>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Francja - Islandia] - 1/4 finału, 03 lipca 2016 r. godzina 21:00

gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
ISLANDIA HANDICAP +1.5 BRAMKI @1.60 Bet365
O jezu jaki to jest pewniak. Czemu tak wysoki kurs na handicap w stronę Islandczyków??????
Dotychczasowe wyniki Francji w turnieju:
2:1 z Rumunią (zwycięski gol w 89&#39;)
2:0 z Albanią (bramki w 90&#39; i 96&#39;)
0:0 ze Szwajcarią
2:1 z Irlandią (do 58&#39; przegrywali 0:1 , dwie bramki Grizmana w 3 min, i w 66&#39; czerwona dla Irlandii a mimo to i tak nie podwyższyli)
Wyniki Islandczyków na Euro:
1:1 z Portugialią
1:1 z Węgrami
2:1 z Austrią
2:1 z Anglią
Jak widać Islandia nie przegrała ani razu dwoma bramkami, mało tego, ani razu nie przegrała nawet jedną bramką!!!! Czemu więc kurs na to, że przegra nawet max jedną bramką jest 1.60 ? Paranoja, brać póki jest tak duży!!!!!
Francja handicapem -1.5 wygrała tylko raz strzelając na 2:0 Albanii w 90+6, a dodatkowo pierwszą bramkę również w 90&#39;. I kurs, że nagle wygra dwoma jest 2.20 tylko? Jak ktoś to zagra to jest głupi. Grać +1.5 na Islandię, skąd taki kurs???
Dodatkowo napiszę, że w Islandii do gry są zdolni WSZYSCY zawodnicy, ani nikt nie pauzuję za kartki, ani z powodu kontuzji. A we Francji? Owszem, Kante i Rami, dwaj podstawowi zawodnicy którzy w prawie każdym meczu grali w podstawowym składzie(tylko w jednym Kante nie wyszedł w pierwszej 11) - pauzują za kartki. Jeżeli by było wszystko ok, każdy by mógł grać to to by był prze pewniak a tak? Jeszcze bardziej, ludzie brać to i grać!!!
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Francja - Islandia
Typ: Podwójna szansa 0-0 1,89 Fortuna
Ilość żółtych kartek over 4,5 2,15 Fortuna
Na tym etapie rozgrywek wszystko jest możliwe. Nie chciał bym się odwoływać do formy jaką zaprezentowały oba zespoły w poprzednich spotkaniach ponieważ jak mogliśmy zauważyć w meczach innych drużyn, postawa szybko się zmienia. Przykładem chociaż by Belgowie którzy z Węgrami zagrali bardzo ładne spotkanie po czym z Walią zagrali bardzo słabo. Anglia - Islandia- również niespodzianka i słaba gra wyspiarzy.
Z drugiej strony nie trzeba grać ładnie i skutecznie żeby awansować, wiemy o kim mowa ???? . Do czego zmierzam. Myślę że dziś Islandia może wygrać ten pojedynek, jeśli nie w regulaminowym czasie gry to w dogrywce lub rzutach karnych. Z racji mojego typu liczę na to że do póki w pierwszej połowie obie drużyny będą na siłach, obu uda się zachować czyste konto i po 45 minutach powinien być remis. Dodatkowo według mnie warto zagrać na over kartkowy. Islandczycy w każdym spotkaniu na tym Euro otrzymywali od 2 do 4 żółtych kartoników. Francuzi od 1 do 2.
Myślę że jeśli w drugiej połowie wynik będzie nie korzystny dla gospodarzy mistrzostw lub utrzymywać się będzie remis może zrobić się nerwowo i parę kartek się posypie. Mecz poprowadzi Holenderski sędzia Bjorn Kuipers który sędziował do tej pory dwa spotkania w których pokazał 10 żk. To co napisałem to oczywiście moja wizja, scenariuszy ne ten mecz jest wiele, jednak kryształowa kula pokazała mi taką przyszłość i jej się będę trzymał ;)

Przewidywane składy: (http://www.polskapilka.net/)


Francja: Lloris - Sagna, Mangala, Koscielny, Evra - Pogba, Cabaye, Matuidi - Griezmann, Giround, Payet.

Islandia: Halldorsson - Saevarsson, Arnason, R. Sigurdsson, Skulason - Gudmundsson, Gunnarsson, G. Sigurdsson, Brarnason - Sigporsson, Bodvarsson.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Francja - Islandia
O jezu jaki to jest pewniak. Czemu tak wysoki kurs na handicap w stronę Islandczyków??????
Użyłeś tu słowa od którego ja staram się trzymać z daleka - pewniak. Wielu się już na nim przejechało. Pojawia się w mej głowie pytanie: czy ostatni mecz to Islandczycy zagrali tak dobrze, czy Anglicy tak tragicznie. Jestem zdania że to zły wybór personalny oraz fatalna dyspozycja wyspiarzy sprawiły że ten mecz wyglądał jak wyglądał. Francja jest ekipą turniejową, która nakręca się z meczu na mecz i dziś powinni zatrybić na 100 %. Payet czy Pogba to gracze klasy światowej i dziś powinni pokazać pełnię swych umiejętności. Piękna przygoda Islandii w mojej opinii skończy się dziś. Własne ściany też powinny pomóc Francji Widzę dziś ich pewne zwycięstwo. Nie zdziwię się gdy goście dzisiejszego spotkania żadnej bramki w meczu nie strzelą...
Francja kurs 1,47
Francja - 1 kurs 2,25
Francja awans kurs 1,20 Totomix
wynik 5:2

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Na wstępie witam serdecznie wszystkich zgromadzonych.
Jeśli chodzi o samo spotkanie polecam przyjrzeć się opcji na powyżej 2,5 gola, który jest oferowany przez bukmacherów po kursie 1.90. Czynników wpływających na moją obserwację jest bardzo dużo. Zacznijmy może od gospodarzy mistrzostw - Francuzi nie dość że nie grają najlepszego turnieju, muszą dzisiaj mierzyć się ze stratą podstawowego obrońcy Kante, który rozegrał świetny sezon w Leicester i trzyma defensywę francji za przysłowiowe jajca, oraz z absencją Adila Ramiego, który za otrzymanie nadmiernej ilości żółtych kartek dzisiejsze spotkanie obejrzy &quot;z boku&quot;. Jeśli chodzi o sam styl gry gospodarzy w tym spotkaniu, na pewno będą oni dążyć do strzelenia gola, przyjmę nawet dosyć śmiała tezę, iż będą to chcieli zrobić jak najszybciej, bo granie na styku z Islandią w półfinale we własnym kraju i liczenie na dogrywkę byłoby w mentalności Francuzów kompletną porażką, więc piłkarze podejdą do tego meczu jak po swoje, na pewno będą się liczyć z dobrze zorganizowaną Islandią, ale to oni muszą tutaj atakować i strzelać gola, więc musi to był piłka do przodu i o ile uda im się to robić umiejętnie to worek z bramkami może się szybko rozwiązać. Jeśli natomiast ta sztuka nie uda się Francuzom, to z drugiej strony mamy znakomicie grająca z kontrataku drużyną Skandynawów, którzy już nie raz w tym turnieju pokazali iż nie straszny jest im żaden przeciwnik i błędy rywala potrafią boleśnie wykorzystywać, a osłabiona drużyna organizatora mistrzostw idealnie wpasowują się w tą charakterystyką. Oba scenariusze zwiastują nam dzisiaj kilka bramek, co chyba skrzętnie wykryli gracze bo kursy od wczoraj spadają regularnie.
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Czekam na ten mecz wyjątkowo niecierpliwie. Przed nami pojedynek kopciuszka ze smokiem.
Francja zawodzi na tym turnieju i to jest fakt. Pomimo wyjścia z grupy nie grali skutecznego futbolu. W ćwierćfinale trafili na Islandię, która dla wielu ludzi jest małą wyspą, która na mapie piłkarskiego świata nie znaczy nic. Otóż ci ludzie mogą być w błędzie. Szczególnie po tym jak Anglia pożegnała się z turniejem za sprawą właśnie Islandii, która zaaplikowała im dwa gole w regulaminowym czasie gry (w ciągu niecałych 10 minut).
W ćwierćfinale Francja zagra bez Adila Ramiego oraz N&#39;Golo Kante&#39;go. Myślę, że to duża strata, głównie dla defensywy francuskiej. Rami gra na pozycji obrońcy, Kante jako defensywny pomocnik. Islandia może być bardzo groźna ze stałych fragmentów gry oraz z długich autowych wyrzutów na wysokości pola karnego. Myślę, że ten mecz będzie wyrównany, a dla Francji 12 zawodnikiem będzie publiczność.
Francja miała 30 godzin więcej na odpoczynek i regenerację.
Griezzman rozgrywa dobre zawody. Strzelił trzy bramki. Świetnie spisuje się w rozgrywaniu oraz dobrze wychodzi na pozycję i wykańcza akcje. Dysponuje dobrym uderzeniem z dystansu.
Co ciekawe Islandia w każdym z 4 dotychczasowych meczy wychodziła w tym samym składzie. To drużyna tworząca kolektyw. Nie mają medialnych nazwisk, lecz atmosfera w drużynie jest niesamowita. Ponadto nie czują żadnej presji. Osiągneli już i tak bardzo dużo. Tutaj cała drużyna gra. Broni, atakuje, rozgrywa. Sześć bramek na tym turnieju strzeliło sześciu różnych piłkarzy (Birkir Bjarnason, Gylfi Sigurdsson, Jon Daoi Bödvarsson, Arnor Ingvi Traustason, Ragnar Sigurdsson oraz Kolbeinn Sigthorsson). Natomiast Francja musi to wygrać. Tutaj jest mała szansa po stronie Islandii. Ponadto Islandia jako jedna z dwóch drużyn (wraz z Walią) w każdym meczu strzeliła bramkę. Dotychczas są na tym turnieju niepokonani. W ostatnich 10 meczach przegrali tylko raz (pięć wygranych i cztery remisy).
Stawiam na równy mecz.
Mój typ: Islandia +1,5 @ 1,62 Unibet
Można by pisać jeszcze sporo, jednak lepiej zobaczyć to na własne oczy ????
Zapraszam do oglądania.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja - Islandia

Użyłeś tu słowa od którego ja staram się trzymać z daleka - pewniak. Wielu się już na nim przejechało. Pojawia się w mej głowie pytanie: czy ostatni mecz to Islandczycy zagrali tak dobrze, czy Anglicy tak tragicznie. Jestem zdania że to zły wybór personalny oraz fatalna dyspozycja wyspiarzy sprawiły że ten mecz wyglądał jak wyglądał. Francja jest ekipą turniejową, która nakręca się z meczu na mecz i dziś powinni zatrybić na 100 %. Payet czy Pogba to gracze klasy światowej i dziś powinni pokazać pełnię swych umiejętności. Piękna przygoda Islandii w mojej opinii skończy się dziś. Własne ściany też powinny pomóc Francji Widzę dziś ich pewne zwycięstwo. Nie zdziwię się gdy goście dzisiejszego spotkania żadnej bramki w meczu nie strzelą...
Francja kurs 1,47
Francja - 1 kurs 2,25
Francja awans kurs 1,20 Totomix
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
No i znowu wyjątkowo się z Tobą nie zgodzę. Francja przypomina nadmuchany balonik z Brazylią. Niestety to co oglądamy na boisku zdaje się przeczyć mistrzowskiej formie Francji. Właśnie Anglia też miała takie nieposkładane indywidualności, wydawało się świetny atak, jednak walili głową o mur. Francja oczywiście wydaje się lepsza dlatego widzę tu szybciej remis lub niewielkie zwycięstwo Francji, ale na tym turnieju nie zdziwi mnie już nic, nawet jak Islandia awansuje dalej. Za Islandią przemawia również fakt, że mogą grać wszyscy podstawowi piłkarze w przeciwieństwie do Francji gdzie nie zagra chyba ich najlepszy stoper Rami. Tak jak pisałem przy swoich typach - skoro Francja miała problemy z Rumunią i Albanią to co może być dzisiaj skoro Islandia to właśnie taka Albania lub Rumunia, ale z jeszcze lepszą defensywą i tym czego brakowało we wspomnianych przeze mnie ekipach - czyli naprawdę niezłym blokiem ofensywnym. A co do ścian, to się zgadza, ale nie zapominajmy, że Islandia ma fanatycznych kibiców po swojej stronie, którzy też potrafią być głośni. Nie mówię, że Francja tego nie ogarnie, ale granie ich po 1,20 czy 1,45 kompletnie do mnie nie przemawia.
I do typów, które już podałem dorzucam powyżej 2,5 goli✅ oraz bts✅ oraz oczywiście +1,5 na Islandię⛔⛔⛔⛔ który to typ nie podawałem bo miałem na kuponach aku, ale też to oczywiście gram. Kursów już nie podaję ani buków bo typy były podawane.
Jeśli Francja ma tak niby wysoko wygrać to typ wejdzie. Jak jednak Islandia coś strzeli w co wierzę to też szybko może być powyżej, a jeśli będzie nudne 0:0 to wejdzie handi dodatnie.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Kilka osób stawia over 2.5. Nie lepiej postawić na BTS? Kurs odrobinę lepszy, a prawdopodobieństwo overu wg mnie w tym meczu mniejsze niż BTS, chyba, że ktoś liczy na 3-0 w co szczerze wątpie.
Warto zauważyć, że póki co BTS padał w 6z8 meczy tych drużyn, a over 2.5 tylko 4 razy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Islandia powyzej 2,5kartek @ 1,72 bet365
Islandia preferuje fizyczny futbol,nie cackają się z podkładaniem nogi przeciwnikowi.Hisztoryczny dzień dla nich,wióry będą lecialy. Arbiter Bjorn Kuipers, sedziwoal POL-GER(6kartek) i ESP-TUR(4kartki).Islandia w turnieju w 4 meczach 2 razy pokryła te linie.W grupie w ostanim meczu w którym ważyły się szanse awansu z Węgrami zarobili 4kartoniki.Nie oszukujmy się, umiejetnosciami zdecydowanie słabsi,ale nadrabiają walecznością i poswieceniem
Pzdr
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kilka osób stawia over 2.5. Nie lepiej postawić na BTS? Kurs odrobinę lepszy, a prawdopodobieństwo overu wg mnie w tym meczu mniejsze niż BTS, chyba, że ktoś liczy na 3-0 w co szczerze wątpie. Warto zauważyć, że póki co BTS padał w 6z8 meczy tych drużyn, a over 2.5 tylko 4 razy.
Moim zdaniem BTS to najlepszy typ na dziś, dlatego:
Francja - Islandia BTS 2,15 Unibet ✅
Brak N&#39;Golo Kante, brak Adila Ramiego. Szczególnie strata tego pierwszego, który dobrze trzymał tyły, może być widoczna na boisku. Islandia gra bardzo prostą i jak na razie skuteczną piłkę. Nie kombinują, nie próbują długo trzymać piłki ale prą do przodu kiedy trzeba. Wartość dodaną zrobili z autów, które są wykorzystywane dzięki długim wyrzutom jako dośrodkowania. W obronie grają uważnie, bronią całym zespołem.
Francja ma swoje problemy i nie gra tak, jak można się było spodziewać. Pogba nie pokazuje niczego specjalnego i grę prowadzić musi Payet. Do pomocy ma Giroud, który pracuje dla zespołu, oraz Griezmanna. W meczu z Irlandią szybko dostali gola ale potem, szczególnie w drugiej połowie, grali konsekwentnie z przodu i dlatego są dziś w 1/4.
Ciężko cokolwiek znaleźć do gry na dzisiejsze spotkanie, ale BTS wydaje mi się najlepszym typem. Myślę, że Francja to spotkanie wygra ale Islandia nie sprzeda tanio skóry i wykorzysta dziury w defensywie Trójkolorowych.
Francja przypomina nadmuchany balonik z Brazylią. Niestety to co oglądamy na boisku zdaje się przeczyć mistrzowskiej formie Francji. Właśnie Anglia też miała takie nieposkładane indywidualności, wydawało się świetny atak, jednak walili głową o mur. Francja oczywiście wydaje się lepsza dlatego widzę tu szybciej remis lub niewielkie zwycięstwo Francji, ale na tym turnieju nie zdziwi mnie już nic, nawet jak Islandia awansuje dalej.
Do Brazylii to Francji bym nie porównywał bo to całkiem inna para kaloszy. Tu nie widziałem piłkarzy, którzy płakali w czasie hymnu przed meczem ???? Islandia gra dobrze ale gdzie Anglicy, a gdzie Francja na tym turnieju? Anglii dawno nie widziałem tak słabej jak tutaj. Trójkolorowi nie grają najlepiej ale mimo to jest to co najmniej poziom wyżej niż Anglia w tym momencie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dużo betów weszło to sobie zagram lżej Francja poniżej 1.5 gola.
Francja to zrywy wygrywanie meczów indywidualnymi zagraniami lub przebłyskami.
Raz szarpnie Payet drugi raz Griezmann zrobi robotę trzeci ktoś nabije Giroud głowę.
Islandia z tego co widziałem to tytani defensywy oni znają swoje miejsce w szeregu.Mądra obrona i próby kontrowania.Do tego stałe fragmenty widać że wypracowane.
Mi się podoba to Euro kocham niespodzianki.Wiem czemu są takie wyniki.Najlepsi z największych klubów nie mają tyle sił co maluczcy.
Liczę że Francja strzeli gola co najwyżej 1 w drugiej połowie i beda później pilnować wyniku.Być może skończy sie na 1:1.
Kurs idzie w górę kocham ten bet.
Francja Under 1.5 gola
2.500
Pinnacle
 
U 0

Usunięty użytkownik 108733

Gość
Islandia +1,5 | 1,675 Bet365
Francja under 1,5 gola | 2,25 Bet365

Ktokolwiek oglądał Francję na tym turnieju musiał zauważyć, że nie powala ich gra. Co mam na myśli? Drużyna, która przed Mistrzostwami była stawiana jako jeden z głównych faworytów (pamiętacie te wypisane nazwiska na kartkach i bogactwie zawodników na wszystkie pozycje?), tymczasem nie prezentuje wielkiego futbolu. Owszem, są już daleko i przeciwnik wydaje się niezbyt mocny, ale wystarczy spojrzeć jak Francuzi męczyli się z Rumunią czy Irlandią, do tego dochodzi remis ze Szwajcarią. Do tego jeszcze brak N&#39;Golo Kante, który w destrukcji na swojej pozycji jest aktualnie najlepszy na świecie, przynajmniej według mnie. Islandia nie ma nic do stracenia, są już na takim etapie, że w ich grze może nie brakować tego ,,szaleństwa&#39;&#39;, o którym ostatnio wspomina Zbigniew Boniek. Myślę, że spokojnie ich stać na remis, ale najbardziej przemawia do mnie wynik 1:0 dla Francji.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Mi BTS zamyka kupon, wydawało mi się, że to najlepszy bet na ten mecz z przyzwoitym kursem. Nie kontruję, bo jak pokazują te mistrzostwa Islandczycy nie mają kompleksów. Zagrałem po kursie 2,15.
Najlepiej jakby weszło w 1 połowie :grin:
Kursik wart gry.
Bezproblemowo ✅
 
A 0

abesy

Użytkownik
Liczę, że Islandia przeciwko Francji zagra w obronie solidniej od Albanii czy też Rumunii i mimo, że Islandczycy w całym turnieju odnotowali tylko 10 kornerów to biorąc pod uwagę niedyspozycje w składzie gospodarzy i stosunkowo małą ilość wykonywanych przez nich rzutów rożnych w ww. meczach dziś typuję:
Rzuty rożne - 3-way handicap 0-4 Islandia @2.25 Unibet

Wynik 4:4 w rzutach rożnych.
 
C 16

cross-friss

Użytkownik
BTS # 2,10 # Betsson ✅✅✅

Wynik : 5:2​



Na szybko bo mecz już za niedługo.
Co tu dużo mówić, Francuzi gospodarz, może nie zachwycają, ale szczerze robią swoje. Na pewno będą grać pod presją, i raczej o tą jedną bramkę z ich strony się nie martwię. Islandia to nie wiadomo jaka drużyna, wygrała z Anglią, ale Anglia grała dupę na tych mistrzostwach, niespodzianka na pewno, ale bardziej pod względem WOW wygrali z Anglią, każdy ogarnięty widział jak Anglicy grali. Hodgson spier**** to koncertowo. Islandczycy powinni wyjść na całkowitym luzie, oni nie muszą, jedynie mogą. Wypada Rami, co na pewno na ✅ w tym typie.

Myślę, że to będzie ciężki mecz dla Trójkolorowych, ale koniec końców powinni awansować. Pokazali w meczu z Irlandią, że nawet szybko stracona bramka nic im nie zrobiła, nadal grali konsekwentnie z przodu. Zastanawiam się jeszcze nad bramką Griezmanna, ale zdecyduje przed meczem bo kurs 2,25 mało do mnie trafia na razie.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Wydaje mi się , że może to być spotkanie w którym obejrzymy więcej bramek niż 1 bądź 2. Obie drużyny ofensywnie nastawione. Islandia nie ma nic do stracenia , więc napewno nie będą się bali odważniej zaatakować. Myślę że oglądali przedwczorajsze spotkanie Walii z Belgią i wiedzą jak zagrać przeciwko bardziej doświadczonej drużynie. Islandia bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła w tym tturnieju, czego nie mogę powiedzieć o Francji, która jak narazie nie pokazała nic ciekawego. Nie ma sensu tutaj typować zwycięzcy bowiem może się wydarzyć wszystko. Ale dobrym typem jest tutaj pogranie że obie drużyny strzelą bramkę. A także że goście zdobędą conajmniej jedną bramkę gdzie również w niektórych bukmacherach kurs na to zdarzenie wynosi 1.9-1.95
 
S 406

skalp

Użytkownik
Dziwne te wasze porównania miejscami. Jak można porównywać Anglików, którym się nie chciało biegać i mieli totalnie zerowy pomysł na grę z Francją, która obija co rusz słupki i pożeczki DOPUŚCIŁA DO 3 strzałów celnych na własną bramkę w całym turnieju ma gości kilku co sami wygrywają, stwarzają grad sytuacji.... czy wy jesteście z tych co to myślą, że jak się stworzy 5 sytuacji to powinno być 5 bramek? To może przypomnę, że wtedy by były wyniki over 2.5 w każdym jednym meczu.
Francja poza meczem otwarcia, gdzie dali się zaskoczyć była ogromnie lepsza ale mieli ciężko to udokumentować. Dziś zagra Cabaye, który imo jest nawet lepszy w tej kadrze i na tej pozycji niż Kante, na środku obrony zagra gość z jedenastki LIGUE 1. Francja do tej pory gra świetnie ale jakby troszke smaru im brak w maszynie, do tego ma chyba najlepszą ławkę na całym turnieju, za to Islandia ( oglądałem część ich meczów w eliminacjach] jesienią grała znacznie lepiej niż teraz, grali kombinacyjnie i aż oczy przecierałem ze zdziwienia. Teraz ograniczają się do skutecznych kontr i są najsilniejszą fizycznie drużyną ALE popatrzmy sobie szybko drogę turniejową obu ekip.
Francja miała ciężko z Rumunią, bo nie oszukujmy się, goście zagrali chyba mecz roku, a gospodarze co... zagrali jakoś źle? Dla mnie nie. Z Albanią 2:0 do tego był słupek, dali sobie wcisnąć z 2-3 bardzo groźne kontry, ale myślę że ich zlekceważyli szczególnie po tym co pokazali ze Szwajcarią. Z Szwajcarią mecz z dwiema poprzeczkami, gdzie byli też o wiele lepsi. No a Irlandia to przepraszam... poza tym głupim karnym została zdemolowana na murawie, jedynie tablica tego nie oddała. Zatem w całej drodze Francuzów był bardzo ciężki mecz z Rumunami i dosyć ciężki z Albanią, mam na myśli takie gdzie rywal coś kopał, bo nie sztuka ograć rywala renomowanego jak mu się nagle dzień nie trafił.
Islandia natomiast: 1:1 z Portugalią, bo Portugalia się uparła na strzelanie prosto w ich bramkarza, natomiast porównując to jak zagrała Polska a Islandia w meczach przeciw cr7 to my łącznie z dogrywką daliśmy im strzelić 5 razy na bramkę a oni w 90 aż 9 razy. Austria była żenująca pod każdym względem, to samo Anglia, powiedzmy że z Węgrami mieli ciężko jeszcze, ale to dlatego, że rywal bardzo mierny technicznie i aż prosiło się o granie więcej przy piłce, ale oni mają aktualnie właściwie jeden system do grania. Reasumując wszystko Francja to olbrzymi faworyt jak dla mnie, widzę to mniej więcej 70:30.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ja gram ten sam zestaw co na 1/8 z Anglią +1,25 i awans.Znowu mamy wysokie kursy na Islandczyków bo ponad 5 na awans to już gruba przesada bo Islandia potrafi robić sensacje i są w stanie nawiązać walkę obecnie chyba z każdą drużyną na Euro.Granie na Francję po takich kursach to moim zdaniem po prostu nie docenianie siły Islandczyków.Ich siła tkwi w kolektywie,ogromnej motywacji i sercu do gry.Za tym idzie oczywiście jeszcze to,że po prostu potrafią grać w piłkę i odpowiednia taktyka,która sprawdza się genialnie z silniejszymi zespołami.Mają styl strasznie nie wygodny,ciężko jest ich przełamać,narzucić swój styl.Fizycznie są świetni,bardzo zwrotni i sprytni zwłaszcza pod bramką rywali.Chyba w ogóle najbardziej efektywny zespół na Euro.Im wystarczy dosłownie pół sytuacji żeby wsadzić bramę.Kontry zabójcze,groźne stałe fragmenty (zwłaszcza auty ???? ) ogromna łatwość przedostawania się pod bramkę rywala,jakaś długa piłka na przebitkę i już są pod polem karnym.Potrafią też fajnie przytrzymywać piłkę gdy widzą,że jest ich za mało w ataku,widać u nich sporą mądrość w grze.Ta drużyna ma taki charakter i ambicję w sobie,że z nimi po prostu trzeba wyjść na boisko jak na bitwę bo inaczej nic się nie zdziała.Sukcesy,które osiągnęli już na tym Euro myślę,że mogą jeszcze dodatkowo spotęgować te cechy wolicjonalne u nich.
Co do Francji to wiadomo,że delikatnie mówiąc nie zachwycają.Indywidualnościami z Islandią będzie ciężko,potrzeba świetnej gry całego zespołu.Ja odnoszę wrażenie,że Francuzi grają poniżej swoich możliwości bo nie radzą sobie za dobrze z presją,która na nich ciąży.Islandia powiedziałbym,że uwielbia już takie mecze.Jak mają dobry wynik,rywal się gubi a oni grają swoje bo na nich presja nie ciąży.Tak jak to miało miejsce w 1/8,Anglicy strzelili szybko bramkę,myśleli,że mecz sam się wygra a Islandia konsekwentną grą wybiła ich szybko z uderzenia i Anglicy zgubili kompletnie koncepcje i pomysł już na początku i nie mogli się obudzić aż do samego końca.Francja musi dzisiaj zagrać spotkanie na dużo wyższym poziomie niż do tej pory bo inaczej będą walić głową w mur i jak nie narzucą im swojego stylu a często mają z tym problemy na tym turnieju to mogą mieć bardzo trudną przeprawą.

Islandia +1,25 @ 1,99 ⛔
Islandia TQ @ 5,57 Pinnek ⛔
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Szykuje się ciekawy meczyk, Francja braki w defensywie, potężnie zmotywowana Islandia, tutaj może wydarzyć się wszystko, bo właśnie tym charakteryzuje się Euro 2016, padło pare niespodzianek, a więc ja ide delikatnie w strone obie strzela i Islandia @15 kurs, kto wie, może wejdzie ????
Odważniej ide w BTS @ 2,10, z tego co widzę, to sporo osób idzie w tą stronę, zobaczymy jak sie to skończy, mam tylko nadzieje, że mecz będzie ciekawy...
Islandia, obydwie drużyny strzela @15 - delikatnie
BTS @2,10 główny typ.
Powodzenia! ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Oprócz Baltazara nikt z nas nie przewidział takiego obrotu spraw. Zresztą nie tylko na tym forum, ale także na innych forach i serwisach typerskich, oczywiście ogólnodostępnych. I ten dzisiejszy mecz świadczy tylko o tym jakimi cieniasami jest reprezentacja Anglii.
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Masz rację nikt oczywiście nie obstawiłby Handi -3.5 Francja 1 poł. @2.20 ale ja już klikałem handi Francja -1.5, ale ostatecznie zrezygnowałem i ze względu na kurs wybrałem Griezman zawodnikiem meczu @4.00. Jak na razie idzie dobrze, ale boje się, że Pogba odfrunie w końcówce. Co by nie mówić to Francja gra pięknie i wygląda znakomicie fizycznie myślę o Francji w finale - niemcy zajechani bez Hummelsa i bodajże Schwiena(?).

Bet365
Griezman zawodnikiem meczu @4.00
//Edit oraz poważnie się zastanawiam nad Griezman królem strzelców.
 
Do góry Bottom