>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Hiszpania - Chorwacja & Czechy - Turcja] - 3 kolejka gr. D, 21.06.2016 r.

robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania
Dokładny wynik 0-0
kurs 8
STS

Uzasadnienie takie same jak w meczu Francja - Szwajcaria. Remis pasuje wszystkim, a kurs aż się prosi żeby zagrać. Jak ktoś grał mój typ z ww. wspomnianego meczu to pewnie go powieli, bo kasa wpadła i można powtórzyć.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania
Dokładny wynik 0-0
kurs 8
STS

Uzasadnienie takie same jak w meczu Francja - Szwajcaria. Remis pasuje wszystkim, a kurs aż się prosi żeby zagrać. Jak ktoś grał mój typ z ww. wspomnianego meczu to pewnie go powieli, bo kasa wpadła i można powtórzyć.
Tak wszystko się zgadza tylko Hiszpania jest piekielnie silna. Zagrałem jeszcze przed rozpoczęciem Euro na jej zwycięstwo w ME 2016 i nie żałuję. Dodatkowo w Chorwacji nie będzie Modrica. Czy ten zakład wejdzie wszystko zależy od postawy Hiszpanii, ale jeśli będzie im się chciało mogą wygrać, a kurs na win jest zacny bo ok 2,00. Najbezpieczniejszym typem wydaje się Hiszpania (DNB) i za mniejsze stawki czysta Hiszpania.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Nie chodzi wcale o postawę Hiszpanii. Są dwie rzeczy, których obydwie drużyny chciałyby uniknąć - niepotrzebnych kartek, a nade wszystko niepotrzebnych fauli i kontuzji z nich wynikających. Dodatkowo zobaczmy gdzie grają dwaj najlepsi Chorwaci - Rakitić w Barcy a Modric w Realu. Teoria może nieco naciągana jest, ale naprawdę wątpię, aby nie było chociażby cichego porozumienia o nierobieniu sobie nawzajem krzywdy na boisku. A stąd tylko kroczek do remisu, który krzywdy nikomu nie robi. Inna sprawa, czy na pewno 0-0?
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Zobaczcie drabinkę, drugie miejsce z grupy D w 1/8 trafia na Włochów, a następnie na zwycięzce gr. C (najprawdopodobniej Niemcy)
A zwycięzca gr D trafia na 3 drużynę E/F i następnie na wygranego z pary Szwajcaria - Polska, więc droga do półfinału zdecydowanie szerzej się otwiera.
Na pewno obie drużyny wezmą to pod uwagę, sporo zależy również od meczu Czechy - Turcja
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
Zobaczcie drabinkę, drugie miejsce z grupy D w 1/8 trafia na Włochów, a następnie na zwycięzce gr. C (najprawdopodobniej Niemcy)
Tak, masz rację, nawet tego nie sprawdziłem wcześniej. Miałem fajną teorię i właśnie została mocno podważona,o ile w ogóle jeszcze ma sens. Włosi już pewne pierwsze miejsce - bo bezpośredni mecz z Belgią do przodu, tak więc mecz Hiszpania - Chorwacja to mecz o unikniecie już w 1/8 jednej z najbardziej nieprzyjemnie grającej drużyny na tych Mistrzostwach - świetna defensywa! Trzeba poczekać na live i obadać zaangażowanie Chorwatów - czy będą walczyć o każdą piłkę, czy będzie spacer. Jeśli będą walczyć - kartki Chorwatów jak najbardziej do gry.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
To najlepiej w tym meczu zagrac
X--&gt;zwrot gdy Hiszpania wygra @ 1,50 bwin i się nie stresować niczym.Chorwacja za hu..a tego nie wygra,remis pasi obojgu,a jakby Hiszpania wygrała to mamy zwrot. Troche gówniany kurs,miałem takich nie grac,ale dziś zrobię wyjątek. chyba najpewniejszy bet bez spiny na lajcie.
 
P 22

polasios

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadające się mecze w tej grupie. Broniąca tytułu Hiszpania zmierzy się z Chorwacją, a Czesi powalczą o wyjście z grupy przeciwko podłamanym Turkom.
Najważniejsza informacja to absencja Luki Modricia. Niepewny występu jest też Mandzukic, co znacząca zmniejsza szanse Chorwatów na dobry rezultat. W drużynie Hiszpanii wszyscy są gotowi do dzisiejszego meczu, w którym prawdopodobnie zobaczymy kilka zmian. W pierwszym składzie wyjść mają tacy gracze, jak: Bruno, Aduriz i Lucas Vasquez.
W obu meczach Hiszpanii padał over spalonych, więc dzisiaj również warto na to postawić.
Powyżej 3,5 spalonego 1.70 ⛔ (Betsson)
Bardzo pewnym zakładem wydaje się handi na Hiszpanię w rzutach rożnych. Przede wszystkim to oni będą atakować, więc Chorwaci nie powinni mieć zbyt dużo szans do nabijania kornerów, a Hiszpanów na pewno stać na te 2 rożne więcej.
Rzuty rożne Hiszpania -1,5 1.80 ✅ (Betsson)
Sędziował ten mecz będzie Holender Bjorn Kuipers, który słynie z tego, że lubi rozdawać kartki. W swoim poprzednim spotkaniu na tym turnieju (Niemcy - Polska) pokazał 6 żółtych kartek. Jednak ciężko wyrokować, czy warto iść tutaj w stronę kartek. Obie ekipy mają pewny awans i mogą oszczędzać swoje kości.
 
dreamgrinder 0

dreamgrinder

Użytkownik
Na dziś doskonałą opcją wydaję mi się być brak gola Chorwacji w meczu, po kursie 2.45 (!) w STS. Hiszpania ma najlepszą formacje defensywną na całym Euro, do tej pory nie stracili jeszcze gola, a w dwóch meczach na ich bramkę padły tylko 3 celne strzały. Chorwacja niemal na pewno zagra bez swojego najważniejszego zawodnika - Modrica, który jest kreatorem niemal wszystkich akcji. Hiszpanii wystarczy remis by wyjść z pierwszego miejsca, więc jakoś bardzo nie będą cisnąć, żeby nie narażać się na ewentualne kontry i straty gola, Chorwacja bez Modrica nie będzie w stanie zagrozić bramki strzeżonej przez De Geę, a podobno występ Mandzukica też jest niepewny. Po takim kursie trzeba to zagrać i to za niemałe pieniądze.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Hiszpania-Chorwacja godz 21:00
Iniesta nie zagra całego spotkania @1,57 Unibet
Del Bosque lubi rotowac składem, zwłaszcza meczach powiedzmy to luzniejszych.Andres to nietykalna część w zespole, ale po tym jak zaliczył kose od Turasa Tufana w piątek, dziś będzie oszczędzany,najprawdopodobniej zmieni go Thiago.
zmienil,ale Fabregasa;P
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czechy – Turcja Over 27,5 fauli 1,75 Unibet ✅

Mecz o wszystko. Kto wygra, ten będzie miał trzecie miejsce. Remis nic nikomu nie daje, bo po takim rezultacie 2 punkty Czechom nie dają szans na awans z trzeciej pozycji. Sprawa bardzo prosta i myślę, że pójdą na noże. W reprezentacji Czech zabraknie Rosickiego i jest to spora strata. Podbudowani jednak są pewnie końcówką meczu z Chorwacją. Z kolei Turcy grają tu bardzo słabo. Tak się ułożyło jednak, że jednym meczem mogą wszystko zmienić. W spotkaniach z Chorwacją Czesi faulowali 15 razy, Turcy 14. Danych ze spotkań z Hiszpanią nie przytaczam, bo tam przewaga Mistrzów Europy była niekwestionowana i jedni długo się utrzymywali na powierzchni, drudzy szybko utonęli.
Sędziuje Szkot Collum. Mimo wyraźnego embarga na kartki, jakie UEFA nałożyła na sędziów, nie zakazała im gwizdać faule. Liczę, że dziś wieczorem zobaczymy mecz walki i arbiter będzie miał sporo pracy. W większości spotkań liczba fauli oscylowała koło linii 26-27. Jeśli zagrają agresywniej to bez problemu będzie złamana.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Chorwacja bez Modricia z powodu kontuzji! Już podczas meczu z Czechami jak zszedł było widać o ile słabiej grają bez niego. Gra Hiszpanów już od samego początku bardzo opanowana, a jak widzieliśmy ostatnio także skuteczna. Według mnie kurs jest duży i gram na zwycięstwo.
Hiszpania 2.05 bet365
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Czechy vs Turcja Under 1,5 gola @3,22 Oddsring

Czechy:
Oni zremisowali swój ostatni mecz 2-2 z Chorwacją. Co jest dla nich sukcesem bo do ok. 70 min grali tragicznie i ich rywale dominowali w dużej mierze. Jednak że, wywarli sporą presję na rywalu i udało im się odmienić przebieg meczu z wyniku 2:0 na 2:2.
Dzięki remisowi mają 1 pkt. bo z Hiszpanią nie było już tak kolorowo i przegrali 1:0. W tym meczu w grze z przodu nic ciekawego nie pokazali, zagrali super defensywnie a w samej końcówce stracili gola. Ogólnie cały mecz się bronili, tak że, przegrali zasłużenie i 1:0 to najmniejszy wymiar kary. Teraz Czechy potrzebują zwycięstwa nad Turkami aby marzyć o awansie z 3 miejsca. Mają w składzie Cecha który jest bramkarzem światowego formatu, który może uchronić drużynę przed stratą cennego jak dla nich w tym etapie rozgrywek gola. Niestety brak Rosickiego, może być dla nich poważnym osłabieniem. Z pewnością bd. chcieli a wręcz muszą atakować, ale muszą grać mądrze i odpowiednio podejść do tego meczu,tak aby uchronić drużynę przed kontrami rywala. A jednocześnie, odpowiednio dominować w środku pola.
Turcja:
Oni są w fatalnej sytuacji. grali totalnie defensywnie z Hiszpania, ograniczając się do kontrataków. Ale i ta bezpieczna gra im nie pomogła i gol ze strony rywali był kwestią czasu. Ogólnie Hiszpania była zespołem dominującym, i kebaby wgl. nie istniały. W pierwszym meczu grupy przegrali 1:0 z Chorwacją, bronili się przez cały mecz i jak widać chociaż, w ofensywie jak i defensywie nic ciekawego nie zaprezentowali to przegrali zaledwie 1 golem. Turcy są pewnie rozczarowani, swoimi 2 pierwszymi meczami, nic godnego nie pokazali, grają bez pomysłu. Jednak że, mogą stworzyć problem Czechom gdyż, ich skład jest mocniejszy od dzisiejszych rywali a u przeciwników zabraknie jednego z kluczowych graczy. Skupią się na kontrach, a jeśli się zepną mogą zagrać na 1:0 W ostatnich 5 meczach 3 razy padł under 1,5.
Ciężko wskazać wyraźnego faworyta, stawiam na 0:0 lub 1:0 dla którejś z drużyn.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Hiszpania - Chorwacja Liczba popełnionych fauli na A.Inieście under 2,5 1,72 Unibet ✅

Del Bosque bardzo nie lubi rotować składem i dziś Hiszpanie mają grać tą samą jedenastką, co we wcześniejszych meczach. Kluczowym graczem, który prowadzi La Roja, jest Iniesta. Widać, że formę ma dobrą a to już wystarcza, żeby być najlepszym na boisku. Dyryguje, rozprowadza piłki, kiedy chce to zwalnia ale potrafi przyspieszyć. Rzadko się kiwa, zazwyczaj gra spokojnie. Nie pozwala się faulować, bo piłki długo nie trzyma. Z Turkami faulowany 3 razy, z Czechami 2.
Dziś grają z Chorwacją i wystarcza im remis. U rywali zabraknie Modricia i to jest kolosalna strata. Hiszpania gra bardzo dobrze i rosną na faworyta tego turnieju. Liczę, że przy korzystnym wyniku Sfinks da odpocząć swojemu najlepszemu piłkarzowi i zdejmie go przed końcem spotkania. Myślę, że i Chorwaci będą próbować unikać fauli, by oszczędzić kartek.
 
P 0

peruner

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania Ilość żółtych kartek typ: Poniżej 2,5 / 2.30 Totolotek
Żeby pozostać na pierwszym miejscu w tabeli Hiszpanom wystarczy remis, a Chorwatów remis też zadowala. Myślę, że podejdą do tego na luzie, bez fauli
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nie wiem po co FIFA chce wprowadzać powtórki i inne duperele jak sędzia zzabramkowy nie widzi, że bramkarz przy karnym wychodzi o 3m przed linię przy strzale.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Meczyk na remisik nie może się skończyć zwycięstwem faworyta.Wynik takiego meczu jest znany przed pierwszym gwizdkiem.

Ramos do karnego wiedzieli komu dać żeby mecz zakończył sie remisikiem XD
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Zwrócił ktoś uwagę na zachowanie bramkarza i obrońcy Jedvaja przy karnym? Bramkarz w momencie strzału był już metr przed linią, a obrońca był prawie na wysokości 11 metra i dzięki temu zdążył zablokować pewna dobitkę. Czy ci sędziowie są naprawdę tak ułomnymi ludźmi, że nie zauważają tak banalnych rzeczy? Po co są sędziowie bramkowi? Nie to, żebym kibicował Hiszpanii, bo rzygać mi się chce na widok tej bezproduktywnej klepanki, ale takie rzeczy trzeba po prostu wyłapywać.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Coś pięknego. Rzadko się zdarza, że taka perfidna i zachowawcza gra, zostaje ukarana w taki sposób. Osobiście gardzę stylem gry Hiszpanii, to jest jakaś parodia tiki taki z lat jej świetności. Tu nie ma absolutnie żadnej siły rażenia, akcje są tak wolne, że nawet 100 kilowy żółw by za nimi nadążył. 90% posiadania piłki to 40-50 metr od bramki przeciwnika, a gdy zbliżają się na 30 metr to jest koniec akcji. Nawet w kolebce tego stylu, czyli Barcelonie doszli do wniosku, że ten styl to przeżytek i grają dużo szybszą piłkę, ale tam ma kto prowadzić tą szybką grę.
Fanboye tiki taki w studiu Polsatu nadal będą się zachwycać tą żenadą, a ja mam nadzieję, że Hiszpanie polegną najszybciej, jak to tylko możliwe.
 
Do góry Bottom