>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Walia - Belgia] - 1/4 finału, 1 lipca 2016 r. godz 21:00

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Walia v Belgia / Bale strzeli gola @ 3,85 ⛔
Walia v Belgia / Bale zaliczy asyste @ 6,5 ⛔


Edit: Dzisiaj Ramsey przycmil Balea...gratulacje ????

Ja ide w zaparte i stawiam na Garetha. Wlosi i Walijczycy to dwie ekipy ktore maja chyba najlepszy team spirit co widac zarowno w ich grze jak i przed, i po ich meczach. Bale rozegral do tej pory 4 mecze i w kazdym z nich zdobyl albo gola albo zaliczyl asyste (przy golu samobojczym Irlandczykow). Walijczycy graja z Belgami ktorzy nie sa wielka potega w obronie. Gdyby Wegrzy byli odrobine skuteczniejsi to spokojnie strzeliliby bramke. Wynik 0:4 moim zdaniem nie pokazuje tego, ze w tamtym meczu gra byla dosyc wyrownana i Wegrzy rowniez mieli swoje okazje i z umiarkowana latwoscia oddawali strzaly na bramke Courtois. Tak wiec obrona Belgow jest raczej przecietna a do tego dochodzi brak Vermalena (pauzuje za kartki) czyli podstawowego CB co moze byc dla Belgow problemem. Rowniez w tym meczu zabraknie kolejnego podstawowego obroncy Vertongena ktory doznal kontuzji i nie wystapi juz na EURO. Do tego wydaje mi sie, ze w tym meczu Walijczycy powroca do systemu ktory bardziej im pasuje i w ktorym czuja sie lepiej czyli gry z szybkiego ataku a nie tak jak w meczu z Irlandczykami gdzie musieli grac pilka. Belgowie moga miec inicjatywe i byc przy pilce czesciej ale nie bedzie to latwa przeprawa przez defensywnie ustawionych Walijczykow szczegolnie, ze to na Belgach bedzie wieksza presja wygranej i im blizej konca tym presja bedzie narastac. Walijczycy sa mocnym dogiem w tym meczu, wiec i kursy na nich sa wysokie z czego mysle, ze warto skorzystac.

Porownujac dla przykladu Bale&#39;a i Lukaku czyli dwoch najlepszych strzelcow swoich ekip to Bale wydaje mi sie byc w lepszej formie, ma wiecej do zaoferowania, bo zarowno bierze udzial w kazdej akcji ofensywnej swojego zespolu jak i wykonuje rzuty wolne a nawet jak sie przytrafi jakis karny to zapewne on bedzie go strzelal. Do tego jest w stanie sam sobie stworzyc okazje, podczas gdy Lukaku czeka na to by ktos stworzyl okazje dla niego. Belgowie maja o tyle dobrze, ze nie musza opierac swojej gry w ataku na jednym zawodniku bo zarowno napastnicy jak i pomocnicy (i obroncy) stwarzaja sobie okazje i co najwazniejsze wykorzystuja je strzelajac gole. Do tej pory 7 Belgow strzelilo gola w tym turnieju wiec widac, ze obowiazek zdobywania goli spoczywa nie tylko na Lukaku ale tez na innych zawodnikach. W zespole Walii jest inaczej. Wiekszosc Walijczykow ma do wykonania zadania w obronie wiec nie angazuja sie w atak a odpowiedzialnosc za strzelanie lezy na najwiekszych gwaizdach takich jak Bale, Ramsey i na przemian R-Kanu, Willams badz Vokes. Dlatego tez Bale ma taka swobode w oddawaniu strzalow i robi to zdecydowanie czesciej niz jego odpowiednicy w zespole Belgii (Do tej pory Bale - 19 goal attempts/12 strzalow celnych - 3 gole, Lukaku - 11 goal attempts/ 5 strzalow celnych i 2 gole).

Na koniec dodam jeszcze, ze Walia i Belgia graly w jednej grupie eliminacyjnej do EURO2016. Pierwszy mecz w Brukseli zakonczyl sie remisem 0:0 a drugi w Cardif wygrala Walia 1:0 po golu Bale&#39;a. To tez pokazuje, ze kursy na Walie sa zdecydowanie przesadzone a Belgia nie jest tak wielkim faworytem jak by sie wydawalo...
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Walia - Belgia
Typ: obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 2.15 (STS)
Wynik: 3:1

Skąd pomysł na ten typ? Jeżeli Belgowie będą w tak dobrej dyspozycji jak z Węgrami to o bramkę z ich strony jestem całkowicie spokojny. Nie powinno być takiego &quot;gradu goli&quot; jak z Węgrami ale uważam, że spokojnie Belgia jest w stanie Walii &quot;zaaplikować&quot; przynajmniej 1 bramkę.
Z drugiej strony jest oczywiście &quot;walijski parowóz&quot; czyli Bale, którego też widzę wpisującego się na listę strzelców.
Tak czy inaczej myślę, że w tym spotkaniu nie zanosi się na wynik do przysłowiowego &quot;zera&quot; na tablicy wyników.
Edit: Cytując klasyka - &quot;Jak w masło&quot; :].
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
duckland 884

duckland

Użytkownik
Belgia @1.85
Tu nie ma co kombinować panowie jest to najlepsza para do typowania. Belgia z meczu na mecz wyglada coraz lepiej, widać zimny prysznic z Włochami świetnie na nich podziałał. Super wyglada rozprowadzanie piłki, pomoc gra tutaj pierwsze skrzypce i dominują kazdego rywala. Obrona tez wyglada duzo pewniej i ten ogromny bramkarz...na szpicy troche drewniany Lukaku i to chyba jedyny minus. Walia zrobiła dużo więcej niz oczekiwano, podobnie jak Polska i podobnie jak my maja apetyt na więcej. Niestety dla nich trafili na duzo mocniejszego rywala i każdy wynik inny niz zwycięstwo Belgów będzie sensacją. Mecz z Irlandia Pn w 1/8 uważam za najnudniejszy i najgorszy na tym euro. Uratowała ich bramka samobójcza bo bez tego pewnie mielibyśmy karne i loterie. Ramsey i Bale graja na bardzo wysokim poziomie ale Belgia ma prawie cala jedenastke na takim poziomie. Nr 1 w rankingu po meczu z Włochami wydawał sie abstrakcją ale wychodzi pomału ze to jedna z lepszych ekip i widze ich w finale po tej stronie drabinki.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wilmots wlasnie powierdzil, ze w meczu z Walijczykami nie wystapi Jan Vertonghen z powodu kontuzji. Vertonghen nie wystapi juz na EURO a jego przerwa w grze ma potrwac do 8 tygodni. W defensywie Belgow za kartki pauzuje rowniez Vermaelen. Wilmots moze miec spory problem ze zlozeniem lini obrony na mecz z Walia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mam pograny awans Belgii i Belgia(2x) na kuponach, które już mi weszły. I teraz pytanie: czy powinienem kontrować, a jak tak to w jakim zakresie. Belgia jest bardzo słaba w ataku pozycyjnym, a tu będą zmuszeni. Może być jedna dobra akcja Walii, albo kontra i będzie po Belgii. Jak dla mnie to tu może być remis i jakiś under i np Belgia w dogrywce, albo karnych. Pytanie więc czy ewentualnie jak kontrować to na remis czy na czysty win Walii czy na DNB czy na awans. Proszę o rady bo sam nie wiem co robić.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Walia w półfinale?Bez przesady...
Niestety te kontuzje troche mi psuja szyki bo pograłem Belgia mistrzem ale z Walią to oni sobie poradzą jedna Islandia i wystarczy tych sensacji bo tak dla mnie wygląda zwycięstwo Walii jak sensacja.
Oni mają za dużo jakości w ataku będą dziurawić obronę wyspiarzy a i Ci poczują krew bo obrona Belgów osłabiona.
Belgia wygra jak na moje.
Szkoda tego Verthongena bo to ostoja defensywy w kontekście ewentualnych dalszych dwóch spotkań...
 
I 25

isacgk1993

Użytkownik
Mi się tutaj klaruje remis po 90&#39;. Walia nie jest głupia, wie jak zaatakować pozycyjnie, ma światowców z przodu, których nazwisk nie trzeba wymieniać. Z tyłu grają pewnie, jak każdemu zdarzają się babole, ale na remis pograją, jestem przekonany, a kurs na podwójną szansę potężny - 2.05. Mnie interesuje 90&#39;, nie dogrywka, nie karne, nie awans - &gt; 90 minut.
Fizycznie Walia jest bardzo mocna, w Belgii widzę lekkie zdezorientowanie i złość gdy akcje się nie układają, nie ma przybicia piątek i wielkiej atmosfery, troszkę lepiej u nich niż u Portugalczyków, ale bez szaleństw.
Braki kadrowe w ekipie Hazarda mówią same za siebie. Ostatni mecz Belgów mógł się podobać pod kątem liczby strzelonych goli, ale czy gra z przeciętnymi Węgrami była nadzwyczaj dobra? Zauważcie jak Walijczycy potrafią się ustawić z tyłu, stosują wysoki pressing, im sił starczy na pewno na parowe 80-85 minut, dlatego też twierdzę, że do 90 minuty przegrywać nie będą, a potem niech się dzieje co chce.
Gareth mega zmotywowany, trzyma z Ramsey&#39;em morale i pewność zespołu, na różnych portalach społecznościowych i Wyspiarskich gazetach można wywnioskować pewność siebie zawodników.
Powiem tak, do awansu ten typ nie jest do grania, można symulować BTS i kornery, bo powiem szczerze, że mecz będzie otwarty, na pewno ze strony Walii, bo będą chcieli wykorzystać braki w kadrze Belgów.
W swoim temacie przemyślę dokładnie typ do wieczora, poczytam, statystyk nie przytaczam, bo każdy interesant ma do nich dostęp i myślę, że potrafi dokładnie przeczytać wartości oddanych strzałów, procent posiadania piłki danego zespołu i wywnioskować jak określony gracz oddycha podczas końcowych minut w ważnych meczach.
Walia. Dam znać wieczorem co ze stawką i dokładnym typem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i jeszcze te eliminacje gdzie to w h2h Walia prowadziła. Wiadomo eliminacje rządzą się innymi prawami, zawsze można coś uzupełnić później, tu jeden mecz, ale znają się świetnie. Znają się także doskonale zawodnicy grający w obu zespołach na wyspach. Poczytałem też opinie w necie i naprawdę sporo osób typuje remis. Skontrowałem głównie na Walia (DNB) i troszeczkę na awans. Myślę jednak, że Belgia ogarnie, nawet w czasie regulaminowym bo to prawda, że mają słaby atak pozycyjny, ale jakościowo piłkarze na wszystkich pozycjach lepsi. Sam Bale i Ramsey nie doprowadzi ich do półfinału. Tym nie mniej z uwagi na wiele analiz i typów skontrowałem tak żeby zabezpieczyć chociaż pół stawki.
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ja w tym meczu idę w stronę bramki Walii, kurs na to zdarzenie w Pinnacle wynosi 1.80, według mnie typ ma szansę wejść wobec absencji w składzie Belgii. Jak dotąd w każdym meczu Walijczycy strzelili bramkę, zaszli już daleko i zagrają dzisiaj bez presji, dodatkowo mają w swoim składzie Bale&#39;a który jest w dobrej formie i może im pomóc w osiągnięciu większego sukcesu, gdybym miał typować wynik meczu to według mnie padnie wynik 1:1 lub 1:2.
Tak więc mój typ to :
Walia over 0.5 @ 1.80 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Proszę o rady bo sam nie wiem co robić.
Walia może ugrać tutaj remis, więc coś w tę stronę. Raczej nie wygrają w 90 minut z Belgią. Niemniej, 1X do gry ✅ - sam to pograłem. Remis realny. Walia to nie są też jacyś przypadkowi piłkarze, niedoszacowani są lekko w mojej opinii w tej parze. Jak dojdzie do karnych to sprawa awansu oczywiście otwarta, ale to truizm. Skoro do półfinału może awansować drużyna tak słaba jak Portugalia (na przestrzeni całego turnieju jak i wczorajszego meczu), to każdy może ????

Btw, udało Ci się wczoraj z tym awansem Portugalczyków ????
Ja miałem pograny awans Polaków za kilka dych (for fun tak), i do końca wierzyłem, ale te nieszczęsne karne ????

Zaimponowali mi - 1X swobodnie ✅ ;)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Walia over 3,5 strzałów celnych 2.0 Unibet
Walia gra bardzo konkretną piłkę na tym turnieju, i ja im w meczu z Belgami szansy nie odbieram.Islandia co prawda zdołała ograć nacierających Anglików, ale to Walia podjęła z nimi walkę jak równy z równym z dosyć ciekawym efektem, wynik końcowy przemilczę gdyż nie odzwierciedla wydarzeń na boisku.
Myślę że do meczu z Belgami też nie podejdą na zbędnej bojaźni i swoje okazję będą też stwarzać.Min 4 celne na bramkę myślę że dosyć ciekawe.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja w tym meczu pograłem over 6,5 celnych strzełow Belgii @1,97 Fortuna, beda atakować sa do tego stworzeni, licze na grad strzałów w strone bramki Walijczyków, nie oszukujmy sie Walia wybitną obroną nie stoi. Hazard co zagrał z Węgrami to była poezja, Lukaku też powinien miec swoje szanse, licze na sporo strzałów celnych.
 
M 482

mnich90

Użytkownik
Moim zdaniem remis to max na co stać w tym meczu Walię i to jeszcze przy odrobinie szczęścia. Belgia powinna ten mecz spokojnie wygrać. Mają świetnych zawodników z przodu i na pewno dzisiaj to wykorzystają. Nie wyobrażam sobie żeby to Walia grała w półfinale. Bale i Ramsey to za mało żeby wygrać w dzisiejszym meczu. W meczu z Irlandią Płn. Walia oddała 1 strzał celny, dobrze że bramka samobójcza bo nie wiadomo jakby się ten mecz skończył. Nie mówię że Walia nic nie strzeli ale lepiej grać w stronę Belgii, wydaje mi się że 2 gole powinni strzelić. Sam może nawet zaryzykuje handi -1
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Mam pograny awans Belgii i Belgia(2x) na kuponach, które już mi weszły. I teraz pytanie: czy powinienem kontrować, a jak tak to w jakim zakresie. Belgia jest bardzo słaba w ataku pozycyjnym, a tu będą zmuszeni. Może być jedna dobra akcja Walii, albo kontra i będzie po Belgii. Jak dla mnie to tu może być remis i jakiś under i np Belgia w dogrywce, albo karnych. Pytanie więc czy ewentualnie jak kontrować to na remis czy na czysty win Walii czy na DNB czy na awans. Proszę o rady bo sam nie wiem co robić.
Uważam że nie będzie co kontrować, Belgia się rozkręca, z meczu na mecz grają płynniej naprawdę zgraniem zaczynają imponować sama ofensywa: Lukaku, Hazard, De Bruyne, Mertens. Hazard, który jakby po średnim sezonie wracał do dobrej formy z zeszłego sam już robi różnicę. Potężna siła ataku po ich stronie. Oczywiście Bale z kumplami to też nie amatorzy i będą się starać ze wszystkich sił, być może nawet posiadanie piłki będzie podobne. Belgia powinna próbować zarówno szybkich kontr, jak i ataków pozycyjnych, przeważając w liczbie oddanych strzałów, liczbie rożnych, oraz skuteczności akcji ofensywnych. Są niewątpliwie w dobrej formie, pod koniec meczu ich głównym atutem będzie kondycja, która wierzę, pozwoli im tak jak w meczu z węgrami zdominować całkowicie końcówkę meczu.
Lubię Bale&#39;a, może nawet coś strzeli, przewiduję wynik 0-3 lub 1-3

Bet365
Belgia (-3.5) RR -- @1.90
Belgia ------------- @1.80
Belgia (-1.5) -------- @3.35
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Nie mówię że Walia nic nie strzeli ale lepiej grać w stronę Belgii, wydaje mi się że 2 gole powinni strzelić. Sam może nawet zaryzykuje handi -1
O ile z grą w stronę Belgii się zgodzę, to z tym handi byłbym rozważny. trzeba pamiętać o brakach w obronie u Belgów. Dwójka obrońców wypadła, a w ofensywie Walia (choćby z Ruskimi, bo z Irlandią nie oglądałem) ma kim postraszyć. Osobiście szedłbym tu w BTS @2.2, ov. 2.5 @2.4, Belgia ov 1.5 @2.1 i idąc dalej tym tropem obie strzelą i ov. 2.5 @3 oraz Belgia i ov. 2.5 @3.4 i Belgia i obie strzelą @4.75 wszystko z całorocznego.
Wystarczy 2:1 i wszystkie zakłady wchodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
De Bruyne strzeli spoza pola karnego 9,50 WH okazje mial,braklo nieco szczescia....
Miałem grać strzały na bramkę De Bruyne ale nieco zaspalem,i kursy już zabite.Do rzeczy,De Bruyne potrafi pociągnąć z laczka nie tylko z rzutow wolnych.Walia pewnie postawi mur więc Belgijczycy będą musieli atakować z nieco dalszych pozycji.Ma sporo okazji strzeleckich, chociaż jeszcze bramki nie zdobył w tym turnieju, liczę na przełamanie.Znamy go przecież z City, jest w stanie uwalic imponujaca petarde(coś kojarzę jak prawie poprzeczke urwał ostatnio xd).Gram za frebeta 10€, Kurs znakomity
Pzdr
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Walia - Belgia
Na zwycięzcę dzisiejszej pary czeka już zespół Portugalii, który w karnych ograł wczoraj Polskę. Walia przebrnęła fazę grupową i zajęła pierwsze miejsce pokonując przy tym Anglię, która już odjechała do domu. Następnie pokonali Irlandię Północną 1:0. Dzisiaj Gareth Bale i spółka zmierzą się z nieobliczalną i faworyzowaną Belgią. Belgowie przeszli fazę grupową zajmując drugie miejsce. Następnie pewnie pokonali Węgrów 4:0. Belgowie przed dzisiejszym spotkaniem mają nie lada problem, gdyż w czwartek urazu doznał Jan Vertonghen, który na treningu skręcił kostkę. Za kartki zawieszony jest Thomas Vermaelen, natomiast w obronie zobaczymy prawdopodobnie Denayera. Spodziewamy się co najmniej dwóch bramek.
Belgium: Predicted Line-up (4-2-3-1):
Courtois – Vertonghen, Denayer, Alderweireld, Meunier – Nainggolan, Witsel – Hazard, De Bruyne, Carrasco – Lukaku.
Wales: Predicted Line-up (3-5-2):
Hennessey – Williams, Davies, Chester – Gunter, Taylor, Ramsey, Allen, Ledley – Bale, Voakes.
▶ Over 1,5 gola
▶ Kurs : 1,48
▶ Otobet
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
Typ: Over 10 rzutów rożnych ^^ Bet365

Moim zdaniem w tym spotkaniu jest faworytem Walia natomiast uważam że mecz może zakończyć sie jak wczorajsze spotkanie Polski z Portugalią dogrywką. Drużyny są na bardzo wysokim poziomie a Walia jest też w dobrej formie nie wiem jak jest z belgią, ale mam takie przeczucie że obie drużyny strzelą gola. W ostatnich spotkaniach obie drużyny zaoferowały nam emocje .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
borys333 278

borys333

Użytkownik
Obstawiłbym grubą kasę na wygraną Belgii, ale mam mętlik. Niby oglądam mecze i widzę jak grają. Belgia jest moim faworytem do półfinału. Liczyłem na grę z Polską. Nie wierzę, że nie wygraliśmy z Portugalią. Graliśmy świetnie tylko bramek za mało - a było bardzo prawdopodobne, że jedną stracimy. Niestety nie chciała wpaść ta druga na wygraną.

Walia opiera się na tym jednym świetnym zawodniku, ale Belgia ma ich znacznie więcej. Kto wie jednak jak mecz się ułoży. Zawsze może być niespodzianka. Jednak wielce prawdopodobne, że półfinał jest dla Belgów. Grają zdobywając dużo bramek. Co jednak jeżeli nie będą bramkostrzelni przeciwko Walii? Jedna bramka to żadna przewaga. Musieliby cały mecz kontrolować jak w swoim ostatnim meczu.

Dużo widzę propozycji na remisy, cholera. I jak tu grać na awans jak taki mały kurs? Na wygraną już lepiej, ale jeśli powtórzy się ta cholerna dogrywka na tych mistrzostwach? Nie cierpię remisów w piłce nożnej!

Co ciekawe Walia z Belgią grali ze sobą w eliminacjach. Pierwszy mecz 0:0, drugi 1:0 dla Walii.
http://www.polsatsport.pl/film/belgia-walia-00-skrot-meczu_6112363/
http://www.polsatsport.pl/film/walia-belgia-10-skrot-meczu_6314241/

Belgia miała w dwumeczu wielkiego pecha. Wszystko widać w skrótach. Jak też wyraźnie widać, Belgowie wtedy byli lepszą drużyną na murawie. Ciekawe czy teraz się odegrają czy może historia się powtórzy.

Cholera wie czy ryzykować na Belgię w regulaminowym czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom