>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Islandia- Austria & Węgry - Portugalia] - 3 kolejka gr. F, 22.06.2016 r.

youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
W moim odczuciu troszkę zawodzi Austria. W eliminacjach grali naprawdę świetna ofensywna piłkę a we Francji gdzieś wyglądają jakby się pogubili ,chociaż już mecz z Portugalczykami był lepszy niż spotkanie z Wygrami. Licze,że w spotkaniu z Islandią zgrana komplet pkt.
 
S 25

szaryzuczek

Użytkownik
Portugalczycy w dwoch pierwszych meczach oddali 50 strzalow i strzelili jednego gola. Skutecznosc katastrofalna. Jednakze, jak dlugo taki stan rzeczy moze trwac? Wydaje mnie sie, ze tym razem odpala i strzela kilka bramek. Tym bardziej, ze bramkarz Wegrow ma juz kilka lat na karku i refleks juz nie ten co kiedys. Obstawialbym 3:0, 3:1 dla Portugalczykow.
 
youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
Może być różnie bo Węgrzy się zamuruja do tego kilka pudel Krystiana i spółki i frustracja będzie narastac...jakies Contentrao Węgrów i może być ciekawie... Ja osobiście myślę nad dodatnim handi w stronę Węgrów akurat do dubla z Austria. Ale trzeba zaczekać na składy.
 
D 0

dabu

Użytkownik
Tak Tak , zle zadałem pytanie . Chodziło mi o to czy tabel na koniec może wyglądać tak.
1 miejsce Portugalia , 2 Austria , ale chyba nie , bo jak Węgry będą miały 4 punkty i Austria to liczą się mecze bezpośrednie między sobą ?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tak Tak , zle zadałem pytanie . Chodziło mi o to czy tabel na koniec może wyglądać tak. 1 miejsce Portugalia , 2 Austria , ale chyba nie , bo jak Węgry będą miały 4 punkty i Austria to liczą się mecze bezpośrednie między sobą ?
Punkty -&gt; Bilans bramek -&gt; bramki strzelone
Zatem Węgrzy jakieś 3-0 w plecy, Austria 2-0 wygrywa i wtedy się uda. Ciężkie do zrealizowania, ale mała szansa jest.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Austria nie ma szans na przeskoczenie Węgrów.
Pierwsze kryterium przy równej liczbie punktów to:
Większa liczba punktów zdobytych w meczach pomiędzy tymi drużynami (tzn. drużynami dla których rozstrzyga się kolejność)
A w meczu Austria - Węgry jak wiemy było 0:2
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Węgry - Portugalia
Portugalia &gt;7,5 RR @ 2,12 Unibet ✅
(pokryte juz do przerwy)
Portugalia tym razem na ostatecznym musiku, wóz albo przewóz, według mnie dadzą radę tym razem ... scenariusz do przewidzenia, Portugalia prowadzi grę, Wegrzy się bronią i czyhaja na swoje okazje po kontrach lub po stałych fragmentach gry. Portugalia w dwóch poprzednich spotkaniach miała procent posiadania piłki 66 i 59% nabijając w meczach z Islandią i Austrią podpowiednio po 11 i 10 rożnych. Linia 7,5 także tym razem jak najbardziej do przełamania. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
V 0

valdez

Użytkownik
Jeśli Islandia jutro z remisuję z Austrią i będzie miała 3 pkt na swoim koncie to starczy im żeby awansować i grać dalej w ME ?
Tak, jeśli Islandia zremisuje z Austrią to awansuje dalej i awans Islandii do 1/8 jest właściwie pewny. Nawet, jak Islandia zajmie trzecie miejsce w grupie to każdy remis powoduje że ma bilans bramkowy na 0, tym samym jest wyżej w tabeli, niż Turcja i Albania, które mają ujemny bilans bramkowy.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Węgry vs Portugalia
B365
Karny w meczu - TAK 3.75
późny gol - po 69.59 - TAK 1.83
Portugalia over 1.5 kartek - 2.00
Portugalia pod ścianą - muszą wygrać. Sprawa wydaje się prosta bo rywal ma praktycznie zapewniony awans. Portugalia musi więc atakować i strzelić kilka goli - a mają kim atakować. Ronaldo zawodzi, jednak jeżeli chce coś zdziałać na EURO to musi teraz pokazać swoją klasę. Ostatnio mieli karnego, jednak Ronaldo zawiódł. Będą mocno operować skrzydłami, Ronaldo, Nani i Quaresma więc może Węgrzy się będą gubić w polu karnym, może Portugalczycy wymuszą ;)
Co do późnego gola - jeżeli Portugalczycy nie strzelą gola długo to będą się mocno denerwować i większą liczbą piłkarzy iść do ataku co będzie sprzyjało kontrom i ewentualnym golem dla Węgrów. Sami będą do końca atakować przy złym wyniku.
2 kartki dla Portugalczyków - przy złym wyniku będą się denerwować i faulować, może Pepe coś odwali. Dodać do tego możliwe wymuszenia i typ powinien wejść na lajcie ;)
Powodzenia :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mateee 7

mateee

Użytkownik
tylko akurat w tym wypadku dużo zależy kto wychodzi z 3 a z 2 miejsca czy z 1 ???? Portugalia musi wygrać. innego wyjścia nie mają. natomiast to Węgrom starcza remis i pewnie od początku defensywnie będą mocno grali. a co do islandczyków? to dla nich i tak będzie mega wyczyn wyjście z grupy więc to oni będą się bronić od początku a austria nie mając nic do stracenia bedzie musiala atakować bo oni muszą wygrać gdy chcą wyjść z grupy. a to stwarza szanse na kontry. dla mnie islandia-austria over 1,5 kurs 1.50 i win portugal 1.40 i ładny dubel do grubszej kasy jest ????
 
D 95

diego-duncan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Portugalia
Typ: Węgry nie strzelą
Kurs: 1,653
Bukmacher: Pinnacle

Przed trzecią serią gier układ tabeli grupy F jest zaskakujący, ale wszystko może wrócić do normy jeśli w tej kolejce zwyciężą faworyci. Tabelę otwierają pewni awansu Węgrzy (4 pkt), po dwa punkty mają Islandia i Portugalia, a z punktem stawkę zamykają Austriacy. Według praktycznych wyliczeń, remis wystarczy Węgrom by utrzymać pozycję lidera. Wystarczy też Portugalczykom do awansu. Zwycięzca grupy zagra najpewniej z Belgią, ale dalej będzie miał łatwiejszą drabinkę. Drużyna z drugiego miejsca zmierzy się natomiast z Anglią, ale na kolejnych szczeblach czekać będzie Francja, Hiszpania czy Niemcy. Wnioski? Portugalia zrobi wszystko by wygrać, a Węgry by zremisować. Spotkanie powinno przypominać mecz Portugalii z Islandią zremisowany 1:1. Po tamtym spotkaniu Ronaldo był rozgoryczony postawą Islandczyków i powiedział, że nic na tym turnieju nie osiągną. Portugalia gra ładną piłkę, przyjemną dla oka. Węgry będą bronić własnej bramki i strzelić mogą tylko z kontry. Kto oglądał dzisiejszy mecz Niemców z Irlandią Północną, wie że istnieją małe szanse na niepowodzenie tego typu. Polecam również grę na to, że Ronaldo nie strzeli. Kurs około 2,10 w pinku.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Portugalia
Typ: Węgry nie strzelą
Kurs: 1,653
Bukmacher: Pinnacle
Przed trzecią serią gier układ tabeli grupy F jest zaskakujący, ale wszystko może wrócić do normy jeśli w tej kolejce zwyciężą faworyci. Tabelę otwierają pewni awansu Węgrzy (4 pkt), po dwa punkty mają Islandia i Portugalia, a z punktem stawkę zamykają Austriacy. Według praktycznych wyliczeń, remis wystarczy Węgrom by utrzymać pozycję lidera. Wystarczy też Portugalczykom do awansu. Zwycięzca grupy zagra najpewniej z Belgią, ale dalej będzie miał łatwiejszą drabinkę. Drużyna z drugiego miejsca zmierzy się natomiast z Anglią, ale na kolejnych szczeblach czekać będzie Francja, Hiszpania czy Niemcy. Wnioski? Portugalia zrobi wszystko by wygrać, a Węgry by zremisować. Spotkanie powinno przypominać mecz Portugalii z Islandią zremisowany 1:1. Po tamtym spotkaniu Ronaldo był rozgoryczony postawą Islandczyków i powiedział, że nic na tym turnieju nie osiągną. Portugalia gra ładną piłkę, przyjemną dla oka. Węgry będą bronić własnej bramki i strzelić mogą tylko z kontry. Kto oglądał dzisiejszy mecz Niemców z Irlandią Północną, wie że istnieją małe szanse na niepowodzenie tego typu. Polecam również grę na to, że Ronaldo nie strzeli. Kurs około 2,10 w pinku.
wczoraj grałem podobnie, że gola nie strzelą Irlandczycy z Niemcami.
Popieram typ, ponieważ Portugalia rywalom za dużo okazji nie stworzy,
długo utrzymuje się przy piłce, a Węgrowie szczęśliwie strzelili ostatnio gola, o meczu z Austrią już pisałem.
Ja na Węgry under 1 z Islandią miałem zwrot, powyższy typ zagrałem w pinku jak kurs był 2.06 :grin:
⛔
 
T 6

typer84

Użytkownik
najlepiej obstawiać całe Euro na under 2.5, zobaczcie sobie jak mało jest meczów z minimum trzema golami, większość wyników to 0-0 ,0-1, 1-1 i im dalej w fazę pucharową tym będzie mniej tych goli bo każdy myśli przede wszystkim o zapezpieczeniu tyłów. Tak samo było podczas Euro 2012, widziałem analizę http://www.bukmacherzy.co/wiadomosci-bukmacherskie/euro_2016_-_jak_grac_zeby_wygrac i sprawa się powtarza. Piłkarze są przemęczeni i zadowalają się minimalnymi wynikami
 
M 53

marekz

Użytkownik
Węgrzy mają już awans na 100%.
A jak muszą wyglądać inne mecze, by portugalia awansowała z 3pkt z 3miejsca?
Dla Portugalii lepszym wyjściem, byłoby zajęcie 3 miejsca, a nie pierwsze, bo wtedy trafi do słabszej drabinki, a nie do Niemiec, Hiszpanii, Włoch.
 
Do góry Bottom