>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2016 we Francji

Status
Zamknięty.
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Od kiedy Wlosi to byli faworyci, nawet w swojej grupie? Belgia, Hiszpania, Portugalia, Anglia - zajeliby wyzsze miejsca, to drabinka bylaby inna, bardziej zrownowazona.
Dalej by nie była bo z jednej strony bylyby Niemcy, Włochy i Francja a z drugiej z powaznych ekip tylko Hispzania bo Portugalii i Anglii nie licze bo to zawsze slabo gra na turniejach. Nawet u siebie te dwie ostatnie ekipy nie potrafily zdobyc mistrza a co dopiero mowic jak graja turniej gdzie indziej.
Włochów od zawsze przeciez uwaza sie za faworytow takich turniejow bez wzgledu czy maja pokolenie wybitnych grajków czy przecietne, tak samo jak Niemców. Natomiast z Belgii zrobiono faworyta patrzac na zawodników ktorzy faktycznie graja w dobrych klubach ale którzy nic nie osiągnęli w piłce reprezentacyjnej. Co to za faworyt, co najwyżej czarny koń i to po meczu z Włochami lekko zbrązowiał :grin:
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Osobiście stawiam kasę na Włochów. Oni po prostu grają jak trzeba. Na codzień jestem fanem Niemców ale coś czuję, że nie dadzą rady.
Francji nie liczę bo oni od początku grają padakę i męczą się w każdym meczu.
Wg mnie mistrzostwa wygra zwycięzca pary Włochy-Niemcy.
Włochy @7.50
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wybór jest teraz już dla mnie prosty.
Nie ma drużyny która może stawać na równi z Belgią.
No może Francja bo jest tam z przodu power pomoc i obrona ok no i Lloris.
Niemcy jak na moje nie wygrają już o nich pisałem.
Włosi pokazali wiele ale oni nie wygrają zabraknie tego czegoś.
Reszty to ja nie biorę pod uwagę bo nie ma sensu tłumaczyć.
Belgia ma taki power że tam każdy może odmienić mecz.

Belgia 5.030
Pinnacle

Do mnie kozak typ kibicuje im bo to drużyna jakie uwielbiam wprost z Football Managera.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Przed mistrzostwami obstawiałem Hiszpanów na finał. Akurat przegrali z moim 2 faworytem- Italią.
To właśnie w nich widzę jednego z finalistów (zwycięskich). Przed nimi mecz z Niemcami, którzy mają problemy z silną defensywą( via mecz z Polską ???? )France 2 finalista zapewne, dzięki sędziom, bo na razie grają piach.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Francja zagra ze zwycięzcą Niemcy-Włochy w półfinale, o ile sama tam najpierw dotrze. Dla mnie zwycięzca Euro to wygrany z meczu Niemcy-Włochy.
Niemcy - jak zawsze silni, drużyna turniejowa grająca z meczu na mecz coraz lepiej. Nie wyszedł im mecz z Polską i w pierwszym z Ukrainą na zbyt wiele pozwolili przeciwnikom. Później było już tylko lepiej.
Włochy - od początku stawiałem ich w gronie faworytów (wygrają grupę - kurs 2.70), w meczu z Belgią też stawiałem na nich, sprawdziło się. Mecz z Hiszpanią tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to ich turniej. Solidna defensywa i szczęście w ataku? Trochę tak, ale z Hiszpanią stworzyli mnóstwo okazji. Mimo zaskakującego składu (krytykowanego we Włoszech przed Euro), wszystko gra u nich jak w zegarku i jeśli przejdą Niemców to moim zdaniem później wygrają z Francją/Islandią spokojnie (choć z Islandią byłby to dla nich mecz trudniejszy).
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
@ Up
Tak, to prawda. Francja nie może być 2 finalistą, skoro ewentualnie mogą spotkać się z Italią już w nast rundzie. My bad bro.
W takim razie gramy w finale z Włochami ( marzenie )
 
M 53

marekz

Użytkownik
A ja liczę na powtórkę z 2004 i wygranie drużyny, którą spisywano na straty.
Myślę, że może być to ktoś z pary Polska/Portugalia.
Jeśli wygramy z POR, to możemy wygrać euro jak Grecja, przechodząc na wynikach 1:0, ale nie na nerwówkach.
Portugalia też tak może przejść, ale na nerwowych 1:0 strzelonych na farcie.
Na to liczę.
Postawiłem 3 zakłady single płaską na wygraną Polski, Portugalii i Islandii.
Tylko nie wiem jak ta Belgia. Po meczu/w trakcje Belgia v Walia. zagram może jeszcze na wygraną Belgi.
 
P 60

provz

Użytkownik
kurs 8 na zwyciestwo italy na euro to jakis zart :p dotychczas najstabilniejsza drużyna, w grupie poradziła sobie z mocną belgią a pożniej kazdy widział co sie stało z hiszpanami, choc był okres na poczatku drugiej połowy gdzie przycinesli troche włochów, co tylko mnie utwierdza ze defens maja niezły ????
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Dziś już wiemy że tego Euro nie wygra Polska , wiec w takim razie krystalizuje się coraz bardziej w finale powtórka meczu grupowego Belgia vs. Italia... Włosi świetnie jako cala druzyna bez slabych punktów, Belgowie mlodzi świetni kondycyjnie, technicznie no i maja Hazarda który pokazal mega klasę z Węgrami. Kto ostatecznie wygra ? 50/50 i karne być może...
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Również siano inwestuje na Włochów. Bardzo dobry mecz z Belgią i mecz, którym zrobili na mnie piorunujące wrażenie - z Hiszpanią. Hiszpania została stłamszona. Mają ciężką drabinkę ale widze dla nich nie ma nic niemożliwego. Tym bardziej, że w ostatnich dwóch imprezach pokonali Niemców : 2006 rok MŚ półfinał oraz 2012 ME również 1/2. Nikt o tym nie mówi ale Niemcy woleli Hiszpanie w 1/4, a Włochów się po prostu boją. W 1/2 pewnie spotkają się z Francją (którą pokonali w finale w 2006 po karnych) i moim zdaniem zwycięzca tej pary wygra wygra cały turniej. Myślę,że jest szansa na to żeby to byli Włosi i po takim kursie warto spróbować.
Włochy @ 7,5 bet365
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Sprawa co do możliwości wygrania Euro trochę nam się rozwiązuję. Jedno czego jestem pewien to to że Belgia zagra w finale. Pora odprawić w półfinale tych portugalskich na żelowanych chłopaczków, którzy nie wygrali jeszcze żadnego meczu w regulaminowym czasie gry w tych mistrzostwach. W drugiej części drabinki sytuacja o wiele ciekawsza, już w ćwierćfinale mamy mini finał tych Mistrzostw. Również po obejrzeniu dotychczasowych mistrzostw skłaniałbym się ku Włochom. Jeżeli ograją Niemców to już im się droga zdecydowanie ułatwi. Ale poczekajmy do jutra, bo jak widać Niemcy z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręcają, jak zawsze zresztą podczas większej imprezy.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
To dzisiaj Islandia przechodzi dalej, pokonuje marnie grających francuzików.
W półfinale rzutem na taśmę pokonują Dżermany.
Po 2 stronie Walia odprawia z kwitkiem gburowatych Portugasów, i jest wyśmienity finał ????
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Pomarzyc mozna, ale Niemcy moga juz zaczynac fete mistrzowska. Przewiduje podobny scenariusz jak w ms 2014 gdzie Niemcy gromia druzyne gospodarzy, ktora gra slaby turniej i ledwo przeslizguje sie do kolejnych rund natomiast w finale pokonuja druzyne gdzie gra jeden z dwoch najlepszych pilkarzy swiata ( 2014 Messi, 2016 Ronaldo ) mowi sie oczywiscie ze ta gwiazda sama moze wygrac mecz, ale Niemcy radza sobie z nim bez problemu i wygrywaja. Potem troche Ronaldo poplacze, zakonczy moze kariere i mamy praktycznie to samo co w 2014 roku tylko ze zmienionymi szczegolami.
Taka prawda ze jedynie Wlosi mogli powstrzymac Niemcow, niestety sie nie udalo.
 
T 14

themaciek

Użytkownik
To dzisiaj Islandia przechodzi dalej, pokonuje marnie grających francuzików.
W półfinale rzutem na taśmę pokonują Dżermany.
Po 2 stronie Walia odprawia z kwitkiem gburowatych Portugasów, i jest wyśmienity finał ????
Ja to widzę trochę inaczej. Zgadzam się co do Walii, ale Francuziki pokonują osłabionych Niemców i w dogrywce lub karnych przypieczętowują przewagę personalną nad resztą drużyn. Bądź co bądź mieszanka wybuchowa i myślę, że w meczu z Islandią jeszcze nie włączyli najwyższej przerzutki
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tutaj to co mecz to każdy głupoty wypisuje a i tak nic sie potem nie sprawdza takze darujcie sobie panowie.Niemcy zobaczą zlote medale jak świnia niebo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom