>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Niemcy - Francja] - 1/2 finału, 7 lipca 2016r. godzina 21:00

G 50

gerro28

Użytkownik
Odnosnie tego ze francja jest przereklamowana , to co powiesz o portugalii ktora gra w finale nie mozna zapomniec , ze graja u siebie co zniweluje przewage niemcow.
Dla mnie obstawianie bez obejrzenia pierwszych 30 minut jest bezsensu
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przypuszczalne składy w meczu Niemcy - Francja (1/2 finału, czwartek 7 lipca, godz. 21, Marsylia - za wp.pl:

Niemcy: Manuel Neuer - Joshua Kimmich, Jerome Boateng, Shkodran Mustafi (Benedikt Hoewedes), Jonas Hector - Toni Kroos, Julian Weigl (Bastian Schweinsteiger) - Mesut Oezil, Thomas Mueller, Julian Draxler - Mario Goetze
Francja: Hugo Lloris - Bacary Sagna, Adil Rami (Samuel Umtiti), Laurent Koscielny, Patrice Evra - Paul Pogba, N&#39;Golo Kante - Moussa Sissoko, Antoine Griezmann, Dimitri Payet - Olivier Giroud.
I taka moja wybiórcza ocena zaczynamy od Niemiec:
Neuer - wiadomo klasa światowa, ale od czasu do czasu zbyt duża nonszalancja i proste błędy
Kimmisch - to nawet nie 1/4 Hummelsa
Weigl - jak wyżej
Boatneg - jeden z niewielu zawodników na dzisiaj, którzy są mocnym filarem, chociaż z Włochami sprokurował karnego
Mustafi - nic specjalnego
Kroos - gra ok
Basti - po kontuzji, nie wiadomo czy nawet zagra
Oezil - gra przeciętnie
Mueller - ewidentnie bez formy
Draxel - gra przeciętnie
Goetze - dajcie spokój ????

a teraz Francja:

Hugo Lloris - na pewno gorszy od Neuera, ale to solidny bramkarz
Sagna - przeciętny
Rami - solidny filar defensywy
Kościelny - od czasu do czasu są błędy w jego grze
Evra - jak wyżej
Pogba - solidny piłkarz formacji ofensywnej
Kante/Sissoko - przeciętni
Griezmann - bardzo dobry zawodnik formacji ofensywnej, może dzisiaj coś strzelić
Payet - rewelacyjne rzuty wolne, robi coś z niczego
Giroud - bardzo dobry zawodnik ofensywny
Wychodzi mi więc tak: osłabiona defensywa/środek Niemiec = defensywa/środek Francji bez osłabień
ofensywa - tutaj zdecydowana przewaga Francji
Jak coś pomyliłem z pozycjami to z góry przepraszam. Wszystko tak pisałem z pamięci i jak to odczuwam.
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
Jeśli faktycznie zagrałeś taki kupon, to
Takie rzeczy powinny wędrować do działu jak nie grać za nic w świecie !
Zapewniam wszystkich użytkowników że postawiłem za swoje a nie za jego pieniądze ;)

Niemcy wydają się w tej chwili drużyną pewniejszą i zasłużenie po ciężkich bojach są w półfinale.

Męczarnie Francji z Albanią czy Rumunią w fazie grupowej mogą świadczyć o jakimś problemie.
5-2 z Islandią brzmi jak pogrom, ale każdy kto oglądał ten mecz może samemu wyciągnąć wnioski.

Uważam że gra w stronę gospodarzy wyłącznie dlatego że mistrzostwa są we Francji mija się z celem.
Motywowania swoich typów w kierunku Trójkolorowych sytuacją polityczną też nie kupuję.
Niemcy wywierają presję, grają szybką piłkę, dominują na boisku pod względem posiadania piłki i co ciekawe, mają szczęście w takich meczach począwszy od 74&#39; gdzie w słynnym meczu &quot;na wodzie&quot; piłka zatrzymywała się w kałuży przed Niemiecką bramką.

Ciekawe czy jakiś bukmacher się odważy wystawić ofertę czy Trener Niemców wciągnie jakiegoś gila z nosa ???? Wlazłbym w to ;)

W necie krąży kawał że jest Francja nie straci bramki do 90 minuty to pobije rekord z 39&#39; roku :p
 
H 0

hakunamataatax

Użytkownik
Wydaję mi się, że będzie gra typowa na awans z obu stron, czyli spokojne usypiające granie, po czym nagła akcja. Decydowało będzie to, kto kogo przechytrzy. Ja postawiłem na wynik 0:0 w pierwszej połowie, co jest możliwe.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Ja pograłem dzisiaj po @2,90 że Niemcy wygrają Mistrzostwa.
Jak każdy zauważył te mistrzostwa są zupełnie inne... i jakieś tam &quot;wróżenie&quot; że Francja gospodarz już nie raz wygrywała mi się z celem. Ja we Francuzów nie wierze na daną chwilę. Choć przed turniejem dawałem im naprawdę duże szanse... Szkoda tylko tych osłabień w drużynie Niemieckiej.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
a teraz Francja:
Hugo Lloris - na pewno gorszy od Neuera, ale to solidny bramkarz
Sagna - przeciętny
Rami - solidny filar defensywy
Kościelny - od czasu do czasu są błędy w jego grze
Evra - jak wyżej
Pogba - solidny piłkarz formacji ofensywnej
Kante/Sissoko - przeciętni
Griezmann - bardzo dobry zawodnik formacji ofensywnej, może dzisiaj coś strzelić
Payet - rewelacyjne rzuty wolne, robi coś z niczego
Giroud - bardzo dobry zawodnik ofensywny
O ile z Niemcami bym się z grubsza zgodził to tutaj nie za bardzo.
Evra - najgorszy piłkarz we Francji, przygrubawy Rumun z nim jeździł jak z przedszkolakiem. W innych spotkaniach też pokazał, że najlepsze lata ma za sobą.
Pogba - najbardziej przereklamowany piłkarz na tym turnieju wg mnie. Czaruje ale tylko na własnej połowie. Mówiąc że gra przeciętnie i tak go chwalę.
Kante - bardzo dobry turniej. Trzyma dobrze defensywę. W którymś z meczów specjalnie obserwowałem uważniej jego grę i robi wrażenie. Ale w końcu Francuzi mają tradycje na tej pozycji.
Sissoko - zagrał tylko z tego co pamiętam z Islandią i Szwajcarią ale robi o wiele większe wrażenie niż Matuidi, który tu jest taki nijaki trochę.
Bardzo podoba mi się gra Giroud, który mocno pracuje pod Payeta i Griezmanna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Powiedzmy sobie szczerze. Ktokolwiek wygra dzisiejszy mecz wygrywa mistrzostwa. Chyba nikt nie wierzy, że Portugalia jest w stanie postawić się którejkolwiek z tych drużyn dlatego jeśli ktoś typuje tu zwycięzce meczu/awans równie dobrze może postawić na złotego medalistę.

O samym meczu zostało powiedziane już na prawdę dużo dlatego odniosę się do tego co jest dla mnie najważniejsze. Niemcy bez Gomeza nie mają napadziora z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście Muller może odpalić ale to zgaduj zgadula a nie racjonalne podejście do tematu. Druga sprawa to brak Hummelsa i tu nikt nie zaprzeczy, że jest to ogromne osłabienie. Khedira też jest wyoutowany i o ile nigdy nie przepadałem za tym zawodnikiem tak uważam, że środek pola straci na jego nieobecności. Nie wiadomo co ze Shweinsteigerem ale jak ktoś słusznie zauważył - to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Jeśli wskazywać jakieś silne strony Niemiec to na pewno niezawodny Kross, dobrze grający Boateng, Draxler no i oczywiście Neuer. Tak czy inaczej szeregi są przetrzebione a nawet zanim się to stało gra Niemiec nie porywała. Żadne ich spotkanie nie było okraszone fajerwerkami. Ok, przejechali się po Słowacji ale skoro tak słaba Anglia zmiażdżyła ich w swoim spotkaniu to jest to dla mnie bardzo niewymierne wystąpienie Niemców.

Z drugiej strony Francuzi w pełnym składzie. Można się czepiać ich wcześniejszych spotkań, można być przesadnie podjaranym po meczu z Islandią ale patrząc na chłodno to w każdej formacji prezentują się lepiej niż Niemcy. Gdyby nie brak Hummelsa i mniej &quot;kolektywny&quot; charakter defensywy (jak chociażby z WC2014) to w tej formacji nasi sąsiedzi by przodowali. Tak jednak nie jest. I dwa gole stracone z Islandią tego nie zmieniają bo gdy wygrywasz 4:0 po 45 minutach możesz pozwolić sobie na trochę luzu.

Skoro już wspomniałem ich starcie z 2014 roku warto przypomnieć, że Niemcy wygrali po w miarę wyrównanym meczu 1:0. Trzeba jednak zauważyć, że tamte Niemcy były lepsze niż te dzisiejsze a Francja na odwrót. To rok Griezmanna, to rok Payeta. Grają u siebie. Nie widzę tu innego scenariusza niż wejścia do finału przez Trójkolorowych. Po tych jajach w ćwierćfinale top2 Niemcom się nawet nie należy. Ktoś pisał, że Niemcy swoim pressingiem zabili taktykę Włochów a z tego co ja widziałem to po prostu Azzurri zagrali słabo. Niecelne podania, głupie kartki i straty. Mimo to doszło do karnych, które na dobrą sprawę obie drużyny powinny przegrać.

W związku z tym co napisałem w pierwszym akapicie, nie mam zamiaru czekać na śmieszne kursy 1x2 w finale i rozwiązać sprawę już teraz.

Francja wygra EURO @2.90⛔

Coś co rostrzygnie się już dziś

Griezmann gol @3.25 dla mnie value bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Niemcy - Francja
Niemcy over 5,5 rzutów rożnych 2,17 Unibet✅
Więcej razy zostanie sfaulowany: Ozil - Kroos 2,25 Unibet ⛔

Niemcy zagrają bez Gomeza, a to oznacza padakę z przodu. Bez formy Muller lub beznadziejny Gotze - tym dziś Niemcy mają straszyć na szpicy. Cała siła i moc jest w drugiej linii i próbach ze skrzydeł. Draxler, Ozil, Hector, Kimmich - to są zawodnicy, którzy mogą pociągnąć ofensywę. Będą chyba przebijać się bokami, szczególnie przez fatalnie grającego w tym turnieju Evrę. Tu będzie łatwiej niż z Włochami, gdzie defensywa była monolitem. Tam Niemcy w regulaminowym czasie nabili 5 rogów. Dziś myślę, że zobaczymy ciekawe i dość wyrównane spotkanie. Jakby nie oceniać ataku ekipy Loewa i faktu, że w ofensywie wielką przewagę mają Trójkolorowi to jednak w środku pola lepszych grajków mają rodacy Merkel. Linia 5,5 rogów jest jak najbardziej w zasięgu. Nie mając mocy na środku będą musieli się przebijać bokami, a to zwiększa szanse na wybicia za linię bramkową.

Drugi typ jest bardzo prosty: Ozil gra ofensywniej, więcej w kontakcie to i częściej może dostać po nogach. Kroos rozgrywa z głębi pola więc jeśli nie ma wysokiego pressingu to rzadziej faule powinny się zdarzać. Na tym turnieju dwa razy Kroos był faulowany częściej niż Ozil - z Irlandią Północną i Słowacją. Przy słabej ofensywie Ozil będzie musiał brać więcej gry na siebie. Kurs dość wysoki i moim zdaniem warto się nad tym pochylić. W przypadku równej liczby fauli obu graczy przegrana.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Uważam, ze nie ma co obstawiać 1x2, bo szanse oceniam 50/50, natomiast BTS po fajnym kursie 1.9 wydaje się do gry. Z odrobiną szczęścia już w 1 połowie zobaczymy chociaż jedną bramkę, co da impuls ofensywny drugiej drużynie. Liczę, że się uda i dzisiaj, bo obie drużyny mają słabą defensywę (gdyby nie kontuzje Niemców nie pisałbym tak), dlatego warto to zagrać.
Ciekawe typy z Uni:
Ponad 1.5 goli, 9.5 rożnych i 2.5 kartki w czasie regulaminowym @ 2.5
Ponad 2.5 goli, 10.5 rożnych i 3.5 kartki w czasie regulaminowym @ 6

No i jeszcze jeden typ:
Strzeli gola i otrzyma kartkę - Griezmann A. @ 15 - akurat usiadłem na ostatnie 30 minut meczu Francji z Islandią. Griezmann miał już wtedy 2 asysty i 1 gola, co ewidentnie go nie satysfakcjonowało. Mimo wyniku 5:2 gość biegał po połowie przeciwnika i próbował coś dalej wskórać, mimo, że reszta drużyny odpuszczała. Popełnił wtedy ze dwa przewinienia i nawet komentatorzy zwracali uwagę na jego agresywny styl gry, mimo świetnego meczu. Ma parcie na króla strzelców. Myślę, że po takim kursie warte spróbowania, aczkolwiek nie po ogromnej stawce.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Generalnie to nie jest tak, że Francja jest jakimś niesamowitym pewniakiem, ale oceniam to gdzieś na poziomie 65% dla Francji i 35% dla Niemiec, a kursy wystawione są 50/50 więc i z tego powodu warto grać na Francję.
Oczywiście gruba przesada. Zdajesz sobie z tego sprawę? Nie chce mi się tego liczyć, ale łatwo to pokazać na prawdopodobieństwie 67% do 33%. Kursy odpowiadające temu prawdopodobieństwu to 1.5 do 3. Nie zdziwiłyby Cię kursy w tych okolicach na Francję i Niemcy?
Kursy na Niemcy zresztą wzrastają dzisiaj, bo były przeszacowane. Ludzie grają na Szwabów. Niemniej w Maratonie utrzymuje się value na Francję AH(0) 1.96 , ale zapewniam, że nie kilkudziesięcioprocentowe ;)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak też nad tym myślałem i ostatecznie też to zagrałem. Portugalia może z Niemcami by jeszcze coś ugrała, ale nie z Francją, oczywiście jak Francja przejdzie bo żeby nam typ wszedł Francja musi najpierw dzisiaj awansować, ale na to liczę i tak gram dzisiaj.
Oczywiście gruba przesada. Zdajesz sobie z tego sprawę? Nie chce mi się tego liczyć, ale łatwo to pokazać na prawdopodobieństwie 67% do 33%. Kursy odpowiadające temu prawdopodobieństwu to 1.5 do 3. Nie zdziwiłyby Cię kursy w tych okolicach na Francję i Niemcy?
Kursy na Niemcy zresztą wzrastają dzisiaj, bo były przeszacowane. Ludzie grają na Szwabów. Niemniej w Maratonie utrzymuje się value na Francję AH(0) 1.96 , ale zapewniam, że nie kilkudziesięcioprocentowe
Ok może i przesadziłem, racja, ale to już kwestia dyskusyjna czy 65 do 35 czy 25 do 85 czy 20 do 80. W takich jednak proporcjach ja to widzę, a nie 50/50
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Witam w dyskusji.
Ja stawiam na Niemców. Mają uważam więcej argumentów. Toni, Oezil, zgrana obrona i Manuel. To wystarczy. Francuzi mają tylko argumenty w ataku. Griezman jest cudownie nieuchwytny, Girou gra powyzej swoich możliwości uwazam. Kiepska obrona, a wiekowi boczni obrońcy to już tragedia.
Francuzi grali z niemcami jakojś towarzysko ostatnio. Graczem meczu był w/g mnie Martial. Piękna asysta, ostatni raz widziałem zawodnika z takim zwodem z biodra to chyba Antonio Cassano.
Zagra Martial od początku to Francja ma szansę.
Czy Niemcy mają aż tak wiele argumentów to nie jestem pewien. Oczywiście, że mają motor napędowy w postaci Kroosa, ale jednak w meczu z Włochami aż tak bardzo nie odpalił.
Na pewno nie zgodzę się z tym, że &quot;Giroud gra powyżej swoich możliwości&quot; - po prostu wykorzystuje nadarzające się okazje.
Jeśli chodzi o obronę to na razie jedynie Evra gra poniżej swoich możliwości.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Niemcy v Francja / Kroos over 1,5 strzalu niecelnego na bramke @ 3,2 Unibet

⛔ chyba 1

Brak Gomeza w wyjsciowej jedenastce, Muller i Goetze bez formy, Schurle i Podolski nawet z lawki nie wchodza bo i tak nic pozytywnego w ofensywie nie sa w stanie zaoferowac. Z takim atakiem nie wroze Niemcom zbyt owocnego meczu. Z tego tez powodu zawodnicy tacy jak Ozil czy Kroos powinni rowniez wlaczyc sie do gry ofensywnej i wziasc nieco wiecej odpowiedzialnosci za zdobywanie goli na siebie a nie liczyc tylko na napastnikow (badz obroncow :p). Kroos w poprzednich meczach nie strzelil gola ale okazje mial bo to bardzo dobry &quot;distance shooter&quot;. Zazwyczaj oddaje strzaly zza pola karnego co nie jest latwa sztuka i czesto jego proby koncza na trybunach i wlasnie tego bede od niego oczekiwal dzisiaj. Ze statystycznego punktu widzenia Kroos w ostatnich meczach oddal lacznie 13 strzalow z czego tylko 2 celne. W meczu z Wlochami oddaj 1 strzal niecelny, ze Slowacja mial 3 niecelne strzaly a w grupie z Irlandia - 2, z Polska - 2 i z Ukraina - 3 niecelne strzaly. Jak widac linie 1,5 pokryl 4 na 5 razy wiec po kursie 3,2 mysle, ze warto pograc szczegolnie, ze zauwazylem, ze Niemcy maja wypracowane schematy w ktorych Kroos bierze udzial i z ktorych powinien uderzyc na bramke, chociazby z krotko rozgrywanych kornerow

Do tego dokladam:

T. Muller dostanie kartke @ 6 unibet. ⛔

Muller juz chyba nie chce kryc swojej irytacji i frustracji, i czym czesciej go ogladam tym czesciej widze jak kluci sie z sedzia, prowadzi pogawedki z rywalami, tlumaczy im, ze go faulowali, ze pilka sie od nich odbila itd. Mysle, ze dzisiaj moze robic dokladnie to samo czym moze narazic sie sedziemu. Do tego, Muller swietoszkiem nie jest i swoje faule tez zawsze ma, wiec okazja do pokazania kartki Mullerowi sedzia bedzie mial.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Francja dzisiaj fizycznie lepiej będzie wyglądać i wygra czy w dogrywce czy w 90 minutach nie daje typów, wczoraj myślałem o 2:0 dla Portugalii i tak było... dzisiaj widzę 1:1 w dogrywce 1:2 dla Francji. Jak postawiliście grube sianko na Niemcy to propsuje mocno bo będziecie tzw &quot; broke &quot;
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Jeżeli mecz będzie na dosyć wysokim tempie, to Niemcy wysiądą, w meczu Francja - Islandia, trener porobił zmiany w drugiej połowie, wiedząc, że czeka ich następne spotkanie z Niemcami, którzy męczyli się aż do karnych... Francja gra u siebie, nie możemy mówić tutaj, że to nie ma żadnego wpływu na przebieg gry, bo odrobinę doda to skrzydeł Francji, która z meczu na mecz gra lepiej. Z Islandią po zdobyciu czwartego gola, zwolnili troszke tempo i dlatego dali sobie strzelić te dwie honorowe brameczki, dzisiaj nie będzie miejsca na takie sytuacje...
Ja typuje czysto Francje, która ma odpowiedni skład na osłabionych Niemców
Francja @2,70 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
W ogóle nie rozumiem skąd tyle typów na Francje, przecież oni męczą się w każdym meczu od początku turnieju. Wyszedł im ostatni mecz z Islandią i to by było na tyle. Kurs 1.95 na awans Niemiec do dla mnie ogromne value. Niemcy bez polotu, ale bardzo solidnie. Dzis nie bedzie inaczej
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Jeżeli ktoś wierzy po tym dzisiejszym meczu w czystość sportu to ja...serdecznie mu gratuluję: ) Jeżeli są na tym forum ludzie, którzy choć raz w życiu kopnęli piłkę to wiedzą że pierwszoplanową rolę dziś odegrał dwunasty zawodnik Francji czyli sędzia tego spotkania. Umiejętnie gwizdał w jedną stronę i w kluczowych momentach rozbijał ataki Niemców. Nawet w piątkach w amatorach wstydziłbym się gwizdnąć takiego karnego..Ktoś z Was widział tam ruch w kierunku piłki? Ta sytuacja ustawiła absolutnie całe spotkanie...
Diegoforlan1: jak rozumiem piszesz to o sobie? Miej odwagę podawać swe typy i kursy przed meczem a nie po . W innym przypadku ociera się to o błazenadę
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jeżeli ktoś wierzy po tym dzisiejszym meczu w czystość sportu to ja...serdecznie mu gratuluję: ) Jeżeli są na tym forum ludzie, którzy choć raz w życiu kopnęli piłkę to wiedzą że pierwszoplanową rolę dziś odegrał dwunasty zawodnik Francji czyli sędzia tego spotkania. Umiejętnie gwizdał w jedną stronę i w kluczowych momentach rozbijał ataki Niemców. Nawet w piątkach w amatorach wstydziłbym się gwizdnąć takiego karnego..Ktoś z Was widział tam ruch w kierunku piłki? Ta sytuacja ustawiła absolutnie całe spotkanie...
Czystą rywalizację masz jedynie jak grasz ze znajomymi, bo celem jest sprawdzenie się, zagospodarowanie czasu, nabranie formy i umiejętności i zabawa, a tam gdzie pieniądze, sponsorzy, prawa do transmisji czystości za dużo nie ma jeśli w ogóle jest. To zwykła kreacja dla plebejuszy, ale po co ja się powtarzam skoro to jest kolejna z rzędu sytuacja, a spora część z Was nie wyciąga wniosków tylko zapada w letarg, by się obudzić przy kolejnej takiej akcji.
 
R 8

rydzo

Użytkownik
Jeżeli ktoś wierzy po tym dzisiejszym meczu w czystość sportu to ja...serdecznie mu gratuluję: ) Jeżeli są na tym forum ludzie, którzy choć raz w życiu kopnęli piłkę to wiedzą że pierwszoplanową rolę dziś odegrał dwunasty zawodnik Francji czyli sędzia tego spotkania. Umiejętnie gwizdał w jedną stronę i w kluczowych momentach rozbijał ataki Niemców. Nawet w piątkach w amatorach wstydziłbym się gwizdnąć takiego karnego..Ktoś z Was widział tam ruch w kierunku piłki? Ta sytuacja ustawiła absolutnie całe spotkanie...
https://gfycat.com/HandsomeFrailIaerismetalmark

Masz dotknięcie ręką? Masz.
Piłka zatrzymana ręką po główce Evry.
Sorry, ale gdzie tu masz karny z kapelusza? Nieprzypadkowo obrońcy przy blokowaniu dośrodkowania chowają ręce do tyłu. A tutaj Bastian wyskakuje do piłki jak siatkarz ...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeżeli ktoś wierzy po tym dzisiejszym meczu w czystość sportu to ja...serdecznie mu gratuluję: ) Jeżeli są na tym forum ludzie, którzy choć raz w życiu kopnęli piłkę to wiedzą że pierwszoplanową rolę dziś odegrał dwunasty zawodnik Francji czyli sędzia tego spotkania. Umiejętnie gwizdał w jedną stronę i w kluczowych momentach rozbijał ataki Niemców. Nawet w piątkach w amatorach wstydziłbym się gwizdnąć takiego karnego..Ktoś z Was widział tam ruch w kierunku piłki? Ta sytuacja ustawiła absolutnie całe spotkanie...
Tak - w pełni się z Tobą zgadzam. Ten karny ustawił mecz bo Niemcy wyszli na II poł. zdekoncentrowani, wkurzeni. Ciężko jest grać jak się wie, że sędzia gwiżdże przeciwko tobie. W I poł Francja miała może i ze 2 sytuacje. Tym nie mniej przesądzać do końca nie można jak by się potoczyła ta II połowa bo nawet kontuzja Boatenga mogła by też dać Francji prowadzenie. No i my jako typerzy też zwracaliśmy uwagę na ściany.
Ale ja o tym pisałem w mojej analizie to mnie wyśmialiście. Piłka nożna na tym szczeblu to polityka, a jeśli motłoch tego nie potrafi zrozumieć to wasza strata
Ja zarobiłem, dziękuje dobranoc
Ja wymieniłem nawet Ciebie z nicka pisząc o tym argumencie, że ma znaczenie więc nie wszyscy
https://gfycat.com/HandsomeFrailIaerismetalmark
Masz dotknięcie ręką? Masz.
Piłka zatrzymana ręką po główce Evry.
Sorry, ale gdzie tu masz karny z kapelusza? Nieprzypadkowo obrońcy przy blokowaniu dośrodkowania chowają ręce do tyłu. A tutaj Bastian wyskakuje do piłki jak siatkarz ...
Nie to nie jest tak, że sędzia zupełnie się pomylił, ale powiedzmy szczerze to tak jak w wymiarze sprawiedliwości. Co sędzia to inaczej oceni. Czy na spowiedzi, co ksiądz to inaczej oceni. Pewno 8 na 10 by nie gwizdnęło, ale to właśnie są te &quot;ściany&quot;, że jak gra gospodarz to się gwiżdże. Po za tym ten sędzia podobna gwizdał Niemcy - Włochy i UEFA go TU dała ? I nie jestem żadnym nawet małym ekspertem, ale dla mnie tu była walka o pozycję. Basti nawet nie widział tej piłki więc jak można mówić, że umyślnie zagrał ręką ? Dla mnie to był pretekst do karnego.
 
Do góry Bottom