>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Ukraina - Polska]- 3 kolejka gr. C, 21.06.2016 r. godz 18:00

S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Kursy oscylują wokol 2. Mysle, że trzeba grać poki nie zaczely spadac. Ukraina gra juz o pietruszke, nasi są w gazie i na pewno nie odpuszczą. Poza tym po tym co widzialem w meczu Ukrainy z Irlandia to nie sądze żebyśmy mogli mieć jakiekolwiek problemy
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
W mediach spekuluje się, że być może nie wyjdziemy najmocniejszą 11. Powód jest prosty - małe szanse na korzystny wynik w meczu Niemcy - Irlandia, a to sprawia, że nasze spotkanie z Ukraińcami robi się o pietruszkę. W takim wypadku warto dać odpocząć i zregenerować się naszemu trzonowi kadry przed 1/8, gdzie w przypadku zajęcia drugiego miejsca zagramy najprawdopodobniej ze Szwajcarią lub Rumunią.
Nie wiem na ile w tym prawdy, ale takie ploty myślę nie biorą się z znikąd. Ten kurs tez podejrzanie wysoki. Uważałbym.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
W mediach spekuluje się, że być może nie wyjdziemy najmocniejszą 11. Powód jest prosty - małe szanse na korzystny wynik w meczu Niemcy - Irlandia, a to sprawia, że nasze spotkanie z Ukraińcami robi się o pietruszkę.
Hmm, Niemcy wygrywają 1:0, a my 3:1 i mamy pierwsze miejsce, przecież taki scenariusz jest całkiem możliwy. W 1/8 zagramy z Rumunia lub Szwajcaria czy to z 1 miejsca czy drugiego, ale bardziej tu trzeba patrzeć na 1/4, bo wychodząc z pierwszego miejsca prawdopodobnie w 1/4 zagramy z Italią, a jeśli z drugiego to zagramy z Hiszpania. Moim zdaniem lepiej grać z Italią więc warto walczyć o to pierwsze miejsce.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Scenariusz możliwy i jednocześnie niemożliwy. Wiadomo, piłka sport, ale jednak prawdopodobieństwo nie za duże (chociaż ja osobiście sądzę, że irole napsują krwi Niemcom nie gorzej niż nam).
Tak, Hiszpania wydaje się najgorszym potencjalnym rywalem dla nas w 1/4, ale najpierw trzeba tam dojść, a w tym właśnie miałaby pomóc zagrywka z wystawieniem kilku rezerwowych. Ale jak mówię, to tylko plota, jednak może warto wziąć ją pod uwagę.
Z resztą, nawet jeśli nie wyjdziemy najsilniejszym składem to ukraińcy są spokojnie do pyknięcia.
Trzeba obserwować niusy.
P.S. Pierwszy zespół z naszje grupy zagra z Zwycięzca &quot;Trzecie miejsce grupy A/B/F&quot; w zalezności od tego z jakich grup awansują trzecie miejsce.
 
P 21

powernoisex

Użytkownik
Ukraina – Liczba bramek - powyżej 0.5 -&gt; 1.50
Jak dla mnie bardzo dobry typ, Polacy już w nie najmocniejszym składem, przez co koncentracja mniejsza, przypadkowe błędy, co ofensywnie usposobiona Ukraina może wykorzystać dość szybko. Dla mnie banderowcy to tacy jeźdźcy bez głowy, niebezpieczni z przodu, kiepscy z tyłu. W tym meczu paść może wiele goli, ambitności na pewno nie zabraknie z obu stron. Jest więcej niż prawdopodobne, ze na otarcie łez, Ukraińcy godnie pożegnają się z turniejem.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
WARIANT I
Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk – Błaszczykowski, Krychowiak, Zieliński, Kapustka – Milik, Lewandowski
WARIANT II
Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk – Peszko, Krychowiak, Jodłowiec, Kapustka – Milik, Lewandowski
WARIANT III
Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk – Krychowiak, Jodłowiec – Peszko, Zieliński, Kapustka – Lewandowski

Takie 3 warianty na mecz z Ukrainą podaje nam &quot;PS&quot;. Gazeta słaba ale w każdej historii jest ziarno prawdy. Jak wy to widzicie? Cionek z Holandią drugą połowę grał na LO i źle nie wyglądał. Ma zostać wrzucony na prawą stronę. Dziwne rozwiązanie, Jędza na prawej stronie pokazał, że grać potrafi a Wawrzyniak to chyba lepsza opcja niż Cionek. Kolejna zmiana ma być w środku. Osobiście zagrałbym z tym Jodłowcem, bo zabezpieczyć tyły to on potrafi a to będzie najważniejsze w meczu z Ukrainą. Liczę na to, że zagra Kapustka i trio atakujących będzie takie jak w meczu z Irlandią. Jesteśmy faworytami w tym spotkaniu a przed turniejem raczej nikt by o tym nawet nie pomyślał. Co zrobią Ukraińcy? Wystawią słabszy skład i dadzą nam punkty w prezencie? Raczej wątpię żeby chcieli skończyć EURO z zerowym dorobkiem punktowym.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Na pewno 1 dr naszej grupy gra z 3 m grupy A?gdzieś czytałem A,B,F tylko nie dopatrzyłem co na to wpływa.
1/8 FINAŁU
25.06.2016 godz. 15.00 - 2A - 2C (St-Etienne)
25.06.2016 godz. 18.00 - 1A - 3A/C/D (Paryż)
25.06.2016 godz. 21.00 - 1D - 3B/E/F (Lens)
26.06.2016 godz. 15.00 - 1A - 3C/D/E (Lyon)
26.06.2016 godz. 18.00 - 1C - 3A/B/F (Lille)
26.06.2016 godz. 21.00 - 1F - 2E (Tuluza)
27.06.2016 godz. 18.00 - 1E - 2D (St-Denis)
27.06.2016 godz. 21.00 - 2B - 2F (Nicea)

także masz rację, 1sza ekipa gra z 3cią z A/B/F.

takie dwa warianty dla Nas na 1/8 finału.
albo Szwajcaria/Rumunia. albo w/w.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Ukraina niespodziewanie szybko pożegnała się z ME, więc ostatni mecz już bardziej z przymusu. Tutaj na pewno będą starali się wyjść z dobra twarzą i zagrać dość ofensywnie. Niemcy też nieszczególnie się murowali i widzieliśmy jak to wszystko wyglądało. Teraz po prostu Arek nie powtórzy takiej nieskuteczności, a wręcz zadziała na niego to jak płachta na byka i powinien coś strzelić. Ogólnie to jak nikt inny u nas w kadrze Arek dochodzi do sytuacji strzeleckich. Kadrowicze na pewno też będą chcieli podnieść chłopaka na duchu i dostanie przyzwolenie na trochę więcej samolubności, bo widać, że cała ta otoczka medialna dość mocno na niego podziałała. Kurs bajka.
Arek Milik strzeli 3.20 ⛔
Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mecz bardzo trudny do typowania. Tutaj już wchodzi strategia, co bardziej komu się opłaca. Mówienie, że Ukraina wyjdzie słabszym składem więc dadzą nam w prezencie 3pkt jest dużym błędem. Przypomnijmy sobie nasze występy na turniejach: mecz otwarcia, o wszystko i o honor gdzie w meczu o honor nie graliśmy najmocniejszym składem. Także ciężko typować znając składy, a co dopiero nie posiadając takiej wiedzy.
Jeśli kombinujemy, to zwróćmy uwagę, że Polacy już mogą myśleć o rywalu w 1/8, a to oznacza, że jeśli w meczu z Ukrainą zobaczymy piłkarza, który nie jest pewniakiem do podstawowego składu, to będzie mu bardzo zależeć, by przekonać trenera, że warto właśnie na niego postawić w kolejnym meczu. Pamiętacie Błaszczykowskiego jak walczył o wyjazd na Euro?
 
S 7

szpicer

Użytkownik
PS &quot;podał&quot; skład na UA
Łukasz Fabiański - Thiago Cionek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Bartosz Kapustka - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Trudno cokolwiek wytypować w tym spotkaniu ,awans raczej pewny pytanie tylko z którego miejsca bardzo bym chciał żeby zagrali z Rumunami ale najpierw trzeba zobaczyć jak zagra grupa A która gra dzisiaj. Gdybym miał stawiać mecz polaków postawiłbym na to że nie padną dwie bramki .
UKR-POL under 1,5-&gt; kurs:3,02 : odsring:✅✅✅✅
Siedzi :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mecz bardzo trudny do typowania. Tutaj już wchodzi strategia, co bardziej komu się opłaca. Mówienie, że Ukraina wyjdzie słabszym składem więc dadzą nam w prezencie 3pkt jest dużym błędem. Przypomnijmy sobie nasze występy na turniejach: mecz otwarcia, o wszystko i o honor gdzie w meczu o honor nie graliśmy najmocniejszym składem. Także ciężko typować znając składy, a co dopiero nie posiadając takiej wiedzy. Jeśli kombinujemy, to zwróćmy uwagę, że Polacy już mogą myśleć o rywalu w 1/8, a to oznacza, że jeśli w meczu z Ukrainą zobaczymy piłkarza, który nie jest pewniakiem do podstawowego składu, to będzie mu bardzo zależeć, by przekonać trenera, że warto właśnie na niego postawić w kolejnym meczu. Pamiętacie Błaszczykowskiego jak walczył o wyjazd na Euro?
Jeśli chodzi o kalkulacje to u nas w grupie jest dość prosto - im lepsze miejsce, tym słabszy rywal. Skład Polaków już znamy. Rezerwowi na pewno zagrają na pełnej mocy, bo to może być jedyna szansa, by się pokazać. Milik też pewnie się zepnie, żeby zmazać plamę z meczu z Niemcami.
Co do Ukraińców to wydaje mi się, że ich mentalność jest bardzo podobna do rosyjskiej. Odpadli więc nie wydaje mi się, żeby jakoś specjalnie się spinali w meczu o nic (vide Ruscy w siatkówce). Jeśli już ktoś ma odpuścić, to w pierwszej kolejności stawiałbym na Ukrainę. U nas jest głód sukcesów i chyba nikt nie będzie chciał grać na pół gwizdka.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Jesli Nawalka nie wystawi w tym meczu dublerow to bedzie frajerem. Tu trzeba patrzec dalej , to nie sa Mistrzostwa wychodzenia z grupy , tylko ME. Trzeba grac o wszystko. Jesli chce sie bezsensownie scigac z Niemcami pelnym skladem to bedzie to chore. Nie ma w tym sensu , przyjmujemy 2 miejsce w grupie i walke ze SUI. Helweci grali dzisiaj , maja prawie tydzien do meczu , my zagramy we wtorek , pozostanie 3 dni na regeneracje. Jest sens bezproduktywnie zylowac najlepszych graczy? NIE. Niech graja dublerzy , jeden mecz mniej dla podstawowych graczy to bezcenne, Nie widze inaczej.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dla mnie to kwsttia składów, jeżeli w zespole Polaków zagra trzon zespołu czyli lewandowski, krychowiak i glik to zmian np na PO bym się nie obawiał bo ławkę mamy równie silną a trener może dobrać sobie skład pod taktyke w tym meczu.
Zespołowi Ukrainy ciężko będzie się zmobilizować, oni już opijali smutki po meczu z irlandią a ten mecz to troche za kare. Polacy są w gazie, dobra atmosfera w zespole i widać że forma zwyżkuje. Polakom będzie zależeć by strzelić wiecej bramek od Niemców i jest to możliwe bo Irlandia jeszcze o coś walczy i w obronie może wytrzymać pressing Niemców z 50 min, nawet jak Niemcy strzelą to Irlandczycy pewnie się nie otworzą bo taki mają styl gry. Jak się otworzą to przegrają wysoko. Ukraina jak straci bramke to jeszcze bardziej się podłamie a na takim poziomie bez walki o każdą piłkę można przegrać wysoko.
Tak więc po ogloszeniu składów o ile trzon zespołu będzie grał od 1 minuty typuje:
POLSKA -1.5 @ 3.70 CALOROCZNY
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Ja sobie wymyśliłem taką teorie:
Lewy wystąpi tak czy tak, ale czy będzie grał do końca? Wątpię, Nie ma co się spinać, remis i tak jest zaj...sty i przy korzystnym wyniku koło 60min Nawalka da mu odpoczac i żeby dostał sobie brawa od kibiców.Nie ma na razie typu czy zagra cały mecz , ale póki co jest :
Co się stanie najpierw (Lewandowski)
Gol @ 1,40
Kartka @ 6.25
Zmiana@ 4,75 Unibet zwrot...
Kurs myślę warty ryzyka delikatne próbuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 0

cycinho9292

Użytkownik
Jesli Nawalka nie wystawi w tym meczu dublerow to bedzie frajerem. Tu trzeba patrzec dalej , to nie sa Mistrzostwa wychodzenia z grupy , tylko ME. Trzeba grac o wszystko. Jesli chce sie bezsensownie scigac z Niemcami pelnym skladem to bedzie to chore. Nie ma w tym sensu , przyjmujemy 2 miejsce w grupie i walke ze SUI. Helweci grali dzisiaj , maja prawie tydzien do meczu, my zagramy we wtorek , pozostanie 3 dni na regeneracje. Jest sens bezproduktywnie zylowac najlepszych graczy? NIE. Niech graja dublerzy , jeden mecz mniej dla podstawowych graczy to bezcenne, Nie widze inaczej.
Słyszałem że zawsze drużyna która kalkulowała i zmieniała cały by dać odpocząć zawodnikom przegrywała ten drugi mecz który miał być ważniejszy ????
Myślę że 3 zmiany w podstawowym składzie to optymalny pomysł : bo kartki: Piszczek, Grosicki i Mączyński. Więcej nie ma co kombinować.
W dodatku zawsze może koło 60 min zdjąć lewego, Błaszczyka i kogoś tam jeszcze.
Chciałbym albo mam przeczucie że bd 3:0 dla nas;p
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Turniej underowy ale zagram troche na przekór, choć bezpiecznie i stawiam na bramki w tym spotkaniu
Polska - Ukraina over 2,0 @ 1,87 Pinnacle ⛔

Przegrywam gdy padnie 1 bramka lub bedzie 0-0
Przy dwoch bramkach mam zwrot.
Przy 3 bramkach lub wiecej jestem do przodu.
Argumenty za:
- dobry kurs
- nie bedziemy ryzykowac i grac na remis, musimy cos ustrzelic aby miec pewnosc ze nie przegramy, Ukraina historycznie nam nie lezy ale Ukraina jest na tym turnieju cieniem siebie z eliminacji.
- Ukraina gra juz bez presji, nie maja juz szans na awans, warto by cos ustrzelic zeby nie skonczyc calego turnieju nie dosc ze bez punktu to jeszcze bez bramki
- rowniez jak i u nas szanse ze zagraja moze dostac paru graczy dla ktorych to bedzie debiut, takich graczy zawsze motywuje cos wiecej i beda chcieli pokazac trenerowi i reszcie ze bylo bledem ze nie grali od poczatku.
- licze rowniez na to ze Lewy w koncu cos ustrzeli, inaczej to bedzie dziwna sytuacja.
- Kapustka i przede wszystkim Zielinski beda chcieli sie pokazac z dobrej strony
- mimo wszystko 1 bramka w dwoch meczach to malo, nasi beda mieli sporo okazji moim zdaniem to bedzie otwarte spotkanie.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Analiza: Polacy dzisiaj będą chcieli pokazać swoją bardzo dobrą dyspozycje i podtrzymać morale w zespole zwycięstwem, dodatkowo zmiennicy będą chcieli pokazać się z dobrej strony że na nich też można stawiać. Ukraina w tym turnieju gra o honor, ich gra przypomina Rosjan (choć ta przynajmniej strzela) porażka bezbarwna z Irlandią... to podsumowuje ich występ na tym turnieju.


Mój typ to Polska 2.00 @bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom