>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Niemcy - Francja] - 1/2 finału, 7 lipca 2016r. godzina 21:00

candida 45

candida

Użytkownik
Podziwiam chęc debaty w tym temacie w przedmocie typowania 1x2. W kwestii racji, kto wygra jest to dla mnie dyskusja jałowa, z punktu widzenia bukmacherki - tym bardziej nie ma sensu tuczyć sporu, maksymalnie mozna przewidywać 55% - 45% na korzyść jednej z drużyn, a to juz za duzy element losowości aby stawiać pieniądze na wygraną czy awans któreś z ekip.
W mojej ocenie spotkają się dwie najlepsze na tą chwilę reprezentacje w Europie i wynik tej konfrontacji jest zupełnie otwarty. Bliżej mi do Niemiec z racji ich pragmatycznej gry, Francja mnie nie przekonała do siebie w żadnym z meczów choć na papierze wydają się mieć lekką przewagę, zwłaszcza w środku.
over RR 4,5 Francja - spodziewam się, ze to gospodarz będzie prowadził grę, wiecej strzałów i większy chaos z racji braku Hummelsa.
over żk 4,5 - tego typu uzasadniac nie trzeba, będzie gra na pełnym kontakcie, kartki się wyzerowały, mozna łapać. Typowi posłuzy strzelona bramka przez ktorąś z ekip, a spodziewam się przynajmniej jednej bramki jutro.
 
S 9

slebek-111539

Użytkownik
W betssonie ciekawy zakład. Niemcy strzela bramke i wykonają przynajmniej 6 rożnych kurski 3.3
Niemcy tylko z Włochami mieli mniej bo 5 rożnych. Francja gorsza w odbiorze od Włochów, będą grać bardziej chaotycznie i powinni wybić kilka dośrodkowan na kornery. Bramka dla Niemców również jak najbardziej realna.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Francja awans @1,90 unibet
Bez przesady, Niemcom już podziękujemy. Na tym szczeblu rozgrywek polityka wchodzi w grę. A Francja potrzebuje zwycięstwa, bo kraj jest w fatalnej kondycji - zamieszki, protesty, problemy z terroryzmem - ogólnie Francja jako kraj w tak beznadziejnej kondycji dawno nie była. Umówmy się - jeśli Francja w tak trudnym dla siebie czasie ten turniej organizuje, to Francja go wygrywa. Jasne?
Argumenty czysto sportowe - jakość francuskich piłkarzy to poezja. Brakowało mi tak dobrej generacji piłkarzy - do niedawna Niemcy i Hiszpanie mieli złotą generację, teraz najlepsi z najlepszych to właśnie piłkarze Francji. Payet, Pogba, Griezmann, Kante, Matuidi nawet Giroud rozgrywa fenomenalny turniej - poezja! Każdy z tych piłkarzy potrafi zrobić przeogromną różnice. Każdy z nich może odmienić losy meczu jednym fenomenalnym zagraniem, jednym strzałem - tak wspaniałych indywidualności nie ma obecnie żaden zespół na świecie. Mało tego, oni się rozumieją, wymienność pozycji w zespole francuskim to najwyższa półka, nie ma zagrań na pamięć i w ciemno, oni po prostu wzajemnie się czują.
A Niemcy? Wypaleni. Gdzie ten kombajn z 2014? Wiem że ciężko pomyśleć że taka potęga może się wypalić, ale wszystko ma swój koniec. Wystarczy spojrzeć na Hiszpanów - zwycięstwo w RPA, fenomenalne Euro w Polsce gdzie rozgromili przeciwników w finale - totalna, hiszpańska dominacja. A teraz? Wypaleni, skończeni. Na jakiś czas.
To samo czeka Niemców. Nadeszła najmocniejsza Francja od lat. Ja się cieszę, bo obecna generacja piłkarzy francuskich to miód dla oczu każdego widza piłki nożnej na świecie.
Co Niemcy mogą zrobić przeciwko takiej potędze, w dodatku będąc tak osłabionym? Zrozumienie drużynowe gorsze niż w 2014, indywidualnościami przegrywają na każdej pozycji z Francją. Bez szans.
Za sam popis żenady który dali w karnych w duecie z Włochami w ich ostatnim meczu powinni zostać solidnie skarceni przez Trójkolorowych.
I zostaną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Argumenty czysto sportowe - jakość francuskich piłkarzy to poezja. Brakowało mi tak dobrej generacji piłkarzy - do niedawna Niemcy i Hiszpanie mieli złotą generację, teraz najlepsi z najlepszych to właśnie piłkarze Francji. Payet, Pogba, Griezmann, Kante, Matuidi nawet Giroud rozgrywa fenomenalny turniej - poezja! Każdy z tych piłkarzy potrafi zrobić przeogromną różnice. Każdy z nich może odmienić losy meczu jednym fenomenalnym zagraniem, jednym strzałem - tak wspaniałych indywidualności nie ma obecnie żaden zespół na świecie. Mało tego, oni się rozumieją, wymienność pozycji w zespole francuskim to najwyższa półka, nie ma zagrań na pamięć i w ciemno, oni po prostu wzajemnie się czują.
Gdzie to zobaczyłeś? Jedynie z Islandią mogli coś z tego zaprezentować ale nie oszukujmy się, Islandia, mimo dużej sympatii dla reprezentacji, to poziom dobijający jedynie do średniego w Europie.
Francji wyszedł jedynie ten mecz, przy widocznej pomocy wyspiarzy. Wcześniej męczenie buły. W grupie ze wszystkimi, w 1/8 lepiej bo pokazali charakter i umieli podgonić wynik i narzucić własne tempo, stłamsili Irlandczyków (co prawda dopiero w II połowie ale ogólne wrażenie na plus). Gdyby było jak piszesz, że oglądanie tego zespołu to najlepsze co Cię może spotkać... to ja chyba podziękuję.

To tak odnośnie wpisu o poezji Francuzów.

Niemcy też grają kichę. Nie stracili bramki przez indolencję strzelecką napastników przeciwnych drużyn. W pierwszej połowie z Ukrainą, mogli spokojnie dostać 2 do plecaczka. Warto wspomnieć, że w tym meczu nie grał Hummels. Z Polakami Milik mógł im spokojnie strzelić ale Milik to Milik. Z Irlandią meczu nie oglądałem z wiadomej przyczyny ale tu Irlandia zagrała swoje tj. na 0 z przodu. Słowacy zawiedli strasznie. Dzieci we mgle. Na pewno duża zasługa tego w grze Niemców ale to z jakim nastawieniem wyszli na ten mecz to już osobna kwestia. Boatengowi wyszedł może strzał życia a mecz później zagrał jak Bosh. To jest ten świetny obrońca?

Momentami obie ekipy oglądało się tragicznie. W grupie dużo walenia głową w mur i słaba gra choć punkty były co oczywiście było najważniejsze.
Większe szanse daje Francji bo po prostu na ten moment mają lepszą 11-stkę.
Niemcy bez Hummelsa pokazali się z Ukrainą. Khedira out ale Schweine prezentuje podobny poziom i tu straty dużej nie ma raczej. Gorzej będzie z jego zmianą bo nie jest przygotowany na całe 90 a może i więcej minut i to duży problem Loewa. Gomez to kolejna sprawa i kolejny minus przy stronie sąsiadów naszych kochanych.
Francuzi w odwrotnej sytuacji, wraca Kante, który gra świetnie. Wraca Rami ale jest on nieobliczalny i być może Umitti zagra, kto wie.
Przez te osłabienia Niemców, większe szanse widzę Francuzów.
 
maxlp 16

maxlp

Użytkownik
Osobiście, oceniając aktualną ofertę buków (gdzie m. in. u2.5 jest po ok. 1.50-1.55) bardziej skłaniałbym się w stronę żółtych kartek: u4.5 @1.85; u5.5 @1.45

Obie reprezentacje grają czysto i do tej pory wyłapały po 7 żółtych kartek (co daje średnią 1.4 na mecz). Myślę, że kurs na u4.5 jest kuszący i wart rozpatrzenia.
Jak można brać pod uwagę średnią kartek z meczów gdzie zawodnicy grali z groźbą zawieszenia do sytuacji gdzie każdy ma czyste konto i gra o FINAŁ ME ?? ???? Zobacz choćby wczorajszy mecz gdzie tempo było masakrycznie wolne a mimo to obejrzeliśmy 5 kartoników. Dla mnie Over 4.5żk 1.9 (a było wczoraj 2.025) Bet365 ✅ Na spokojnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 50

gerro28

Użytkownik
Argumenty czysto sportowe - jakość francuskich piłkarzy to poezja. Brakowało mi tak dobrej generacji piłkarzy - do niedawna Niemcy i Hiszpanie mieli złotą generację, teraz najlepsi z najlepszych to właśnie piłkarze Francji. Payet, Pogba, Griezmann, Kante, Matuidi nawet Giroud rozgrywa fenomenalny turniej
-------------------------------------------------
Widzę ,że niezła zmiana nastrojów po meczu z Islandią wcześniej Francja była słaba i napompowana niczym Anglia teraz Francja najlepsza w Histori.Trzeba jednak podejść do tego z zimną głową Niemcy to nie wymordowana Islanadia Boateng i inni obrońcy nie będą łamać linii i takie bramki z głowki gdzie bramkarz jest spożniony również się nie przydarzą.
Druzyny sa tak wyrównane ,że ten mecz nie jest do grania.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Francja - Niemcy awans typ Niemcy kurs 2.02 Pinnacle⛔2-0
Bukmacherzy lekko faworyzują gospodarzy jednak według mnie w finale zameldują się Niemcy. Niepokoją mnie osłabienia szczególnie brak Hummelsa w mniejszym stopniu Gomeza chociaż gra świetny turniej. Dzisiaj zakładam dwa scenariusze &quot; brazylijski&quot; z pamiętnego półfinału MŚ 2014 lub zacięty i dramatyczny z wynikiem 1-0. Oglądalem wszystkie mecze Niemców i Francuzów. Niemcy wszystkie mecze przyzwoite natomiast Francuzi jeden mecz dobry ze zmęczoną Islandią. Moim zdaniem mecz z Włochami stał na świetnym poziomie. Niemcy zdominowali Włochów i gdyby nie pechowy karny to wygrana po 90 minutach byłaby faktem. Francuzi moim zdaniem nie będą w stanie wytrzymać presji ze strony Niemiec. W ataku są groźni, ale uważam że Niemcy nie pozwolą im rozwinąć skrzydeł. Tak jak pisałem możliwe dwa scenariusze jednak po głowie mi chodzi , ze Francuzi mogą skończyć jak Brazylia w półfinale u siebie jeżeli podejmą otwartą grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Francja awans @1,90 unibet

Bez przesady, Niemcom już podziękujemy. Na tym szczeblu rozgrywek polityka wchodzi w grę. A Francja potrzebuje zwycięstwa, bo kraj jest w fatalnej kondycji - zamieszki, protesty, problemy z terroryzmem - ogólnie Francja jako kraj w tak beznadziejnej kondycji dawno nie była. Umówmy się - jeśli Francja w tak trudnym dla siebie czasie ten turniej organizuje, to Francja go wygrywa. Jasne?
Ty coś często dziękujesz ostatnio wielu narodom. Wczoraj podziękowałeś Walii i przyznam, że Ci się to udało, chociaż akurat to nie było aż tak bardzo nieprzewidywalne.

Mieszasz politykę do sportu co jest błazenadą w najczystszej postaci. Francja potrzebuje zwycięstwa, ale musi to udokumentować swoją grą, a nie pobudkami politycznymi.
Myślisz, że Niemcy się wyłożą przed &quot;wielką&quot; Francją, bo ważniejsza jest polityka? Naszych sąsiadów mało kto lubi, ale trzeba przyznać, że jest to naród dumny i nie pozwoli się pokonać na tym etapie. Wynik może być różny, ciężko wytypować tutaj zwycięzcę, ale na pewno Niemcy się nie wyłożą odłogiem.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Niemcy też grają kichę. Nie stracili bramki przez indolencję strzelecką napastników przeciwnych drużyn. W pierwszej połowie z Ukrainą, mogli spokojnie dostać 2 do plecaczka. Warto wspomnieć, że w tym meczu nie grał Hummels. Z Polakami Milik mógł im spokojnie strzelić ale Milik to Milik. Z Irlandią meczu nie oglądałem z wiadomej przyczyny ale tu Irlandia zagrała swoje tj. na 0 z przodu. Słowacy zawiedli strasznie. Dzieci we mgle. Na pewno duża zasługa tego w grze Niemców ale to z jakim nastawieniem wyszli na ten mecz to już osobna kwestia. Boatengowi wyszedł może strzał życia a mecz później zagrał jak Bosh. To jest ten świetny obrońca?

Momentami obie ekipy oglądało się tragicznie. W grupie dużo walenia głową w mur i słaba gra choć punkty były co oczywiście było najważniejsze.
Większe szanse daje Francji bo po prostu na ten moment mają lepszą 11-stkę.
Niemcy bez Hummelsa pokazali się z Ukrainą. Khedira out ale Schweine prezentuje podobny poziom i tu straty dużej nie ma raczej. Gorzej będzie z jego zmianą bo nie jest przygotowany na całe 90 a może i więcej minut i to duży problem Loewa. Gomez to kolejna sprawa i kolejny minus przy stronie sąsiadów naszych kochanych.
Francuzi w odwrotnej sytuacji, wraca Kante, który gra świetnie. Wraca Rami ale jest on nieobliczalny i być może Umitti zagra, kto wie.
Przez te osłabienia Niemców, większe szanse widzę Francuzów.
Dokładnie tak. Zgadzam się z Tobą w 100%.
Niemcy nie prezentują się jeszcze najlepiej, najwyższy czas, aby pokazali, że są dumnym narodem (nieraz to widniało na 1 planem) i wyjdą w bojowym nastawieniu.
Ja napiszę tak: &quot;serce za Francją, rozum za Niemcami&quot;. Ciężko wytypować zwycięzcę - ilu kibiców tyle typów.
Nie zapominajmy o wczorajszym meczu Portugalii z Walią - do wczoraj ekipa CR7 nie pokazywała aż tak wiele, mało strzelonych bramek, teoretycznie przechodzili dalej &quot;bez zwycięstwa&quot;, aż tu nagle odpalili i zdobyli dwie bramki dające awans do finału.
Niemcy wyraźnie osłabieni, Francja bojowo nastawiona - jedno jest pewne, że czeka nas bardzo ciekawy pojedynek.
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Mało tutaj piszę, ale jak już zacząłem to skończę.
Zacznę od pytania. Z kim Francja grała mecze ?
1.
Inauguracyjna wygrana z Rumunią po ciężkim boju bo śmierdziało remisem, strzał życia Payet&#39;a i Francja otwiera mistrzostwa, dobrze pamiętam ten mecz bo obstawiłem w nim dokładny wynik.
2.
Potem wymęczone 0-2 z Albanią, 5 minut które uratowało Francję.
3.
Następnie 0-0 ze Szwajcarami. Szwajcaria zatrzymała wielką ofensywę Francji.
4.
Mecz z Irlandią. 0-1 do przerwy, później wiadomo, dwie bramki w trzy minuty, czerwona kartka dla Irlandii i ponad 24 minuty nie wystarczyły by dobic leżących w tym przypadku Wyspiarzy.
5.
Islandia. Ten mecz mnie przekonał że Francja mistrza nie zdobędzie. Mecz był wyrównany i po prostu zabrakło chłopakom z Islandii doświadczenia. Okazji i strzałów mniej więcej tyle samo, zabrakło wykończenia. 4-0 do przerwy a potem 1-2.
Jak by nie było, drugą połowę wygrali drwale.
Niemcy zagrali mecz z Ukrainą, która mimo że odpadła, to jest największym przegranym bo piłkę grali naprawdę porywczą i widowiskową.
Że Gebelsy nie stracili z nimi gola to po prostu cud. Boateng i Neuer bohaterami, niczym Eneasz jak wiecie mityczny obrońca Troi ;)
Potem 0-0 z Polską, mecz nie wymaga komentarza.
I w końcu 1-0 z Irlandią Północną, trochę w katalońskim stylu. Neuer był w tym meczu tak bezrobotny że mógł iśc do pośredniaka. Chyba raz interweniował.
I nareszcie szlagier. Finał bo takie ekipy nie powinny się spotykac tak wcześnie.
Należyte zwycięstwo bo z przebiegu gdy więcej pokazali Mistrzowie Świata.
Reasumując którą wypowiedź.
Niemcy toczyli wojny na tych mistrzostwach. W mojej opinii pokazali więcej niż gospodarze.
Osobiście wolałbym Niemców bo wówczas mielibyśmy w finale ekipy z którymi teoretycznie nie przegraliśmy, z którymi zagraliśmy dobry mecz, i jednemu z nich strzeliliśmy najprawdopodobniej najszybszą bramkę tych mistrzostw.
Podpisuję się pod opinią Włodka.
Pozdrawiam, życzę wygranych.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jeśli faktycznie zagrałeś taki kupon, to powinieneś zmienić forum, choć w sumie... może to właśnie jest odpowiednie miejsce :;/:
1.42 na awans ????????????????????
Takie rzeczy powinny wędrować do działu jak nie grać za nic w świecie !
- Extra podatek !
- Ktoś powie, że sieć to przestępstwo, sts legalny, to idź do buka gdzie masz cięty podatek na czas mistrzostw...
p.s.aczkolwiek ze wszystkim powyżej się zgadzam, jedna połowa żabek i nagle robią się bóstwem dla innych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
STS kroi ile tylko może i afiszują się jeszcze z tym, że przecież ich działalność jest zgodna z prawem. Oczywiście, że jest, ale STS jest ostatnim miejscem, gdzie można grać za tak wysokie stawki, jak napisał Obserwator (M) .
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
kroi, nie kroi, każdy niech sobie gra gdzie uważa za ,swoje, lepiej wygrać w StSie niż przegrać w normalnym buku.w temacie rozmawiajmy o meczu.
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Niemcy @3.00 b365ten co mecz ogladal ten wie, ze duzo brakowalo, ale dawno nie widzialem tak slabych Niemcow... Szkoda, mam tylko nadzieje, ze CR nie wygra EURO ????
Hm, w zyciu nie spodziewalem sie takiego kursu na naszych zachodnich sasiadow Oo! Ale lepsza nasza, bo nic tylko grac, widze tu ogromne VALUE, otoz, Niemcy to wygraja bez dwoch zdan &#39;pilka nozna to sport, gdzie 22 zawodnikow biega za 1 pilka, a i tak wygrywaja Niemcy&#39; ???? cala prawda... Moze i wiele nie pokazali, ale oni graja tylko wtedy kiedy musza, taka ich mentalnosc, co z tego, ze nie zagra Hummels? Jak mecz i tak bedzie sie toczyl w srodku pola, a Kross pokaze mlodemu Pogbie jak powinien grac srodkowy pomocnik, strata Gomeza to dla mnie in plus, bo co jak co, ale jakos mnie nie przekonuje, a zagra Goetze - duzy plus, mimo, ze jest bez formy ???? . Do tego Niemcy stracili tylko 1 bramke i to przez glupote Boatenga, kazdy widzial co sie stalo. Dla mnie murowanym faworytem byli Wlosi (mowie tu o calym Euro), a jednak Niemcy ich zjedli w meczu, mimo, ze byl remis po 90 minutach, a Francja? Cale mistrzostwa na przyslowiowego szczura, tu 90 minuta, tam 90 minuta i jakims cudem wygrywali, nie mowie o ostantim meczu z Islandia, bo tam Islandia zagrala dokladnie tka jakby zagrala reprezentacja Lublina (bo przeciez do Lublina tyle razy w TV slyszalem porownania wielkosci Islandii), troche sobie postrzelali, ale mnie to nie przekonuje, bo tutaj wygra niemiecka maszyna... pokusze sie o handi -1, bo jak bedzie wynik jedno bramkowy to tak, czy siak Francja pojdzie na calosc, a wtedy o druga bramke bedzie dosyc latwo ???? dlatego zamiast wtapiac grube pieniadze na awans Francji, czy jej win, lepiej zagrac drobniej na Win Niemcow i wygrac to samo.

Niemcy -1 @5.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 16

potter3

Użytkownik
Która drużyna przebiegnie większy dystans: Niemcy 2.10 Unibet
Statystyki wyglądają tak
Niemcy Francja
1. 113.6 105.0
2. 109.6 106.7
3. 110.9 106.4
1/8 109.4 107.1
1/4 145.7 106.0
Widać, że Niemcy biegają więcej, natomiast Francuzi nawet gdy musieli ostro atakować tak jak z Albanią nie wybiegali dużej liczby kilometrów. Kursy powinny mniejsze, dlatego uważam że warto zagrać ten typ.
Druga ciekawa opcja to więcej popełnionych fauli przez Niemców po kursie 1.45 lub z handi - 1,5 1.85. Niemcy dużo faulują pomimo tego że to oni prowadzą grę, ze Słowacją i z Włochami mieli po 2 faule więcej. Po stracie piłki często nie kalkulują, doskakują do rywali i przerywają szybką kontrę w zarodku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tylko jeszcze chcę dodać ważny argument, że Niemcy są bardzo zmęczeni i psychicznie i fizycznie po Włochach, a Francja miała spacerek z Islandią. Oczywiście, przynajmniej ja, nie zapominam jak grała Francja na początku, ale... z 2 strony należy się zastanowić nad tym, że poziom wszystkich drużyn w turnieju jest bardzo wysoki. I męczenie buły z Rumunią czy Albanią wcale nie musi być taką ujmą jak się nam wszystkim na początku wydawało, szczególnie, że te drużyny umiejętnie grały w defensywie. Jest też taka sprawa, że niektóre ekipy dojrzewają wraz z turniejem. Tak mi się wydaje, że jest i z Francją. Mecz z Islandią pokazał, niezwykłą wymienność pozycji i olbrzymią szybkość w rozegraniu. Na podmęczone Niemcy to może wystarczyć. Oczywiście to raczej nie będzie spacerek dla Francji i myślę, że dojdzie do dogrywki, albo karnych. Jest jednak szansa, że i w czasie reg. uda się. Generalnie to nie jest tak, że Francja jest jakimś niesamowitym pewniakiem, ale oceniam to gdzieś na poziomie 65% dla Francji i 35% dla Niemiec, a kursy wystawione są 50/50 więc i z tego powodu warto grać na Francję. Zastanawiam się jeszcze, żeby pograć na remis w tym spotkaniu bo awans mam pograny. Czysta Francja jest raczej nie do grania, bo Niemcy to mimo wszystko na tyle solidna ekipa, że w czasie reg. mogą nie dopuścić do przegranej. Czyli reasumując jest tu oczywiście ryzyko i to nie jest tak, że jestem mega przekonany do Francji, ale wychodzi mi, że więcej argumentów jest jednak po stronie gospodarzy, a argument polityczny, o którym pisze SniffyBet oraz argument wątku włoskiego sędziowania o którym pisze IsacGK1993 są kolejnymi detalami przechylającymi szalę na Francję.
 
J 0

jozef

Użytkownik
Witam w dyskusji.
Ja stawiam na Niemców. Mają uważam więcej argumentów. Toni, Oezil, zgrana obrona i Manuel. To wystarczy. Francuzi mają tylko argumenty w ataku. Griezman jest cudownie nieuchwytny, Girou gra powyzej swoich możliwości uwazam. Kiepska obrona, a wiekowi boczni obrońcy to już tragedia.
Francuzi grali z niemcami jakojś towarzysko ostatnio. Graczem meczu był w/g mnie Martial. Piękna asysta, ostatni raz widziałem zawodnika z takim zwodem z biodra to chyba Antonio Cassano.
Zagra Martial od początku to Francja ma szansę.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Niemcy - Francja
Wiele już o tym meczu napisano. Ja ze swojej strony mogę dodać tylko tyle, że takiej paki jak obecnie Francuzi nie mieli od dawna. Wreszcie jest w tej drużynie duch i do tego ekipa jest młoda i z perspektywami , nie tylko na ten turniej ale i na kolejne. Wygrana Francji pasuje mi tu i sportowo i pozasportowo. Niemcy grają dobrze, ale trudno ich grę nazwać piękną. Pytanie, czy oni kiedykolwiek grali piękną piłkę. Ja widziałem zarówno Portugalię jak i Francję w finale już od jakiegoś czasu, więc dzisiejszy typ jest swego rodzaju kontynuacją tego sposobu rozumowania. Nie jestem tego typu tak pewny jak wczorajszej Portugalii ale gram tu na gospodarzy turnieju. Być może będzie to po remisie w regulaminowym czasie...

Francja awans kurs 1,80
Francja 1x kurs 1,49 STS
wynik 2:0 dla Francji.


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
A.Griezman powyżej 1,5 celnego strzału (z dogrywka) @ 2,40 Unibet 4 strzały!!!
Nie no Panowie,value jak nic na 2 celne strzały Griezmana, który gra sezon życia, walczy o króla strzelców turnieju, przed własną publicznością...Nie wykluczona dogrywka zwiększa szanse typu.Co prawda na w drużynie &quot;konkurencję&quot; równie zacnie grających Pogbe czy Payeta,oj Neuer będzie miał dużo pracy dziś
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Powtórzę jeszcze raz.Niemcy się wypalili i ktoś kto patrzy szerzej na ich reprezentację to dostrzeże kolosalną różnicę między obecnym zespołem,formą poszczególnych zawodników a tym co było 2 lata temu jak zdobyli MŚ.W Brazylii Muller,Gotze,Kroos,Ozil,Schweistenger,Hummels a nawet Khedira byli w genialnej formie.Był świetny Lahm(kapitan jakby ktoś zapomniał) i Klose,który też potrafił dać coś od siebie i strzelić bramę wchodząc z ławki.To była maszyna,która demolowała rywali tak jak zdemolowali Brazylię.Od Mistrzostw w Brazylii moim zdaniem Niemcy w żadnym spotkaniu nie zbliżyli się do poziomu,który prezentowali właśnie w 2014.Tam oprócz tego pamiętnego spotkania z Brazylią potrafili np klepnąć Portugalię 4:0 (hattrick Mullera zaznaczam).Była finezja,polot w grze,mieli to coś co pozwoliło im wygrać cały turniej.Potem jednak przyszedł taki moment jak z Hiszpanami - wypalili się,zanotowali zjazd w dół.Tyle,że Niemcy mają w sobie na tyle solidności,że do tego półfinału potrafili dojść,bronią ich wyniki.Kolega wyżej pisze,że Niemcy zjedli Włochów tym spotkaniu.To jak ich zjedli jak wynik był 1:1 ? Te karne to było podsumowanie tego o czym pisze.Muller nie strzela karnego,potem Ozil strzela w słupek.Włosi mają wygraną na tacy i zaczyna się pajacerka,pudłują kolejne karniaki.Decydujący karny szczur Hectora pod brzuchem Buffona i tak &quot;niemiecka maszyna&quot; w pięknym stylu znajduje się w półfinale.
Francja nie pokonała jeszcze czołowej reprezentacji na tym turnieju,to prawda ale czy to znaczy,że dzisiaj nie mają szans na zwycięstwo ? Portugalia też się ślizgała do półfinału i wczoraj zadecydowały umiejętności,to co ma zespół do zaoferowania na obecną chwilę i widzieliśmy co znaczy strata ważnego ogniwa jak Ramsey.Podobnie jest u Niemców.Hummels i Gomez to spore ubytki.Jak ktoś piszę,że brak Gomeza jest in plus bo zagra Gotze to śmiać mi się chce.Chłop jest bez formy kompletnie,podobnie jak Muller.Ze Słowacją i Włochami Gotze nie pojawił się nawet na minutę.Gomez w pierwszym składzie wyszedł dopiero na Irlandię a i tak ma na razie najwięcej goli i akcje po której padł gol z Włochami właśnie on zainicjował świetnym podaniem.Miał za sobą bardzo dobry sezon w Besiktasie i widać to było po nim,że jest w dobrej formie jako jeden z nielicznych akurat bym powiedział.Hummels też bardzo doświadczony zawodnik,spokój w grze,świetne wyprowadzenie piłki,strata dla Niemców dotkliwa.
Ja na mecz Francji z Islandią patrzę inaczej.Taka strzelanina przed tym meczem była im potrzebna nie patrząc już nawet na to,że Islandia była podmęczona.Jak sam komentator powiedział w czasie meczu,oni złapali w końcu taki luz i finezję jaką imponowali w sparingach przed Euro i zagrali świetnie jako zespół.Obecnie forma poszczególnych zawodników jest po stronie Francji zdecydowanie.Payet od początku gra genialny turniej,podobnie Griezmann,który jest tak pazerny na bramki,że szok.Giroud też swoje strzela a przecież bardzo dobrze wygląda jeszcze Kante czy Pogba.U Niemców nie ma zawodników,którzy w podobny sposób błyszczeli by formą i stwarzali takie zagrożenie.Muller i Gotze bez formy,Schweistenger to już od dłuższego czasu jest przeciętność,Kroos czy Ozil jeszcze w miarę ale też nie ci sami zawodnicy co jeszcze dwa lata temu.Młodzi Draxler i Kimmich bez doświadczenia i też bez jakiejś super formy żeby mogli dać impuls.Takim zawodnikiem mógłby być Reus ale go na euro nie ma.No i Neuer jeszcze klasa,zawsze można na niego liczyć.Francja ma świeżą krew w swoim zespole jak właśnie Payet czy Griezmann i któryś z nich może poprowadzić ich do zwycięstwa.Największa ich bolączka to defensywa ale to nie musi tutaj odegrać w cale kluczowej roli bo Niemcy już nie są tak groźni.Był czas Niemców,teraz czas na Francuzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom