>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zaklady w B365 na kto kto wyjdzie w wyjsciowej jedenastce zniklely. Szukalem 30 minut lol. Jak je widzicie to rzuccie screenshotem!
Zakład na to, kto rozpocznie pierwszy mecz Anglików zaś w grze ;) najwidoczniej zmieniali kursy po meczu towarzyskim Anglików.

Ja osobiście nie wierzę aby w pierwszym meczu w podstawie zagrali i Ali i Dier dlatego gram,że nie zaczną. Moim zdaniem jednego z nich zabraknie a kursy zacnie wzrosły ;) gram skromnie po 15zł na każdego i zobaczymy co z tego wyjdzie. Zakłady w grze bo obstawiałem dosłownie 5 minut temu. Więc jak ktoś coś to łapać ;)
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Nie wydaje ci sie, ze to jest na zlamanie rekordu strzelonych bramek przez jedna z druzyn a nie kumulacje goli w meczu? Rekord nalezy do Holandii w wygranym meczu 6:1 z Jugoslawia. Jak widzisz, w meczu padlo 7 goli (a w historii EURO byly mecze z 9 golami) wiec rekord, czyli linia ktora grasz w tym zakladzie, powinna byc ustawiona na 9.

Jesli jest tak jak mowie, to w Betsafe masz dokladnie ten sam zaklad ale po wiele lepszym kursie @ 95
No to trochę nie jasno napisali, bo jak mam rozumieć zakład w którym dokładnie jest napisane tak &quot;Największa liczba bramek zdobytych w jednym meczu (bieżący rekord to 6)&quot; powinno być dodane że przez jedną drużynę

Prawdopodobnie tak jest, bo poniżej tego zakładu jest zakład; największa liczba bramek zdobytych podczas jednego meczu przez obie drużyny ( aktualny rekord 9) , taki kurs że w meczu padnie 7 lub więcej bramek byłby za piękny.
tego zakładu nie było pare dni temu napewno bo kilkakrotnie przeglądałem te całe zakłady na rekordy, musili go dodać na dniach, tak czy inaczej muszę się skontaktować z live chatem i to wyjaśnić bo w takim przypadku nie wiem czy chcę zagrać ten zakład

edit: oczywiście o anulowaniu zakładu nie ma mowy, pan powiedziałem mi że mogłem się zapytać przed założeniem zakładu jeśli był niejasny, tylko co w tym miało być niejasnego&quot;Największa liczba bramek zdobytych w jednym meczu (bieżący rekord to 6)&quot; , a jestem przekonany że tego drugiego zakładu o zdobyciu przez obydwie drużyny nie było gdy grałem ten kupon ???????? unibet
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
jest to ewidentny błąd z ich strony, więc albo powinni ci anulować zakład, albo rozliczyć zgodnie z przesłaniem tego zakładu czyli bramki zdobyte w meczu.
zakład jest jasny jak najbardziej, tylko został tu sprostowany.ty nie musisz znać rekordów.
wyślij im po prostu maila, ludzie z chatu są od regułek i zbywania ludzi.
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Panowie, tych zakladach na kto wyjdzie w wyjsciowej 11-stce Anglikom nie ma nigdzie juz w b365. Jezeli je widzicie to screenshotami udowodnijcie. :]
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Panowie który bukmacher ma najciekawszą i najlepszą ofertę na Euro2016? Zakłady długoterminowe? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Zakład na to, kto rozpocznie pierwszy mecz Anglików zaś w grze ;) najwidoczniej zmieniali kursy po meczu towarzyskim Anglików.

Ja osobiście nie wierzę aby w pierwszym meczu w podstawie zagrali i Ali i Dier dlatego gram,że nie zaczną. Moim zdaniem jednego z nich zabraknie a kursy zacnie wzrosły ;) gram skromnie po 15zł na każdego i zobaczymy co z tego wyjdzie. Zakłady w grze bo obstawiałem dosłownie 5 minut temu. Więc jak ktoś coś to łapać ;)
Kto miałby zastąpić Diera na defensywnym pomocniku? I czemu Hodgson miałby rezygnować z Alliego, skoro systematycznie na niego stawia, a ten notuje bardzo dobre występy?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś fenomen Wilshere&#39;a? Cały sezon nie grał, na pomocy jest bardzo duża konkurencja, jest to piłkarz co najwyżej dobry więc skąd kurs 2,10 na to że nie wyjdzie w pierwszym składzie? Normalnie grałbym to bez zastanowienia, ale może jakoś świetnie grał w sparingach?
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Rozpocznie 1. mecz:
Adam Lallana- NIE @ 1.53 bet365
James Milner- Tak @ 2.62 bet365
Sądzę, że to Milner zagra na środku pomocy od pierwszych minut. Henderson i Wilhere mieli kontuzje, a Milner cały sezon do konca rozegrał w swoim klubie. Kurs wysoki i wydaje mi się warty zagrania. Lallana w ostatnim meczu towarzyskim wszedł za Rooneya, prawdopodobnie za ofensywnego pomocnika. Myśle, że Rooney jest głownym kandydatem na pozycji za napastnikami. Jeszcze nie mozna zapomniec o Sterlingu, który również ma podobne szanse na gre co Lallana. Zatem mało prawdopodobne aby zawodnik Liverpoolu zagrał od pierwszych minut. Kurs słaby, ale do gry.
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
Czy ktoś wie, czy jest w ofercie jakiegoś bukmachera już zakład na liczbę zmian w meczu? Na poprzednim turnieju MŚ 2014 w Betsson grałem takie zakłady, na tę chwilę Betsson jeszcze(?) tego niema. Poszukuję! z góry bardzo dziękuję za pomoc.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kto miałby zastąpić Diera na defensywnym pomocniku? I czemu Hodgson miałby rezygnować z Alliego, skoro systematycznie na niego stawia, a ten notuje bardzo dobre występy?
Do ma słabość do Hendersona i Wilshera ;) może postawić na doświadczenie ;) takiego mam czuja. Racjonalne było dla Ciebie zabranie Wilshera, bo dla mnie nie! Do tego młodzi zawodnicy i nie należy nakładać na nich tak wielkiej presji... tak kombinuje, czy słusznie okaże się niebawem
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Kto miałby zastąpić Diera na defensywnym pomocniku? I czemu Hodgson miałby rezygnować z Alliego, skoro systematycznie na niego stawia, a ten notuje bardzo dobre występy?
Selekcjoner Anglii musi być przygotowany na kontuzję Diera i tak jest. Sporo z tych ofensywnych pomocników ma dobre predyspozycje by grać głębiej. Henderson, Milner czy nawet Roo. Co do Alliego całkowita racja ale Hodgson testował wiele kombinacji. Po prostu w kursach jest value ????

Wytłumaczy mi ktoś fenomen Wilshere&#39;a? Cały sezon nie grał, na pomocy jest bardzo duża konkurencja, jest to piłkarz co najwyżej dobry więc skąd kurs 2,10 na to że nie wyjdzie w pierwszym składzie? Normalnie grałbym to bez zastanowienia, ale może jakoś świetnie grał w sparingach?
Nie wiem skąd stwierdzenie, że to co najwyżej dobry piłkarz bo na pewno nie można go zaliczać do przeciętniaków. Zawodnik ma ogromny potencjał ale kontuzje są jego problemem. Gdyby nie one, na pewno byłby parę lvli wyżej. W każdym razie wciąż jest to dobry technicznie pomocnik, potrafiący zagrać ciałem i przyspieszyć akcję odważnym wejściem. Przez absencje jego decyzyjność czy typowe &quot;ogranie&quot; może szwankować ale jeśli zagra trochę spotkań i czuje piłkę daje na prawdę wiele w ofensywie. Ze względu na siłę zadania defensywne też są mu nieobce. Postrzeganie Wilshere`a może być trochę zakrzywione bo Wenger lubi wystawiać go szeroko czego sam Anglik bardzo nie lubi i mówił o tym wiele razy. Podobnie było z Ozilem przez pierwsze dwa sezony gdzie wszyscy go hejtowali a jak zaczął grać na 10e to o mały włos nie pobił rekordu asyst klubu. Można też zgadywać, że Roy najzwyczajniej w świecie go lubi a sam piłkarz ma u niego kredyt zaufania. Może też być tak, że jego osobowość daje ogrom w szatni. Mimo paru kogutów w kadrze - jeśli Ramos i Pique mogą grać za swój kraj to czemu u nich miałoby być inaczej? Nie oglądałem żadnego towarzyskiego Anglików więc na tej płaszczyźnie nie odpowiem.

https://www.youtube.com/watch?v=KIJZSQIsM_8
https://www.youtube.com/watch?v=o7D54KxVMJY
 
Do góry Bottom