>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Chorwacja v Portugalia] 1/8 Finału, Lens 25.06.2016 r.

realadi 241

realadi

Użytkownik
Zgadzam się w zupełności z Adamo80. Z tych 8 sotkań to może max 3-4 do ruszenia. Choć nawet we Francji może być tak że Irole zamurują i jakieś karne wygrają. Dla mnie Anglia zupełnie nie do gry,może się jakoś przeturlają przez tą Islandię ale fajerwerków nie będzie. Remis Niemiec jak najbardziej możliwy,Słowacy potrafią grać a jak strzelą pierwsi to już w ogóle po ptokach. Niemcy będą siedzieć na ich połowie i tak się skończy bo tam nie ma gościa który trafia w bramkę (he he jak u nas Milik :p ;p). Dalej,Włochy i La Roja to jest kompletna niewiadoma nie do ruszenia pod żadnym kątem według mnie. Do przemyślenia coś w stronę Chorwacji np awans smakwity kurs patrząc na mecze obu ekip a obserwuję każdy. Nie zdziwi mnie tu nawet 3-0 dla Kraciastych bo jak pykną gola to Portugalia siądzie mentalnie i ich rozstrzelają. Walia awans grubiej,tylko z tego względu że nie wiem czy Bale się przebije przez 7 obrońców Iroli w regulaminowym,ale awans chyba najpewniejszy ze wszystkich opcji z tej fazy. Polski nie biorę pod uwagę bo mój rozum w niczym tu nie pomaga i chętnie wysłucham Waszych opinii ???? a jeszcze Hazardy....ech...sam nie wiem,te Węgry zaskakują i nie powiedziane że tu też nie będzie jak z Austrią ( 1-0,najazd Austrii i kontra na 2-0) choć Belgia jednak lepszym zespołem jest. Raczej sklanialbym się na Belgię bo jako taką obronę mają i odpaść z Węgrami to byłaby lipa
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Nie wiem czym kierują się osoby twierdzące że Chorwacja jest zdecydowanym faworytem w tym meczu. Jedyne co przychodzi mi do głowy to to że Portugalia zabrała im parę groszy w meczu z Węgrami
Moim zdaniem w tym meczu każde rozstrzygnięcie jest możliwe. To że Chorwacja w fazie grupowej zrobiła lepsze wrażenie niż rywale wcale nie oznacza że przełoży to na fazę pucharową. Ja stawiam na remis i awans Portugalii.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Jeżeli pokonamy Szwajcarię to trafimy albo na Portugalie albo na Chorwację ja ogólnie , chciałbym żebyśmy trafili na Portugalię bo dla mnie nic nie grają same remisy z drużynami , którymi powinni spokojnie wygrać Chorwacji pokonali Hiszpanie , Turcję, i remisowali z Czechami , ale to chyba przez to że za pewnie się poczuli reasumując jutro Portugalia zrobi pa pa z tego turnieju Rakitić i spółka pokaże na co ich stać
Chorwacja win 2,70 bet365
i taki dubelek Walia awans Chorwacja remis brak zakładu
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dzień dobry
Up - Bardzo ciekawy dubel ; )
Oczywiście Chorwacja wydaje się faworytem meczu z tym kolosem na glinianych nogach, jakim na tym turnieju wydaje się być ekipa Portugalii, jednak mnie ewentualne rozstrzygnięcia teraz nie interesują.
Może być bardzo różnie, bukmacherzy mają ludzi od analizy i wystawiania kursów, a Portugalia nie dostała swojego za miejsce w rankingu, czy budzącą grozę nazwę, ale za Ronaldo.
Tak, moim zdaniem niedocenianie pechowego do tej pory gwiazdora Realu byłoby sporym błędem w sztuce, a po dwóch bramkach z Węgrami, powinien pójść dalej.
Ronaldo potrzebował wejścia w turniej - obejrzałem wszystkie mecze bordowych na tym turnieju i kończące się niepowodzeniem próby Cristiano były spowodowane pechem i brakiem właśnie tego &quot;wejścia&quot; w całe Euro.
Owszem. Chorwacja prowadzi grę i dobrze zabezpiecza środek pola, ale co to interesuje rywala, skoro piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego całą swoją grę opierają na kreatywnych i piekielnie szybkich skrzydłach, które zwykle odbijały się od ustawionych defensywnie rywali(najbardziej ofensywnie wyszły Węgry i wpadało co chciało.)
Także mój btts 2.20(Uni) opieram głównie na jednym zawodniku, już &quot;wstrzelonym&quot; Cristiano Ronaldo. Może to i naiwne, ale Real gra tak cały sezon(poprawki na Bale&#39;a) i radzą sobie znakomicie. Pomysł na reprezentację mają może i prymitywny, ale rzadko trafia się tak wybitny zawodnik, który świetnie sprawdzał się w jego realizacji i powinien sprawdzić się również z Wirtuozami z Bałkanów, których bramka to raczej formalność z tak grającymi tyłami rywala.
Wniosek - jest komu strzelać!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Chorwacja - Portugalia
over 2,5 gola 2,75 Unibet ⛔
over 4,5 kartek 1,72 Unibet ⛔


Liczę na dość wyrównany mecz ze sporą ilością bramek. Chorwaci niespodziewanie wygrali w ostatnim meczu z Hiszpanią i wygrali grupę, co ważne grając bez Modricia. Z przodu mają o wiele więcej jakości niż z tyłu. Zdarzają im się słabsze momenty, jak chociażby końcówka spotkania z Czechami. Portugalia z kolei ledwo się przeczołgała przez, wydawałoby się, najsłabszą grupę na tych mistrzostwach. O ile w dwóch pierwszych meczach grali przeciw skomasowanej obronie, o tyle mecz z Węgrami był wymianą ciosów. To spotkanie ukazało słabość obrony i moc w szybkich atakach.
Portugalia powinna znowu zagrać z bardziej otwartym zespołem niż grali w grupie. To da z kolei więcej miejsca Ronaldo czy Naniemu z przodu. Jeśli miałbym wskazać, w którym meczu 1/8 będzie najwięcej goli to wskazałbym ten.
Po 1/8 finału kasują się żółte kartki, więc można zagrać ostrzej. Sędziuje Carballo, który raczej nie ma skrupułów w karaniu kartonikami. UEFA chciała mało kartek to miała ale teraz powinno już być normalnie, bo i pewnie gra się nieco zaostrzy.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Nie wiem gdzie tu Adamo widzi owego totlotka, no ale każdy patrzy z tej strony gdzie mu wygodnie. Ja akurat w tym tutaj meczu widzę olbrzymiego faworyta w Chorwatach. Po pierwsze są zwyczajnie lepsi jako drużyna, wykazywał się bardzo fajnie ich bramkarz, wiedzą jak atakować, w odróżnieniu do Portugalii. Śmierć padre Srny też tam ma duże znaczenie, sam Srna dla mnie to jest obecnie z Balem najlepszy graczi na turnieju. Brak im dobrze dysponowanego i wartościowego strikera, ale poza tym właściwie brak słabych punktów. Ja z pewnością zagram tutaj BTS i wygraną Chorwacji. 2 gole z Czechami wpadly bo raz ze mysleli że już się mecz skończył, dwa zszedł Modrić i trzy że grał bardzo cienki Vida. Myślę, że żadnego z tych czynników nie zobaczymy. Eliminacje grali ok, trochę się potem zapowietrzyli, zmienili trenera nie wiem czy sensownie, ale działa to teraz bdb. Natomiast Portugali? wygrane po 1:0 i ogółem męczarnie w końcówkach z takimi potęgami jak Albania, Dania. No po prostu jest to raz jeszcze miła dla oka, słaba drużyna.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja chcę powiedzieć tak: Portugalia ma lepszych zawodników niż Chorwacja w ofensywie. Defensywa porównywalna bo np Pepe to pajac, ale też gracz bardzo, bardzo doświadczony. Środek pola Chorwacja ma najlepszy na świecie więc tu biją. Generalnie problemem Portugalii jest brak kolektywu, współpracy, zła atmosfera, gwiazdorzenie, ale to są jednak słabości okołotaktyczne, ważne, ale nie wiem czy najważniejsze. Zaletą są bardzo ograni, doświadczenie gracze na każdej pozycji. Świetne trio - Krystyna✅, Nani, Quaresma✅ (oby tylko chcieli współpracować). Grali naprawdę źle, ale wynikało to raczej z nonszalancji, głupoty i właśnie gwiazdorzenia bardziej niż z powodu ich poziomu sportowego, ale w ostatnim meczu było już lepiej. To jest turniej. Często drużyny docierają się już w trakcie. Jak współpraca i chęć do gry w reprezentacji się poprawi to mogą zmieść Chorwację. Kursy ustawione są na Chorwację, a ja szanse oceniam 50/50 więc tak z matematyki lepiej grać na Portugalia lub remis✅. To jest wasza kasa i kasa osób czytających te posty i możecie grać na Chorwację i mogę się mylić, ale przestrzegałbym jednak przed takim huraoptymizmem bo Portugalia to nie są ogórki✅.
 
A 28

alus99

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na ten mecz. Na pierwszy rzut oka nachodzi mysl SERIO TAKIE KURSY NA CHORWACJE ???Po glebszym zastanowieniu , to jest turniej ,mozna miec slabszy dzien, a Portugalia takie rzeczy moze wykorzystac bezwglednie ???? Nie lubie Ronaldo ( nie jest dla mnir wart tego co za niego daja no i ogolnie jego wizerunek .. i gadanie na Islandczykow to juz chamstwo).. Portugalia no skutecznosc wmiare , a obrona klapa ... Ale oni to wiedza i mysle ze potrojnie sie skupia , bo Chorwacja to byc moze ich przepustka do finalu ? Chociaz druzyna z Balkanow chyba jest za silna , lecz nie bedzie to gladkie zwyciestwo . Moze dogrywka ? 3-3 z Wegrami ktorzy naprawde wedlug mnie ograja Belgow ????
 
B 29

belcio

Użytkownik
Portugalia - Chorwacja
obie strzelą 2.1 bet365/ 7/10

Chorwacja we wszystkich meczach grupowych strzelała przynajmniej jedną bramkę a w dwóch wchodził typ obie strzela tylko słaba Turcja nic nie strzeliła a Portugalia w dwóch meczach strzelała i w dwóch było obie strzelą a w ostatniej kolejce strzelili trzy tracąc zarazem trzy i to Islandia im wpakowała to czemu silna Chorwacja miała by nic nie strzelić. Portugalia ledwo co awansowała ale akcji w meczach tworzyli dość sporo tylko szczęścia brakowało a czasami bardziej zespołowej gry, Czechy strzeliły dwie to Portugalia powinna jedną ogarnąć.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja chciałem pobierać coś na Chorwację. W sumie to może być czarny koń rozgrywek - kto wie? powtórka z rozrywki z mistrzostw świata z 1998? Z drugiej strony Chorwacja to nie jest obecnie żadna potęga piłkarska, to raczej solidna drużyna coś pokroju Polska teraz... po bardzo dobrej fazie grupowej coś może się zaciąć. Siedząc już od dłuższego czasu w bukmacherce, zauważyłem że często tak bywa... idzie jakaś drużyna super zayebiście i nagle coś się zacina, jakiś mecz po prostu nie wychodzi...

Najbezpieczniejszą opcją jest granie obie drużyny strzelą gola 2.10 bet3sześć5 nawet ładny kurs

Wierzę, że ofensywny styl gry bordowych ukarze ich stratą bramy oraz, że Krystyna odblokował się i trafi coś.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Obok overu bramkowego można chyba grać over na rożne,co myślicie? Portugalia,jeśli chodzi o rożne nie zawiodła mnie na tym turnieju ani razu,Chorwacja też coś powinna dorzucić.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Chorwacja-Portugalia
Awans Portugalii
Kurs-2.05

Ja idę w stronę Portugalii,Chorwacja do tej pory grała dobrą piłke w przeciwienstwie do Portugali,ale nie o to tu chodzi.
Teraz jest inny mecz,niema kombinowania,trzeba wygrać.
Ludzie grają masowo na Chorwacje a jak jest masówka to przeważnie potem jest wtopa,na tym to polega. Mój typ to taki na nos,ale częściej takie wchodzą jak te na logikę,bo forma,bo wygrali z Hiszpanią itp. a jak będzie to sie okaże.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Nie chce nikogo obrażać ale wydaje mi się że na Portugalię grają straszni fanboye Ronaldo ???? Portugalia nie ma argumentów w tym meczu, ich obrona jest na poziomie Lecha Poznań, środek nie zachwyca a Ronaldo czeka na patelnie :cool:. Chorwacja z takim środkiem zdominuje mecz i lekką ręką wejdzie do ćwierćfinału.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Chorwacja-Portugalia
Awans Portugalii
Kurs-2.05


Ja idę w stronę Portugalii,Chorwacja do tej pory grała dobrą piłke w przeciwienstwie do Portugali,ale nie o to tu chodzi.
Teraz jest inny mecz,niema kombinowania,trzeba wygrać.
Ludzie grają masowo na Chorwacje a jak jest masówka to przeważnie potem jest wtopa,na tym to polega. Mój typ to taki na nos,ale częściej takie wchodzą jak te na logikę,bo forma,bo wygrali z Hiszpanią itp. a jak będzie to sie okaże.


Dokladnie. Z doswiadczenia wiem, ze nie ma pewniakow, na masowki sie nie stawia i kazdy mecz jest inny. Wygrana z Hiszpania o niczym nie swiadczy. Wiele osob mysli, ze Portugalia nie liczy sie juz w turnieju. Ja obstawiam, ze odpadna, ale w meczu z Polska. Wiadomo, kazdy ma swoj poglad na sytuacje. Obstawialem bramki po obu stronach a typuje Portugalie jesli zagraja skuteczniej niz w pozostalych meczach.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Tak, tak... wygrana Chorwacji z Hiszpanią o niczym nie świadczy, za to trzy remisy Portugalii jasno dają do zrozumienia, że są niesamowitą siłą, ahhh ???? Proszę Was. Na masówki się nie stawia? Masówka, bo przeczytałeś kilka typów na forum w stronę Chorwacji? Myślisz, że &quot;taka masówka&quot; nie idzie w stronę Portugalii? Aż mi oczy krwawią jak czytam takie pierdolenie pod typ.
Wiadomo w końcu coś o Modricu i czy będzie mógł zagrać w dzisiejszym meczu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Nie idzie masówka na Chorwację i dobrze bo to przegrany typ. Nie widzę możliwości żeby niepokonana Portugalia ze świetnym ronaldo miała przegrać w 90 minutach . X2 to są tutaj pewne Pieniążki. Pozdrawiam
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Tak, tak... wygrana Chorwacji z Hiszpanią o niczym nie świadczy, za to trzy remisy Portugalii jasno dają do zrozumienia, że są niesamowitą siłą, ahhh ???? Proszę Was. Na masówki się nie stawia? Masówka, bo przeczytałeś kilka typów na forum w stronę Chorwacji? Myślisz, że &quot;taka masówka&quot; nie idzie w stronę Portugalii? Aż mi oczy krwawią jak czytam takie pierdolenie pod typ.
Wiadomo w końcu coś o Modricu i czy będzie mógł zagrać w dzisiejszym meczu?
To forum to nie cały świat, masówki widzę w internecie i na świecie ???? A co do typu - oglądam mecze i typuje. Nie wchodzę w temat patrząc na same statystyki. Widzę jak graja zespoły, piłkarze, na co ich stać, jakie błędy popełniają itd. Nie uważam, że Chorwacja już na starcie przegrała ani, że Portugalia jest faworytem. Swoją opinie wyrażam na własnych analizach. Jednak trzeba przyznać, że masówki w dużej większości się nie sprawdzają. I owszem, uważam, że masówek na Portugalię nie ma. Przynajmniej takich nie widziałem w przeciwieństwie do Chorwacji.
Liczę na dobry mecz oby drużyn i wiele bramek. Portugalczycy są dobrą i silną drużyną, ich remisy nie świadczą o dominacji Chorwacji. Wtedy grałyby tylko statystyki a mecze byłyby jednostronne hehe ????
 
Do góry Bottom