>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ciekawe zakłady na Euro 2016

V 0

valdez

Użytkownik
under 32 karnych w 51 spotkaniach po kursie 1.80... Bez jaj! 100% że się wliczają. Na taki typ to bym mógł postawić swój dom razem z samochodem :)
Karne po zakończonych dogrywkach pewnie też się będą wliczały do zakładu.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Trzecie miejsca trzecimy miejscamy, ja tutaj mam inny dylemat. ????
Mam kuponik w ktorym siedzi 4 cyfrowy profit i nie wiem czy wczesniej zamykac.
Polska awans z grupy
Chorwacja awans z grupy
Albania udpadnie w fazie grupowej
Anglia wygra swoja grupe
Portugalia wygra swoja grupe.
Teoretycznie, na tak dlugo jak Anglia wygra ze Slowacja, Portgualia wygra z Wegrami wieksza iloscia goli niz Islandia z Austria, to wchodzi. Czy czegos nie przeaczam?
Polska ✅
Chorwacja✅
Albania ✅
Anglia :zoltakartka: - Generalnie tylko Anglia może tutaj nie wejść. Nie zdziwi mnie w tym meczu remis. Da on Słowakom awans a Anglicy będą mieli 5 pkt po 3 meczach. Obawiam się, że Rosja może jednak wtopić z Walią co spowoduje, że ta drużyna może przeskoczyć Anglików. Szkoda, że jest to drugi mecz z listy. Jeśli byłby to 4-5 w bym w ciemno wypłacał!
Portugalia✅
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Zastanawial sie ktos nad granie 0-0 do polowy na euro?
Tak patrze i dosc czesto mamy wlasnie brak bramek do polowy.
Jesli nie 0-0 to moze under 1,5 choc raczej slabiutko placa
 
K 4

krisak13

Użytkownik
Dwie drużyny mają na dzień dzisiejszy po 0 punktów. Zarówno Ukraina jak i Turcja mają bilans bramkowy 0-4. Ostatni mecz Ukrainy na Euro będzie z Polską, zaś Turcji z Czechami. Moim zdaniem, pomimo zapowiedzi o zmianach w składzie(Cionek za Piszczka i Zieliński za Mączyńskiego) jesteśmy w stanie ugrać korzystny rezultat z rozluźnioną już Ukrainą(pokaz dali w szatni). Jestem przekonany, iż jesteśmy w stanie pokonać Ukraine wyżej niż Czechy Turcje. Dlatego stawiam drużyna z najgorszym rezultatem Ukraina @4 bet365
 
julek 421

julek

Użytkownik
Dwie drużyny mają na dzień dzisiejszy po 0 punktów. Zarówno Ukraina jak i Turcja mają bilans bramkowy 0-4. Ostatni mecz Ukrainy na Euro będzie z Polską, zaś Turcji z Czechami. Moim zdaniem, pomimo zapowiedzi o zmianach w składzie(Cionek za Piszczka i Zieliński za Mączyńskiego) jesteśmy w stanie ugrać korzystny rezultat z rozluźnioną już Ukrainą(pokaz dali w szatni). Jestem przekonany, iż jesteśmy w stanie pokonać Ukraine wyżej niż Czechy Turcje. Dlatego stawiam drużyna z najgorszym rezultatem Ukraina @4 Bet365
nie widzę takiego zakładu?
Jest tylko drużyna z najniższym wynikiem (Ukraina @4), ale tam jest tez Albania@4 czy Rumunia @501 więc to nie jest ten zakład.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej: Polska – Chorwacja 2,10 Unibet
Założenia:
1. Polska wychodzi z 1 lub 2. miejsca (czyli Irlandia Północna nie wygra z Niemcami, a my nie przegramy lub zremisujemy z Ukrainą) – moim zdaniem taki scenariusz ma bardzo małe szanse.
Wtedy gramy z kimś z trzecich miejsc lub bardziej prawdopodobne, że ze Szwajcarią. Według mnie mamy spore szanse na awans do ćwierćfinału, bo Helweci mają duże problemy w ataku, a i obrona nie jest jakoś wybitnie pewna. Są jak najbardziej w naszym zasięgu.
2. Chorwacja nie wygrywa z Hiszpanią. Wtedy wychodzą z 2 lub 3 miejsca, w zależności czy Czesi wygrają z Turkami. Jeśli z drugiego miejsca to wpadną na Włochów. Jeśli 3 miejsce to z według moich obliczeń na Francję lub Anglię (zwycięzców grup A lub B). Tak czy inaczej to raczej nie ten poziom w dalszym ciągu i będzie im bardzo ciężko przebić się do ćwierćfinału.
Polskę czeka o wiele łatwiejszy rywal w 1/8 niż Chorwatów i jak dla mnie jest to prawdopodobny typ. W razie gdyby zakończyli na tej samej fazie pewnie będzie zwrot, chociaż babka na czacie mi pisała o jakimś dzieleniu kursu na liczbę ekip w tej fazie, ale tam pracują tacy amatorzy, że gadają od rzeczy i jej nie wierze. Tak czy inaczej w najgorszym przypadku zwrot, gdyby obie odpadły na tym samym szczeblu
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Polska odpadnie w ćwierćfinale @ 3,0 b365
Polska na 99% zajmie 2msce w grupie,Szwaby nie będą się patyczkowac z IRL, tak więc trafiamy na Szwajcarie, która jest spokojnie do przejścia.Ledwo wygrali z Albania.... jak grają każdy widzi.Potem pewnie Hiszpania (Chorwacja bez Modrica nawet nie ma co marzyć o przejściu Hiszpanow) Tak że sądzę, że naszą przygodę zakończą doświadczeni Hiszpanie
Kurs znakomity
 
S 44

sareig

Użytkownik
calkowita liczba bramek albania u 2,5 kurs 1,5 bah moim zdaniem perelka.niema co opisywac albania spore szanse ze już dalej nie pogra a nawet gdyby to 2 bramek niestrzela
 
C 272

cowboy

Użytkownik
ogladalem jakos 60% wszystkich spotkan narazie na euro i chyba w kazdym byl slupek/poprzeczka. narazie znalazlem tylko w unibecie taki zaklad za 1.80, prawde mowiac troche malo. jakis buk placi wiecej?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
calkowita liczba bramek albania u 2,5 kurs 1,5 bah moim zdaniem perelka.niema co opisywac albania spore szanse ze już dalej nie pogra a nawet gdyby to 2 bramek niestrzela
Typ z tzw. gatunku &#39;lokata&#39;. Dawno nie widziałem czegoś tak prawdopodobnego po kursie 1.50. Są spore szanse, że Albania w ogóle z grupy nie wyjdzie (1.53 na takie zdarzenie w bet365), a nawet jeśli to dalej trafia na drużynę z pierwszego miejsca i 1 gol to max, co mogą wcisnąć. Mam nadzieję, że będziesz za parę dni liczyć pieniądze ;)
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
W jakim buku można typować ilość doliczonych minut w meczach ?
Np Betsafe


ogladalem jakos 60% wszystkich spotkan narazie na euro i chyba w kazdym byl slupek/poprzeczka. narazie znalazlem tylko w unibecie taki zaklad za 1.80, prawde mowiac troche malo. jakis buk placi wiecej?
To fakt, słupki/poprzeczki były w większości spotkań.
Betsafe wystawiał na takie zdarzenie zazwyczaj kurs od 1,9 do 2,9
Można było ładnie zarobić. Potem kursy zaczęły spadać na takie zdarzenie,
a na dzisiejsze mecze w ogóle tego nie widzę w ofercie.

Tak samo fajnie można było na początku zarobić stawiając
na dokładny doliczony czas w drugich połowach - 3 minuty.
W wiekszości meczów sędziowie tyle doliczali, a kursy na to - 2.00 - 2,20

Teraz też już Betsafe zainterweniował i są kursy rzędu 1,4-1,5
 
Do góry Bottom