>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2016 we Francji

Status
Zamknięty.
S 17

strzelec13

Użytkownik
Francja, Anglia, Hiszpania... hmmmm
A Włosi tak cichutko i powoli robią swoje. To, że ligę mają obecnie słabszą niż kiedyś, to nie oznacza, że reprezentacja jest słaba. Conte to nie jest jakiś leszcz, tylko trener który wie jak ustawić drużynę. Ja od początku stawiałem ich w roli cichego faworyta. Oczywiście poza Polską ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dla mnie to Francja / Anglia. Anglia gra ostatnio bardzo dobrze, Francja ma lepiej, bo gra u siebie, a to naprawdę motywuje graczy i mają większą pewność siebie.
A widziałeś mecz Anglia - Rosja ? Ja się modlę żeby Anglia choć wyszła z grupy bo i to jest możliwe ? Francja ? Szczególnie po wczorajszej Albanii ????
Piszesz jak byś był w kapsule czasu, tak z przed miesiąca ???? i kompletnie nie oglądał tych ME. Więc po co pisać ?
Dla mnie wygra Hiszpania lub Włochy, ale bardziej Hiszpania.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Francja dostanie lepszego przeciwnika i dostanie bęcki. Z taką grą nic nie zwojują. A szczęście cały czas nie będzie im sprzyjać. Gdyby nie pech przeciwników, to zamiast 6 punktów mieliby teraz 2.
Anglia zagrała bardzo słaby mecz z Rosją. Zobaczymy co dziś pokażą z Walią. Po tym meczu będzie można wysunąć więcej wniosków, choć z nikim lepszym jeszcze nie grali.
Hiszpania? Nie wiem co o nich myśleć.
W każdym bądź razie na dzień dzisiejszy nie ma jakiegoś mocnego faworyta. Włosi zagrali ładną piłkę, mimo osłabień w ofensywie. Belga wypchana gwiazdami zagrała pod ich dyktando. Jeśli włoska ekipa zagra swoje, może nawet lepiej, to będą silnym faworytem do dojścia do finału.
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Włochy Hiszpania hitem w 1/8! A co więcej to zwycięzca tej pary prawdopodobnie zagra z Niemcami w 1/4 ;D
Polacy są w tej &quot;słabszej&quot; części drabinki unikając takich drużyn jak Hiszpania, Włochy, Niemcy,Francja, Anglia więc z tymi drużynami możemy zagrać tylko w finale.
w 1/8 gramy ze szwajcarią a w 1/4 ze zwycięzcą pary Chorwacja-Słowacja (tu mogła być Hiszpania zamiast Chorwacji gdyby nie ich dzisiejsza porażka). Oczywiście wiem, że Chorwacja to bardzo dobra drużyna, ale uważam, że Polska ma duże szanse na półfinał! To byłoby coś. Lecz najpierw Szwajcaria.
 
edi84 432

edi84

Użytkownik
LiveMecz.com
Ależ się narobiło! Szybka nasza analiza oczywiście jeszcze wiele się może zdarzyć!
1. Hiszpania zagra w 1/8 finału z Włochami.
2. Na pewno nie będzie finału pomiędzy Hiszpania, Niemcami, Włochami, Francją i Anglią.
3. O pierwszy półfinał będzie się bić Chorwacja, Polska, Szwajcaria oraz prawdopodobnie Islandia.
4. W dolnej części drabinki się &quot;pozabijają&quot;
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Włochy Hiszpania hitem w 1/8! A co więcej to zwycięzca tej pary prawdopodobnie zagra z Niemcami w 1/4 ;D
Polacy są w tej &quot;słabszej&quot; części drabinki unikając takich drużyn jak Hiszpania, Włochy, Niemcy,Francja, Anglia więc z tymi drużynami możemy zagrać tylko w finale.
w 1/8 gramy ze szwajcarią a w 1/4 ze zwycięzcą pary Chorwacja-Słowacja (tu mogła być Hiszpania zamiast Chorwacji gdyby nie ich dzisiejsza porażka). Oczywiście wiem, że Chorwacja to bardzo dobra drużyna, ale uważam, że Polska ma duże szanse na półfinał! To byłoby coś. Lecz najpierw Szwajcaria.
Patrząc na tą drabinkę, to jak nam się przyfarci to możemy zagrać nawet w finale. Wszystkie potęgi w drugiej połówce drabinki, reszta przeciwników takich jak np Chorwacja nie przysporzy naszym kopaczom &quot;drżenia&quot; nóg, co może być niewątpliwie naszym atutem. Moim zdaniem mamy większe szanse na dobry wynik niż Grecja w pamiętnych Mistrzostwach kiedy wygrała, dlatego trzeba wierzyć w naszych. Niech się tylko Milik z Lewandowskim odblokują i mamy to ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy to dobry dział do takich przemyśleń, ale myślę, że warto w następnej części turnieju grać w następującą stronę: remisy, undery i dogów lub remis. Mecze pokazują, że murowani faworyci zawodzą jak Niemcy czy Francja, a Portugalia się wręcz kompromituje. Za to Chorwacja, Islandia, Węgry, Słowacja grają po prostu świetnie.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Po tej fazie w mniej więcej w dobrej formie są: Chorwaci, Włosi, Niemcy, Hiszpanie, Wegrzy. Francja jako gospodarz też ma duże szanse an tytuł po mimo braku formy. Z tych wymienionych Wegry raczej sie nie beda liczyc, Włosi i Hiszpanie graja ze sobą a wiec jeden z nich out. Wiec o tytuł beda walczyc Francja albo Niemcy oraz Chorwacja jesli sie nie pokłócą o cos i utrzymaja dobra forme. Z drabinki turniejowej wynika ze Niemcy, Włochy, Hiszpania musza trafic na siebie przed finałem, a Chorwacja ma droge otwarta i same slabsze zespoły. Chorwacja jakby wygrała z Portugalia to ma Polske/Szwajcarie a potem pewnie Belgie. Dziwnie ułozyli tą drabinke bo ewidentnie faworyzuje grupe druzyn.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Ulozyli? &#39;Faworyci&#39; sami sobie zgotowali taki los, mogli zajmowac pierwsze miejsca w swoich grupach, ale woleli przegrywac, czy remisowac.

Przeciez faworyci w wiekszosci zajeli 1 miejsca w swoich grupach. Niemcy, Włochy, Francja - 1 miejsce a Hiszpania niby 2 miejsce ale Chorwaci ( ogólnie kraje b/Jugosławi) również w ME nalezy traktowac jako faworyta bo czesto cos ugrywali. Tak wiec ewidentnie drabinka jakos dziwnie ułozona ale co ciekawe nie pod gospodarza.
Od kiedy Wlosi to byli faworyci, nawet w swojej grupie? Belgia, Hiszpania, Portugalia, Anglia - zajeliby wyzsze miejsca, to drabinka bylaby inna, bardziej zrownowazona.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Przeciez faworyci w wiekszosci zajeli 1 miejsca w swoich grupach. Niemcy, Włochy, Francja - 1 miejsce a Hiszpania niby 2 miejsce ale Chorwaci ( ogólnie kraje b/Jugosławi) również w ME nalezy traktowac jako faworyta bo czesto cos ugrywali. Tak wiec ewidentnie drabinka jakos dziwnie ułozona ale co ciekawe nie pod gospodarza.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Patrzac na drabinke i to co widzialem do tej pory to widze Chorwacje w finale przy odrobinie szczescia. Nikt tu nie gra jakiegos galaktycznego poziomu a dolne drzewko wystrzela sie nawzajem i wjedzie ktos mocno zajechany. Taki czarny kon chyba z realnymi szansami, do tego ta historia ze smiercia ojca Srna. Od tego momentu gra jak natchniony moze nawet MVP turnieju obok Bale-a. Widze swiatelko w tunelu i takie historie czesto koncza sie happy-endem.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Co do &quot;ułożenia&quot; drabinki turniejowej. Przecież podział jest równy. Zarówno w tej silniejszej jak i słabszej jest po tyle samo drużyn z 1 miejsca w grupach (po 3), z drugiego miejsca w grupach (po 3) i z trzeciego (po 2). Jedyne do czego można się przyczepić, że w przypadku trzecich miejsc do końca nie było wiadomo na kogo się trafi, ale dzięko temu przynajmniej nie było kalkulowania.
Co do samego tematu kto wygra, hmmm. Z tej słabszej połówki faktycznie Chorwacja wygląda najlepiej, choć nikt nie może zabronić nam marzyć ny Polska weszła do finału ???? w mocniejszej części myślę, że Francuzi lub Niemcy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom