>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Włochy - Irlandia & Belgia - Szwecja] - 3 kolejka gr. E, 22.06.2016 r.

P 402

plastelina

Użytkownik
http://airborell.blox.pl/2009/03/Top-5-najohydniej-ustawionych-wynikow-w-historii.html

polecam nr 1 w tym topie, wystarczy za całą analizę:

Szwecja-Dania 2:2, ME 2004. Poszkodowany: Włochy. Nie ma co za bardzo wspominać, chyba wszyscy to pamiętają. Bezapelacyjne zwycięstwo w nagrodę za wysoki poziom aktorstwa, dzięki któremu dość długo można było wierzyć, że oni grają &quot;prawdziwy&quot; mecz. Skończyło się tak jak miało się skończyć, wysokim bramkowym remisem, obie drużyny awansowały, Włochy odpadły ze względu na mniejszą liczbę bramek strzelonych w tabelce spotkań bezpośrednich między trójką zainteresowanych drużyn.




Włochy-Irlandia 2 @3.24 :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
i tak mecz Szwecji musi być przez nich wygrany i niezaleznie od wyniku wlochow beda miec awans, w najgorszym przypadku z 3 miejsca.

Jak zremisuja z Belgią to i tak 2 pkt to bedzie za malo by wejsc z 3 miejsca, wiec ustawka Wlochow nic nie pomoze.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Szpeca od Włoskiej piłki szukam ???? jakie sa szansę jutro na wystep Darmiana , De Rossiego , Edera i Candrevy ??
Bardzo ważna sprawa dla mnie
EDIT : ROBSON --&gt; ważna sprawa bo w fantasy lidze gram i jak na razie prowadzę ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szpeca od Włoskiej piłki szukam ???? jakie sa szansę jutro na wystep Darmiana , De Rossiego , Edera i Candrevy ??
Bardzo ważna sprawa dla mnie
Na ten moment na La Gazetta dello Sport wyczytałem, że jutro możliwy jest następujący skład:

Sirigu - Barzagli, Bonucci, Ogbonna - Bernardeschi, Thiago Motta, Sturaro, Parolo, De Sciglio - Insigne, Pelle

Włosi maja już pewny awans z pierwszego miejsca. Ze składu powyżej możliwa jest jeszcze roszada na linii De Sciglio -&gt; El Shaarawy oraz Insigne -&gt; Zaza.
Niestety Conte jakoś nie przepada za Lorenzo Insigne i jego rolę na margines sprowadził.. A szkoda bo to piłkarz jeden z moich ulubionych i mógłby dać wiele w ofensywie.

A dlaczego to tak istotna dla Ciebie sprawa? Na co stawiasz? ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem ? Włochy jak by nawet wysoko przegrały z Irlandią to i tak trafią z 1 miejsca w grupie na Hiszpanię ? Mogą coś zrobić aby tego uniknąć ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy dobrze rozumiem ? Włochy jak by nawet wysoko przegrały z Irlandią to i tak trafią z 1 miejsca w grupie na Hiszpanię ? Mogą coś zrobić aby tego uniknąć ?
Już nic nie mogą zrobić, bo sobie zapewnili pierwsze miejsce w grupie - nawet przegrywając wysoko przy jednoczesnym wysokim zwycięstwie Belgii zagrają z Hiszpanią, bo w bezpośrednim meczu Belgów pokonali.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Cóż. Jak myślicie, Belgia pokona Szwecję?
Obie ekipy z szansami na awans(co za patologia po dwóch meczach), a Belgia może sobie tutaj spokojnie zagrać na remis i wtedy Irlandia może wygrać i 10:0, ale Belgii w tabeli nie przeskoczy.
Scenariusze są dwa:
1. Belgia wygrywa na spokojnie ze Szwecją, zapewne po bramkach z drugiej połowy czy końcówki spotkania.
2. Willmots wystawia rezerwowy skład(nie umniejszając sile) i daje galowej jedenastce odpocząć, a Ibra coś strzela i Belgowie przechodzą jako szara myszka, bez większej presji o wyniki.
Osobiście uważam, że Belgowie rozochoceni dobrym rezultatem przeciwko Irlandii zagrają najlepszy swój mecz na Euro, a Szwedzi z bezzębnym Zlatanem odpadną ze sporym bagażem bramek.
Jak widzicie dzisiejsze spotkanie, jakieś absencje, kontuzje?
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Włochy-Irlandia 1 DNB @1,65
Bukmacher: Betsson
Dziwi mnie wysoki kurs na Włochów. 2,45 w Betsson na tą chwile. Ja rozumiem że mają awans z pierwszego miejsca bez względu jakim wynikiem skończy się ich mecz. Bardzo zrozumiała jest rotacja w składzie żeby dać odpocząć najlepszym zawodnikom. W końcu Chorwaci wczoraj sprawili im niespodziankę i wygrali i los przydzielił im Hiszpanów już w 1/8.
Irlandczykom zwycięstwo może dać awans z 3 miejsca. Ale gdzie Włosi a gdzie Irlandczycy? Nawet rezerwy powinny sobie poradzić z bezbarwnymi w pierwszych 2 kolejkach. Będą walczyć ale większych szans na zwycięstwo im nie daje. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Włochów. Podepre to DNB po bardzo fajnym kursie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Włochów. Podepre to DNB po bardzo fajnym kursie.
Włochy vs Irlandia
Irlandia kurs: 3,31 buk: Etoto ✅
Irlandia AH: -1,5 kurs: 7,00 buk: Etoto ⛔
Irlandia (DNB) kurs: 2,06 buk: Etoto ✅
A ja sobie jak najbardziej wyobrażam... Włochy na ten mecz mają wyje...ne bo teraz liczyć się będzie wyłącznie Hiszpania, a jako, że to drużyna turniejowa, maksymalnie wyrachowana, grająca antyfutboll (choć w meczu z Belgię akurat mi się podobali) to uważam, że jak by tylko mogli to by oddali to walkowerem, ale nie wypada... Wyjdą rezerwy, a wiemy jaka to może być różnica wobec głodnych Irlandczyków. Nawet te rezerwy mogą mieć nakazane aby się nie przemęczać. Teorie spiskowe o których pisze plastelina raczej nie biorę pod uwagę, ale kto wie. Myślę, że warto tu poszukać okazji. Irlandia ma wciąż szanse na grę z 3 miejsca, a wiemy jak potrafią być waleczni i uparci. Nie mają gwiazd, ale serce i drużynę do walki, a Włochy wyjdą tylko po to, żeby to &quot;odbębnić&quot;. Nawet gorzej niż mecz towarzyski, bo meczy towarzyskich nie gra się co 3 dni i gra się bez zmęczenia, a tutaj trzeba oszczędzać siły. Wcześniej też chciałem zagrać na Włochy, ale kiedy wiemy, że trafiają na Hiszpanię zmieniłem zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Belgia-Szwecja
over 2.5
2.420
Pinnacle
Idzie masówka na under ale ja naprawdę nie wiem dlaczego.Mecz powinien byc otwarty.Belgia wielka siła ataku oni dopiero się rozkręcają a tutaj jeszcze nie są niczego pewni.To nie jest mecz dla nich na odpoczynek.Myślę że 2 gole z ich strony można się spodziewać jak nie 3 bo ta ekipa ma potencjał.
Szwedzi za to zawodzą ale to dal nich mecz o wszystko i powinni pokazać więcej.
Ibrahimovic będzie się dwoił i troił a obrona Belgii to nie jest do końca monolit kurde no logicznie mi tu wychodzi over a do tego przeciwko all odds.
Gramy,gramy
Popieram Adamo Włosi tam pewnie mają jakiś układzik i się podłożą jak to oni cwaniaczki.Zresztą oni lepsza gra niż jakość.Spokojnie można grać Irlandia DNB ale ja odpuszczę nie chcę dublować.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Moim zdaniem gdyby Włosi mieli pole do kombinacji może i by się podłożyli, jakieś historie sprzed 12 lat i rewanże za to... Nie wierzę. Zresztą Szwedzi mają wiekszy problem niż podłożenie się Włochów ewentualne bo Belgia sama się nie ogra. Wydaje mi się że włosi nawet podawanym tu składem ograją Irlandczyków. Kurs 2,4 w betssonie biorę z podziękowaniem. A że widzę spadki na Irlandię to jeszcze może do wieczora podrosnąć.
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Włochy vs Irlandia
Spośród trzech drużyn, które do tej pory nie straciły gola na EURO&#39;16 (Polska, Niemcy, Włochy), Włosi wyglądają najpewniej w defensywie. Dzisiaj to się nie zmieni. Nie ma szans, żeby ofensywni impotenci z Wysp cokolwiek zdołali wepchnąć Buffonowi.
Pomimo roszad we włoskim składzie, nie przewiduję wielkiej zmiany w taktyce i grze. Każdy wie, jak grają Włosi. Inaczej nie widzę dzisiejszego spotkania. Zastanawiam się nas stałym włoskim repertuarem, czyli gol w ostatnich minutach. Waham się między 1-0 a 0-0. Intuicja mi mówi 0-0, z drugiej strony Włosi pozostają ostatnim zespołem, który może zakończyć fazę grupową z kompletem punktów. Ostatnie EURO, w którym żaden zespół tego nie dokonał, miało miejsce 20 lat temu podczas EURO&#39;96.
Cóż. Nie jestem pewien ostatecznego wyniku. Jednak jestem przekonany, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 0-0. Stąd mój dzisiejszy typ na to spotkanie:
Włochy v Irlandia
Dokładny wynik do przerwy
Remis 0-0 ✅
2.10 Bet365

Edit: Dzięki Robson za info! Przeoczyłem to. Tak czy inaczej nie widzę dzisiaj piłki w siatce Włochów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie ma szans, żeby ofensywni impotenci z Wysp cokolwiek zdołali wepchnąć Buffonowi.
Bardziej Sirigu. Gigi Buffon ma dziś odpocząć. Wyżej podawałem przewidywany skład. Na dziś wygląda to tak:
Sirigu, Barzagli, Bonucci, Ogbonna, Thiago Motta, Sturaro, Florenzi, De Sciglio, Bernardeschi, Immobile e Zaza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Włosi podejdą w tym meczu na luzie będą przede wszystkim uważać na to by nie nałapać kartek i nie nabawić się kontuzji. Zapewne kluczowi zawodnicy (szczególnie defensywni) usiądą na ławce by jeszcze lepiej wypocząć przed ciężkim spotkaniem z Hiszpanią. Dlatego ja widzę tutaj zwycięstwo Irlandii.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Wochy vs Irlandia Typ: Under 0,5 @6,75 Betsson ⛔
Włochy zrobiły dobrą robotę w dwóch pierwszych meczach, i dzięki temu oraz słabej dyspozycji rywali są teraz na czele tabeli. Domyślam się że, zagrają na remis w dzisiejszym meczu. W sumie wychodzą w dość okrojonym składzie, może zabraknąć np: Buffona, Bonucciego, Chielliniego, Motty, De Rossiego i Edera. Tak jak pisałem remis bezbramkowy ich urządza i raczej nie bd. spinać gaci. Do tego dodam że, makaroniarze posiadają moim zdaniem jedną z najlepszych defensyw na tym turnieju.
Irlandczycy zagrali bardzo słabo przeciwko Belgom, i wywalczyli remis ze Szwedami teraz mają 1 pkt. ale ich różnica bramek jest fatalna. Strzelili zaledwie gola tracąc ich aż, 4. Niby muszą atakować aby wywalczyć aby utrzymać szanse na awans, ale nie widzę aby ktokolwiek z ich paki mógł zagrozić solidnej obronie rywala. Oni po prostu nie mają czym zaskoczyć. Są za słabi.
Dla mnie typowy mecz na 0:0.
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Wochy vs Irlandia Typ: Under 0,5 @6,75 Betsson
Włochy zrobiły dobrą robotę w dwóch pierwszych meczach, i dzięki temu oraz słabej dyspozycji rywali są teraz na czele tabeli. Domyślam się że, zagrają na remis w dzisiejszym meczu. W sumie wychodzą w dość okrojonym składzie, może zabraknąć np: Buffona, Bonucciego, Chielliniego, Motty, De Rossiego i Edera. Tak jak pisałem remis bezbramkowy ich urządza i raczej nie bd. spinać gaci. Do tego dodam że, makaroniarze posiadają moim zdaniem jedną z najlepszych defensyw na tym turnieju.
Irlandczycy zagrali bardzo słabo przeciwko Belgom, i wywalczyli remis ze Szwedami teraz mają 1 pkt. ale ich różnica bramek jest fatalna. Strzelili zaledwie gola tracąc ich aż, 4. Niby muszą atakować aby wywalczyć aby utrzymać szanse na awans, ale nie widzę aby ktokolwiek z ich paki mógł zagrozić solidnej obronie rywala. Oni po prostu nie mają czym zaskoczyć. Są za słabi.
Dla mnie typowy mecz na 0:0.
Włochów urządza każdy wynik. Mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie (Wygrany bezpośredni mecz z Belgią). Nie będą zbyt wiele ryzykować, a dla Irlandczyków to mecz o być albo nie być. Prędzej widzę wygraną Włochów 1:0 po golu w doliczonym czasie gry niż remis 0:0.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Włochy - Irlandia Wygrana gospodarzy - brak zakładu: X 1,85 Betsson ⛔

W skrócie - jeśli Włochy wygrają to zwrot, remis da kasiorę, wygrana Irlandii to strata. Podopieczni Conte cokolwiek by nie zrobili to Hiszpanii w 1/8 nie unikną. Mecz o pietruszkę dla nich, dlatego też większość składu ma być wymieniona. W obronie jednak tylko jedna zmiana i zamiast Chielliniego zagrać ma Ogbonna. Bonucci i Barzagli mają grać i to nie jest dobra wiadomość dla Irlandii. Ta będzie walczyć o punkty bo w rankingu 3. miejsc się przydadzą. Ciężko im będzie jednak przebić się przez obronę Squadry Azzura. Mi tu pachnie z daleka remisem ale w razie gdyby Włosi wygrali to jest zabezpieczenie zwrotem.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Włochy - Irlandia 2, @3.50, bet365 ---&gt; 85 minuta i 0:1 :grin: ✅

Oczywiście, Włosi mają świetną obronę, nie da się temu zaprzeczyć. Jednakże, czy ktoś z Was spojrzał jak fatalnie dla nich ułożyła się drabinka turniejowa?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Piłce_Nożnej_2016

Najpierw Hiszpania (towarzysko w marcu tego roku 1:1), przypuśćmy, że ich przejdą, to w CF prawdopodobnie Niemcy. Dalej już tylko spekulacje, ale Francja/Anglia/Portugalia.
Dzisiejszy mecz może wyglądać różnie, jednakże Irlandczycy to ambitna ekipa i nie zrezygnują z szansy do końca, i Włosi to wiedzą. Dlatego scenariusz może być taki, że zostanie szybko strzelona bramka przez Irlandczyków a potem mecz będzie się toczył głównie w środku pola. Conte musi zachować zimną głowę, jak i zawodnicy (żółte kartki Chiellini, Eder, Bonucci, Motta, De Rossi, Bufon - w zależności czy zagrają, nie ma sensu łapać głupich fauli). Liczę na to , że się nie przeliczę.
 
Do góry Bottom