>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Polska - Portugalia] - 1/4 finału, 30.06.2016 r. godz 21:00

mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
to wszystkie ladne bramki to dla Ciebie fart? ???? ???? ????

Jestescie wszyscy poza Adamo stronniczy i zaslepieni Polska.

Ogladam wlasnie magazyn EuroShow na francuskim kanale pokazujacym mistrzostwa BeIN Sport i eksperci nawet sie nie zastanawiali czy Portugalia przejdzie tylko mysleli co moze sie wydarzyc w polfinale i finale, bo maja farta, ze dostali taka drabinke. O Polakach ani slowa.
 
dreamgrinder 0

dreamgrinder

Użytkownik
Przeciwnie Polsce ze Szwajcaria. Jedna 100 procentowa sytuacja w dogrywce Szwajcarii i Polakow by juz nie bylo w turnieju. Gra ze slaba Irlandia i jeszcze slabsza Ukraina, gdzie Portugalia musiala grac z rewelacja jak sie okazalo, Islandia i grozna Austria, co pokazala w eliminacjach.
Austria to była groźna w eliminacjach. A tak to najprawdopodobniej druga najgorsza drużyna na euro zaraz po Ukrainie. Gdyby nie niefart i jedna akcja Bale&#39;a, to kto wie czy Irlandia Północna, którą nazwałeś słabą, nie grałaby z Belgią w ćwierćfinale. Walia awansowała mniej więcej do ćwierćfinału na podobnej zasadzie co Portugalia, mianowicie zagrała dużo gorszy mecz od przeciwnika a uratowała ich jedna akcja. Podsumowując Irlandia Północna w jednym meczu pokazała więcej niż Austria w trzech.
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Dołożę swoje trzy grosze. Aktualnie myślę, że gramy bardzo ładną piłką, przede wszystkim efektywną, bo jednak jesteśmy dalej. Ale jest jeden mankament - motoryka. Fizycznie było widać jak zagraliśmy od 70 minuty ze Szwajcarami. Naprawdę mieliśmy szczęście, że nie wbili bramy. Pytanie czy Portugalczycy czują się gotowi na pełne 120 minut albo 90 w gazie? To pozostanie pytaniem, bo nie wiemy jak ich nogi po w/po meczu z Chorwacją, której środek pola jest magiczny, a mimo to awansowała ekipa CR.
Typ? W awans się nie bawię, bo to wielka niewiadoma, szanse pół na pół.
Kibicuje mocno, ale typowanie odpuszczam. Są lepsze mecze do tego ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja sobie puszczę over 1,5 faula Glika za 2.1.Unibet (łącznie z dogr)
Na jego stronie Ronaldo, po drugiej Nani na kartkowanych Jędrzejczyku i Pazdanie, myślę że on tam z tyłu będzie bardziej zdecydowany, gdy będzie możliwość oraz potrzeba powinien pomagać nie tylko obrońcy przy jego skrzydle zwłaszcza że z kartkami jest czysty (jak dobrze patrzę) Portugalczycy nie grają jakiejś skomplikowanej piłki, ich atutem jest szybkość i technika, ich słabością jest brak kolektywu ze względu na duże indywidualności, jakieś wstrząśnięcie zespołem nie ma w ogóle bytu foch Ronaldo=wylot ze stanowiska.
Generalnie to nagle wszyscy się boją Ronaldo i spółki bo przeszli Chorwację.Każdy mecz jest inny, jedni sobie leżą, drudzy już mniej.Oglądałem jednym okiem (po meczu PL) zmagania Chorwatów z Portugalią i jak dobrze pamiętam fajerwerków tam także nie było, awansowali bo pierwsi strzelili po męczącym meczu i tyle.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Jako miłośnik statystyk dorzucę jeszcze ciekawostkę o sile ognia.
Lewandowski:
2015/16 Bundesliga - Gole 42
Milik:
2015/16 Eredivisie - Gole 24
vs
Nani:
Fenerbahçe SK 2015/16 - Gole 3
C.Ronaldo:
Real Madryt 2015/16 - Gole 51
Quaresma:
Beşiktaş 2015–16 - Gole 5
Statystyki mówią same za siebie, nasza dwójka ma większą siłę ognia niż ich cała trójka. Także robienie z Portugalców faworytów jest mocno na wyrost.
 
R 8

rydzo

Użytkownik
nie zapominaj ze 2 bramki dla Wegrow padly po rykoszetach. Wtedy mialbys bilans +4 albo i wiecej bo z Wegrami bardzo pechowo ukladal sie ten mecz dla Portugalii.

Przeciwnie Polsce ze Szwajcaria. Jedna 100 procentowa sytuacja w dogrywce Szwajcarii i Polakow by juz nie bylo w turnieju. Gra ze slaba Irlandia i jeszcze slabsza Ukraina, gdzie Portugalia musiala grac z rewelacja jak sie okazalo, Islandia i grozna Austria, co pokazala w eliminacjach.
Prawda jest taka, że gdyby Chorwaci mieli chociaż odrobinę skuteczności to Portugalia już by sobie w domu siedziała. Portugalia miała mnóstwo sytuacji czy z Islandią, czy z Austrią ale skuteczność fatalna. Z Węgrami wesoły mecz gdzie obrona zagrała naprawdę słabo. Były niby rykoszety ale Węgrzy mieli też inne akcje i nawet słupek w momencie kiedy to mogli dobić Portugalię.
Portugalia z Chorwacją zagrała defensywnie, niby to się sprawdziło ale Chorwaci sami sobie winni. Było kilka sytuacji kiedy obrona portugalska słabo się zachowała i naprawdę powinni mówić o dużym szczęściu.
Portugalczycy z przodu niemal nic nie grali. A akcję końcową zrobili przy maszerujących Chorwatach. Widocznie lepiej fizycznie wytrzymali.

Portugalia jest faworytem ale nie grają póki co ciekawiej piłki. Do tego pech w fazie grupowej zamieniony w wielkiego farta w 1/8.
Polska gra dość równo. Efektywnie. Teraz minie 5 dni więc tutaj o brak sił bym się nie obawiał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aliant 531

aliant

Użytkownik
Ogladam wlasnie magazyn EuroShow na francuskim kanale pokazujacym mistrzostwa BeIN Sport i eksperci nawet sie nie zastanawiali czy Portugalia przejdzie tylko mysleli co moze sie wydarzyc w polfinale i finale, bo maja farta, ze dostali taka drabinke. O Polakach ani slowa.
No i czym ci pseudoeksperci różnią się od tych osób, które wyśmiewasz na tym forum? Oni również zakładają jedną opcję. Swoją drogą nad Isladnią pewnie też się nie zastanawiali tylko myśleli juz jak będzie wyglądał mecz Anglia- Francja.
Przeciwnie Polsce ze Szwajcaria. Jedna 100 procentowa sytuacja w dogrywce Szwajcarii i Polakow by juz nie bylo w turnieju.
gdyby nie słupek chorwatów do dogrywce pół minuty przed golem dla portugalii, Portugalczyków by już nie bylo w turnieju.
Słabo na tych mistrzostwach to gra Polska - zwłaszcza w ataku. Mieć tyle okazji jak Milik i tak pudłować . Zresztą też nie popisali się w meczu ze Szwajcarią, gdzie w drugiej połowie i w dogrywce stali pod polem karnym i czekali na rywala zamiast przeszkadzać mu już w środku pola. Udało im się prześliznąć do dalszej fazy, ale z Ronaldo i spółką tak grać nie można, a zakładam, że prawdopodobnie Polacy nie są w stanie zmienić stylu gry z meczu na mecz. Portugalia nic nie pokazuje, ale to nie znaczy, że jest słaba - gra poniżej oczekiwań, ale to taki zespół, że wystarczy tylko jedno zagranie i jest gol z niczego.
Polska gra słabo bo jest słaba, Portugalia gra słabo ale nie jest słaba. To tak w skrócie co można tutaj wyczytać. Zakładasz, że Polacy nie zmienią stylu gry w ciągu kilku dni ale oczywiście zakładasz, że w tym czasie Portugalia która gra po prostu słabo stanie się w tym czasie drugim Realem albo Barceloną. FUCK LOGIC, zarzucasz komuś brak obiektywizmu a sam piszesz głupoty. Swoją drogą czekam teraz na kolejnego bluzga na privie jak już kiedyś miało to miejsce bo to właśnie twój poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
blind71 141

blind71

Użytkownik
Widzę, że ktoś nadgorliwy skasował mój post. Zagram Polska ov 0.5 gola w pierwszej połowie @3.3. Polacy lubią zacząć mecz na pełnej ..., dotychczas brakowało skuteczności. Z kim jak z kim, ale z Portugalią przełamią się nasze napadziory. Tak będzie. I Arek i Robert wpiszą się jutro na listę strzelców, tak czuję. Zamierzam także zagrać Polska ov 1.5 gola w pierwszej połowie. Nie wiem czy wygramy, nie wiem czy Portugalia podejmie rękawice, jednak dotychczasowe mecze z udziałem obu drużyn skłaniają mnie do tego/tych typów.

tutaj gadamy o meczu Polska-Portugalia a nie gdzie możesz pograć jakieś zakłady, na takie pytania masz osobny temat w tym dziale właśnie po to.Jeśli coś wnosisz do tematu możesz to wykorzystać i zadać pytanie.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Nie mam głębokiej analizy. Obserwowałem mecze Polski i Portugalii. Liczyłem już dawno na to spotkanie i stało się. Dawno też zakładałem, że jeśli dojdzie do tego spotkania to Polska będzie dla mnie faworytem.
Stawiam czysto na Polskę. Dobry kurs 3,90. Myślę, że to dobry rywal i możemy pokonać Portugalczyków. Gdybyśmy trafili na Chorwację to bym raczej odpuścił typowanie. Ale Portugalia ich dla nas wyeliminowała by sama później odpaść ???? hehe
Wracając jeszcze do meczu z Chorwacją... dla mnie masakra! Liczyłem na ofensywną grę a była dużo defensywy i piłki rodem z polskiej ekstraklasy. Dla mnie nuda i rozczarowanie. Oby Polska zagrało silną piłkę od początku spotkania i zdobyła szybko bramkę.
Nie liczą się dla mnie gwiazdy z Portugalii i nie patrze na mecz poprzez Naniego i Ronaldo. Nasza drużyna wygrywa i jesteśmy kozakami.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Osobiście nie wierzę, w 5 remis z rzędu Portugalczyków. Pomimo łatwej grupy, zespół z południa gra po prostu strasznie i nie ma siły aby nagle zaczął grać pięknie tak z dnia na dzień. Remisu z Węgrami nie można traktować poważnie bo patrząc na drabinkę to bardziej opłacało się im remisować niż wygrać ale zaledwie jeden punkt z Islandią oraz największym rozczarowaniem mistrzostw - Austrią, dobitnie pokazuje w jakiej formie jest obecnie kadra. Mecz z Chorwacją oglądałem cały. Spotkanie nudne, Chorwacja nacierała i powinna ten mecz wygrać, ale po farcie awansowali gracze Santosa. Polska może nie gra wielkiej piłki ale prezentuje równy, solidny poziom, który na pewno nie jest słaby. To jest po prostu taktyka! Presja spoczywa przede wszystkim na barkach Portugalczyków. Po klęsce Messiego w Copa America, teraz oczy całego świata zwrócone są na Ronaldo. Facet młody już nie jest, pewnie za 4 lata jeszcze na EURO zagra ale czasu na zdobycie trofeum z reprezentacją coraz mniej. A Polacy? Dla nich ten mecz będzie przyjemnością. Presja jest ale przede wszystkim pozytywna. Nikt od Polaków nie żąda awansu bo plan optimum (awans do 1/4) został zrealizowany. Teraz awans do nastepnej fazy będzie pięknym prezentem ale nikt od nich tego nie wymaga w przeciwieństwie do Portugalczyków. Wiele też zależy od tego czy Nawałka w końcu zacznie przeprowadzać zmiany z głową, a nie czekać na ostatni moment bo co by nie mówić brak reakcji w drugiej połowie kiedy nasi oddychali już rękawami przy 1:0 był sporym błedem który niepotrzebnie doprowadził do dogrywki.
Moje typy:
Polska w regulaminowym czasie /4/ bet365
Polska +0,5/2/ bet365
Podwójna szansa: Polska/ 1,67/bet365
Awans: Polska/2,5/bet365
Edit:
Znalezione na stronie BBC. Facet typuje jutrzejszy mecz. To zdanie najlepiej podsumowuje to spotaknie i obrazuje na czym najlepiej polega przewaga Polski:
They do not just rely on him [Lewandowski], though, unlike Portugal who need one player - Ronaldo - to be at the top of his game to have a chance.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Osobiście nie wierzę, w 5 remis z rzędu Portugalczyków. Pomimo łatwej grupy, zespół z południa gra po prostu strasznie i nie ma siły aby nagle zaczął grać pięknie tak z dnia na dzień. Remisu z Węgrami nie można traktować poważnie bo patrząc na drabinkę to bardziej opłacało się im remisować niż wygrać ale zaledwie jeden punkt z Islandią oraz największym rozczarowaniem mistrzostw - Austrią, dobitnie pokazuje w jakiej formie jest obecnie kadra. Mecz z Chorwacją oglądałem cały. Spotkanie nudne, Chorwacja nacierała i powinna ten mecz wygrać, ale po farcie awansowali gracze Santosa.
Zaledwie 1 pkt z Islandią ? Islandia gra rewelacyjnie i po Anglii szczególnie to widać jaki to jest mocny zespół. Z Austrią rzeczywiście był bardzo słaby mecz. Była zła atmosfera, gwiazdorzenie. Mecz z Chorwacją pokazał, że drużyna się skonsolidowała. Chorwacja nacierała ? Chorwacja nie umiała się przebić przez szczelną defensywę. Kilka razy się przebiła i miała swoje sytuacje, ale było ich mało. Co do tego słupka masz rację, ale to była dogrywka i obu ekipom puściły wszystkie plany taktyczne. Portugalia miała więcej szczęścia. A my kolego w II połowie dogrywki ze Szwajcarią, a nie Chorwacją mieliśmy już tylko obronę Częstochowy tak polski zespół był przygotowany motorycznie.
A Polacy? Dla nich ten mecz będzie przyjemnością. Presja jest ale przede wszystkim pozytywna. Nikt od Polaków nie żąda awansu bo plan optimum (awans do 1/4) został zrealizowany. Teraz awans do nastepnej fazy będzie pięknym prezentem ale nikt od nich tego nie wymaga w przeciwieństwie do Portugalczyków.
No właśnie dlatego, że już są bohaterami nie będzie takiego musu i powera. Presja ma 2 strony medalu, albo może zjeść faworyta, albo underdoga. Nie sądzę po meczu z Chorwacją aby ich zjadła presja, natomiast w luz u nas jak najbardziej wierzę.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Islandia gra rewelacyjnie i po Anglii szczególnie to widać jaki to jest mocny zespół. Z Austrią rzeczywiście był bardzo słaby mecz. Była zła atmosfera, gwiazdorzenie. Mecz z Chorwacją pokazał, że drużyna się skonsolidowała. Chorwacja nacierała ? Chorwacja nie umiała się przebić przez szczelną defensywę. Kilka razy się przebiła i miała swoje sytuacje, ale było ich mało. Co do tego słupka masz rację, ale to była dogrywka i obu ekipom puściły wszystkie plany taktyczne. Portugalia miała więcej szczęścia. A my kolego w II połowie dogrywki ze Szwajcarią, a nie Chorwacją mieliśmy już tylko obronę Częstochowy tak polski zespół był przygotowany motorycznie.
Nie gloryfikowałbym aż tak Islandii ale to tylko moja opinia, bo to nie Islandia zagrała tak świetnie tylko Anglia tak słabo. Hodgson popełnił samobójstwo nie powołując Drinkwatera i nie dając szans Vadryemu do początku który jest w formie tylko jakimś Sterlingom czy innym wynalazkom. Ten naród od wieków cierpi na megalomanię i ten mecz był tego najlepszym potwierdzeniem. Szybko strzelili gola i już widzieli się w 1/4 co się zemściło. Co do przygotowania motorycznego to pełna zgoda, sam z resztą pisałem wyżej, że od początku EURO również zmiany są spóźnione, nietrafione a co gorsza przewidywalne.
No właśnie dlatego, że już są bohaterami nie będzie takiego musu i powera. Presja ma 2 strony medalu, albo może zjeść faworyta, albo underdoga. Nie sądzę po meczu z Chorwacją aby ich zjadła presja, natomiast w luz u nas jak najbardziej wierzę.
Polemizowałbym. Polacy wypełnili plan ale nie wierzę w żaden luz z ich strony. Nie będzie odpuszczania bo za daleko doszli i są zbyt blisko pozycji medalowych, no ale zobaczymy.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ależ dyskusja ???? ja tylko dodam ze swojej strony że argumenty za Portugalią są śmieszne i na siłę...Nie czuje jednak jakoś gry na naszych chociaż kursik fajny ale mam coś innego.

Over 4.5 kartki
2.240
Pinnacle
✅ ✅ ✅
Sedzia spotkania nie daje dużo kartoników ale jak dla mnie to dobrze wysoki kurs też zachęcający.Ja tu widzę szalone wjazdy Pepe w Lewego,nasza niemoc nad lepszymi technicznie Portugalczykami i jakos nie wierzę w remis także wychodzi mi że pod koniec spotkania będzie nerwowo.
Taki sobie chytry plan nakreśliłem to była pierwsza myśl.Będzie dobrze.
No i do boju Polsko to Ty masz prowadzić na koniec!
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Zakwalifikuje sie: POLSKA 2.50 bet365
No coz, ten typ wcale nie jest patriotyczny. Patrze na forme obu zespolow. Portugalia nie wygrala w regulaminowym czasie zadnego meczu.. Ronaldo nie blyszczy. Sklad Portugalii to glownie indywidualnosci, gra zespolowa jest tragiczna.
Polska? No coz, wiele zostalo napisane. Ze Lewandowski nie strzela na przyklad. I BARDZO DOBRZE! Sciaga na siebie 2 obroncow i robi wolne pole dla Milika albo Blaszczykowskiego.
Polacy po kilkudziesieciu latach upokorzen wreszcie moga zdobyc medal, beda gryzli trawe, w obronie mamy Pazdana i Glika, dwoch najlepszych stoperow od lat. Atak (Milik i Lewy) nie pokazali niczego wielkiego... ale eliminacje nalezaly do nich. Kwestia czasu, w tym meczu MUSZA pokazac klase.

Koledzy, kolezanki. To jest mecz o wszystko. Co ja bede pisal.. zwyczajnie uwazam, ze machina zwana Polska jest na tyle silna, ze dojdzie do polfinalu. Szwajcaria, dobrze zorganizowana w kazdej formacji nie dala rady Polsce. Portugalia ma dac rade? Ta druzyna ma tylko Ronaldo. Pazdan z Glikiem go zlikwiduja.
Czekalem na taki mecz tyle lat, wierze, ze nie zawiode sie!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
muszę przyznać ,że za kilka analiz poleciały reputki ,bo niektórzy konkretnie się do tego przyłożyli
skład mamy niczego sobie i nie widzę tu jakiejś przygniatajacej przewagi Portugalii. Co do Milika ma dopiero 22 lata i też nie ma co od niego za dużo wymagać.
Drużyna gra zespołowo i do tego nie odpuszcza, niemniej tak jak pisali poprzednicy zgadzam się ,że łapią zadyszkę po dłuższej grze.
A Ronaldo też może zawieść albo przedobrzyć, ostatnio zmarnował karniaka, Messi zresztą też tak na marginesie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeszcze nikt nic nie pisałem o kontuzji Lewego. Zaraz po meczu ze Szwajcarią podano, że doznał złamania kości śródstopia, ale będzie zdolny do gry. Portugalska prasa zastanawia się czy to nie jest zasłona dymna. Moim zdaniem może tak być, że ma kontuzję, ale wyjdzie żeby odciągać przeciwnika od innych zawodników. Pytanie tylko na ile taki zawodnik jest wartościowy dla drużyny. Pamiętacie jak fatalnie grał kiedy miał maskę ?
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Polska -€“ Portugalia

Tytuły gazet i postów...
1 Portugalczycy boją się Polaków...
2 Lewandowski lepszy niż Ronaldo
3 Nawałka wie jak ograć Portugalczyków
4 Typy patriotyczne

Takiego ładunku emocjonalnego w typach na tym forum już dawno nie widziałem.
Ci którzy do bukmacherski dołączają słowo patriotyzm chyba znaleźli się na niewłaściwym forum. Polecam też odszukanie w słowniku definicji tego słowa, bo co po niektórym właściwie znaczenie słowa PATRIOTYZM już dawno umknęło. Polska reprezentacja osiągnęła największy sukces od lat i to bez dwóch zdań. Ja jednak chciałbym zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Cały ten turniej stoi na niezwykle niskim poziomie i u wielu graczy widać bardzo duże przemęczenie. Równanie poziomu poszło w dół a nie w górę i stąd te kariery ekip pokroju Islandii, Polski czy Walii. Nie wspomne tu o Albanii, której niewiele brakowało aby grać w 1/16-stej. Czy oglądaliście mecz ze Szwajcarią? Po 65 minucie meczu nasi gracze oddychali praktycznie rękawami i osiągnięty sukces zawdzięczamy też sporej ilości szczęścia. Ilość niewykorzystanych sytuacji Milika porażająca a i Lewandowski raczej nie błyszczy. Staram się zupełnie obiektywnie patrzeć na sprawę. Nam panowie awans do półfinału się nie należy. Dlaczego? Bo po prostu są lepsi... Portugalia mam przeczucie że najgorszą piłke w tym turnieju już zagrała. Teraz pokażę na co ją naprawdę stać. Polski piłkarzom gra się dobrze gdy nikt na nich nie stawia. Dziś jednak stwierdzam że balonik został tak nadmuchany, że część to widzi Polaków praktycznie już w finale imprezy.
Tam gdzie dochodzą do głosu duże emocje tam bukmacherzy zwykle zbierają ogromne żniwa...

Portugalia w regulaminowym czasie 2,60 STS ( superoferta )
Portugalia x2 kurs – 1,43 STS
Portugalia awans – kurs 1,80 Fortuna
wynik 1:1 FT w karnych 5:3 Portugalia

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Ok to zacznę jechać faktami. Bo dla mnie ten mecz to jest typowy NO BET jeśli chodzi o grę na 1x2, czy też awans.
Gra ofensywna:
Portugalia 5 bramek na 24 celne strzały (21%)
Polska 3 bramki na 12 celnych strzałów (25%)
Gra defensywna:
Polska 1 bramka stracona na 15 celnych uderzeń (6.5%)
Portugalia 4 bramki stracone na 10 celnych uderzeń (40%)
Główne zagrożenie dla Polaków? Nani. Dlaczego nie Ronaldo? Bo Cristiano skupia na siebie paru piłkarzy. Nani wtedy ma więcej miejsca i nawet 1 metr swobody spowodował jego dwie bramki na tych mistrzostwach.
Główne zagrożenie dla Portugalczyków? Pressing Polaków, granie szybkim atakiem (W tym Polska jest mistrzem Europy). Portugalczycy z takim zespołem na Euro jeszcze nie grali, a obronę mają cienką jak pollsilver.
Szansa na zwycięstwo dla Polaków? Tylko pod warunkiem, że będą bardziej skuteczni pod bramką rywala. Sytuacji będzie parę na 100%. Jedna bramka na 99.9% nie wystarczy do awansu po 90 minutach.
5 bramek Portugalii:
- 3 po podaniach lub dośrodkowaniach ze skrzydła
- 1 po dobitce do pustej bramki
- 1 po podaniu prostopadłym
3 bramki Polski:
- 1 po płaskim podaniu ze skrzydła
- 1 po prostopadłym podaniu
- 1 po szybkim ataku
Portugalia miała specjalną taktykę na Chorwatów? Większej głupoty dawno nie czytałem. Chorwaci mieli klarowne sytuację, słupek. Portugalia do bramki (117min) oddała 3 niecelne strzały. Gdyby mieli taktykę, skończyli by to w regulaminowych 90 minutach. A tak się tylko 30 minut dłużej nabiegali.
Portugalia nie jest mocnym zespołem na tym turnieju, ale nadal w przodzie ma zawodników robiących różnicę. Więc trzeba ją rozpatrywać jako zespół nieobliczalny.
Jakbym miał coś grać. Ktoś tutaj dobry typ podał. Powyżej 2.5 faulu na Lewandowskim. To ma rację bytu. Polska grająca z kontry to Lewandowski zastawiający się przed 2-3 rywalami.
Polska -€“ Portugalia

Tytuły gazet i postów...
1 Portugalczycy boją się Polaków...
2 Lewandowski lepszy niż Ronaldo
3 Nawałka wie jak ograć Portugalczyków
4 Typy patriotyczne

Takiego ładunku emocjonalnego w typach na tym forum już dawno nie widziałem.
Ci którzy do bukmacherski dołączają słowo patriotyzm chyba znaleźli się na niewłaściwym forum. Polecam też odszukanie w słowniku definicji tego słowa, bo co po niektórym właściwie znaczenie słowa PATRIOTYZM już dawno umknęło. Polska reprezentacja osiągnęła największy sukces od lat i to bez dwóch zdań. Ja jednak chciałbym zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Cały ten turniej stoi na niezwykle niskim poziomie i u wielu graczy widać bardzo duże przemęczenie. Równanie poziomu poszło w dół a nie w górę i stąd te kariery ekip pokroju Islandii, Polski czy Walii. Nie wspomne tu o Albanii, której niewiele brakowało aby grać w 1/16-stej. Czy oglądaliście mecz ze Szwajcarią? Po 65 minucie meczu nasi gracze oddychali praktycznie rękawami i osiągnięty sukces zawdzięczamy też sporej ilości szczęścia. Ilość niewykorzystanych sytuacji Milika porażająca a i Lewandowski raczej nie błyszczy. Staram się zupełnie obiektywnie patrzeć na sprawę. Nam panowie awans do półfinału się nie należy. Dlaczego? Bo po prostu są lepsi... Portugalia mam przeczucie że najgorszą piłke w tym turnieju już zagrała. Teraz pokażę na co ją naprawdę stać. Polski piłkarzom gra się dobrze gdy nikt na nich nie stawia. Dziś jednak stwierdzam że balonik został tak nadmuchany, że część to widzi Polaków praktycznie już w finale imprezy.
Tam gdzie dochodzą do głosu duże emocje tam bukmacherzy zwykle zbierają ogromne żniwa...

Portugalia w regulaminowym czasie 2,60 STS ( superoferta )
Portugalia x2 kurs – 1,43 STS
Portugalia awans – kurs 1,80 Fortuna
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
A teraz taka odpowiedź. Rozpaczliwa obrona ze Szwajcarią wynikała z dwóch czynników. Po pierwsze Polska przed tym meczem odpoczywała 2 dni mniej. Kilku zawodników nie grało z Ukrainą, ale większość jednak ten mecz wyszarpywała. To jest turniej, a nie pokaz jazdy figurowej. Portugalia swoimi 4 remisami w regulaminowym czasie gry jeszcze bardziej nie zasługuję na półfinał. To ogólnie będzie wstyd, że drużyna, która w 90 minutach przeciwko Węgrom czy Islandii nie potrafiła wygrać. Może wejść do półfinału. Aczkolwiek może się tak stać. Typów nie neguję. Poparcie ich już trochę bawi.
Drugi czynnik rozpaczliwej obrony. To zmiany taktyczne trenera Petkovicia. Najpierw wpuścił Embolo, a następnie od 70 minuty Derdiyok się zameldował na murawie. Trzech napastników na zmęczoną Polskę to był świetny ruch i było blisko, że by się opłacił. Zwłaszcza, że Szwajcarzy grali piłką nawet z Francuzami. Posiadanie piłki było na poziomie 58%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 245

sparks88

Użytkownik
Brawo betxp, w końcu głos rozsądku. Mecz 50/50.
Jeśli jutro zobaczymy taką samą pierwszą linię jaka wyszła na Chorwację, to jedynym racjonalnym typem będzie &#39;Under 2 AH&#39;, ale to dopiero po publikacji składów. Plotki głoszą, że Portugalia może wyjść bardzo defensywnie.
Jeśli to się potwierdzi, będziemy mieli widowisko z małą ilością bramek, nie zdziwi mnie nawet 0:0.
Under 2 AH - 1.7 (bet365) | 1:1
ZWROT
 
Do góry Bottom