikowaniu trzeba podać dane
zastanawiam się właśnie jak to będzie z ewentualną wymianą - wiadomo, zamachy te sprawy to mogą być problemy z wejściem sobie na inne dane.
no własnie przy aplikowaniu czytałem i wydawało mi się że bardzo to ma być restrykcyjne (co własnie na obecną sytuację we Francji wydaje się mi uzasdnione), dlatego jeszcze nie zapisywałem się.
A co do ewentualnego portalu to będzie można bilety odsprzedać znajomej osobie, czy losowo wybranej która wyrazi zapotrzebowanie? Szukałem czegoś o tej platformie ale nic nie znalazlem ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wiem, że do ME sporo czasu, ale ktoś jest zdecydowany wybrać się na mecze/mecz Polaków?
Ja jestem zdecydowany. Aplikowałem na wszystkie mecze Polaków, już wstępnie mam urlop w pracy zaklepany.
Wszystko zależy od tego czy uda mi się wylosować bilety. Karty kibica niestety nie mam, więc może być ciężko.
Wstępnie mój plan jest taki, by euro połączyć z wakacjami. Wyjechać 2-3 dni wcześniej i po drodze zawitać do m.in Wiednia, Wenecji może Mediolanu.
Trafiliśmy dobrze pod względem lokalizacji stadionów - Marsylia i Nicea to odległość tylko 200km, a w okolicy oprócz morza można pozwiedzać - Monako, Cannes czy poimprezować w Saint-Tropez.
Do Paryża jest &quot;trochę&quot; dalej, bo ok 900km od Marsylii, ale liczę na szybką kolej :razz:
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
ktos wybiera sie do Marsyli ?? TGV z marsyli do paryza to koszt w dwie strony 96 euro, a czas to ok 2.45 h. pisalem, ze chce bilety na mecz portugalii, juz nie aktualne. zainteresowany jestem biletami na mecz polska-niemcy. ktokolwiek bedzie mial na sprzedaz chetnie odkupie do 4 biletow.... bilety moze i beda imienne ale to nie przeszkodzi w wejsciu na mecz. zczytywany bedzie kod kreskowy na bilecie. na innych portalach mozna zakupic bilety na poszczegolne mecze, ceny jednak nie sa zachecajace
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Orientujecie się jak to jest z tym losowaniem na mecze Polaków? Czy to już pewne, że posiadacze tej śmiesznej Karty Kibica mają pierwszeństwo, czyli de facto tylko oni mogą wylosować bilety? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że UEFA zgodziła się na taką chucpę...
BTW Aplikowałem w pierwszej ogólnej puli biletów i na 4 mecze wylosowałem 1 - niestety Islandia - Węgry, czyli chyba najsłabszy mecz obok Rumunia - Albania. Ktoś może korzystał z tego portalu wymiany biletów podczas któregoś z poprzednich EURO i wie jak to działa?
Pozdr
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Bardzo wątpliwe że posiadacze Karty Kibica będą mieli pierwszeństwo zakupu. No bo niby czemu? Po to zrobiony jest system zapisów a potem losowanie przez UEFA, żeby każdy miał równe szanse. Najmniejsze będą na najtańsze bilety, te za 25 euro, więc w miarę możliwości finansowych zapisujcie się na choćby te 3 kategorii za 55 euro.
E: teraz widzę że na bilety po 55 euro też już bardzo silny popyt, no cóż, trzeba będzie liczyć na trochę szczęścia w losowaniu.

Ja aplikowałem na mecze z Niemcami i Ukrainą, mam nadzieję że na któryś uda mi się wylosować bilet.
Co do pociągów TGV do Marsylii, przy odpowiednim wyprzedzeniu czasowym bilety da się kupić nawet od 19 euro. Są też tanie linie TGV gdzie bilety kosztują już od 15 euro, tylko odjazd jest z peryferii Paryża, pociągi te nazywają się OUIGO.
SKS1926, skąd chcesz jechać pociągiem do Nicei?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Będzie jeszcze jakieś losowanie biletów? Ja chciałem wziąć udział ale nie bardzo to ogarniam... :p
Ja nie wiem na jaką ja stronę ostatnio wchodziłem, ale dzisiaj już to ogarnąłem. Oczywiście aplikowałem na mecz Polska vs Niemcy, ciekawe jakie są szanse na wylosowanie dwóch biletów. :p
 
Do góry Bottom