>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Portugalia- Walia] -1/2 finału,06 lipca 2016r. godzina 21:00

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Portugalia v Walia / over 1,5 gola + over 9,5 kornera + over 2,5 kartki @ 3 unibet ⛔ 2 gole, 8 korkow, 5 kartek

Ja gram cos takiego poniewaz jest to zaklad zdecydowanie do ogarniecia przez obie ekipy. Po pierwsze gole. Moim zdaniem, zarowno Walia jak i Portugalia maja najwieksze atuty z przodu a najslabsze ogniwa graja z tyl. Zarowno back4 Walijczykow jak i Portugalczykow w mojej ocenie jest przecietny z nielicznymi wyjatkami ktore rowniez popelniaja bledy. Do tego Pepe, jak pokazuje flashscore, nie jest pewny wystepu w tym meczu (choc musze jeszcze sprawdzic to info). Na dokladke dwaj bramkarze ktorzy sa po prostu przecietni. Z drugiej strony im blizej lini ataku tym jakosci wiecej. Walijczycy udowodnili, ze sa ekipa bardzo skuteczna ktora nie potrzebuje wielu okazji by strzelic gola i to nie powinno sie zmienic. Oczywiscie brak Ramseya odczuja wyraznie, ale na bramke ich spokojnie stac. Portugalczycy nie powinni miec zbyt wiele respektu do Walijczykow i zapewne beda dominowac w tym meczu. Kornery to rzecz oczywista jak gra Portugalia (choc w meczu z Polakami tego nie bylo widac :p) ale tym razem graja z wyspiarzami wiec rzuty rozne powinny wpadac i linie o9,5 powinni pokryc. Do tego over 2,5 kartki mysle, ze spokojnie do pokrycia. Sedzia raczej underowy ale z uwagi, ze to polfinal oraz, ze wszyscy zawodnicy przystepuja do tego meczu z &quot;czystym kontem&quot; kartkowym i moga sobie pozwolic na nieco wiecej mysle, ze linia jak najbardziej do gry.

Do tego dokladam:

Luis Carlos Almeida da Cunha strzeli gola @ 3,55 Winmasters (w Unibecie jest @ 4,1)... ???? pozdro dla kumatych
✅

Wszyscy oczekuja pojedynku pomiedzy Ronaldo i Balem a to wcalenie wrozy dobrze. Mysle, ze inni pilkarze moga wziasc dzisiaj ciezar gry na siebie bo beda nieco mniej oblegani niz wyzej wymieniona dwojka.
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Nikt jeszcze nie zaproponował BBTS? Trudno stwierdzić kto wygra, jeśli w ogóle ktoś wygra w 90 minutach, ale oba powinny wbić. Walia wie, że ciągnięciem do karnych bez goli się nie wygrywa(teraz dostają furii tłumy sezonowców, dzieci i reporterów z niby-polskich mediów, objeżdżających Rodowicz że ośmieliła się o tym powiedzieć). Jadący na farcie Portugalczycy też przynajmniej wyrównają, żeby dociągnąć do kolejnej szczęśliwej dogrywki albo karnych. W każdym razie ten typ powinien się sprawdzić w każdym wariancie przebiegu meczu.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Ja postawiłem BTS (Unibet 2.02) i zastanawiam się czy nie podwoić stawki. Nie wypowiadam się, bo nic konkretnego i konstruktywnego nie napiszę. Tak samo BTS postawiłem w meczu Walia-Belgia (wtedy 2.12), a podczas meczu się wkurzałem, bo byłem pewny, że postawiłem czysto na Belgię (1.84). Dopiero po meczu patrzę, że kupon wszedł ????
Oczywiście, wszystko zależy od tego, jak się mecz ułoży, ale tak jak poprzednik napisał - coś z obu stron musi wpaść. Jak nie z gry, to po jakimś rożnym czy wolnym.
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
Panowie a gdyby tak postawić typ, że obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie ? Kurs jest oszałamiający aż 6.50 na Bet365. Jakby Walia trafiła to Portugalia chciała by jak najszybciej ustabilizować wynik lub odwrotnie, ostatnio za ciosem Portugalia poszła jak grała z Polską po golu Lewandowskiego. Mam mieszane uczucia, ale kurs jest bardzo ciekawy a wynik też prawdopodobny ..
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Portugalia nie oszukujmy się ale to że jest w półfinale zawdzięcza bardziej szczęściu niż umiejętnością... Jedyny mecz gdzie zagrali dobrze z przodu to mecz z Węgrami, nie przypominam sobie żeby na tym euro mieli dobry mecz gdzie obrona zagrała bardzo dobrze. Walia natomiast gra dobry futbol, mają pomysł na siebie i wiedzą co robią. Braknie co prawda jednego z liderów zespołu Ramseya ale uważam że w takiej chwili grę na swoje barki weźmie Bale. Ewentualnie widzę bramki dla Walii ze stałych fragmentów... Dla mnie osobiście rozstrzygnie się to jednak w karnych do 90 minut typuje 1;1
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Walia - Portugalia
W pierwszym półfinale spotkają się Walia i Portugalia. Nikt nie zakładał scenariusza, że półfinał właśnie tak będzie wyglądał. Cristiano Ronaldo i spółka ledwo wyszli z grupy, natomiast później pokonując w dogrywce Chorwatów i wygrywając z Polską w karnych zapewnili sobie szansę na półfinał. To będzie wielki mecz. Naprzeciw siebie staną dwaj koledzy z Realu Madryt, Cristiano Ronaldo oraz Gareth Bale. Obaj są podporami swoich reprezentacji i to na nich szkoleniowcy budują swoje kadry. Portugalczycy wystąpią dzisiaj bez Williama Carvalho, którego zastąpi Sanches. Chris Coleman ma zwiększe zmarwienie, gdyż w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Ramseya i Daviesa. Walijczycy w ostatnim meczu pokazali swoją wartość ogrywając Belgów, którzy uchodzili za faworytów tej strony drabinki. Piłkarze wspomnianego wyżej szkoleniowca wykazali się niezwykłą mądrością przy rozgrywaniu akcji, co skutkowało pięknymi golami. Dzisiaj czeka nas prawdziwa batalia o finał.
▶ Over 1,5 gola
▶ Kurs : 1.50 ✅ ✅
▶ Otobet
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Portugalia - Walia

Portugalia na tym turnieju może i nie zachwyca, ale...przechodzi kolejnych rywali. Ja lubię takie ekipy, które powoli nakręcają się z meczu na mecz aby wreszcie w jakimś kluczowym spotkaniu &quot;zaskoczyć &quot; Być może nastąpi to dzisiaj i dodatkowo Nani i Ronaldo zagrają taki mecz na jaki od dawna kibice z Portugalii czekają. Walijczycy lekko osłabienie co moim zdaniem sprawi że mecz będzie jeszcze bardziej zachowawczy i obie ekipy będą się bać utraty pierwszej bramki. Nie zdziwię się również jak ekipa Portugalii awansuje po..trzeciej dogrywce: ) - kurs 3,20 STS. Czas ekip takich jak Polska, Islandia czy Walii już w tym turnieju skończył się. Nie będę również ukrywał że to ekipę Portugalii widzę w roli zwycięzcy turnieju. Obszerniej ta spotkanie opisał w swoim poście Adamo80, do którego przeczytania wszystkich zachęcam.
Portugalia awans kurs 1,62
Portugalia 1x kurs 1,29 STS
wynik 2:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Dzisiaj mega ciekawe spotkanie, co najlepsze Portugalia nie wygrała żadnego meczu w 90 minut, a są jeden krok przed finałem. Dzisiaj jednak wydaje mi się, że będzie kolejny remis. Co prawda nie gra ich siła ataku - Ramsey, ale mają za to innych grajków. Portugalia nie gra nic ciekawego, zwykłe klepanie piły, Ronaldo rozkłada ręce i jakoś idą dalej... Remis po 3.10 w całorocznym do grania jak najbardziej. Będzie dzisiaj nudny mecz, max 1-1. Ciekawa opcja to też under 2.5 gola + over 10.5 cornerów po 2.90 w uni bo trzech goli na pewno tutaj nie będzie, ale cornerów może być z 15-16 nawet
 
G 50

gerro28

Użytkownik
Panowie a gdyby tak postawić typ, że obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie ? Kurs jest oszałamiający aż 6.50 na Bet365.
----------------------------------------------------------------
jest dokładnie odwrotnie Walia bez Ramseya nic nie dzióbnie na dobrze ustawionych portugalczyków a kryska i Nani bedą maścić............
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
jest dokładnie odwrotnie Walia bez Ramseya nic nie dzióbnie na dobrze ustawionych portugalczyków a kryska i Nani bedą maścić............
Jak dla mnie jest to do ugrania, daj cie spokój z tym Ramseyem. Tak wiem jest kluczowym zawodnikiem ale wszystko się nie kręci wokół niego. A Portugalii defensywe można złamać jak przez chwilę będą nieuważni, nam się udało to i dla Walijczyków się uda. Nikt nie ma pełnego składu, będą pilnować Bale ale nie zapomnijmy o jego zwinnym dryblingu i najszybszym sprincie w całej europie. Poza tym sądzę że plan jest prosty Bale będzie ściągał na siebie stoperów i pomocników i szukał czystego podania w kierunku swojego kolegi do alternatywnego strzału na bramkę. Zobaczymy Trzymam kciuki PzDr
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Ja gram dziś na rogi Walijczyków. Linia u szczwanego 3.5 i to jest wg mnie bardzo sympatyczna linia. Fakt dzisiaj nie zagra Ramsey ale akurat on dla mnie osobiście nie jest niezastąpiony. Walia to kolektyw świetnie przygotowani do turnieju i Bale, który jest w niezłym gazie. On sam lideruje w ilości strzałów na bramki rywali a co za tym idzie bramkarz Patricio będzie miał sporo roboty i co najmniej 4 razy wybije piłkę na róg. Gorąco polecam
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Panowie, a co sądzicie o zacnym typie bo takim wydaje się być wyścig do 9 korków w wykonaniu Portugalii. W meczach grupowych Portugalczycy nabijali kolejno 11,10,9 rogów. Walia wydaje się być podobnie nastawiona do gry jak chociażby Islandia czy Węgrzy. Nani, CR7, Sanches plus boczni obrońcy Cedric czy Eliseu to są niezłe harpagany i według mnie po dwóch meczach i posuchy w korkach dzisiaj Portugalia znowu zrobi niezłą zawieruchę pod bramką Henneseya i piłki będą latać w pole karne Walii, aż miło, a co za tym idzie kornerów będzie co najmniej 9.
Wyścig do 9 korków --&gt; Portugalia 4.0 Betano
 
M 482

mnich90

Użytkownik
Dzisiaj bardzo prawdopodobne że nie wystąpi też Pepe, w takim wypadku szansa na bts jeszcze większa. Najlepiej zaczekać na składy.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Przygoda Walii kończy się dzisiaj. Śmieszą mnie hejty i narzekania na Portugalczyków - to jest mega solidna drużyna która dzisiejszej nocy ma szansę zagrać w finale najważniejszego turnieju piłkarskiego na świecie. Powiedzmy coś sobie - Bale to lider ofensywy zespołu walijskiego, ale dużo ważniejszym liderem z punktu widzenia taktycznego jest Ramsey odpowiadający za środek pola. Utrata mózgu zespołu to ogromne osłabienie dla Walijczyków. Mało tego, z dzisiejszego meczu wypada także Davies, lider walijskiej defensywy. Mogę Wam to przełożyć jak takie osłabienia wpłynęły by na polską kadrę - dzisiejsze osłabiania Walijczyków to tak jakby z naszego zespołu przed jakimś ważnym meczem wypadli Krychowiak i Glik. Bolesna strata, co nie?
A Portugalczycy? Robią zwyczajnie robotę mimo narzekań gawiedzi. Doświadczenie turniejowe mają ogromne (w przeciwieństwie do Walii która go zwyczajnie nie ma), z przodu mają dwóch niesamowitych graczy - Nani i Ronaldo który robią ogromną różnice na boisku, a Pepe na tyłach czyści wszystko jak leci. W dodatku Portugalczycy w końcu zdecydowali wypuścić na boisko młodego gniewnego - Sanchesa. To co ten chłopak potrafi to jest nieprawdopodobne. Takiej młodości i gniewu brakowało w portugalskiej ekipie. Należy zdać sobie sprawę także z tego, że Portugalczycy nie zagrali jeszcze meczu, w którym pokazaliby się z najlepszej strony - dla przykładu Belgowie taki mecz zagrali z Węgrami, Niemcy ze Słowakami i tak dalej - portugalska ekipa to co ma w sobie najlepsze jeszcze zaprezentuje.
Dzisiaj na boisku zadecyduje ogromne doświadczenie Portugalczyków i rażące osłabienia w ekipie walijskiej.
Walii już podziękujemy, i tak odnieśli ogromny sukces, większy od naszego.
Ja gram grubo :
Portugalia awans @1,50 unibet
Można próbować grać też na czysty win Portugalczyków (ja tego nie robię, ten turniej lubi dogrywki) po kursie @2,15 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
S 406

skalp

Użytkownik
Ja jestem bardzo ciekaw jak niektórym wyszło że Portugalia to jest inny piłkarski świat niż Walia.... Czy Portugalia osiągnęła jakikolwiek dobry rezultat turniejowy odkąd miała finał u siebie w euro 2004? Ja nie przypominam sobie. Jak zagrali eliminacje ? Jakoś z polotem? nie, to jest reprezentacja, którą widzi się nazwiskami z fify, managerów i innych ciekawych pro evo. Prawda jest taka że jest to reprezentacja wiecznie rozczarowująca, nigdy nie grająca jak monolit. Przypomnę że gdy wtedy dochodzili do finału to mieli: Figo, Rui Coste, Nuno Gomesa, Maniche, Deco, to była ZNACZNIE lepsza drużyna żeby jeszcze nie zapomnieć o Baia&#39;i. Ta różnica piłkarska to chyba bierze się w waszych oczach z tego że kiedyś mieli Eusebio... ja przypomnę co z nimi zrobił Smolarek.... popatrzył najpierw na sędziego bocznego i niemal spytał w który róg ma strzelić. Popatrzcie teraz na wyniki eliminacji Walii, która może zawsze była jakimś europejskim clownem z rodzynkiem jako Giggs.... to tylko tak ku przestrodze przypomnę, że to też nie ta sama drużyna. Więc z tymi piłkarskimi światami.... bicz plz.
Edit: Pepe nie zagra
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Szlag mnie trafił, jeszcze rano kurs na kartkę dla Sanchesa był 5.00, teraz wróciłem z pracy i chciałem grać a tu patrzę i co? Kurs poleciał na 3.00! Ehh... trzeba kombinować dalej bo po 3.00 to value nie widzę
Idę jednak w Sanchesa ale w inny sposób bardziej akrobatyczny... Sanches strzeli i otrzyma kartkę kurs 18.00 Unibet. Dodatkowo Andy King kartka po 5.00
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Sniffy Bet ma dużo racji.
Chciałbym dodać, że sprawdziłem ostatnie mecze kiedy nie grał Ramsey i jak się skończyły (dopowiedzcie sobie) sprawdziłem co to za obrońca ten Ben Davies i znalazłem że grał w większości meczów Walii. Walia to zespół ale jak wyjmiesz z nich 2 muszkieterów nie będzie co zbierać
 
B 2

bolek21

Użytkownik
Dzisiaj bardzo prawdopodobne że nie wystąpi też Pepe, w takim wypadku szansa na bts jeszcze większa. Najlepiej zaczekać na składy.
Nie ma Pepe jednak , szansa dla Walii bardzo duża na awans ja pograłem ostro albo wóz albo przewóz (ponad 1,5gola dla Walii za 4.1)unibet
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przygoda Walii kończy się dzisiaj. [..] - dzisiejsze osłabiania Walijczyków to tak jakby z naszego zespołu przed jakimś ważnym meczem wypadli Krychowiak i Glik. Bolesna strata, co nie?
A Portugalczycy? Robią zwyczajnie robotę mimo narzekań gawiedzi. Doświadczenie turniejowe mają ogromne (w przeciwieństwie do Walii która go zwyczajnie nie ma), z przodu mają dwóch niesamowitych graczy - Nani i Ronaldo który robią ogromną różnice na boisku, a Pepe na tyłach czyści wszystko jak leci. W dodatku Portugalczycy w końcu zdecydowali wypuścić na boisko młodego gniewnego - Sanchesa. To co ten chłopak potrafi to jest nieprawdopodobne. Takiej młodości i gniewu brakowało w portugalskiej ekipie. Należy zdać sobie sprawę także z tego, że Portugalczycy nie zagrali jeszcze meczu, w którym pokazaliby się z najlepszej strony - dla przykładu Belgowie taki mecz zagrali z Węgrami, Niemcy ze Słowakami i tak dalej - portugalska ekipa to co ma w sobie najlepsze jeszcze zaprezentuje.
Dzisiaj na boisku zadecyduje ogromne doświadczenie Portugalczyków i rażące osłabienia w ekipie walijskiej.
Walii już podziękujemy, i tak odnieśli ogromny sukces, większy od naszego.
Ja gram grubo :
Portugalia awans @1,50 unibet
Można próbować grać też na czysty win Portugalczyków (ja tego nie robię, ten turniej lubi dogrywki) po kursie @2,15 bet365
Osobiście uważam, że ten turniej pokazał już zdecydowanie wszystko. Na pewno nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że:
Walii już podziękujemy, i tak odnieśli ogromny sukces, większy od naszego.
:zoltakartka:
Jedyne co potwierdzam to fakt, że zabraknie JEDNEGO mózgu drużyny, tj. Ramsey&#39;a. Faktycznie środek pola traci wiele, gdy nie ma go w ekipie, ale nie on sam jeden odpowiada za grę. Stwierdziłeś jasno, że Bale nie jest motorem napędowym w środku pola - ok, ale zdecydowanie potrafi zastąpić w akcjach Ramsey&#39;a i to również przemawia za Walijczykami.
Nie będę się już zdecydowanie wypowiadał na jedno żenujące zdanie:
A Portugalczycy? Robią zwyczajnie robotę mimo narzekań gawiedzi. Doświadczenie turniejowe mają ogromne (w przeciwieństwie do Walii która go zwyczajnie nie ma)
- myślę, że tym zdaniem się pogrzebałeś doszczętnie, albo po prostu niezbyt uważnie śledzisz Euro. Anglia miała przeogromne doświadczenie turniejowe, a z drugiej strony mieliśmy Islandię, która to doświadczenie dopiero zdobywała na tym Euro. Rezultat ? Chyba nie muszę przypominać, więc akurat ten argument nie przemawia za niczym, wyssany z palca. ????
Wychwalasz grę Pepe, a akurat na tym turnieju on nie gra tak jak nas do tego przyzwyczaił, nie ma już 20-paru lat tylko znacznie więcej, widać zdecydowanie jego braki fizyczne na każdym kroku, ba, było to nawet widać w meczu z Polakami.
Sanchez jest rewelacyjnym graczem, pokazał to chociażby w meczu przeciwko naszym rodakom, ale bramki Portugalii nie padają z ich świetnych akcji tylko w głównej mierze z błędów przeciwników - Węgrzy, Polacy (w mniejszym stopniu) zdecydowanie mogli zachować się lepiej przy straconych bramkach.
Najważniejszym faktem, który chyba potwierdzi każdy, jest to, że Walia stanowi prawdziwą drużynę - nikt na nich nie stawiał, że dojdą aż tak daleko, a tymczasem nieźle nas zaskakują.
Portugalia to nic innego jak zlepek indywidualności - najlepszym przykładem jest gwiazdor płaczek, który średnio co 4 minuty macha rękami na kolegów, którzy chyba muszą go już mieć dość. Prawdziwy filar drużyny ciągnie grę i wspiera kolegów, tymczasem Ronaldo zachowuje się jakby zależało mu tylko na nagrodach indywidualnych. Myślę, że dzisiaj będzie to najlepiej widać.
Osobiście typuję remis w regulaminowym czasie gry, w dogrywce gola zdobędzie Walia.
Oczywiście nie krytykuję Twojego zdania, ale przedstawiam swoje, gdyż niektóre argumenty do mnie nie przemawiają.
Jedno jest pewne - będzie to niezwykle zacięte spotkanie i wygra lepszy, dziś nie będzie przypadku.
Liczę na finał Walia - Niemcy.
 
Do góry Bottom