>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Własny interes/biznes

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Pewnie są na forum osoby, które mają swój biznes, lub myślą o rozpoczęciu własnej działaności.

Temat założyłem, bo pewnie wielu z Was interesuje ta kwestia. Chciałbym, abyście się wypowiadali o Waszych własnych interesach, jaką działalność prowadzicie, czy macie z tego zyski. Czy początki są zawsze trudne?

A może ma ktoś świetny pomysł na biznes lecz nie ma gotówki na jo rozpoczęcie?

Otwierając biznes korzystałeś/aś z dotacji Urzędu Pracy?

Czekam na wszelkie opinie. Proszę także o kulturalną dyskusję.

Pozdrawiam
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja mam świetny pomysł, ale to ze względów finansowych tylko pomysł.
Mianowicie pub(ale nie taka melina), dobra kawa, dobre alkohole i coś do zjedzenia + dwa duże LCDki (mecze by leciały) + punkt milenium(zezwalają na łączenie z barem) + dwie maszynki do grania.
Ale bez 40 tysięcy minimum nie mam co marzyć, licencje na alkohol by mnie zjadły, lokal oczywiście wynajmowany na początek.

Fajny temat nikifor ????
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Gdyby miał okolo 300 tyś sprowadzał bym drogie auta ze Stanów ale takie naprawde drogie np tam kupuje auto za 250tyś zł + koszty transportu itp itd to jakieś 300tyś i w polce sprzedaje za 370tyś zł i takie auto sprzedaje w dwa tygodnie gdyż u nas chodzą po 450-480 największa kasa jest włąnie na bardzo drogich autach zza wielkiej wodu ...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tak, temat jest bardzo dobry.
Ja kiedyś myślałem o tym, że fajnie byłoby, gdyby powstała sieć lokali gastronomicznych a la Żabka. Czyli blisko&amp;tanio (z tym ciężko w Żabce :p) &amp;przyjemnie. Byłyby one zakładane początkowo jedynie w mniejszych miejscowościach, bo tam jest słabo jeśli chodzi o takie miejsca i łatwiej jest wystartować.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tylko musiałbyś mieć dobry punkt oraz miasto większe. Bo w małej mieścinie to by nie wypaliło.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja po studiach coś pomyśle nad biznesikiem własnym, może sytuacja finansowa za te 5 lat się odmieni? Hehe, znajomy znowu gra na akordeonie nad morzem, w ciągu 2 tygodni w kołobrzegu wyciąga 15 tysięcy grając 3 godziny dziennie :| szok...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
W dużym mieście &quot; w dobrym miejscu &quot; ciężko dostać za małe pieniądze lokal. Taka rzeczywistość. Na początek tak jak Sc0rp0w warto pościągać coś z zagranicy, uzbiera się pewna sumka (żeby nie zaczynać z pożyczkami) i rozkręcamy biznes. No właśnie jaki? Jeżeli masz studia skończone, jakąś licencję/kurs instruktora jazdy, możesz założyć swój własny biznes z kursami prawa jazdy :] To teraz nieźle idzie. Jak nie to to co? Jakiś bar+hotel, kasa z wesel niezła itp. ale musi być naprawdę duuużo kasy i dobre miejsce, przyciągające klienta.
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
pomysł na własną stację benzynową jest teraz całkiem dobry. Ale jakieś 800 tys należałoby mieć i dobre miejscówke. Jakas droga przelotowa...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ramzi, widzę że myślimy podobnie. Sam ostatnio rozmawiałem ze znajomym o możliwości otworzenia baru/pabu połączonego z zakładami bukmacherskimi. W barze 3 pomieszczenia, w każdym duży ekran i inny kanał sportowy.
Jedynym minusem w takim wypadku jest możliwość barku typowania LIVE. Taka opcja u bukmachera naziemnego przyciągnęłaby sporo klientów.

Sporo ludzi zajmuje się ściąganiem komórek/aparatów/innych urządzeń elektronicznych z zagranicy i sprzedaży na allegro.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
O pubie to każdy chyba marzył, można na tym sporo kasy zarabiać, a jak jeszcze połączy się to z naziemnym bukiem, to można z tego jeszcze więcej zyskać, najlepiej mieć fajne miejsce, tak żeby np. w wakacje otworzyć na dworze. Na pewno trzeba uwzględnić przy tym pomieszczenie dla palących bo wiadomo nie każdy lubi zapach papierosów ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Teraz złoty jest za mocny i się nie opłaca sprowadzać elektroniki, no chyba, że z chin przez ebuya ...
Lokalizacja to nie problem ???? problem to pieniądze...
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
otworzenie kręgielni w Częstochowie! :]

miasto duże (chyba 8 w Polsce) a nie ma żadnego! lokalu, gdzie możnaby pograć w kręgle.
najlepiej otworzyć przy niej jakąś małą restauracyjke (nie wiem jak to nazwać), dodatkowo zmontować stoły do billarda, automaty, cyber gaja.

100 % pewny interes!
 
trusiek 0

trusiek

Użytkownik
otworzenie kręgielni w Częstochowie! :]
miasto duże (chyba 8 w Polsce) a nie ma żadnego! lokalu, gdzie możnaby pograć w kręgle.
najlepiej otworzyć przy niej jakąś małą restauracyjke (nie wiem jak to nazwać), dodatkowo zmontować stoły do billarda, automaty, cyber gaja.
100 % pewny interes!
he zebym w lotka wygral to bym na pewno tam zainwestowal ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
otworzenie kręgielni w Częstochowie! :]
miasto duże (chyba 8 w Polsce) a nie ma żadnego! lokalu, gdzie możnaby pograć w kręgle.
najlepiej otworzyć przy niej jakąś małą restauracyjke (nie wiem jak to nazwać), dodatkowo zmontować stoły do billarda, automaty, cyber gaja.
100 % pewny interes!
cymbergaja ;) kręgielnia dobry pomysł
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja mam świetny pomysł, ale to ze względów finansowych tylko pomysł.
Mianowicie pub(ale nie taka melina), dobra kawa, dobre alkohole i coś do zjedzenia + dwa duże LCDki (mecze by leciały) + punkt milenium(zezwalają na łączenie z barem) + dwie maszynki do grania.
Ale bez 40 tysięcy minimum nie mam co marzyć, licencje na alkohol by mnie zjadły, lokal oczywiście wynajmowany na początek.
Fajny temat nikifor ????
Bardzo dobry pomysł :spokodfhgfh:W Lublinie przy Politechnice lubelskiej jest taki pub sportowy z więcej niż 2 LCD.Dodatkowo maszyny do gry, bilard darts oraz punkt bukmacherski ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Punkt bukmacherski nie wiem bo nie gram od dłuższego czasu w ziemniakach ale pub dla wymiata.Przystrojony jest starymi zdjęciami żużlowców z Lublina ???? , pamiątkami największych piłkarskich klubów europy.Barcelona i AC Milan doczekały się nawet własnych pomieszczeń ????
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
żeby osiągnąć sukces w danej branży trzeba najpierw w niej spędzić dużo czasu. Nie da się tak po prostu z dnia na dzień stać biznesmen&#39;em.

jeśli chcesz otworzyć pub to powinieneś się na początek się w takim zatrudnić. Bez odpowiedniego przygotowania będziesz skazany na porażkę, a po uprzednim zatrudnieniu zyskasz doświadczenie. Zaobserwujesz co powinieneś zrobić żeby do ciebie przychodzili ludzie i wyciągniesz własne wnioski co pozwoli ci na unikniecie mnóstwa błędów i straty pieniędzy.


ps: polecam program Firma. nie wiem czy w był odcinek o pubach ale jeśli oglądniesz kilka o podobnej tematyce na pewno coś znajdziesz dla siebie.;)
powodzienia
 
Do góry Bottom