>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Ukraina - Polska]- 3 kolejka gr. C, 21.06.2016 r. godz 18:00

otobet 115

otobet

Użytkownik

Ukraina - Polska
Podopieczni Adama Nawałki stoczą dzisiaj ostatni pojedynek grupowy. Zmierzą się z Ukrainą, która zawiodła na całej linii i zajmuje ostatnie miejsce w grupie z zerowym stanem punktowym. Poza tym ulegli Irlandii oraz Niemcom. Dodatkowo coraz głośniej mówi się o konfliktach pomiędzy zawodnikami oraz sztabem trenerskim. Sytuacja Polski jest zgoła inna: 4pkt na ich koncie, zwycięstwo z Irlandią oraz remis z Niemcami stawia nasze Orły w idealnej sytuacji do wyjścia z grupy. Wystarczy wygrać i nie patrzeć na innych. Niemcy mają ciężkie spotkanie z Irlandią, która pokazał już swoją klasę piłkarską w spotkaniu z Ukrainą. Prognozowane składy mówią jasno, że Adam Nawałka da odpocząć Piszczkowki, Mączyńskiemu oraz Błaszczykowskiemu. Wczoraj głośno było o Gliku i jego oplastrowanym kolanie, jednak wszystkie proponowane składy pokazują jego występ. Dzisiaj czeka nas spotkanie walki, ponieważ Ukraińcy są mocno podrażnieni. Szybko zdobyta bramka dałaby spokój mentalny. Do Boju Biało-Czerwoni !!
Prognozowany skład: Fabiański - Cionek, Glik, Pazdan, Jędrzejczyk - Błaszczykowski, Zieliński, Krychowiak, Kapustka - Milik, Lewandowski
Ukraina :

Pyatov – Shevchuk, Rakitskiy, Khacheridi, Fedetskiy – Stepanenko, Sydorchuk – Konoplyanka, Kovalenko, Yarmolenko – Zozulya.
Propozycję Otobet.com
Over 1,5 gola
Kurs : 1.50 ⛔
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja od siebie polecam pare typow na to spotkanie. Pierwszy który opisałem w typach dnia to granie -0,5 żółtych kartek Ukrainy po 2,02 w Unibecie. ✅Ekipa Ukrainy bedzie chciała sie godnie pożegnać wiec mozliwe ze bedzie grała dosyc ostro, my wiadomo, gramy dalej wiec trzeba sie troche oszczedzać i nie łapać głupich kartek. Do tego promocja do dubla to strzały celne Milika over 0,5 po @1,4 w Unibecie.✅ Jeden celny strzał Arka w tym meczu to dla mnie mega value, bedzie chciał sie zrehabilitować bo bardzo słabym wystepie w meczu z Niemcami, coś na pewno poleci w światło bramki.
P.S
Spokojnie siadło, pozdrowienia dla ekpertów ????
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Jakie glupie kartki? Dostaną dzisiaj jedna, w następnym meczu drugą i przy ew. awansie do 1/4 kartki sa anulowane. Wczoraj Rosja też miała się godnie pożegnać z walką i agresją, a kartek nie złapali.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Już dziś o godzinie 18 nasi rodacy podejmą Ukrainę. Ukrainę, która miała walczyć z Polską o drugie miejsce w grupie, tym czasem po dwóch porażkach mogą pakować walizki. Ale po kolei...
Ukraina, która przyjeżdżała na turniej z dużymi nadziejami na pewno inaczej wyobrażała sobie to Euro. Zacznijmy od tego co zaczęło się jeszcze pod koniec sezonu, a co niewątpliwie miało wpływ na atmosferę w drużynie. Chodzi tu o spotkanie pomiędzy Szachtarem, a Dynamem Kijów w trakcie, którego doszło do bójki pomiędzy piłkarzami, którzy na codzień występują w kadrze. Posypały się czerwone kartki, a konflikt został siłą rzeczy przeniesiony do kadry. Co prawda w meczu inauguracyjnym przegrali z Niemcami 0:2 jednak sama gra nie była wcale taka zła, stworzyli sobie okazje bramkowe jednak zabrakło skuteczności. Wszystko miało się zmienić w meczu z Irlandią, który był dla Ukrainy meczem o wszystko. Jaki był efekt każdy wie - bardzo mizerna gra przeciwko Irlandii i kolejne 0:2 w plecy. Teraz dochodzą głosy, że w kadrze istnieje dosyć spory konfilkt na linii Yarmolenko - selekcjoner. Skrzydłowy zarzuca swojemu trenerowi, że ten nie potrafi w pełni wykorzystać jego potencjału, dodatkowo zarzuca mu brak wiedzy taktycznej. Poza tym widać, że dwa najważniejsze ogniwa ofensywne Ukrainy, Yarmolenka i Konoplianka zawodzą. Niby biegają, dryblują, robią wiatr ale niewiele z tego wynika. Dziś selekcjoner Ukrainy ma dać zagrać kilku rezerwowym co niewątpliwie wydaje się logiczne w świetle obecnej sytuacji.
Co do Polski to tutaj wszystko wygląda zgoła odmiennie. W końcu widać, że mamy drużynę, a nie grupkę ludzi. Na każdej pozycji mamy kozaka, zawodnika na europejskim lub światowym poziomie. Glik, Krychowiak, Lewandowski. Dorzucić do tego świetnych bramkarzy, młodego Milika oraz solidnych rzemieślników i mamy obraz naprawdę fajne paczki. Pierwszy mecz z Irlandią moim zdaniem zagraliśmy bardzo dobrze. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że my lepiej czujemy się w grze z kontry niż prowadzeniu gry jednak pierwsze spotkanie zagraliśmy bardzo dobrze. Następnie przyszedł mecz z mistrzami świata i z ręką na sercu napiszę, że to my byliśmy bliżej zgarnięcia 3 punktów. Oczywiście to Niemcy dyktowali warunki gry jednak niewiele z tego wynikało. Świetna organizacja gry w obronie spowodowała, że poza groźnym strzałem Ozila podopieczni Loewa nie stworzyli żadnego zagrożenia pod naszą bramką. Z kolei my w ofensywne również wyglądaliśmy bardzo fajnie. Szkoda tych dwóch sytuacji Milika z drugiej połowy oraz Lewego, którzy trochę za długo zbierał się do strzału przez ostatecznie został on zablokowany przez Boatenga. Niemniej jednak wyglądaliśmy bardzo dobrze i myślę, że dzisiaj potwierdzimy wysoką dyspozycję. Jak wiadomo w składzie ma być kilka zmian, pewnie ze 3-4 z tego co można było zobaczyć w przewidywanych składach. Jednak trzon zespołu zostaje niezmieniony dlatego wydaje mi się, że to my wyjdziemy z dzisiejszego meczu zwycięsko.
Dodatkowo dorzucam łamańca. Euro bardzo underowe, mało goli pada do przerwy więc myślę, że można spróbować.
Polska @ 1,95 ✅
Do przerwy/wynik końcowy remis/Polska @ 4,5
✅

b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Jakie glupie kartki? Dostaną dzisiaj jedna, w następnym meczu drugą i przy ew. awansie do 1/4 kartki sa anulowane. Wczoraj Rosja też miała się godnie pożegnać z walką i agresją, a kartek nie złapali.
1. kartki są zerowane po zakonczeniu 1/4

48.04 Single cautions from matches in the final tournament expire on completion of the quarter-finals. They are not carried forward to the semi-finals.

2. kartki sa zerowane, a nie kary, wiec jak ktos ma 1 kartke i dostanie 2 w 1/4 to kara na pofinal chyba go nie ominie, ale moge sie mylic.

Ja rozumiem to tak, ze np. Piszczek nie moze dostac kartki dzisiaj, w 1/8 i w 1/4. Jesli sie myle to prosilbym o sprostowanie.
 
P 22

polasios

Użytkownik
Ciekawe jak do tego spotkania podejdzie Ukraina. Ukraińscy zawodnicy w mediach zarzekają się, że będę walczyć o jak najlepszy rezultat dla swoich fanów i aby wrócić do domu z podniesioną głową, ale można było to samo powiedzieć przed wczorajszym meczem o Rosji, a jak się skończyło wiadomo.
Na pewno w obu składach zobaczymy kilka zmian i zawodnicy będą chcieli coś udowodnić. Trener Ukrainy zapowiedział, że na boisku zobaczymy graczy, którzy dwa pierwsze mecze przesiedzieli na ławce.
Bardzo ciekawi mnie, kto będzie prowadził w tym meczu grę. Obie ekipy miały znaczną przewagę w meczach z Irlandią Północną jeśli chodzi o posiadanie piłki (z tym, że Ukraińcy nic ciekawego mając piłkę nie pokazywali), a w meczach z mistrzami świata, to Niemcy mieli dłużej piłkę przy nodze.
Zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie (przynajmniej jeśli chodzi o posiadanie), więc myślę, że warto spróbować pograć coś takiego.
Najwyższe posiadanie piłki - Ukraina ✅✅ 3.65 (Betsson)

Mecz sędziuje Svein Oddvar Moen z Norwegii, który na tych mistrzostwach sędziował 1 spotkanie (Walia - Słowacja), w którym pokazał 5 kartek.
 
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Piorąc pod uwagę w jakiej sytuacji byli Rosjanie i jaka atmosfera panowała w ich obozie moim zdaniem Ukraińcy mają podobnie. Wypowiedzi poszczególnych piłkarzy potwierdzają moje słowa. Wygrana jest jak najbardziej prawdopodobna. Nie będziemy chcieli stracić bramki z Ukrainą aby dalej mieć czyste konto w turnieju jako jedna z 6 drużyn.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Aktualnie Polacy a Ukraińcy jeżeli chodzi o formę to kilka klas różnicy. Dzisiaj jest ten dzień kiedy możemy odegrać się za nieszczęsną porażkę z nimi w Warszawie na Narodowym. Dodatkowo, możemy jeszcze zająć pierwsze miejsce w grupie, co oczywiście byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem dla nas. Oczywiście potrzebne jest nasze wysokie zwycięstwo i strata punktów u Niemców bądź ich skromna wygrana. Ciekaw jestem czy Nawałka będzie coś kombinował ze składem, czy po prostu wyjdziemy bez większych zmian. Ja osobiście śmiało bez zastanowienia biorę Polaków po 1.9-2 , chociaż żałuję, że nie zrobiłem tego przed meczem z Niemcami kiedy to kurs oscylował już nawet w granicach 2.65.
 
U 0

ulter777

Użytkownik
21.06.2016
UKRAINA - POLSKA
godz: 18:00

Reprezentacja Ukrainy powoli kończy swoją przygodę z Euro 2016. Na pewno ich zawodnicy będą chcieli teraz pokazać się z jak najlepszej strony i chociaż odrobinę poprawić swój wizerunek w oczach kibiców. Myślę, że Ukraińcy będą ze wszelkich sił cisnąć Polaków i jakaś bramkę ustrzelą. Nie mają już nic do stracenia. Być może na boisku zrobi się otwarty futbol i będziemy świadkami wymiany ciosów. Liczę na to, że Lewandowski się odblokuje i strzeli w tym meczu. Ale z kolei skuteczność Milika woła o pomstę do nieba, dlatego na wielką liczbę bramek w tym meczu bym nie liczył.

Patrząc wstecz można zobaczyć, że Ukraińcy nie mieli problemów ze strzeleniem nam gola. Oczywiście trzeba brać poprawkę na to, że dzisiejsza reprezentacja Ukrainy to nie to samo co np. 4 czy 5 lata temu. Ale mimo tego Ukraińcy dziś tanio skóry nie sprzedadzą, jak to mawia Mariusz Pudzianowski i trochę z nami powalczą. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że trener Ukraińskiej reprezentacji Mychajło Fomenko zapowiedział, że po tym meczu rezygnuje z prowadzenia kadry. Może to sprawi, że ukraińscy piłkarze wezmą się w garść i strzelą chociaż jednego honorowego gola na pożegnanie.

Trener Nawałka da zagrać kilku świeżym piłkarzom (i słusznie), co ułatwi jednak zadanie naszym przeciwnikom. Ja Ukraińców jeszcze nie przekreślam i uważam, że jedną bramkę strzelą. Jak miałbym obstawić wynik końcowy to myślę: 1:2 albo 1:1.

Dziś zaryzykuję i mój typ to:
Obydwie drużyny zdobędą bramki: TAK 2.28 ⛔ Ukraińcy próbowali, ale nie weszło. Trudno.
Unibet
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jestem trochę innego zdania, z Niemcami zagrali nieźle, natomiast kompletnie nie mogli sobie poradzić ze skomasowaną obroną IrlPłn.My jak Irlandia grać nie będziemy, a więcej powiem na pewno będą jakieś roszady i myśli już raczej w kolejnej rundzie, Ukraińcy grają o nic bez presji ale to przecież jest Euro i będą się chcieli pokazać przed tym jak wsiądą w samolot.Kolejna kwestia, mając na uwadze awans z grupy nie można wszystkiego ładować w spotkania gdzie tak naprawdę nie musimy na siłę wygrać, trzeba mieć na uwadze że gramy dalej i nawet jak uda się ograć Szwajcarów (jeśli na nich trafimy) to potem już będzie maga trudno.
Mimo wszystko jeśli liczy się na coś więcej trzeba oszczędzać siły jak tylko się da, ekipy które ładują Max we wszystkie mecze grupowe szybko kończą zabawę na dalszym etapie, tak było w przeszłości z Anglikami czy Argentyną na MŚ gdzie w grupach wciągali nosem rywali.
Ukraina-Polska over 3,5 celnych strzałów Ukrainy 1.8 Unibet
 
mateee 7

mateee

Użytkownik
A dla mnie bet dnia dotyczący tego spotkania to :
Ukraine vs Poland.
Ukraine strzeli bramkę: Nie
Kurs: 2.14
marathonbet
Pamiętamy jak nasi zagrali w defensywie z Irlandią i Niemcami. Można powiedzieć, że tylko raz czy dwa były błędy w obronie i to co jest największą niespodzianką w meczu z Irlandią. Wszyscy w defensywie są mocno skoncentrowani i walczą. Ale co najważniejsze nie kopią rywali na faule, nie grają na dziko i wytrzymują presje itp. doskakują ostro do zawodnika i grają o dziwo jak na Pazdana czy Jędrzejczyka czysto jak łza. Naprawdę zaimponowali mi. Plus Glik i Piszczek - czyli obrona jak Włochy można by rzec ???? Dziwi mnie ogólnie tak wysoki kurs na ten typ bo po pierwsze Ukraina już ma w nosie ten mecz a po drugie to nic nadzwyczajnego Ukraincy w ofensywie nie grają. Wszystko bardzo czytelne. W sam raz dla naszych defensorów. Ja biorę ten typ i gram.
 
U 4

under555

Użytkownik
Panowie, mam pytanie: co myslicie o grubym wejściu dzisiaj w czysty win Polski ?
Wszytko na to wskazuje(nie jestem fanem typu Polska Polska zawsze ale dzisiaj tak sięzapowiada).
Kurs prawie 2.0 więc bardzo dobrze i idealnie,żeby wejśc grubiej.
 
E 0

ekooo

Użytkownik
Tak naprawdę ciężko powiedzieć.. w przypadku gdy szybko strzelimy gola może być rzeczywiście dość gładko i skończy się 3-4:0. Natomiast długo utrzymujący się remis może zmotywować Ukrainę i może być różnie.
Ja od siebie dzisiaj na Polskę.. ale chyba bardziej patriotycznie do tego typu podchodzę.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ukraina – Polska posiadanie piłki: Polska over 53,5 1,95 Unibet ⛔

Ukraińcy chcieli grać piłką to ich Irlandczycy skarcili dwa razy i jadą do domu. Z Niemcami lepiej im to szło, a oddali inicjatywę rywalom. My z kolei przydusiliśmy Irlandię i mieliśmy 64%. Byłoby więcej ale w końcówce dopuściliśmy Irlandczyków z północy do głosu. Z Niemcami z kolei oddana pierwsza połowa i dopiero w drugiej próbowaliśmy pograć trochę piłką. Wynik: 34% posiadania.
Ukraińcy nie mają kim w środku pograć i piłki potrzymać. Nam gra pozycyjna wychodzi ostatnio dobrze i to już nie jest tak, że my tylko z kontry potrafimy grać. W środku mają wystąpić Krychowiak i Zieliński, do tego Błaszczykowski z Kapustką po bokach. Każdy potrafi piłkę poszanować, a nam też pewnie nigdzie spieszyć się nie będzie. Linia dość niska, dlatego to ciekawy typ do gry.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Możemy rozpatrywać kilka scenariuszy. Z tego co pojawiło się po meczu z Irlandią Północną. W szatni Ukrainy popito i popalono. Parę zmian będzie w kadrze Polskiej, ale nie będą to zmiany ogromne. Oczywiście możliwe jest to, że zepnie się Ukraina na nas... Lecz to może być podobny mecz jak Walia - Rosja. Krycia Rosjan w meczu z Walią nie będę komentował. Bo to był sabotaż. Jakby mecz oddali, a mieli przecież jeszcze jakieś szansę na awans przed meczem.
Myślę jednak, że my to wygramy.
 
U 4

under555

Użytkownik
UWAGA!
JEŚLI KTOŚ NIE GRAŁ JESZCZE.
Gracje teraz bo przez ostanie chyba 2 godziny kurs na win Polski spadł na całorocznym dla przykładu o 10 groszy ponad.
 
mateee 7

mateee

Użytkownik
Jaka jest szansa, że Lewy dzisiaj zejdzie? Bo kurs jest dość ciekawy na unibecie 4,75
wszystko zależy jak się mecz ułoży ????
gdy będzie się długo remis utrzymywał a np. w meczu irlandia-niemcy też będzie remis to raczej nawałka będzie chciał wygrać ten mecz za wszelką cenę i lewy zagra do samego końca ????

dużo scenariuszy jest w zależności od tego meczu i meczu irlandii z niemcami.
 
Do góry Bottom