>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2016 we Francji

Status
Zamknięty.
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Heh, rzeczywiście.te mistr,ostwa to wróżenie.z.fusów ;-)
Chyba wszyscy faworyci forumowiczów odpadli. Teraz to już sie nie opłaca stawiać, bo co to jest 2.50 na niemaszków czy podobny kurs na francuzów, gdzie jedna drużyna odpadnie.
Jedyne co warto zagrać to od czapy na.Walię i liczyć na powtórkę euro 2006 ;-)
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Heh, rzeczywiście.te mistr,ostwa to wróżenie.z.fusów ;-)

Chyba wszyscy faworyci forumowiczów odpadli. Teraz to już sie nie opłaca stawiać, bo co to jest 2.50 na niemaszków czy podobny kurs na francuzów, gdzie jedna drużyna odpadnie.

Jedyne co warto zagrać to od czapy na.Walię i liczyć na powtórkę euro 2006 ;-)
Czemu by nie na Walię drogi kolego czemu nie. Kurs zacny, za grosze. Trzeba by liczyć na tą powtórkę jak piszesz, ale chyba chodziło Ci raczej o 2004 rok ;)
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Nie grajcie na Walię. Wszędzie krytykowana Portugalia trzeba zaznaczyć nie przegrała + mocno osłabiony środek pola w Walii spowoduje całkowitą dominacją Portugalii. Jak dla mnie Portugalia w finale..
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie grajcie na Walię. Wszędzie krytykowana Portugalia trzeba zaznaczyć nie przegrała + mocno osłabiony środek pola w Walii spowoduje całkowitą dominacją Portugalii. Jak dla mnie Portugalia w finale..
Fakt faktem, że Walia już nie zagra na pewno tak ofensywnie jak do tej pory. Czy jednak stać Portugalię na zwycięstwo ? Według mnie nie, dogrywka i w niej Walia ustrzeli bramkę.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Mam pytanie dla doświadczonych graczy: czy kurs na to, że Niemcy wygrają Euro 2016 wzrośnie czy spadnie po dzisiejszym półfinale ?
Pytam bo po meczu z Włochami postanowiłem, zagrać bet, że Niemcy wygrają całe Euro. Wówczas w niedzielę rano na takie zdarzenie był kurs 2.400 (Pinnacle), gdzie na Francję był jakoś 3.300. Po meczu Francji z Islandią kurs na Niemcy wzrósł do ok 2.800 (na Francję spadł do 2.700) i tak się utrzymuje do dzisiaj. Jak domyślam się, niższy kurs przed meczem Francji spowodowany był tym, że największy rywal do ostatecznej wygranej miał jeszcze jeden mecz więcej. Wobec tego ponawiam pytanie: jak się zmieni kurs na zdarzenie że Niemcy wygrają Euro, po dzisiejszym półfinale Portugalia - Walia ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mam pytanie dla doświadczonych graczy: czy kurs na to, że Niemcy wygrają Euro 2016 wzrośnie czy spadnie po dzisiejszym półfinale ?
Pytam bo po meczu z Włochami postanowiłem, zagrać bet, że Niemcy wygrają całe Euro. Wówczas w niedzielę rano na takie zdarzenie był kurs 2.400 (Pinnacle), gdzie na Francję był jakoś 3.300. Po meczu Francji z Islandią kurs na Niemcy wzrósł do ok 2.800 (na Francję spadł do 2.700) i tak się utrzymuje do dzisiaj. Jak domyślam się, niższy kurs przed meczem Francji spowodowany był tym, że największy rywal do ostatecznej wygranej miał jeszcze jeden mecz więcej. Wobec tego ponawiam pytanie: jak się zmieni kurs na zdarzenie że Niemcy wygrają Euro, po dzisiejszym półfinale Portugalia - Walia ?
Na kurs wpływ będzie miał oczywiście dzisiejszy rezultat.
Kurs na Niemcy będzie spadał z dnia na dzień, jeśli dziś obejrzymy nudne widowisko pomiędzy Portugalią a Walią (0:0 i dogrywka, 1:0/0:1) to będzie dokładnie tak jak napisałem.
Gdy jakaś drużyna wygra większą różnicą bramek (przykładowo 3) to chwilowo kurs na Niemcy wzrośnie.
Ważne jest również kto zostanie ostatecznie zgłoszony do jutrzejszego pojedynku Niemcy - Francja, tu raczej niespodzianek nie będzie, bo wiadomo kto musi pauzować za kartki.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mam pytanie dla doświadczonych graczy: czy kurs na to, że Niemcy wygrają Euro 2016 wzrośnie czy spadnie po dzisiejszym półfinale ?
Może jak wygra Walia dziś to nieznacznie spadnie, bo wtedy teoretycznie łatwiejszy rywal w finale. Ale raczej to duże wahania być nie powinny bo raczej buki liczą już, że zwycięzca meczu Niemcy - Francja wygra cały turniej.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Fakt faktem, że Walia już nie zagra na pewno tak ofensywnie jak do tej pory. Czy jednak stać Portugalię na zwycięstwo ? Według mnie nie, dogrywka i w niej Walia ustrzeli bramkę.
Tak jak przewidywałem, środek pola zdominowany co pozwoliło Portugalii zwyciężyć, do tego CR7 odpalił i Walia wraca do domu. W internecie wszyscy zwiastują pogrom Portugalii w finale a ja znów powiem: Nie bądźcie tacy pewni ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Tak jak przewidywałem, środek pola zdominowany co pozwoliło Portugalii zwyciężyć, do tego CR7 odpalił i Walia wraca do domu. W internecie wszyscy zwiastują pogrom Portugalii w finale a ja znów powiem: Nie bądźcie tacy pewni ????
Przyznam Ci rację. Ronaldo w końcu odpalił, rozegrał dobre spotkanie, rozumiał się z kolegami z pola. Pierwsza połowa nie była jakaś porywająca w ich wykonaniu, jeszcze na samym początku CR7 zaczął od swoich standardowych gestów w stronę kolegów: wymachiwanie rękami.
Druga połowa to już zupełnie inna gra Portugalii, która została udokumentowana dwoma golami ;).

Teraz czekamy na dzisiejszy wynik meczu - serce za Francją, rozum za Niemcami.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Podsumowanie EURO w dwóch zdaniach:
Grając przed turniejem na wygraną Portugalii za postawione 100zł można było wygrać 2000zł grając w Ónibet
Na 793 głosujących w ankiecie zaledwie 9 osób to jest 1,13% miało dobre wyczucie jeśli chodzi o wygraną Portugalii.
Do następnego EURO:
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020, oficjalnie UEFA Euro 2020 – szesnasty turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Turniej odbędzie się w 13 miastach-gospodarzach w różnych państwach. 25 stycznia 2013 Komitet Wykonawczy UEFA podjął decyzję o zorganizowaniu Euro 2020 w 13 miastach w 13 różnych państwach-gospodarzach. Kandydatury były przyjmowane od kwietnia do września 2013. We wrześniu 2014 zostali wybrani ostateczni gospodarze mistrzostw. W eliminacjach do Euro wezmą udział reprezentacje wszystkich członków UEFA włącznie z gospodarzami turnieju finałowego. Polska zrezygnowała z organizacji turnieju[1].
Ostatecznie mistrzostwa zostaną zorganizowane w 13 miastach w 12 państwach (lecz u 13 członków UEFA).
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
W pracy mieliśmy zabawę. Kazdy wpłaca 10 i losuje drużyne. Ja miałem szczęście wylosować Portugalię i 140 funtów do przodu. Udało mi sie tez trafić kurs 33, Francja-Irlandia ht/ft 2/1. Miałem zagrać za 5,5 z freebeta ale zapomniałem, ze 5 na jakis badzuew który i tak nie wszedł postawiłem. Zatem tylko 0,5 funta zainwestować mogłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom