>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Portugalia - Francja] - finał, 10 lipca 2016r. godzina 21:00

Status
Zamknięty.
S 200

sniffybet

Użytkownik
Portugalia strzeli bramkę @1,68 unibet
Dla mnie perełka. Będzie krótko - Francja to klasa sama w sobie, i prawie na pewno ten turniej wygrają. Ten turniej przede wszystkim wywalczyli zawodnikami ofensywnymi - Griezmann, Payet i Giroud - oni dla Francuzów zrobili największą robotę (nie umniejszając reszcie zawodników, ale to właśnie ta trójka głównie kończyła robotę w postaci zdobycia bramki dla swojego zespołu, perfekcyjnie zresztą).
Ale defensywa? Sporo rzeczy do poprawy. Wielkim szczęściem jest to, że wczoraj Francuzi nie stracili gola. Faza grupowa? Śmiech na sali, francuska defensywa to defensywa wielce niepewna i chaotyczna. Rumuni strzelają im bramkę w meczu otwarcia, mogli strzelić więcej swoją drogą, i opatrzność Boża chroni Francuzów przed tym że Albańczycy im nie strzelili (może nie tyle co opatrzność Boża, co nieudolność albańskich piłkarzy). Potem nic nie warty mecz ze Szwajcarią którego nawet nie oglądałem. Potem mecz z Irlandią, przez własną głupotę Francuzi dali Irlandczykom karnego a w rezultacie gola, potem mecz z Islandczykami którzy momentami robili pod bramką Trójkolorowych co im się podoba strzelając dwie bramki (i sędzia &quot;niezauważył&quot; karnego który Islandii się należał, znów głupota francuskiej defensywy). No i dochodzimy do dzisiejszego meczu, w którym Niemcy zdecydowanie powinni bramkę strzelić, ale Francuzom znów się udało.
Czy uda im się w niedzielę? Bardzo wątpię. Portugalczycy przy niekorzystnym dla siebie wyniku rzucą wszystko do ataku, a jak takie rzeczy się mogą skończyć mogliśmy zobaczyć w meczu Francuzów z Niemcami, gdzie Niemcy atakowali w ostatnich minutach całą siłą robiąc w polu karnym Francuzów co chcą i obijając poprzeczkę). A poza tym Portugalia to solidna drużyna, mimo narzekań gawiedzi to oni są w finale i będą mieli coś do udowodnienia w niedzielnym finale. Dla Ronaldo to ostatni finał w którym może grać na najwyższym dla siebie poziomie więc tak ambitny piłkarz postraszy francuską bramkę nie raz, przebudził się Nani w reprezentacji, młodziutki Sanches poczuł krew w meczu z Polską...
W skrócie - chapeau bas dla francuskiej ofensywy, ale duże słowa krytyki dla francuskiej defensywy. A Portugalia ma jak najbardziej potencjał by przynajmniej tą jedną bramkę gospodarzom strzelić.
Będzie ciekawie!
Powodzenia!
 
M 0

manoftheyear

Użytkownik
Bramki obu drużyn @2,25 BaH

Pojedynek dwóch drużyn, które posiadają duży potencjał ofensywny z dość przeciętną obroną. Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Mimo, że Francja stawiana w roli faworyta, to Portugalia jest zespołem, który w mojej ocenie potrafi się dostosować do każdego przeciwnika, w negatywny jak i pozytywny sposób. Grając z Węgrami, którym mało kto dawał szanse przed Euro - ledwo remisują, grając z Chorwatami, którzy w grupie prezentowali się bardzo dobrze też remisują. Wykonują plan minimum i przechodzą dalej. Dlatego granie wygranej Francuzów w podstawowym czasie gry nie jest dla mnie tak oczywiste, owszem ściany pomagają.

Zacznę od Portugalii. Tak jak wyżej SniffyBet zauważył Portugalia jest w stanie strzelić przynajmniej jedną bramkę. Mają w ataku Ronaldo czy nawet Naniego, który najlepsze lata gry ma za sobą, ale wciąż jest to groźny zawodnik dla obrony rywala. Dodatkowo Sanches, który mimo młodego wieku już wykazuje wysokie umiejętności oraz wraca William Carvalho. Do tego obrona, która nie stoi na najwyższym poziomie, a 3 stracone bramki z Węgrami oraz bramka z Polakami, którą stracili już w 2 minucie tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.

Teraz Francja. W półfinale pokazali, że w obronie panuje chaos (mimo, że zawodnicy którzy tam grają nie są ogórkami), bramka dla zespołu Niemiec nie padła w głównej mierze dlatego, że nie było egzekutora typu Gomez, który umieściłby piłkę w siatce. Obrońcy zostawiają dużo wolnego miejsca, dodatkowo słabo grają głową co może wykorzystać Ronaldo. Atak natomiast jest zupełnym przeciwieństwem, potrafią grać z kontry jak również atakiem pozycyjnym. Griezmann, Giroud oraz Payet mają już łącznie 12 goli, co bez wątpienia robi wrażenie i nie chcę mi się wierzyć, ze obrona Portugalska będzie w stanie ich powstrzymać. Do meczy grupowych Francuzów nie przywiązywałbym dużej uwagi. Przez to że nie grali w eliminacjach do turnieju, jako że są gospodarzami, były to ich pierwsze mecze o stawkę i mimo, że rywale na papierze mało wymagający to presja związana z grą u siebie oraz j/w brak meczy o stawkę mogła przyczynić się do słabej dyspozycji. Choćby Griezmann, który grał słabo w pierwszych meczach, a teraz prowadzi w liczbie strzelonych goli.

Podsumowując, uważam że w tym meczu obie ekipy są w stanie strzelić przynajmniej jedną bramkę. Mimo, że Francja jest faworytem, wydaję mi się że remis w podstawowym czasie gry jest również prawdopodobny, a kurs na BTS @2,25 jest dobrą opcją biorąc pod uwagę potencjał ofensywny obu drużyn.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Z tym graniem overów i ogólnie bramek to lepiej się chyba trochę wstrzymać. Finały rządzą się swoimi prawami a już szczególnie w ostatnich latach gdzie to nie są zbyt porywające widowiska. Przede wszystkim obrona a z przodu jak coś się uda to będzie dobrze. Nie przeczę, obie ekipy usposobione nader ofensywnie ale pokazali również, że w obronie wiedzą jak grać. Klasowy zespół niemiecki nie mógł wczoraj strzelić. Sytuacje owszem były, jak w każdym meczu zresztą, ale naprawdę zagrozili bramce Llorisa dopiero pod koniec meczu kiedy to wyciągnął główkę Mustafiego chyba i jak poprzeczkę obił Kimmich. Połowa zasługi w tym indolencji strzeleckiej a połowa bądź co bądź dobrej grze w obronie.
Portugalia natomiast do fazy play-off przystąpiła w sposób defensywny. Bez porównania z fazą grupową. Skoro nie zlekceważyli Polaków i Walijczyków i na te spotkania wyszli dość defensywnie jak na siebie, to tym bardziej podobnie będzie w niedzielę.

Niech kwintesencją tego wszystkiego będzie znany wszystkim cytat:
&quot;Finałów się nie gra, finały się wygrywa&quot;
i niech będzie to również przestroga przed hurraoptymizmem w graniu overów bramkowych czy też wszelkiej maści bts&#39;ów
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Portugalia+0.5
1.917
Pinnacle

Czekałem i tak myślałem sobie jaki będzie kurs i tak myślałem ze jakies 2.30 na Francje.
A tu kurs zjechany.Ja rozumiem ze Francja pokonala Niemcy ale bez przesady. Porugalia pokazuje dojrzałość na tych mistrzostwach.To co wielu opisuje fartem itd. ja tam widzę zespol który idzie po swoje.Moim zdaniem mistrzostwa wygra Ronaldo i spolka.Francja jak zwykle oparła sie na tym genialnym Griezmanie(gdzie ten kolega co pisał ze on miał jeden sezon? ???? ).
Niemcy nie grali idealnie w obronie.Licze ze Portugalia ktora broni cala drużyna doprowadzi minimum do dodgrywki.Chcialem grać na to ze wygrają mistrzostwa ale starczy mi ten tlusty kurs na +0.5.

✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pitanna 0

pitanna

Użytkownik
Ja tam polecę low beta na Portugalię, wydaje mi się, że jeśli szczelnie zagrają w obronie jak przez cały turniej, to mogą być karne a wtedy loteria. Do tego dochodzi damska intuicja jako księgowa kaliszewska, że to jednak Portugalczycy jakimś cudem wygrają ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Portugalia vs Francja - Francja kurs: 2,00 buk: STS ⛔
Portugalia vs Francja - remis kurs: 3,00 buk: Totolotek ✅
Portugalia vs Francja - XHT/2FT kurs: 4,25 buk: STS ⛔
Portugalia vs Francja - Francja EH:-1 kurs: 3,60 buk: STS ⛔
Portugalia vs Francja - Francja i pow. 1,5 goli w meczu kurs: 2,65 ⛔buk: Totolotek
Wszystko pograne małymi stawkami. Jeszcze przed meczem z Niemcami pograłem na zwycięstwo Francji w Euro 2016⛔ po kursie 2,90 większą stawką.
2 pierwsze typy oczywiście dają to samo co 2x, ale celowo je umieściłem w taki sposób żeby każdy mógł się zastanowić co mu jest bliższe. Muszę też dodać, że na wygraną Francji jest największa stawka, a za 1/3 tej stawki gram pozostałe typy. Francja co widzieliśmy wczoraj jest w niesamowitym gazie. Każdy gra na maxa, jest parę nieporozumień w defensywie, ale to wszystko. Portugalia jeśli zagra tak jak dotąd czyli się cofnie przegra z kretesem bowiem JEDYNY sposób na Francję to to co zrobiły wczoraj Niemcy w I poł, czyli wysoki pressing. W Portugalii kto ma niby to robić ? Ronaldo wciąż pod formą, a Nani i Quaresma to jednak nie ten poziom. Pewno Portugalia ustawi się mega defensywnie i póki nie straci gola będzie tak próbowała dotrwać do karnych licząc ewentualnie na kontrę. Problem polega na tym, że Francja to nie Polska, Walia itp i tam jest taka szybkość i wymienność pozycji, że wątpię by taką taktyką dotrwali 90 min. Jeśli jednak im się uda gram na remis. Myślę jednak, że Francja w II połowie przełamie defensywę Portugalii stąd typ na x/2. Jak strzeli 1 gola Portugalia siłą rzeczy się otworzy i kontra Francji gotowa stąd typ na EH: -1.
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Portugalia - Francja
Typ: 1 drużyna strzeli gola - TAK ⛔
Kurs: 1.65 (STS)
Portugalia - Francja
Typ: pierwszy gol w meczu - Portugalia ⛔
Kurs: 2.70 (STS)
Jedyne co mogę dopisać w temacie uzasadnienia typów - popieram wypowiedź forumowicza SniffyBet odnośnie &quot;pobudki&quot; Naniego ale również w kwestii mega-motywacji Krystyny, dla którego faktycznie będzie to chyba już ostatnie Euro jeszcze bez rangi &quot;weterana&quot; (wiek). Oczywiście również słusznie zauważył forumowicz manOFtheyear nie da się przejsć obojętnie obok innych atutów Portugalii a wiec umiejętności młodego Sanchesa oraz wzmocnienia jakim będzie powrót Carvalho.
Typ na gol Portugalii gram spokojnie a czy strzelą pierwsi? Za niewielką stawkę myślę, że można spróbować.
Z resztą w takim spotkaniu obie drużyny powinny spokojnie w czasie 90 strzelać gole i rozstrzygnąć kwestie tytułu najlepszej dryżyny w Europie A.D 2016.
Edit: Ehh gdyby tylko to wszystko rozegrało się w regulaminowym czasie...Tak czy inaczej niezły mecz obydwu drużyn ale w życiu bym nie przypuszczał, że zobaczę w takim meczu, po 90 min. bezbramkowy remis.
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
pewnie przed finałem to każdy będzie niezależnym ekspertem ????
ogólnie liczyłbym jednak na jakieś bramki. defensywa i Portugalii i Francji jakoś wybitnie się w tym turnieju nie popisała. Portugalczycy 3-3 z Węgrami, czy bramka Lewego w 2 minucie, natomiast Francja dała sobie strzelić 2 bramki Islandii (to czy już wtedy sobie odpuścili to ja nie wiem), po błędach w obronie, a i w grupie mieli sporo szczęścia. niemniej pewnie ten kto popełni w obronie mniej błędów wygra ????
zastanawia mnie czy Ronaldo coś strzeli (jest specjalny zakład na to, że pokona Platiniego jeśli chodzi o liczbę goli na Euro. W sumie bramka w finale to chyba jeszcze bardziej prestiżowa by była ???? kurs widziałem koło 2.85
skłaniam się mimo wszystko ku festiwalowi bramek, a faworyzowałbym Francje, bo po pierwsze w 1998 też wygrali u siebie ???? a po drugie, no nie ukrywajmy, że wielu z nas w tym finale widziałoby zamiast Portugalii, Niemców albo Włochów, ale drabinka jak widać była dla nich nieubłagana ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja jednak bym was trochę przestrzegał przed tym golem dla Portugalii. Wszystko zależy jaką taktyką zagrają, ale jak zagrają na 0 z tyłu, głównie się skupią na defensywie, a nie strzelaniu, a jak Francja strzeli to też nie jest takie pewne, że coś strzelą bo defensywa Francji może i popełnia błędy, ale grają całymi sobą co było widać wczoraj. Jeśli tak poukładana drużyna jak Niemcy, tak dobra w ataku pozycyjnym im nie strzeliła przy tylu sytuacjach bo wszystko wybronili to myślicie, że Portugalia stworzy sobie więcej sytuacji ? Po za tym to jest finał. Każdy bardzo uważa aby nie tracić więc wszystkie btsy, overy raczej trzeba sobie darować. Jeśli jak coś bym grał w stronę Portugalii to tak jak konar +0,5.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Skoro już wczoraj Francja wygrała z Niemcami to wydaje mi się, że nikt nie będzie w stanie wyrwać im końcowego triumfu. Przyznam, że wczorajsze spotkanie nieco mnie zaskoczyło, Niemcy długo utrzymywali się przy piłce, wydawało się, że mecz jest w ich kontroli, a tymczasem popełniali proste błędy, które spokojnie wykorzystali Francuzi. Ba, mogli nawet wygrać jeszcze wyżej, gdyby Giroud był nieco szybszy, bądź też podał do dobrze wychodzącego partnera.
Mają zgrany kolektyw, który naprawdę robi wrażenie. Jeszcze przed meczem z Niemcami nie spodziewałem się, że zajdą tak daleko, a tymczasem zrobili miłą niespodziankę. Tak jak wczoraj pisałem &quot;serce za Francją, rozum za Niemcami&quot;, ale naprawdę cieszę się, że to gospodarze zagrają w finale.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jak dla mnie to finał rozstrzygnie się w pierwszej połowie. Francuzi przejada sie po Portugalczykach jak walec.
Wątpie w to żeby płaczący pajac z Portugalii zagrał dwa dobre mecze z rzędu. ak on nie pogra to i reszta nic nie ugra.
Francuzi byli moimi faworytami od początku i kurs 2,00 na ich wygraną w 90 minutach biorę w ciemno.
W każdej formacji przewaga Franzuzów.
Nawet atak wygląda okazalej pomimo tego że Portugalia ma Crystynkę.
Griezmann gra bardzo dobry turniej i myślę że krona króla strzelców też już jest zalatwiona.
Wszystko przemawia za gospodarzami.
Nie ma najmniejszych przesłań ku temu żeby Portugalia mogła te turniej wygrać.
Ja typuję 2-0 dla Francji
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aliant 531

aliant

Użytkownik
Nie spodziewam się tutaj pięknego widowiska. Portugalczycy zaczną defensywnie wiedząc, że pójście na wymianę ciosów to szaleństwo, a od Francuzów raczej też nie oczekuję cudów w ataku. Jeden Griezmann ciągnie przód i niech nikogo nie zmylą 3 bramki Giroud. Strzelił je bowiem słabej Rumunii i Islandii. W meczach z poważniejszymi przeciwnikami, potrafił przeważnie tylko schrzanić dobre okazje. Co do Payeta to facet miał dobry start w turnieju, gdzie niemal namaszczono go już największym wygranym mistrzostw ale ja z meczu na mecz, coraz bardziej tracę do niego przekonanie. Tak więc wszystko wskazuje, że czekają nas kolejny raz na tych mistrzostwach piłkarskie szachy. Mimo wszystko idę w stronę Trójkolorowych. Para Ronaldo-Nani to jednak za mało żeby myśleć o pokonaniu Francuzów na tym turnieju zwłaszcza, że wyszydzana w poprzednich meczach defensywa francuska, pomimo błędów, w krytycznym momencie potrafiła stanąć na wysokości zadania. Szczęśliwe awanse z Chorwacją i Polską oraz wygrana z Walią (z którą do momentu strzelenia pierwszego gola, na ich zwycięstwo jakoś specjalnie się nie zanosiło) to jak dla mnie za mało, aby dawać im jakieś szanse. Forma nie przychodzi z dnia na dzień (co najlepiej było widać po Thomasie Mullerze, który miał się odblokować w półfinale), a umówmy się, w Portugalii nie jest ona na optymalnym poziomie. Dlatego z całym szacunkiem do naszych chłopaków i Chorwatów ale jeżeli podopieczni Santosa w bólach się z nimi uporali, to czego oni chcą szukać z przeciwnikiem o klasę lepszym? Może jedną bramkę uda im się strzelić, ale to zdecydowanie za mało aby myśleć o końcowej wiktorii. Ściany znowu będą pomagały gospodarzom, a ci już pokazali, że potrafią to wykorzystać.
Francja @ 1,95
Francja over 1,5 gola @ 2,25
2-3 gole w meczu @ 1,95
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Panowie up

Wielu ludzi przed turniejem upatrywało Francuzów jak zwycięzców. Po grupie duża część zweryfikowała plany, w trakcie fazy pucharowej wrócili do pierwotnej koncepcji bo po prostu mieli powody. A powodem tym jest lepsza forma ot co. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Francja jest teraz na fali, grają po prostu lepiej.

Pochylę się nad kartkami na finał. Kartki dla zawodników. Mam kilku na oku:
FRANCJA
Evra- Kante- ew. Sagna
PORTUGALIA
W.Carvalho- Alves

Kante i Carvalho to nie ma co tłumaczyć, dość, że obaj odbyli już zawieszenie na tym turnieju. Za Kante 3,35 w Uni, za Carvalho 3,0.
Evra&amp; Sagna z racji przeciwników: Ronaldo i Nani. Obaj wiekowi, bez tego refleksu może i szybkości. Sagna co prawda kartki tutaj jeszcze nie dostał ale kto wie. Evra raczej coś złapie bo ten człowiek jest po prostu niekiedy głupi. Na niego 3,2 na Sagne 4,75. Na Alvesa 3,0 w betssonie- jeśli Pepe się nie wykuruje na finał to raczej znów zagra Alves. Wątpię, żeby Santos wystawiał Carvalho.
Ogólnie kilku graczy jest pasujących do kartki w tym meczu. Clattenburg sędzią, pewnie będzie faworyzował jedną stronę ale kartki powinny się posypać dla obu.
Kante wygląda mi najpewniej do tego typu.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Ja tam polecę low beta na Portugalię, wydaje mi się, że jeśli szczelnie zagrają w obronie jak przez cały turniej, to mogą być karne a wtedy loteria. Do tego dochodzi damska intuicja, że to jednak Portugalczycy jakimś cudem wygrają ????
Z tą szczelną grą w obronie Portugalczyków to bym nie przesadzał ???? ale faktycznie dziwny ten turniej, dziwne rozstrzygnięcia, tak że nie zaskoczy mnie jeżeli drużyna która nie wygrała meczu do półfinału zdobędzie puchar, to by było najlepsze podsumowanie tych trochę absurdalnych ME. Ronaldo mało kto lubić, ale nie oszukujmy się chłop może strzelić z każdej pozycji, odległości, nogi i głowy.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Panowie up


Pochylę się nad kartkami na finał. Kartki dla zawodników. Mam kilku na oku:
FRANCJA
Evra- Kante- ew. Sagna
Jeśli chodzi o Francję to bardzo dobry typ. Boczni obrońcy reprezentacji trójkolorowych nie są zbyt pewni w swoich poczynaniach i łapią dużo głupich kartek. Co do Evry to myślę, że jest to najpewniejszy typ do zdobycia :zoltakartka:, Sagna również bardzo prawdopodobny chociaż już nieco mniej.
 
J 61

jerrypl

Użytkownik
Portugalia - Francja
Typ: 2
Kurs: 2.10 (b365)
Tu nawet nie ma się co rozpisywać. To naprawdę duża promocja. Portugalia doczłapała się do finału w bardzo słabym stylu, nie są mocni w żadnej poszczególnej formacji, Ronaldo strzelił 3 bramki, ale jest bez formy. Jedyne co przemawia za Portugalczykami to jeden dzień więcej odpoczynku.
Francuzi, mimo że w półfinale opatrzność nad nimi czuwała, to jednak grają lepiej. Rozwalili Islandię, z którą Portugalia ledwo zremisowała przy wydatnej pomocy sędziego. Z Niemcami również zagrali nieźle, od momentu karnego Niemcy bili głową w mur. Poszczególni piłkarze we Francji też nie zachwycają, ale jednak Griezmann, Pogba, Payet, Giroud, każdy z nich może zrobić różnicę, że tak zarzucę ulubionym stwierdzeniem Hajty. Francuzi dominują nad Portugalią w każdym aspekcie gry i ewentualny remis po regulaminowym czasie gry byłby sensacją.
 
C 0

czarekfcb

Użytkownik
Ja proponuje obstawić że Ronaldo strzeli bramkę (kurs około 2.80PLN). CR7 przeważnie nie zachwyca w finałach/ważnych meczach, ale myślę że w tym finale będzie chciał zostać bohaterem Portugalii. Ronaldo wykonuje wszystkie rzuty wolne oraz karne, więc jest szansa, że coś ustrzeli, a grając dobry mecz z Francją zakończony jego zwycięską bramką znacznie przybliży go do zdobycia złotej piłki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom