>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

[Anglia v Islandia] 1/8 Finału, Nice 27.06.2016 r.

borys333 278

borys333

Użytkownik
Anglicy grają dobrą piłkę. Grają często wymieniając dużą ilość podań przed polem bramkowym rywali, lubią uderzać z daleka, mają świetnych, szybkich i dobrych technicznie piłkarzy. Podoba mi się ich gra na tych mistrzostwach. Przyczepiłbym się do skuteczności, czasem grając dobrą piłkę brakuje po prostu bramek.
Rooney, który wszedł w drugiej połowie w meczu ze Słowacją swoimi strzałami nie powalał. Piękna bramka z Walią, po stworzenia ładniej akcji wpadła pod koniec meczu. Sturridge też miał dużo fajnych sytuacji, ale niestety niewykorzystane. Mając taki skład i grając dominującą piłkę niemal cały czas na polu rywala, powinni strzelać więcej bramek.

Liczę, że z Islandią właśnie tak zrobią. Koniec faz grupowych, nie obstawiam remisów. Mam nadzieję, że w żadnym spotkaniu ich nie będzie ????

Kurs nie zachwyca bo jakieś 1.55 na Anglię. Przynajmniej jest mocny faworyt.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Anglia v Islandia / Islandia strzeli @ 2,45 Unibet ✅

Zrobilem sobie mala analize dotyczaca postawy wszystkich 16 druzyn pozostalych w turnieju i wynika z niej wiele ciekawych rzeczy ???? . Jesli chodzi o mecz Anglia v Islandia to mamy tutaj potyczke dwoch ekip ktore znalazly sie na dwoch zgola odmiennych biegunach jesli chodzi o statystyki stwarzanych sobie okazji strzeleckich oraz skutecznosci w wykorzystywaniu owych sytuacji. I tak Anglia jest 2 (na 16 ekip) pod wzgledem stwarzanych sytuacji strzeleckich (lacznie w 3 meczach 65 sytuacji) a Islandia jest 15 (na 16) ekipa pod tym wzgledem stwarzajac sobie zaledwie 21 okazji strzeleckich w 3 poprzednich meczach. Patrzac jednak na skutecznosc obu ekip to wyniki sa zgola odmienne. Islandczycy oddali lacznie ledwo 9 celnych strzalow i zdobyli 4 gole co daje im skutecznosc 44% co daje im miejsce 1 (na 16) w klasyfikacji najskuteczniejszych ekip. Anglicy stwarzali sobie mase okazji do strzelenia gola jednak ogolnie zanotowali 15 celnych strzalow na bramke rywali i strzelili 3 gole co daje 20% skutecznosci co daje im miejsce 13 (na 16) w tej klasyfikacji. Rowniez podliczylem skutecznosc jesli chodzi o stwarzane okazje oraz w ilu z tych przypadkow ekipy oddaly strzal celny na bramke. Wychodzi, ze Islandia stwarzajac ledwo 21 okazji oddala 9 strzalow celnych co daje im 42% skutecznosci a Anglia stwarzajac sobie 65 okazji strzeleckich i oddajac z nich 15 strzalow celnych ma tylko 23% skutecznosci.

Biorac powyzsza statystyke pod uwage, i fakt, ze to jest turniej, gdzie w dwa dni przerwy niewiele moze sie zmienic w grze obu ekip oraz, ze Islandia ma srednia 1,33 gola na mecz a Anglia 1 postanowilem zaufac Islandczykom i zagrac na ich bramke po bardzo ciekawym kursie.

Nie zrozumcie mnie zle, w tym meczu dominacja bedzie po stronie Anglii w kazdym aspekcie gry ale patrzac na statystyki, oraz fakt, ze ten mecz bedzie prawdopodobnie bardzo podobny stylem do spotkan ktore te ekipy graly w swoich grupach (Islandia zaparkuje autoban jak parkowala w meczu z Portugalia, Wegrami i Austria a Anglia bedzie grala przeciwko zaparkowanemu autobanowi jak grala w meczu z Rosja, Walia i Slowacja) to mam wrazenie, ze warto zagrac wlasnie na gola Islandii niz na Anglikow ktorzy do tej pory nie znalezli sposobu na rozpracowanie ekip ktore graja twarda defensywe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 28

alus99

Użytkownik
Nie wiem jak Was , ale do mnie Anglia nie przemawia ???? Niby mocna ekipa , też na nią przed ME liczyłem , ale teraz jakoś mi to odchodzi , może nie słusznie .;) Czuje , że Islandia się postawi. To dla niej wygodny rywal , który będzie cisnął ( ćós jak Portugalia w grupie ). Ale na tych mistrzostwach w wielu meczach Synowie Albionu cisnęli cisnęli , ale w ostatecznym rozrachunku nie wycisnęli ;) Ja stawiałbym remis..Może jakas sensacja ? ???? Kurs na Islandczyków na awans wyborny
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
duckland 884

duckland

Użytkownik
Ciezko cos wytypowac w tym meczu, chyba najgorsza para w 1/8. Dla mnie typowy no-bet bo Anglicy nie zachwycaja zreszta nie pierwszy raz tylko nazwe maja grozna. Z drugiej strony Islandia typowi drwale idealnie pasuja pod taka sama pilke angoli, do tego ambitni i waleczni, wysocy. Jakis underek moze ale widze ze buk juz przyczail bo kursy leca na pysk na szyje takze....nie polecam tego grac
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Linia kartek na ten mecz to tylko 3,5. Islandczycy grają ostro i dostają sporo kartek. Anglicy na razie słabo w kartkach, ale przynajmniej 1-2 powinni dostać. Ogólnie w fazie pucharowej jest więcej walki i kartek.
over 3,5 kartek @ 1.83 Bet365
Co sądzicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Islandia lub remis 2.60 Bet365 ✅✅

Będzie to ostatni mecz 1/8. Mimo stawianych w roli aż tak wyraźnych faworytów Anglików, dla mnie jeden z najbardziej wyrównanych. Anglicy wyszli z 2 miejsca w grupie, Islandia tak samo. Anglia w grupie zanotowała bilans 1-2-0. Islandia identyczny, 1-2-0. Anglia w bramkach 3-2, Islandia 4-3. I Anglicy wymęczyli zwycięstwo z Walią i Islandia wymęczyła w ost z Austrią. Dlaczego więc tak wyraźnym faworytem tego meczu jest Anglia? Nie ogarniam. Islandia w turnieju nie przegrała, a Anglia wygrała tylko raz z trzech meczów, więc statystycznie na X2 dla Isnaldi mamy 5-1. Przypominam że to z trzeciego miejsca z grupy Islandi zespół ograł lidera grupy Chorwatów chyba najmocniejszej, choć pierwszy Węgrzy dostają właśnie w kiszkę 0-3. Mecz meczowi nie równy, widać jak wyrównany turniej, dlatego ja tym bardziej pobieram Isnaldia z X. Dla mniej odważnych polecam Islandia +1.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
matsu 69

matsu

Użytkownik
Linia kartek na ten mecz to tylko 3,5. Islandczycy grają ostro i dostają sporo kartek. Anglicy na razie słabo w kartkach, ale przynajmniej 1-2 powinni dostać. Ogólnie w fazie pucharowej jest więcej walki i kartek.
over 3,5 kartek @ 1.83 Bet365
Co sądzicie ?
Ja bym w to nie szedł. Anglicy zakładając, że są faworytem powinni awansować do 1/4 i dopiero tam się wykartkować. Zdecydowanie lepiej wygląda moim zdaniem:

Islandia więcej kartek (-1 azjan) @ 1.9 Bet365 zwrot
@Edit
Oczywiście zależy, jak się spotkanie potoczy, bo dzisiaj Francuzi dostali szybką bramkę i zaczęły się nerwy to sami wyłapali dwa kartoniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Ja tu pobieram Islandia lub remis
Anglia na tym turnieju gra kompletna padake...
Wymeczone zwyciestwo z Walia tj. Bramka w doliczonym, remis ze Slowakami, kadrowo dobra ekipa a gra taka lipe ze az zal patrzec, mnostwo podan, wiele sytuacji z ktorych wiele nie wynika. Mnostwo osob zarzuca trenerowi zarowno zly dobor formacji jak i samych pozycji zawodnikow i ja tez sie z tym zgadzam. O Islandii nie ma co sie za duzo rozpisywac, mysle ze stylistycznie Anglia im lezy. Licze na jakas bramke z kontry lub remis, kurs wart ryzyka. Dodatkowego smaczku dla mnie daje to ze jeszcze nie bylo zadnej sensacji w 1/8 wszedzie faworyci wygrywaja, mecz Chorwatow byl dla mnie 50 na 50.
Hiszpania-Wlochy grany jutro, rowniez. Wiec licze ze to wlasnie w tym meczu underdog zaskoczy. Na pewno jest to lepszy typ niz granie po 1.60 na zespol ktory nic nie pokazal na tym turnieju...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Myślę, ze trochę za surowo ocenia się Anglię. W meczu z Rosją zdecydowanie lepsi od rywala, z Walią wymęczone, ale jednak zwycięstwo, a Słowację w częściowo rezerwowym składzie zdominowali. Brakuje skuteczności i wykończenia akcji, co najważniejsze sytuacje stwarzają. Islandia jest co prawda niewygodna i walcząca, ale w każdym z dotychczasowych meczów była słabsza od rywala. Przeciwnicy w grupie byli przeciętni i Anglia na pewno postawi jeszcze cieższe warunki. Dla mnie pewne zwycięstwo Anglików. Dzisiejszy dzień pokazał, że ekipy, które coś pokazały w fazie grupowej: Irlandia, Słowacja, Węgry w poważnym graniu o wszystko zdecydowanie odstają od potentatów.
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Może i Anglia gra tradycyjnie padake na ME czy MŚ ale rywala ma idealnie pod siebie tj.: nie technicznego tylko siłowego. Czyli taka Anglia sprzed kilkunastu lat. Niby Islandia jest waleczna ale po za tym nie ma juz atutów. I tak sporo ugrali wychodząc z grupy z 2 miejsca. Mimo wszystko Anglia ma lepszych grajków i nie przejscie takiej Islandii byłoby kompromitacją.
Dla mnie tu jest czysta Anglia po kursie 1,50.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Mecz kończący pierwszą rundę fazy pucharowej turnieju. Anglia - Islandia na stadionie w Nicei. Dla nowicjusza na pierwszy rzut oka spotkają się dzisiaj drużyny niezwykle wyrównane. Obie drużyny awansowały z grupy z drugich miejsc, obie zanotowały jedno zwycięstwo ( odpowiednio Anglia z 2-1 z Walią oraz Islandia 2-1 z Austrią ), obie odniosły po dwa remisy (Rosja, Słowacja oraz Portugalia, Węgry), bilans bramkowy również taki sam +1. Więc typ na dziś powinien być tylko jeden - murowany remis. Nie będę przytaczał nazwisk grających w obu reprezentacjach bo to raczej nie ma sensu. Mówi się, że nazwiska nie grają i to prawda, ale moim zdaniem w tym wypadku właśnie grają tylko brakuje im skuteczności. Mam na myśli drużynę Angielską. Przed samym turniejem byli stawiani w roli faworyta razem z Niemcami, Francją czy Hiszpanią i jak dla mnie nadal są w tym gronie. Bez zbędnego owijania w bawełnę przytoczę tylko jedną statystykę grających dziś drużyn, a mianowicie stworzone sytuacje w trakcie trzech meczy fazy grupowej. Przedstawia to się następująco:

- Anglia: 16 przeciwko Rosji, 21 przeciwko Walii, 28 przeciwko Słowacji.
Razem: 65 okazji do zdobycia bramki
- Islandia: 4 przeciwko Portugalii, 8 przeciwko Węgrzech, 9 przeciwko Austrii
Razem: 21 okazji do zdobycia bramki

Wg mnie ten mecz będzie wyglądał jak wszystkie dotychczasowe mecze tych drużyn. Anglia od samego początku siądzie na przeciwniku chcąc jak najszybciej zapewnić sobie spokój w całym meczu, Islandii pozostanie jedynie heroiczna obrona i nadzieja na jakąś kontrę która po prostu będą musieli wykorzystać aby mieć szanse pozostać w turnieju.

Kilka typów ode mnie na to spotkanie:
- Anglia @1,5
- Anglia 1/1 @2,37
- Anglia + brak BTSa 2,05

Bet365

Życzę powodzenia dziś wieczorem ????​
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Nie spodziewam się tutaj jakiejś niespodzianki. Liczę na pewne zwycięstwo Anglii, może nie pokazali nic wielkiego na tym turnieju, ale mają spore indywidualności.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Ja na dziś pobieram over 2.5 kartki na Islandię. Myślę, że ten mecz będzie miał podobny przebieg do wczorajszego spotkania Francji. A nawet jeśli nie to Anglicy będą częściej przy piłce a to w późniejszej fazie spotkania przy wyrównanym wyniku będzie skutkowało spięciami na boisku myślę, że warto to pograć.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
(...) Nie będę przytaczał nazwisk grających w obu reprezentacjach bo to raczej nie ma sensu. Mówi się, że nazwiska nie grają i to prawda, ale moim zdaniem w tym wypadku właśnie grają tylko brakuje im skuteczności. (...)
Ciekawie wygląda także opcja, którą proponuje nam Expect:

Bramka zawodnika rezerwowego @ 4.5 ⛔

Jak szeroką kadrą w ofensywie dysponują Anglicy nie trzeba nikomu przypominać. W meczu z Rosją, bramkę strzelił Dier z wolnego. A z Walią? Jamie Vardy w 56&#39; (10 minut po wejściu na boisku), a zwycięstwo dał Sturridge, który wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie.
Również widzę w tym spotkaniu zwycięstwo faworytów, ale czy będzie to tak przekonujące zwycięstwo, jak Niemców i Belgów wczoraj? Możliwe, ale nie spodziewałbym się tego. Jeśli Anglicy zdominują przeciwnika, jak Belgowie (bramka Carrasco, który wszedł w 70minucie, a także dwie minuty po wejściu w 78&#39; na listę strzelców wpisał się Batshuayi) to można być pewnym, że w drugiej połowie zobaczymy rotację zawodników w ataku, jeśli jednak Anglicy będą bić głową w mur to Hodgson będzie zmuszony poszukać skuteczności u zawodników rezerwowych (jak w meczu z Walią). Obie sytuacje sprzyjają typowi, a kurs moim zdaniem warty ryzyka.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Anglia Win 1.51 unibet
Można mieć wątpliwości co do poprzednich wyników Anglików, ale źle na pewno nie grali zabrakło trochę zęba, grali jakby chcieli wejść z piłką do bramki.
Islandia zasłynęła z dobrej obrony i zabójczymi kontami których sporo może nie mieli, za to były błyskawiczne i bardzo groźne wypady.
Islandia włożyła sporo energii w mecze grupowe, osiągnęli ogromny sukces w swoim debiucie na wielkim turnieju, jednak te wkłady energii w grupowych meczach na tym etapie już będą widoczne, Anglia tej pary ma magazyny a mecze na tym etapie traktowane są już poważniej bo jest to spotkanie o wszystko.
Jak ten mecz będzie wyglądał filozofii nie trzeba, także coś na rożne.
hc rożne -3,5 Anglia 1.68 unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Anglia vs Islandia remis kurs: 3,75 buk: STS ⛔
Anglia vs Islandia remis podwójna szansa HT/FT kurs: 1,65 buk: Totolotek ⛔
Anglia vs Islandia Islandia(2x) kurs: 2,40 buk: STS ✅
Anglia vs Islandia poniżej 2,5 goli kurs: 1,60 buk: Totolotek ⛔
Anglia vs Islandia Islandia(AH+1,5) kurs: 1,40 buk: Totolotek ✅
A dla mnie taka pewna wygrana Anglii wcale nie jest taka oczywista. Nie przekonują mnie kompletnie. Dla mnie to taka gorsza Belgia. Strzały z dystansu ok, ale już jakaś akcja z ataku pozycyjnego nie za dobrze. Islandia się ładnie zamuruje i będzie naprawdę ciężko Anglii strzelić. Oczywiście typy na doga to nie są typy do grania za szaleńcze stawki, ale może można dzisiaj poszukać niespodzianki właśnie w tym meczu ?
Polecam pograć w dubelkach (te niższe kursy) z zakładami na Włochy vs Hiszpania, które też podałem w wątku o tamtym meczu, zresztą również w mojej ocenie underowo-remisowym
edit// no tego się nie spodziewałem. Wiedziałem, że Anglia i liga angielska to padaka straszna, ale, że przegrają z Islandią ???? LOL. A jeszcze 2 lata temu pamiętam jak mnie tu obrażano w działach LM i PL kiedy pisałem jak beznadziejna jest ta liga. Hiszpania też przegrała, ale przegrać z Włochami, które są świetnie dysponowane i w II połowie naprawdę dobrze grali, a z Islandią grając taki piach to różnica. Teraz będzie spotkanie na szczycie: Anglia vs Hiszpania ... na lotnisku ... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
duckland 884

duckland

Użytkownik
Anglia win @1.50 bet365
Po tym co wczoraj zobaczylem jedno jest pewne, faza grupowa sie skonczyla i zabawa sie skonczyla. Druzyny troche sie rozegraly, kalkulacja sie skonczyla i teraz kazdy daje z siebie 120%. Słowacja rozbita w pył, Węgrzy rozjechani i dzisiaj do kolekcji poleci Islandia.
Angola pasuje taki styl drwala tyle ze oni sa duzo lepsi technicznie. Pare korekt w skladzie typu Vardy-in pomoglo im rozwiazywac problemy w ataku. Z tylu sie nie martwie wyspierze preferuja styl jaki ma Islandia i tyle. Anglia do finalu raczej nie dojdzie ale Islandia jest troszke za slaba zeby ich wyeliminowac. Mialem grac inaczej ale czas kopciuszkow dobiega konca...
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Pisanie, że Anglia gra padakę to spora przesada. Wyspiarze każde spotkanie rozegrali lepiej od oponenta. Po prostu brakowało kropki nad i. We wszystkich meczach ładnie ciągnęli grę do przodu i dominowali przeciwnika. W meczu ze Słowakami Roy poszedł po rozum do głowy i wystawił Vardyego od początku. Różnicę było widać gołym okiem. Dodatkowo Clyne pokazał, że w ofensywnych aspektach zamiata Walkera podczas gdy w defensywie jest tak samo dobry. Ogólnie Anglia &quot;Liverpoolowa&quot; podobała mi się o wiele bardziej bo było widać chemię szczególnie między wspomnianym Clyne`em a Hendersonem. Nie można tego powiedzieć o linii Alli Kane czy w ogóle o jakiejkolwiek linii z Kane`m. Najfajniejsze w tym wszystkich jest to, że Dier wciąż grał świetnie. Tak czy inaczej selekcjoner Anglii trochę poeksperymentował i niektóre rzeczy wyszły na dobre mimo bezbramkowego remisu w ogólnym rozrachunku. Teoretycznie skłaniam się ku Anglii ale raz, że kurs słaby to dwa - macie rację, Anglia na turniejach zawodzi. W związku z tym odpuszczam granie 1x2. Wszyscy wiemy jak gra Anglia i jak Islandia. Ich potyczka wyglądać będzie jak mecze Bayernu z średnimi drużynami. Ofc nie umniejszam tu Islandii bo ich szanuję ale nikt nie zaprzeczy, że ich styl polega na bardzo głębokiej grze i oddaniu inicjatywy przeciwnikowi. Anglii w to graj. Unibet proponuje linie 62% posiadania piłki. Sporo ale została ona pokryta we WSZYSTKICH meczach Islandii i jednym Anglii. Dziwi mnie, że nie stało się to też w meczu ze Słowakami. Tak czy inaczej jest to dla mnie jedyna sensowna propozycja na ten mecz.

Anglia over 62% posiadania piłki @1.55 Unibet✅✅

Kurs nie powala ale do dubla w sam raz.

Mój przewidywany skład:

Sturridge Vardy Lallana
Rooney Dier Henderson
Rose Cahill Smalling Clyne​

e: Gratuluje tym co grali na Islandię a Roy to największy pacan trenerskiego światka. Peace.
 
Do góry Bottom