>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Firmy bukmacherskie już na tą chwilę oferują bardzo dużo ciekawych, interesujących i specjalnych zakładów związanych z Mistrzostwami Europy we Francji

W tym temacie wypisujcie typy, które waszym zdaniem są warte grania i dlaczego.

Co prawda Mistrzostwa Europy się jeszcze nie rozpoczęły, ale dlaczego by nie zarabiać na nich już dziś? ;)
Zapraszam do merytorycznej dyskusji. :!:
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Austria awans 1,25
Anglia awans 1,10
Ukraina awans 1,61
AKO : 2,13
Myślę że można to grac stawką 9/10
Myślę że Ukraina prędzej ogra Irlandie Północną niż my.
Anglia ma łatwą grupę
Austria powinna wyjść minimum z 3 miejsca
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
9/10 że Ukraina wyjdzie z grupy z Polską i Niemcami? po 1.6?
Mógłbyś jakoś lepiej zaargumentować? Sama wygrana z Irlandią Północną awansu im nie zapewni.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to 2 drużyny wychodzą z grupy...
Masz 6 grup z każdej wyjdą po 2 zespoły, czyli razem 12 zespołów, więc zostają jeszcze 4 wolne miejsca, więc 4 najlepsze drużyny z 3 miejsc awansują dalej.
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Według mnie warto już teraz zagrac na to, że Anglia wyjdzie z grupy z 1 miejsca (kursy ponad 2zł !).
Anglia jako jedyna z wszystkich drużyn zdobyła w eliminacjach komplet punktów, mieli najlepszy bilans bramkowy (tak wiem San Marino), ale oprócz tego stracili w 10meczach jedyne 3 bramki, a przeciwnicy nie należeli do najsłabszych. Ich obecni przeciwnicy to Rosja, Walia oraz Słowacja. Ze Słowacją powinni poradzić sobie spokojnie, ale nigdy nie wolno lekceważyć przeciwników, bo każdy wie, że różnie to bywa... Z Rosja i Walia może być już trudniej, gdyż te 2 drużyny maja silną ekipę i również mogą coś ugrać w grupie, ale zapewne nie na tyle, aby wyjść z pierwszego miejsca.
Także myślę, że Anglia powinna sobie poradzić, nie zdziwil bym się gdyby zostali mistrzami Europy, ponieważ maja bardzo silną drużynę i spokojnie mogą z nią ugrać bardzo dużo.
Do tego widziałem, dobry kurs na to, że Polska nie wyjdzie z grupy - tak wiem mało patriotyczne, ale za to bardzo realne, także mysle, ze warto spróbować.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
9/10 że Ukraina wyjdzie z grupy z Polską i Niemcami? po 1.6?
Mógłbyś jakoś lepiej zaargumentować? Sama wygrana z Irlandią Północną awansu im nie zapewni.
Polsce sama wygrana z Irlandia Połnocna też awansu nie zapewni ????
Według mnie nie ma sie co cieszyc że pierwszy mecz gramy z Wyspiarzami. Nikt w pierwszym meczu nie bedzie chciał ryzykować. Irlandczycy ustawia się defensywnie i będziemy bic głową w mur.
W tym turnieju może być wiele kalkulacji i kombinacji w ostatnich meczach.
My ostatni mecz gramy z Ukrainą więc jakis remis może zadowolić obie drużyny.
Trzeba patrzec też że swój trzeci mecz z Ukraina zagramy po tym jak swoje trzecie mecze zagra grupa A i B.
A więc będziemy wiedziec ile druzyny z trzeciego miejsca maja punktów.
Jak dla mnie Ukraina pewniejszy awans niz Polska
 
G 0

grucowy

Użytkownik
Ja się skusze na granie awansu Walii po kursie 2,50 w bah
Anglia dla mnie nie jest jakimś pewniakiem do &quot;rozwalenia&quot; tej grupy więc myślę, że walka będzie bardzo wyrównana, bo i Słowacja coś powinna ugrać, a po tym kursie warto zaryzykować granie na wcale nie słabych Walijczyków.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Panowie, szukam zakładów w stylu: czy dany zawodnik zostanie powołany do kadry Polski na Euro 2016. Zetknął się ktoś gdzieś z tego typu zakładami?
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Panowie, szukam zakładów w stylu: czy dany zawodnik zostanie powołany do kadry Polski na Euro 2016. Zetknął się ktoś gdzieś z tego typu zakładami?
Koleżko, spokojnie z tymi zapędami.
Z pewnością coś takiego będzie, ale oczekujesz tego na początku lutego? Serio?
Narazie widzę pierwszy zakład na powołanie, który dorzucam do działu i liczę na wysyp postów odnośnie powołań (dalej mam w głowie, że ktoś na forumku zrobił 10k na powołaniu El Nino :rolleyes ????
Śmiem twierdzić, że powołania zawodników Nawałki będziemy mogli zagrać w połowie kwietnia. To powołanie to naprawdę sympatyczna opcja na początek przygody z obstawianiem Euro 2016.

Jonjo Shelvey otrzyma powołanie @ 2,70 Betsson
Bukmacherzy już raczej nie dadzą nam już prezentów jak przed laty. Mimo to widzę sporą perełkę, wszak na pozycji typowego defensywnego w drużynie Synów Albionu nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Mam wrażenie, że Roy Hodgson postanowił jak najszybciej ogrywać nowego zawodnika Newcastle w swojej drużynie, bo wydaje się on być brakującym elementem układanki. Jeszcze rundę temu tylko niepoprawni optymiści stwierdziliby, że ten człowiek ma jakiekolwiek szanse na powołanie. A jednak po wakacjach, w meczu eliminacyjnym z San Marino zaprezentował się na tyle dobrze, że zaczęto traktować go naprawdę poważnie w kontekście gry w reprezentacji (mni wybrany zawodnikiem meczu przez BBC). Od tej pory Anglia zagrała w sześciu spotkaniach (4 eliminacyjne i 2 towarzyskie), na każde z nich był powoływany, a w pięciu z nich wystąpił. Tylko w meczu z Estonią przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. W lidze to jeden z najlepszych defensywnych pomocników, zakładam, że nie ma szans, żeby stracił miejsce w jedenastce Srok. Po pierwsze, nie ma konkurencji, po drugie nie po to wydaje się 16 mln €, żeby mieć solidnego rezerwowego. Zresztą, od przyjścia na St James&#39; Park miał szansę na gre w pięciu spotkaniach, i zagrał niemalże od deski do deski. Boisko opuścił tylko raz, w 90&#39;.
Moim zdaniem jesteśmy świadkami ewidentnego wprowadzania do zespołu charyzmatycznego pomocnika, Hodgson nie robi tego przecież po to, żeby w ostatniej chwili zrezygnować z Jonjo. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że wreszcie Anglicy (na tyle, na ile znam ten naród) mają bohatera, z którym mogą się utożsamić. Takiego, który czasem nie zagra fair, ale w kluczowym momencie z pewnością nogi nie odstawi.


Ciekawe zakłady widzę też na bramkarzy, ale nie zapomiam zasług reżysera środka pola w drużynie Squadra Azzurra. Dlatego mniej szalonymi stawkami próbuję gry na powołanie Toma Heatona @ 3,10 (po Harcie i Butlandzie trzecie miejsce zapewne czeka właśnie na niego) czy Andrei Pirlo @ 2,25 (wciąż brak godnego następcy). Bardziej z sympatii i fenomenu polecam też zagranie na Gianluigiego Donnarummę @ 5,00 (dawno takiego talentu we Włoszech nie było, myślę że ma większe szanse na powołanie niż taki Sirigu czy Perin, a do tego Conte lubi stawiać na młodzież).
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jonjo Shelvey otrzyma powołanie @ 2,70 Betsson
Wg mnie to trochę odpłynąłeś w tej analizie stwierdzając, że jest to jeden z lepszych DM w Anglii czy z tym bohaterem narodowym ???? Szpilka będzie miał bardzo ciężko o powołanie, bo jest duża konkurencja, jednak na pewno warto się przyglądać w najbliższych miesiącach jak prezentuje się na boisku i jak prezentują się jego rywale. Na pewno Szpilka ma szanse pojechać na EURO, ale to zweryfikuje jego postawa na boisku. Poza tym grałeś w Betssonie po 2,70, a w Bet365 masz 4,00.


Dlatego mniej szalonymi stawkami próbuję gry na powołanie Toma Heatona @ 3,10 (po Harcie i Butlandzie trzecie miejsce zapewne czeka właśnie na niego)
Ja się nie zgodzę co do Heatona. Dla mnie absolutną perełką jest powołanie dla Frasera Forstera, kurs aż 2,70 w Betsson. Mega value, biorąc pod uwagę fakt, że u innych buków jest tylko 1,20-1,40 (!!!). Forster nie tak dawno powrócił po długiej kontuzji, której nabawił się w marcu ubiegłego roku. Przez to ominęła go prawie połowa eliminacji. Wcześniej jednak był regularnie powoływany do kadry. Wiadomo, że nie grał w podstawowym składzie, bo jest przecież Hart, a on jest nie do wygryzienia. Forster był również 2 lata temu w Brazylii na MŚ. Powrót po kontuzji jak na razie ma fantastyczny, bo w 6 kolejnych meczach nie puścił ani jednej bramki. Pewne powołanie ma Hart, drugi Butland pojedzie za to, że pokazuje się z bardzo dobrej strony w tym sezonie i jest młody, dlatego jest to potencjalny następca Harta w przyszłości i pojedzie zbierać doświadczenie. Trzecie miejsce wg mnie dla Forstera. O Greenie i Heatonie to można zapomnieć, oni byli powoływani tylko dlatego, że kontuzjowani w tym okresie byli Forster i Foster. Tak się pechowo złożyło, że zarówno jeden jak i drugi doznali kontuzji w tym samym czasie i długo pauzowali. Powrót Bena Fostera jest dużo mniej spektakularny, bo w 7 meczach zachował on czyste konto 3 razy. Na korzyść Forstera działa też fakt, że gra w lepszym klubie i ma przed sobą lepszych obrońców niż Foster w WBA. Także Forsterowi nieco łatwiej jest zaliczyć dobry występ. Poza tym Forster jest bardziej perspektywiczny, ma 28 lat i jest młodszy o 5 lat, dopiero więc wkracza w najlepszy dla bramkarza okres. Jeśli tylko Forsterowi nie przytrafi się jakaś kontuzja, to jak dla mnie powołanie ma niemal pewne.

Fraser Forster zostanie powołany na EURO @ 2,70 Betsson


Widzę też kilka fajnych kursów na niektórych graczy, jednak trzeba im się jeszcze przyjrzeć co będą prezentować na boisku przez najbliższe miesiące. Jak coś, to jeszcze pojawią się tutaj moje typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Fraser Forster zostanie powołany na EURO @ 2,70 Betsson
Typ podany dawno, oczywiście był naprawdę dobry. Teraz rzecz jasna kurs już 1.22. Ale ja znalazłem jeszcze lepszy, w który już zainwestowałem konkretniejsze fundusze.

Ale abstrachując nieco od podanego typu - dalej możemy rozróżnić buka profesjonalnego (Bet365) od dość amatorskiego (Betsson).
365 natychmiast zareagowało, korygując kursy pod kątem powołań na spotkania pod koniec marca z Niemcami i Holandią. Apropos powołań...

A bukmacher nie reaguje kursami, tylko limitami i blokowaniem zakładu u użytkowników. Niemniej mi się udało to zagrać, w tym miejscu możecie zobaczyć mój kupon, który umieszczam w swoim temacie, gdzie pojawią się też inne, nieopisywane typy. Pograne &quot;pod korek&quot;, bo naprawdę nie widzę innej opcji w ataku - po samych kursach w 365 na powołania (imo względnie wiarygodne źródło). Rooney po 1,10, Kane 1,05, Vardy 1,10. I to by było na tyle - Walcott i Sterling to boki, a nie wierzę, że Hodgson weźmie tylko trzy &#39;strzelby&#39; na Euro. Dla Welbecka powinno być miejsce, kto mu ma zagrozić? Sturridge? Równie dobrze może zabrać całą piątkę. Dlatego typ, który dodaję do tematu brzmi następująco:
Danny Welbeck otrzyma powołanie @ 3,50 Betsson

Najpierw mała dygresja - szkoda, że w ofercie betsyfów nie było Drinkwatera. Bo znając tego bukmachera, daliby jakiś niesamowity kurs. Ale trzeba korzystać z tego, co mają, póki jeszcze nie skorygowali, bo moim zdaniem za kilka dni te kursy spadną dwukrotnie.

Danny Rose @ 2,05 Betsson (1,57)
Danny Welbeck @ 3,50 Betsson (1,25)
Eric Dier @ 1,65 Betsson (1,25)
Kyle Walker @ 2,60 Betsson (2,00)
(kursywą kurs w Bet365)

A kurs na Jonjo w Bet365 to @ 7. Jestem na siebie zły, ale cóż poradzić. Z Heatonem też się nie popisałem, bo mamy już @ 11 w w/w bukmacherze.

No i myślę, że kwestia miesiąca i będziemy mogli pograć większą ilość powołań niż tylko w dwóch reprezentacjach (Synów Albionu i Azzurich).
No i czekam na podobną wtopkę w związku z powołaniami ze strony Antonio Conte.

bułeczka, zapraszam do dyskusji :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
A bukmacher nie reaguje kursami, tylko limitami i blokowaniem zakładu u użytkowników. Niemniej mi się udało to zagrać, w tym miejscu możecie zobaczyć mój kupon, który umieszczam w swoim temacie, gdzie pojawią się też inne, nieopisywane typy. Pograne &quot;pod korek&quot;, bo naprawdę nie widzę innej opcji w ataku - po samych kursach w 365 na powołania (imo względnie wiarygodne źródło). Rooney po 1,10, Kane 1,05, Vardy 1,10. I to by było na tyle - Walcott i Sterling to boki, a nie wierzę, że Hodgson weźmie tylko trzy &#39;strzelby&#39; na Euro. Dla Welbecka powinno być miejsce, kto mu ma zagrozić? Sturridge? Równie dobrze może zabrać całą piątkę. Dlatego typ, który dodaję do tematu brzmi następująco:
Danny Welbeck otrzyma powołanie @ 3,50 Betsson
Hehe, no ubiegłeś mnie z tym Welbeckiem, bo też go monitorowałem. Ale też pograłem po 3,50. Teraz jest już 1,39 :cool:



Wiadomo, że jak ktoś będzie chciał grać to już po ptokach, bo nie ma value, ale podam argumenty za tym, że Welbeck pojedzie na EURO. Kane, Vardy i Rooney to pewniaki. Pozostaje jedno miejsce dla napastnika. Walka będzie między Welbeckiem a Sturridge&#39;m, raczej nikt inny nie będzie się liczył. Zrobiłem sobie w excelu wykaz kto ile grał w eliminacjach itp, także niech nikogo nie zdziwią cyferki, które będę podawał. Welbeck grał przez pół eliminacji, później przytrafiła mu się kontuzja. Przed kontuzją był podstawowym napastnikiem i trzeba przyznać, że dołożył swoją cegiełkę do awansu na EURO. Zagrał w 5 meczach, w każdym z nich w podstawowym składzie. Strzelił 6 bramek. W dwóch meczach jego bramki decydowały o zwycięstwie, było to na inaugurację ze Szwajcarią oraz ze Słowenią. Sturridge nie zagrał ani jednego meczu w eliminacjach przez liczne kontuzje. Patrząc na same zasługi powinien jechać Welbeck. Dodatkowym atutem Welbecka jest to, że jest uniwersalny i może grać także na skrzydle. Tak więc na EURO może pojechać jako pomocnik.

Danny Rose @ 2,05 Betsson (1,57)
Swego czasu było nawet 10,00 na Rose&#39;a. Pewniak na lewą obronę to Bertrand. Inni kandydaci to Rose, Gibbs, Shaw i Baines. Tutaj jeszcze może się dużo zmienić. Shaw stracił większość sezonu na leczenie kontuzji i nawet jeszcze nie wrócił więc on raczej odpada z wyścigu. Dla pozostałych sytuacja w klubie jest taka, że raz grają a raz nie. Trochę dziwi mnie brak powołania dla Gibbsa, bo on w eliminacjach był powoływany na 9 z 10 meczów, w podstawowym składzie grał 4 razy. Kurs na Gibbsa kuszący 7,00 w Bet365. Może będzie też zaskoczenie i pojedzie Cresswell @ 21,00 Bet365.

Eric Dier @ 1,65 Betsson (1,25)
Wg mnie nie płaca się. Dier to nie jest żaden pewniak w tym momencie.

Kyle Walker @ 2,60 Betsson (2,00)
Pewniak na prawą obronę to Clyne. W tym momencie Walker jest drugi w kolejce. Problemem jest to, że to piłkarz kontuzjogenny. Do Brazylii nie pojechał właśnie przez kontuzję w końcówce sezonu. Jeszcze zagrozić może mu Jones, który na razie jest kontuzjowany, ale jak się wyleczy różnie może być.
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Dier i Rose w podstawowym składzie na mecz z Niemcami a odpowiednio można łapać kursy jeszcze że pojadą 1.7 i 2.15.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dlatego mniej szalonymi stawkami próbuję gry na powołanie Toma Heatona @ 3,10 (po Harcie i Butlandzie trzecie miejsce zapewne czeka właśnie na niego)
Heaton znów w grze. Butland nabawił się kontuzji i nie zagra na EURO.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/jack-butland-nie-zagra-na-euro-2016/h3frvl

Ostatnio Heaton dostał powołanie, także ma szanse pojechać na EURO wobec kontuzji Butlanda. W grze pozostaje jeszcze Foster. Między tymi dwoma rozegra się walka o miejsce w kadrze.
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
W którym miejscu w becie i w betssonie znajdę zakłady na powołania? I czy jest na nie oferta również u innych buków?
 
thecakeisaspy 145

thecakeisaspy

Użytkownik
A ja mam do Was takie pytanie - czekałem na to dwa lata, bo w Brazylii się za późno obudziłem i nie zdążyłem zarobić wielkich pieniędzy na tym.
Rozchodzi się o zakłady na ilość zmian w meczu. W 2014 roku można było zbijać kokosy na over 5.5 zmiany w meczu, co prawda były to śmieszne kursy z limitami ale czasami dało się w AKO i można było uzbierać kursiwo 1.7-3.0 co już jest sporym value biorąc pod uwagę, że w całych mistrzostwach było można policzyć mecze, w których to nie było wykorzystanych wszystkich zmian, na palcach jednej ręki.
Czy myślicie, że w tym roku będzie podobnie czy jednak wtedy wszystko było spowodowane klimatem, a nie zwykłym turniejowym oszczędzaniem sił i we Francji już nie ma co się na to nastawiać?
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
A wiecie może jaki buk ma ofertę na H2H w turnieju ?
Chodzi mi np o zakład Islandia - Ukraina kto dalej zajdzie w turnieju.
Dodam jeszcze że ten turniej to będzie jedna wielka manipulacja jak w lidze światowej siatkarzy...
Przyjdzie trzecia kolejka meczów i zaczna sie kalkulacje na temat drabinki pucharowej
 
Do góry Bottom