>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Niemcy - Francja] - 1/2 finału, 7 lipca 2016r. godzina 21:00

S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Wg mnie Francja zdecydowanie zbyt bardzo przeceniana u buków. Kurs w okolicach 2 na Niemców to dla mnie promocja. Francuzi krolami defensywy nie sa i Niemcy swoje strzela a nie sądzę żeby Francuzi dużo postrzelali.to Niemcy stracili tu najmniej bramek. Potencjał personalny też zdecydowanie na korzyść Niemców. Wystawilbym 1.65 może 1.70 Max a mamy 1.95 jak najbardziej do gry
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja awans kurs: 1,85 buk: Totolotek ✅✅✅
Francja awans + Portugalia awans kurs: 2,87 buk: Totolotek ✅✅✅
Mecz oczywiście będzie wyrównany to nie ulega wątpliwości, ale detale zadecydują. Takimi detalami będą: osłabienia w drużynie Niemiec o których wszyscy wiemy, potworne zmęczenie po meczu z Włochami, &quot;ściany&quot; po stronie Francji i zasada, że Francja zawsze u siebie wygrywa. Rzeczywiście na początku turnieju Francja nie była w swojej najlepszej formie co mnie zresztą zmyliło przed meczem z Islandią. Pokazali jednak niesamowitą szybkość, wymienność pozycji, a do defensywy wraca Rami. Głównie jednak gram na stronę Francji z powodu osłabień: Hummels, Gomez, być może Basti nie zagrają. Muller bez formy. Jeśli kursy są źle wystawione to raczej na korzyść Niemiec, a nie Francji. Oczywiście zapowiada się bardzo ciekawe i wyrównane widowisko, ale moim zdaniem Francja.
O meczu z Portugalią pisałem w wątku dotyczącym tamtego meczu. Zresztą trochę podobna sytuacja bo z kolei osłabienia w Walii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgadzam sie z Adamo i jak cos pójdę z nim na dno ???? ale dla mnie Niemcy to nie jest drużyna na złoto!
Brak Hummelsa będzie bolał nie dość ze perfekcyjny w obronie to gościu całą grę od tyłu robi.
Zagrają bez napastnika bo Gomez nie gra.Mullera to ja nie poznaje to nie jest Muller a jakiś chlystek za niego przebrany.
Ściany,sędzia.
Gram Francje Griezmann szaleje.

Francja awans
1.917
Pinnacle
✅ ✅ ✅
Kolego z góry Niemcy mieliby być faworytem ale czemu?Bo przebudowuja skład nie maja napastnika a tacy zawodnicy jak Schweini juz nic nie znaczą?
Nie rozumiem za co oni mieliby dostać 1.60.
Potencjał personalny na pewno nie jest po stronie Niemiec jesli uważasz inaczej porównaj mi zawodników który z Niemców przewyższa swojego rywala.
Czekam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Griezzman pogral jeden sezon fajnie i już jest uznawany za Boga Mueller klasę lepszy. Bramkarza i obrony to nawet nie ma co porównywać bo to różnica klasy. Z kim Niemcy stracili bramkę? Z Włochami jedna z rzutu karnego... gdzie w meczu zdecydowanie przeważali. Niemcy mieli pod kontrolą w zasadzie wszystkie mecze. 2 0 z Ukrainą 1 0 z Irlandią potem rozbili Słowaków 3 0. Defensywa zdecydowanie dla Niemców a atak niech już będzie ze porownywalny. Nie mówcie że giroud czy payet to nie wiadomo kto.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Griezmann jeden sezon?Chyba dla laika takiego jak Ty tak?Jak można tak napisać przeciez ten gość to skarb.
Neuer i Lloris oj jakże niefortunne porównanie o klasę...ojojoj
Obrona?
Bez Hummelsa nie widzę przewagi Niemiec.
Payet Pogba Matuidi...
Niemcy chieliby takiego Giroud bo tam nie ma kto wykończyć.

Wiedziałem ze będzie na siłę przekonywanie że Niemcy są lepsi.
Byli dwa lata temu ale teraz czas na Francję.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
i Loew potwierdził brak Khediry i Gomeza.
w związku z tym ja bym się pokusił nawet o czysty win Francji po @2.8 ✅ lub dla mniej odważnych awans Francji po @1.9 ✅ w 365
Niemcy niby dzień odpoczynku więcej, ale za to mają wybiegane 120 minut z Włochami, natomiast Francuzi specjalnie się nie namęczyli w swoim meczu.
U naszych sąsiadów w obronie dziura, w środku dziura, z przodu także ciężko o bramkostrzelnego napastnika. do Francji wraca zaś i Rami i Kante, a z przodu wiadomo jaka jest siła ognia.
Graniem w grupie jakoś specjalnie Francuzi mnie nie urzekali, ale jak się zwykło mówić, że to Niemcy zawsze rozkręcają się z meczu na mecz to i teraz takie określenie pasuje do Francuzów.
a co do dyskusji, to fakt, bramka lepsza u Niemców, ale Loris to też nie jest anonim. obrona hmm, Evra, Kościelny czy Sagna to wg Ciebie też takie ogórki?
z resztą nie chodzi w tym turnieju o to co ktoś wcześniej osiągnął czy coś, ale przede wszystkim o dyspozycję dnia, co pokazał nam chociażby Pazdan. nie trzeba mieć nazwiska, żeby coś zagrać.
jeszcze co do betu to wiadomo, że kartki się pokasowały, walka o finał, więc nie będzie odstawiania nóg. linia za to mnie nie zachęca specjalnie, bo 365 wystawił ov. 4,5 po @2.✅ myślę, że z tym to poczekam i na żywo coś połapię, może po spokojnej pierwszej połówce linia spadnie i będzie można wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Mam trochę inne zdanie na temat tego pojedynku.Niemcy moim zdaniem trochę więcej konkretu pokazali na tym turnieju, grupę przebrnęli bez fajerwerków ale już na poziomie 1/8 nie dali kiwnąć palcem Słowakom, Włosi dużą część meczu mieli mega problemy z ogarnięciem działań co było widać po wielu dziecinnych stratach na wyprowadzanych akcjach, już nawet na 30 metrze co w przypadku Włochów ich chirurgicznej precyzji takie błędy w rozgrywaniu to jednak duże zaskoczenie, ale to + dla Niemiec że potrafili na nich wywierać aż taką presję.Z obroną Francuską mają mieć jakieś problemy?
Francuzi nie ma co mówić offens mają wyśmienity, ale tyły to już duża zagadka, panuje tam momentami duże, zbyt duże rozluźnienie i dosłownie każda ekipa na tym turnieju robiła poważne problemy pod ich bramką.
Francja jak dotąd nie miała żadnego poważnego sprawdzianu, Szwajcaria, Rumunia, Albania, Irlandia, Islandia, każda z tych ekip stwarzała groźne sytuację gospodarzom turnieju i tak po prawdzie Francuzi wszystko przechylali na swoją szalę swoją najmocniejszą bronią czyli tłamszeniem i wciskaniem rywala pod ścianę, czy Niemcy to są aż tacy Frajerzy że dadzą się wcisnąć we własną bramkę?Nie sądzę!
Brak Hummelsa na pewno należy uznać za dużą stratę ale nie wyolbrzymiajmy pozostałych absencji, co to Niemcy nie mają ławki?Owszem że mają i każdy z zmienników wie co ma robić jeśli przyjdzie taka konieczność.
Należy prz yznać że Francja zjadła ostatnio Islandię, a mogli ich bardziej dojechać ale ewidentnie odpuścili i po tych prężnych ofensywnych muskułach mogliśmy sobie obejrzeć co mają w obronie. Niemcy Awans @1.96 unibet
Niemcy Win 90&#39;@2.95 unibet
over2,5 @2.55 unibet
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Griezzman pogral jeden sezon fajnie i już jest uznawany za Boga Mueller klasę lepszy. Bramkarza i obrony to nawet nie ma co porównywać bo to różnica klasy. Z kim Niemcy stracili bramkę? Z Włochami jedna z rzutu karnego... gdzie w meczu zdecydowanie przeważali. Niemcy mieli pod kontrolą w zasadzie wszystkie mecze. 2 0 z Ukrainą 1 0 z Irlandią potem rozbili Słowaków 3 0. Defensywa zdecydowanie dla Niemców a atak niech już będzie ze porownywalny. Nie mówcie że giroud czy payet to nie wiadomo kto.
Niemcy przeważali z drużynami,które po prostu nie miały szans im zagrozić chociaż akurat Ukraina miała bardzo dobre okazje.A Irlandia czy Słowacja ? Bez jaj.Z Polską było widać już,że z drużynami na poziomie będą mieli problem.Włosi w 1/8 z Hiszpanią zagrali świetnie ale mam wrażenie,że ten mecz dał im po prostu w kość.Na pewno z Niemcami zagrali zdecydowanie słabiej.Niemcy wg mnie wypalili się po MŚ w Brazylii,widać to już było w eliminacjach.Przecież np odejście Lahma to jest ogromna strata i jego brak jest odczuwalny moim zdaniem bo zawodnika takiego kalibru,z takim doświadczeniem nie zastąpi się tak hop siup.Co do Muellera to zawodnik klasowy bez dwóch zdań ale na tym euro gra beznadziejnie.Z resztą kto tam jest w takiej na prawdę dobrej formie ? Boateng ? Ozil ? Gomez (on akurat nie zagra) ? Kroos nie błyszczy,Khedira i Schweini są nie pewni występu,wypada Hummels.Niemcy nie mają argumentów na tak rozpędzoną Francję,która łapie akurat w formę w najbardziej odpowiednim momencie jak przychodzi gra o wysoką stawkę.Griezmann,Giroud,Payet wszyscy pazerni na bramki,głodni sukcesów,w formie,widać lekkość i świeżość w grze.Sądziłem,że Islandia powalczy ale zostali zdemolowani.Deschamps jeszcze mógł sobie porotować składem,ściągnąć ważne ogniwa,dać im odpocząć.Francuzi fizycznie wyglądają świetnie,kto nie zagra w środku pola to są w stanie przejąć inicjatywę i dyktować warunki.Obecnie jeśli chodzi o personalia i formę zawodników Francja ma sporą przewagę,do tego podstawowa kwestia to to,że grają u siebie.
EURO 1984 we Francji Zwycięzca - Francja
MŚ 1998 we Francji Zwycięzca - Francja
Francja @ 2,76 ✅
Francja awans @ 1,91 ✅
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Niemcy przeważali z drużynami,które po prostu nie miały szans im zagrozić chociaż akurat Ukraina miała bardzo dobre okazje.A Irlandia czy Słowacja ? Bez jaj.Z Polską było widać już,że z drużynami na poziomie będą mieli problem.Włosi w 1/8 z Hiszpanią zagrali świetnie ale mam wrażenie,że ten mecz dał im po prostu w kość.Na pewno z Niemcami zagrali zdecydowanie słabiej.Niemcy wg mnie wypalili się po MŚ w Brazylii,widać to już było w eliminacjach.Przecież np odejście Lahma to jest ogromna strata i jego brak jest odczuwalny moim zdaniem.........
Niemcy grali z drużynami które nie miały szans im zagrozić? Na pewno mieli lepszych przeciwników niż Francuzi a dali sobie zrobić dużo mniej krzywdy. Powtarzam nie licząc karnego nie stracili żadnej bramki za to Francja zremisowała ze Szwajcarią a już wcześniej przechylala szale zwycięstwa dopiero pod koniec meczu. Nie widzę jakichkolwiek przesłanek za tym żeby tu wystawiać równe kursy. Piłkarze z Francji to najbardziej przereklamowani w wycenie piłkarze na swiecie
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Niemcy grali z drużynami które nie miały szans im zagrozić? Na pewno mieli lepszych przeciwników niż Francuzi a dali sobie zrobić dużo mniej krzywdy.
Tutaj nie sprecyzowałem tego jasno bo chodziło mi o mecze,które przytoczyłeś z Irlandią czy Słowacją,gdzie nie miały szans im zagrozić bo w jaki sposób ?czym mogli się przeciwstawić ? Słowacja to w ogóle wyszła obsrana i bez wiary,że mogą coś zdziałać a jak szybko dostali bramkę to już było wiadomo,że po meczu.Z tą ich dobrą obroną to też takie pozory trochę bo akurat ukraińcy i nasi mogli im wyrządzić dużo krzywdy ale to,że nie stracili w tych meczach bramki to czysty fart.Przecież takie okazje co Milik marnował albo jak z Ukrainą Boateng wybijał piłkę z linii bramkowej i parę okazji gdzie Neuer świetnie wybronił strzały bo ukraińcy sobie na skrzydłach robili przewagę momentami jak chcieli.Boateng i Hummels to świetni stoperzy ale problem jest taki,że Hummels nie zagra a druga sprawa to boki obrony,gdzie Francja wiadomo jaki ma potencjał i szybkość na skrzydłach.
Co do kursów to są piękne żeby pograć na Francję.Dlaczego to napisałem wyżej już w analizie ale jak już piszesz o meczu ze Szwajcarią to przecież tam zwycięstwo nie było im do niczego potrzebne,były też zmiany w składzie.Widać jak na dłoni,że Francja się rozkręca i z Islandią to zatrybiło a efekt każdy widział.Nie raz już tak było,że zespoły,które wygrywały turnieje też zaczynały słabo ale potrafiły się rozkręcić i trafić z formą na fazę pucharową.Tak jak napisał użytkownik Maciuniuniu Niemcy zawsze byli taką drużyną,że rozkręcali się z meczu na mecz ale na tym euro to Francja właśnie tak wygląda.Piszesz tylko o Francji a jakie argumenty są za Niemcami ? Kto ich pociągnie do awansu ? Loew stawiał na Gomeza w ataku bo widział,że jest zero przebicia i potrzebny im napadzior.Goetze i Mueller są kompletnie bez formy więc kto ma straszyć Francuzów ? Gomez nie zagra a on akurat stwarzał spore zagrożenie,bramka z Irlandią,Słowacją i kluczowe podanie do Hectora bodajże,przy bramce z Włochami.Niemcy mają wyrwe teraz w każdej formacji.Porównajcie sobie drugą linię obu zespołów.Jak nie zagra Khedira,który i tak grał przeciętnie to jak w środku z Kroosem zagra Schweinstenger to Francja będzie tam miała olbrzymią przewagę motoryczną zwłaszcza,że Pogba jest w dobre formie.Krychowiak już ich nakrył czapką w środku pola a co mówić o Francji,która nie ma Mączyńskiego tylko silnych i wybieganych,szybkich grajków.Wypada ostoja defensywy Hummels,nie będzie już takiej pewności w tyłach a jaką siłę ognia mają Francuzi przy tak wybornej dyspozycji Payeta czy Griezmanna chyba nie muszę mówić.
Niemcy w meczu z Włochami nie pokazali nic ciekawego a ogólnie spotkanie było na niskim poziomie i rozczarował mnie ten mecz.To w jaki sposób karne strzelali było tego najlepszym podsumowaniem.To,że mieli przewagę to o niczym nie świadczy bo w pierwszej połowie jedyne na co było ich stać to jałowe klepanie piłki daleko od bramki.Mieli dobry okres gry wtedy gdy strzelili bramkę ale to było jakieś 15 min,gdzie mieli 2-3 na prawdę dogodne okazje a potem Włosi doszli do głosu i udało im się wyrównać ale jednak co by nie mówić Włosi choć grali na prawdę super w tym turnieju to takiego potencjału w ataku jak Francja nie mają a z Niemcami nie wyglądali tak dobrze jak z Hiszpanią czy Belgią.Niemcy jak wygrywali mistrzostwa w Brazylii to była świetnie zaprogramowana maszyna w której wszystko chodziło jak należy.Dużo łatwiej dochodzili do sytuacji,mieli większą swobodę w grze i co najważniejsze zawodników w świetnej dyspozycji takich jak właśnie Mueller i Gotze,którzy na tym euro grają piach.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Tutaj nie sprecyzowałem tego jasno bo chodziło mi o mecze,które przytoczyłeś z Irlandią czy Słowacją,gdzie nie miały szans im zagrozić bo w jaki sposób ?czym mogli się przeciwstawić ? Słowacja to w ogóle wyszła obsrana i bez wiary,że mogą coś zdziałać a jak szybko dostali bramkę to już było wiadomo,że po meczu.Z tą ich dobrą obroną to też takie pozory trochę bo akurat ukraińcy i nasi mogli im wyrządzić .........
Ewidentnie analiza pod typ. Niemcy nie dali sobie zrobić krzywdy bo przeciwnik słaby za to Albania i Rumunia i Irlandia to groźni giganci tak?Francja miała tak łatwa drabinke ze jeszcze nikogo znaczącego nie pokonali z tymi co wygrać musieli się mega meczyli nic prócz fartownej Islandii nie pokonali pewnie i sa takie zachwyty. Z Rumunią się długo zanosiło na remis dopiero pod koniec im się udało a oglądając ten mecz nie zauważyłem żeby byli dużo lepsi. Z Albania też mieli cieplutko 3 minutowe show załatwili sprawę. Ze Szwajcarią flaki i 0 0 no i z takim &quot;gigantem &quot; jak Irlandia przegrywali i się ostro meczyli. Niemcy mają super solidna obronę pewnie wygrali wszystkie mecze nie dając sobie zrobić krzywdy a drabinke umówmy się mieli dużo trudniejsza. Zdominowali nawet Włochów . No i mueller musi się w końcu przelamac
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
prośba, zdrabniajcie trochę przydługie cytaty bo robi się budyń w temacie.zainteresowani wiedzą do czego pijecie.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Niemcy - Francja
Typ: Zwycięzca - Niemcy
Kurs: 1.80 (STS)

Jestem konsekwentny w swoim typowaniu dlatego i tym razem stawiam na zwycięstwo Niemców. Nie będę się specjalnie rozpisywał dlaczego bo o &quot;turniejowej drużynie&quot; czy &quot;rozkręcaniu się niemieckiej maszyny&quot; pisano już wiele razy więc jedyne co mogę to się pod tymi opiniami podpisać. Oczywiście do postawienia na ten zakład motywuje mnie również to co widziałem w meczu Niemcy - Włochy. Niemcy nie mieli łatwej przeprawy bo (jak już wspomniałem nie raz) mimo iż nie jestem fanem włoskiej piłki to muszę uczciwie przyznać, że ich gra zrobiła na mnie duże wrażenie. Martwić może oczywiście zmęczenie/lekki spadek formy kilku piłkarzy reprezentacji Niemiec (np. Muller, Schweinsteiger) ale absolutnie nie można mówić o jakimś wielkim osłabieniu czy kataklizmie. Czuję, że w spotkaniu z Francją Muller i Schwein się &quot;odrodzą&quot; a na dodatek &quot;błysną&quot; młodzi i bardzo zdolni (+perspektywiczni) piłkarze tacy jak Kimmich czy Draxler, którzy dzięki temu, że nie zawiedli w ostatnim konkursie 11-stek mają na pewno bardzo wysokie morale i są jeszcze bardziej &quot;głodni&quot; sukcesu.

Tak czy inaczej - stawiam konsekwentnie na Niemców - aż do finału! :cool: .

Edit: Niemcy w 1 połowie - była moc ale widać, jak bardzo brakuje im prawdziwego napastrnika. Kontrola piłki, środek pola, przewaga ale brak &quot;wykończenia&quot;. Nie da się też ukryć, że ten karny w tym konkretnym momencie (już PO doliczonym czasie przed samym zejściem do szatni) bardzo &quot;ułożył grę&quot; Francuzom. Co do drugiego gola Griezmana - zamieszanie w polu karnym i bardzo przytomnie + szybko zareagował = &quot;czyściutki&quot; gol nie można się do niczego przyczepić. Gratulacje dla Francji ale na pewno dyskusja o karnym będzie ostra.
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Niemcy - Francja
Typ: Zwycięzca - Niemcy
Kurs: 1.80 (STS)
Martwić może oczywiście zmęczenie/lekki spadek formy kilku piłkarzy reprezentacji Niemiec (np. Muller, Schweinsteiger) ale absolutnie nie można mówić o jakimś wielkim osłabieniu czy kataklizmie. Czuję, że w spotkaniu z Francją Muller i Schwein się &quot;odrodzą&quot; a na dodatek &quot;błysną&quot; młodzi i bardzo zdolni (+perspektywiczni) piłkarze tacy jak Kimmich czy Draxler, którzy dzięki temu, że nie zawiedli w ostatnim konkursie 11-stek mają na pewno bardzo wysokie morale i są jeszcze bardziej &quot;głodni&quot; sukcesu.

Tak czy inaczej - stawiam konsekwentnie na Niemców - aż do finału! :cool: .


Schwein nie zagra, Muller jest bez formy od początku i nic nie wskazywało żeby to się zmieniło.. karny to potwierdził

Sam stawiam na Francje po kursie 2.90 @bet365
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
Schwein nie zagra, Muller jest bez formy od początku i nic nie wskazywało żeby to się zmieniło.. karny to potwierdził

Sam stawiam na Francje po kursie 2.90 @bet365
Akurat Muller jest takim zawodnikiem, który potrafi strzelić z niczego. Udowadniał to wielokrotnie w spotkaniach Bundesligi, udowadniał to również w Champions League i w reprezentacji.

Nie popadałbym w wielki hurraoptymizm w przypadku reprezentacji Francji. Faktycznie z Islandią nabili worek bramek ale w moim odczuciu w poprzednich spotkaniach w zupełności nie przekonywali.

Osobiście, oceniając aktualną ofertę buków (gdzie m. in. u2.5 jest po ok. 1.50-1.55) bardziej skłaniałbym się w stronę żółtych kartek: u4.5 @1.85; u5.5 @1.45

Obie reprezentacje grają czysto i do tej pory wyłapały po 7 żółtych kartek (co daje średnią 1.4 na mecz). Myślę, że kurs na u4.5 jest kuszący i wart rozpatrzenia.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Ja jakbym miał na siłę wybierać zwycięzce meczu to wybrałbym Niemcy, Francja jedynie z Islandią zagrała dobrze i ciekawie dla oka a i tak straciła dwie może mało znaczące bramki. Natomiast typ który polecam to under 4,5 kartek po 1.95 w betano.
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Hehe, a ja napiszę jeszcze raz to samo co przed meczem z Islandią. Jak Francja organizuje imprezę to puchar zostawia dla siebie. Wiadomo, że na początku imprezy oczekiwania i ciśnienie jest tak ogromne, że nie ma luzu i gra sie gospodarzom jak po grudzie ale z Islandią już pokazali, że dają rade udźwignąć oczekiwania.
Niemcy mają mało argumentów, żeby pokonać gospodarza. Jedyni w formie to Neur, Boateng, Draxler i Kroos. Reszta gra poniżej tego co potrafi więc jedyny scenariusz na pokonanie Francji to rzuty karne do których wątpie aby doszło.
Francja jeżeli nie poradzi sobie w 90min to raczej strzeli jakiegoś gola w dogrywce.
Francja awans @ 2,00
 
S 17

strzelec13

Użytkownik
Francja nie zagrała jeszcze super meczu w tych mistrzostwach. Do tej pory te mecze nie wymagały od nich niewiadomo jakiego wysiłku. Każda drużyna walcząca o medale taki mecz w turnieju rozgrywa. Niemcy mieli taki ze Słowacją. Dochodzą do tego osłabienia Niemców i nie sądzę, żeby awansowali do finału. Francja to bierze.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
To, że obecna reprezentacja Niemiec jest cieniem tej sprzed dwóch lat, widać w sumie od początku eliminacji do EURO. Jedyne mecze rozegrane przez ten zespół na poziomie mistrzów świata to chyba wygrana z Polską 3:1 i ostatni remis z Włochami. Do tego w czwartkowy wieczór nie zagrają Gomez, Khedira i Hummels, a dodatkowo występ Schweinsteigera jest mocno zagrożony. Z kolei u Francuzów na obecną chwilę wszyscy zdrowi. Co jeszcze może pomóc Trójkolorowym? To, że grają u siebie, a więc doping swoich kibiców, którzy zajmą pewnie 80% stadionu, no i łaskawsze oko arbitra, który zawsze lekko foruje gospodarza turnieju. Mecz pomiędzy najskuteczniejszą ofensywą (Francja) tych mistrzostw (wespół z Walią) - 11 bramek, a najskuteczniejsza defensywą (Niemcy) - 1 bramka. Nie przejmowałbym się specjalnie tymi dwiema bramkami strzelonymi przez Islandię. Pierwsza połowa jasno pokazała potencjał francuskiej ofensywy, a ciężko utrzymać koncentrację przez 90 minut jeżeli prowadzi się trzema czy czterema golami, a to raczej podopiecznym Deschampsa w tym meczu nie grozi. Potencjał w ataku jednoznacznie po stronie Francji. Griezmann w życiowej formie 4 gole, Giroud i Payet po 3. A Niemcy? Najlepszy ich strzelec ma 2 trafienia i jest to Gomez, który w tym meczu nie zagra. Dodatkowo ekipa Loewa ma w nogach pół godziny gry więcej i to przeciw Włochom, a nie bądź co bądź słabej Islandii. Ekipa Azzurich spięła się na mecz z Hiszpanią i zapłaciła za to w pojedynku ćwierćfinałowym. Podobnie może być z Niemcami, dlatego łatwa drabinka do półfinału, która przypadła gospodarzom pozostaje dla nich bezcenna.
Mój typ:

awans Francja @ 1,85 ✅
Francja over 1,5 bramki @ 2,95 ✅

Połowa z większą ilością trafień - 2 połowa @ 2,35 ⛔
 
Do góry Bottom