>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Portugalia - Francja] - finał, 10 lipca 2016r. godzina 21:00

Status
Zamknięty.
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ciekawi mnie jedno: jak ustaliła się drabinka to wiele osób mówiło: kto wygra mecz Hiszpania - Włochy to wygra EURO, potem było: kto wygra mecz Włochy - Niemcy to wygra EURO, w półfinale było: kto wygra mecz Niemcy - Francja to wygra EURO... Praktycznie nikogo z drugiej drabinki nikt nie wymieniał.
I tak myślę sobie... Tyle drużyn już miało wygrać i nie wygrało, może więc utrzyma się to do końca? Osobiście delikatnie pogram na Portugalię ale boje się, że jak sama Francja nie będzie dawała rady to sędzia pomoże...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja z uwagi na fakt fascynacji Ligue 1 oraz ogólnie reprezentacji FFF nie jestem do końca obiektywny ????
To oczywiste, że Francja obecnie jest lepszą drużyną czysto piłkarsko od Portugalii.
Przez przypadek się do finału nie dochodzi, więc nie można niczego odbierać obu finalistom.
Uważam, że Francja jutro wygra to Euro i nie specjalnie widzę potrzebę szukania usilnie argumentów, aby to wszystko opisywać dlaczego tak, a nie inaczej...
w półfinale było: kto wygra mecz Niemcy - Francja to wygra EURO...
Tak było i tak będzie ;) Przecież to jest w pełni aktualne założenie ????
Uważam, że można lekko pograć bramkę Pogby w jutrzejszym meczu.
Wielu pewnie będzie grało w stronę Grizzmana, ale według mnie Pogba pokazuje dużą dojrzałość w ważnych meczach...Według mnie może coś ustrzelić
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jedno trzeba przyznać, że może gdyby nie ten karny dla Francji z Niemcami, co dla mnie w ogóle on nie powinien mieć miejsca to Niemcy mogli to jeszcze wymęczyć. Fakt, że sędziowanie na tym turnieju to jedna wielka tragedia. Co jutro pokaże Mark zobaczymy, ale wierzę że nie będzie tak jak to było w półfinale z Niemcami, co odstawiał tamten sędzia. Jestem za Francją, bo tam jest mój ulubiony zawodnik (Griezmann) ale liczę że Portugalia tez się otworzy przed Francją i będzie atakować na bramkę a nawet wturlać piłkę do bramki. Dlatego BTS, też nie wygląda najgorzej...
 
T 14

themaciek

Użytkownik
Ja z uwagi na fakt fascynacji Ligue 1 oraz ogólnie reprezentacji FFF nie jestem do końca obiektywny ????
To oczywiste, że Francja obecnie jest lepszą drużyną czysto piłkarsko od Portugalii.
Przez przypadek się do finału nie dochodzi, więc nie można niczego odbierać obu finalistom.
Uważam, że Francja jutro wygra to Euro i nie specjalnie widzę potrzebę szukania usilnie argumentów, aby to wszystko opisywać dlaczego tak, a nie inaczej...

Tak było i tak będzie ;) Przecież to jest w pełni aktualne założenie ????
Uważam, że można lekko pograć bramkę Pogby w jutrzejszym meczu.
Wielu pewnie będzie grało w stronę Grizzmana, ale według mnie Pogba pokazuje dużą dojrzałość w ważnych meczach...Według mnie może coś ustrzelić
Nie polecam tego typu.
Jego wycieczki do przodu to piękna sprawa, ale uważałbym ponieważ pełni bardzo ważną rolę w rozgrywaniu piłki w ataku pozycyjnym i w trudnym meczu może mieć niewiele okazji. Jego gra jest jedną z przyczyn ich sukcesu w poprzednich fazach i myślę, że w tak arcy ważnym meczu skupi się na budowaniu sukcesu drużyny. Jego dojrzałość moim zdaniem może wygrać nad ciągiem na bramkę, co jednak nie jest wykluczone po stałym fragmencie gry.
Ja szedłbym w stronę Griezman zawodnikiem meczu jeśli chodzi o te ryzykowne typy, jednak to nie jest moja ulubiona kategoria, dlatego wejdę w ten mniej ryzykowny, ale troszkę grubiej. Griezman jest wielkim małym piłkarzem który rozstrzyga prawie każdy mecz w którym gra. Myślę, że jest w zdecydowanie lepszej formie niż Ronaldo, chyba, że weźmiemy pod uwagę zwracanie na siebie uwagi i przewracanie się w polu karnym. Do tego dochodzą Oczywiście wielki pomocnik Pogba i Payet, który ostatnio przechodzi samego siebie. Francja nie ma najlepszej obrony na turnieju, ale nie ma też gorszej od Portugalii w mojej ocenie, środek boiska będzie zdominowany przez Francję a siła ofensywna przekracza zdecydowanie wszystkich przeciwników z którymi się Portugalia dotychczas mierzyła. Oczywiście, że Francji brakuje tego zgrania i automatyki, którą mieli Niemcy, ale z nimi Portugalczycy oczywiście też by przegrali

Francja mistrzem europy Bet365 @1.44


P.S. Panowie przestańcie marudzić na drabinkę wreszcie. Co z was takie mazgaje?
1 To SPORT nie jest do końca przewidywalne co się stanie
2 Żeby być mistrzem trzeba wygrywać i tak zawsze już będzie w systemie pucharowym.
P.P.S. Karny był czy nie to oczywiste, że był - to, że ktoś postawił na Niemców (co zrobiła spora część pseudo ekspertów ze studia polsatu, jestem pewiem) to nie znaczy, że Schwein nie dotknął piłki ręką.
To jest dla mnie urzekające jak niedojrzałym można być komentując mecz mówić z całą pewnością, że sędzia popełnił błąd jeśli gość wyskakuje i Z RĘKĄ PRZY GŁOWIE PRZECIWNIKA DOTYKA PIŁKĘ TAK TĄ RĘKĄ - KTÓRĄ PRZY OKAZJI SFAULOWAŁBY PRZECIWNIKA GDYBY BYŁ 5 CM BLIŻEJ PIŁKI.
Ochłońcie, można mieć różne poglądy, ale nie na tym polega piłka NOŻNA, żeby wam wchodziły zakłady.
Nie ma wątpliwości, że ręka była i to bardzo podobna do ręki Boatenga w poprzenim meczu, jedyna różnica, że był przy tym przeciwnik.
Francja wygrała półfinał, a Portugalia drugi skupcie się już na tym co będzie a nie co było (to kocham w bukmacherce)
Z wyrazami
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jedno trzeba przyznać, że może gdyby nie ten karny dla Francji z Niemcami, co dla mnie w ogóle on nie powinien mieć miejsca to Niemcy mogli to jeszcze wymęczyć. Fakt, że sędziowanie na tym turnieju to jedna wielka tragedia
No, ale ta kwestia karnego jest przecież rozstrzygnięta - był prawidłowy co potwierdziło wiele osób tutaj na forum w wątku dotyczącym meczu Francja - Niemcy. Sam miałem wątpliwości. Tak samo można znaleźć w necie wielu ekspertów i nikt nie podważa decyzji sędziego. Ocenia się też, że sędziowanie jest na wysokim poziomie. Czytałeś wypowiedzi w wątku dotyczącym meczu Francja - Niemcy ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ciekawi mnie jedno: jak ustaliła się drabinka to wiele osób mówiło: kto wygra mecz Hiszpania - Włochy to wygra EURO, potem było: kto wygra mecz Włochy - Niemcy to wygra EURO, w półfinale było: kto wygra mecz Niemcy - Francja to wygra EURO... Praktycznie nikogo z drugiej drabinki nikt nie wymieniał.

I tak myślę sobie... Tyle drużyn już miało wygrać i nie wygrało, może więc utrzyma się to do końca? Osobiście delikatnie pogram na Portugalię ale boje się, że jak sama Francja nie będzie dawała rady to sędzia pomoże...
Nie ma się co oszukiwać, że te mistrzostwa są nieco nieprzewidywalne. Wynik Islanda - Anglia, mało kto mógł powiedzieć, że pewni siebie Anglicy odpadną już na tym etapie. Mało tego, ja sam stawiałem, że Niemcy spokojnie dojdą do Finału, nawet w meczu przeciwko Francji nie sądziłem, że gospodarze wygrają to spotkanie.
W finale liczę jednak na Francuzów, bo w meczu przeciwko Niemcom pokazali prawdziwą dojrzałość i pewność siebie. Pogba - rewelacyjnie rozgrywał piłkę, Griezmann - klasa sama w sobie. Co do Giroud&#39;a to mam mieszane uczucia, ale na pewno w finale każdy da z siebie wszystko.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
też myślę, że to żart bo jeżeli kolega z taką rangą mówi, że tragedia to ja już nie wiem ... sędziowanie bardzo , bardzo dobrze w zasadzie ani jeden mecz nie wypaczony przez arbitra. Karny dla Francuzów z gatunku bardziej ewidentny się nie da. Zawodnik francuski chciał zgrać piłkę (uderzyć) w kierunku bramki a Scheini mu zatrzymał reką. Dajmy spokój... Co do finału , cięzki mecz do typowania niby Francja musi, wszystko za nimi przemawia jednak ta Portugalia gra cały czas pytę, ale się ślizga. Mają grajków nie ma co gadać i o ile klepka Niemców byłą do przeczytania to myślę, że jak Francja na nich siądzie to po kontrach 2-3 setki Portugalczycy będą mieli. Ja idę w stonę rożnych. Potencjał ofensywny obu zespłów potężny. Ronaldo strzela kilkanaście razy na mecz. Lloris w świetnej formie. Najlepszy na ME. Patricio też coś łapie lecz jak to mówi Szamotulski on powinien w SKOKU pracować bo łapie na raty wszystko. Payet też dużo strzela dla mnie pomimo słabszego występu MVP turnieju (Griezmann będzie królem strzelców więc go nie licze). Jakkolwiek mecz się ułoży to powyżej 10 korkó poiwinno być statystyki też pod beta. Jak Portugalai coś strzeli tylko lepiej a jak będą przegrywać to odsłonia się, bo to finał, nie ma kalkulacji. Przy remisie myślę, że jakoś sięto rozłoży. Presja duża, gra będzie bez ryzyka. Myślę, że powyżej 10 rogów w CAŁOROCZNYM po 2,0 to dobry bet. Najlepszy na ten finał.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Portugalia - Francja
Dzisiaj cała Europa skieruje swój wzrok na Stade de France, gdzie odbędzie się finał mistrzostw Europy. Finał powierzono do prowadzenia Markowi Clattenburgowi. Francja Deschampa pewnie pokonywała kolejnych rywali (Irlandię 2:1, Islandię 5:2 oraz Niemcy 2:0). Na słowa pochwały szczególnie zasługuje Antoine Griezmann, który okazuje się na tym turnieju kluczową postacią w talii Didiera. Francja stworzyła fantastyczny zespół dający wiele wariantów w ustawieniu ofensywnym, co pokazali choćby przy ostatniej konfrontacji z Niemcami. Portugalia mogła zakończyć swój występ już w fazie grupowej, w której grała poniżej oczekiwań, jednak udało się jej awansować z trzeciej lokaty. Później natomiast rozkręcali się swoją grą )wygrana w dogrywce z Chorwatami, wygrana w karnych z Polską, aż w końcu pewne zwycięstwo w regulaminowym czasie z Walią). Dziś meldują się na finale, w którym zmierzą się z gospodarzami turnieju. Spodziewamy się sporo bramek. Obie drużyny nie lubią się bronić, lecz zdecydowanie wolą atakować.
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs : 2.70
▶ Otobet
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Polecam postawić Francja wygra po dogrywce z kursem 10 w bet365. pewnie u innych będzie wyższy. Po prostu mam takie przeczucie. Francja do tej pory mecze w fazie pucharowej rozstrzygała bez extra 30 więc czemu w finale miało by tak być po raz 4? to probuje za drobne grubiej gram remis w całym meczu po kursie 3.10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Portugalia - Francja
Francja wygra 2,11 Betsson ⛔
Francja over 1.5 gola 2,50 Unibet ⛔

Eksperci nie mylili się przed mistrzostwami gdy mówili, że gospodarze turnieju pojawią się w finale. Zespół ten nie raz podczas mistrzostw był karcony przez dziennikarzy i może samych kibiców ale pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach jest takie parcie na szkło i liczy się tylko tu i teraz. A przecież najważniejszy jest końcowy sukces i nie próżno powstało sformułowanie &quot;lepiej brzydko grać ale wygrywać&quot;. Mądrość trenera Deschampsa procentowała z każdym meczem przez rotacje składem. W meczu półfinałowym wielu sądzi, że reprezentacja Francji dostała karnego w prezencie z racji, że są gospodarzami.
Nie podlega dyskusji karny po uprzednim dotknięciu piłki ręką. Sędzia główny sytuacji mógł nie zauważyć ale pomogli jego asystenci o których już pisałem podczas mistrzostw.
Portugalia i sam Ronaldo w mediach jeszcze więcej się nasłuchali niż ich rywal. Może na półwyspie Iberyjskim jest wielka radość i tam mało kto ocenia grę piłkarzy ale świat za niedopuszczalne ma awans do finału zespołu z jedną wygraną. Sam też sądzę, że powinno się popracować nad lekkimi zmianami awansu zespołów z 3. miejsc. Z Walią pierwsza wygrana na ME ale sama gra też pozostawiała wiele do życzenia. Walijczycy zaprezentowali się w tym meczu najgorzej ze wszystkich w jakich wzięli udział.
Co do jutrzejszego meczu sądzę, że wypłynie cała słabość Portugalczyków, którzy jak lis skradali się w nocy powoli do kurnika mijając uśpionych przeciwników. Jeśli Pepe nie wystąpi może okazać się, że w defensywie Portugalia jest naga. Mecz z Walią nie sprawdził tej formacji i ani Bruno Alves ani Fonte nie są filarami. Ronaldo też nie będzie miał tyle swobody. Pamiętajmy jakich defensywnych pomocników czy środek obrony ma Francja. Dla gwiazdy reprezentacji Portugalii czy Naniego widzę miejsce tylko na skrzydłach no ale ze skrzydła bramkę ciężej strzelić. Francja natomiast atak ma wybitny. Griezmann sam sobie stwarza sytuacje, a nawet jak ma plecak piłkę do siatki ładuje Payet. Giroud raczej obsługuje swoich kolegów ale pamiętajmy jego grę z Arsenalu, gdzie zakończył sezon z 16 bramkami. Świat się zachwyca także Pogbą; mi osobiście nie podchodzi ten zawodnik. Często zwalnia grę i zachowuje się nonszalancko.
Trójkolorowi kadrowo oraz formą przewyższa swego finałowego rywala. Nad reprezentacją Portugalii wisi mgiełka zasłaniająca nieco ich prawdziwą dyspozycje spowodowaną falą remisów. Pamiętajmy, że podczas mistrzostw nie grali z żadną topową drużyną. Chyba najlepsi z tego grona byliśmy my i sami dobrze wiemy, że zdecydował los. Francja natomiast zmierzyła się z Niemcami pokonując ich 2-0. Spodziewam się, że jutro żabki pokażą prawdziwe, marne oblicze piłkarzy z półwyspu Iberyjskiego.
 
S 7

stiflerrr

Użytkownik
Witam, jak widzicie szanse Grizmanna na zawodnika turnieju ? Kto może zagrozić ewentualnie? Bo zamyka mi to zdarzenie dobry kupon i nie wiem czy coś kontrować czy zamknąć zakład
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Panowie skąd u was ten hurraoptymizm w kierunku Francuzów? W ostatnim meczu Niemcy mieli tak słabe zestawienie defensywy (cały kręgosłup wypadł już przed meczem - Hummels, Khedira) , że aż żal byłoby tego nie wykorzystać (tym bardziej przy potencjale ofensywnym Francji), a od momentu zejścia Boatenga wyglądało to już w ogóle fatalnie, zwycięstwo Francuzów było tak na prawdę formalnością - nie dać się zaskoczyć z przodu, bo gole dla gospodarzy były tylko kwestią czasu przy takiej obronie Niemców.
Skoncentrujmy się więc może na poprzednich spotkaniach żabojadów - ćwierćfinał z Islandią, drużyną o kilka półek niżej, nie było tutaj żadnego zaskoczenia, w 1/8 delikatne męczarnie z Irlandią, również drużyną dużo słabszą, natomiast sama faza grupowa nie była absolutnie żadnym pokazem siły, wyszarpali swoje.
Z drugiej strony mamy Portugalię, zespół który tak na prawdę mógł już odpaść w grupowej, ale jakimś cudem przemknął przez tą fazę z trzema remisami, następnie mamy dogrywkę z Chorwacją bez straty bramki, mecz z naszymi Orłami po karnych i formalność w półfinale z Walią w którym nie dosyć że Ronaldo z kolegami wywalczyli awans, to jeszcze 3/4 meczu odpoczywali podając piłkę między sobą i kontrolując spotkanie.
Mamy tym sposobem finał, w którym zdarzyć się może dosłownie wszystko. Jeśli komukolwiek wydaje się że Francja rzuci się do ataku i nastrzela nie wiadomo ile goli, to zapewne jest strasznie zbłąkany, bo Portugalia dysponuje gigantyczną siłą ofensywną i grą z kontry, więc jakiekolwiek otwieranie się przez gospodarzy byłoby kompletnym szaleństwem. Jeśli szybko nie padnie jakiś gol, to mecz będzie długo na styku bo nikt w finale nie rzuci wszystkiego na szale, a jak wiadomo jeden gol przy takim poziomie może być nawet dziełem jakiegoś rewelacyjnego strzału z 20-30 metrów Ronaldo i już zaczyna się nerwówka bo przecież to Francja musi u siebie zdobyć mistrza. Może jednak to, że tak na prawdę Portugalczycy &quot;prześlizgnęli&quot; się przez całe EURO i są dzisiaj w finale nie jest przypadkiem i poskromią dzisiaj głód gospodarzy, który będą pod zdecydowanie większą presją?
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Widzę, że sporo osób tutaj opiera swoją analize o &quot;przeczucie&quot;, tutaj trzeba wprost powiedzieć, że Portugalia jest w finale dzięki odrobienie szczęścia bo swoją grą nie zachwycają, ostatni mecz z Walią, która zagrała przeciętnie moim zdaniem pokazał, że Portugalia nie jest na poziomie Francuzów... Mimo to, że wygrali 2:0, to nie przekonali mnie do siebie w ogóle. Z drugiej strony Francja, która ma spory potencjał, grają u siebie i chcą to euro wygrać, z początku może nie grali dobrej piłki, ale ostatnio się poprawili, mecz z Niemcami wygrany 2:0, ale tutaj pomógł trochę przypadek, bo jakby grał Hummels z Boatengiem, to wynik byłby odwrotny moim zdaniem. Ronaldo bez formy, w drugim zespole Griezmann, który jest głodny gry, szuka bramek, chce strzelać, walczy, jak wszyscy mówią, jest w bardzo dobrej dyspozycji. Jak dla mnie, bez kombinowania trzeba postawić czysto na Francje i czekać na odbiór pieniążków, w finale nie ma miejsca na tyle szczęścia co miała do tej pory Portugalia, no niestety, ale Francja ten mecz bierze ????
Francja win @2,05 bet365
Witam, jak widzicie szanse Grizmanna na zawodnika turnieju ? Kto może zagrozić ewentualnie? Bo zamyka mi to zdarzenie dobry kupon i nie wiem czy coś kontrować czy zamknąć zakład
Moim zdaniem możesz zostawić, ale zależy co dziś pokaże Ronaldo, bo jak zabłyśnie swoim talentem i Portugalia jakimś przypadkiem wygra euro dzięki sporej pracy Ronaldo, to może być 50/50, ale z tego co widać po grze Ronaldo, to nie prowadzi do tego i Grizmann, ma spore szanse zostać zawodnikiem turnieju ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Francja - Portugalia typ under 1.5 kurs 2.5 Unibet✅
Moim zdaniem finał będzie grany zachowawczo przez obie drużyny chyba , że szybko padnie gol. Portugalia zagra prawdopodobnie na 0-0 i będzie czekać na jedną sytuację aby rozstrzygnąć finał. Taka grę pokazali z Chorwacją oraz Polską bardzo zachowawczą. Francuzi też nie zaczną atakować bez głowy. spodziewam się maksimum 1 bramki. Potencjał obu drużyn olbrzymi, ale obie będą pamiętały , że jeden błąd może zabrać tytuł dlatego mecz może być nudny nie wykluczona dogrywka i karne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie, a ja Wam powiem tak...
Od początku Euro 2016 stawiałem na Francję i dzisiaj liczę na to samo. Organizowali u siebie pamiętny mundial &#39;98 i finał 3:0 z Brazylią. Euro 1984 i co? Francja wygrała 2:0 z Hiszpanią.
Portugalia się ślizgała, a w półfinale Walia - nie oszukujmy się, żaden poważny przeciwnik.
Co czuję w tym meczu?
Czerwoną kartkę ???? i to już w 1 połowie, ewentualnie jakiś karny, choć Francja już sporo miała prezentów od sędziów tutaj. Wiadomo, ściany gospodarzom pomagają.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Portugal vs France. Total Goals (Portugal): Over 1 Price: 2.78 marathon
Od dluzszego czasu chodzi mi po glowie, ze to Portugalia dzisiaj zostanie mistrzem, jesli chodzi o sile zespolow Francja jest faworytem nie ma sie co oszukiwac, sklad, publicznosc jest za nimi. Portugalia to taki kopciuszek, podobnie jak kiedys Grecja, tyle, ze sile razenia w ataku maja znacznie lepsza, mysle, ze ciekawym typem na to spotkanie jest over 1 bramki dla Portugalii, nie wierze w murowanie obu zespolow, mysle, ze ktoras z druzyn w miare szybko strzeli bramke i zacznie sie kapitalne widowisko dla nas wszystkich. Ja dzisiaj za Portugalia! ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obie drużyny nie lubią się bronić, lecz zdecydowanie wolą atakować.
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs : 2.70
▶ Otobet
O ile co do Francji się zdecydowanie zgadzam, że woli atakować o tyle Portugalia udowodniła, że z wyjątkiem meczu z Węgrami praktycznie w każdym innym właśnie się wyłącznie broniła czekając na kontrę. Nie świadczą o tym same wyniki, ale i obrana taktyka oraz statystyki np strzałów na bramkę. Skąd więc taki wniosek dotyczący Portugalii ?
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Powiem tak większość z was stawia na Francję a to że gospodarz a to że zawsze wygrywali jak rozgrywane były u nich mistrzostwa,do mnie to nie przemawia.Fakt napewno ładniej grają niż Portugalczycy bo o nich to już wogóle nie da się napisać że grają fajną piłkę, no ale co by nie było są w finale i napewno &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot; jakby to Pudzianowski powiedział. Poza tym co 12 lat mistrzostwo zdobywa drużyna nie będąca faworytem Dania,Grecja.... Portugalia?? kto wie? Stać ich na to aby wymęczyć remis,przyfarcić w dogrywce albo w karnych. poza tym kursy bardziej sprzyjają Portugalii, 2.85 za zdobycie trofeum przez Portugalię?? Ja tam biorę

Mój typ:
Portugalia zdobędzie trofeum - 2.85✅✅✅

unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
G 370

golkiper

Użytkownik
Jeśli chodzi o zawodnika turnieju to warto zaznaczyć, że chodzi o MVP ! MOST VALUABLE PLAYER. Czyli zawodnik, który najwięcej dał drużynie, od którego najwięcej zależało. Z doświadczenia wiem, że organizatorzy a)często faworyzują gospodarzy w tych klasyfikacjach b)rozkładają nagrody na poszczególnych zawodników, nie spotkałem się z sytuacją, żeby król strzelców został jednocześnie MVP . Stąd uważam, że Greizmann będzie królem strzelców (to są fakty) natomiast na MVP największe szanse mają Ronaldo bez którego Portugalia nie pierdnęła by i Payet, który był architektem gry Francji na tym turnieju pomimo słabszego meczu z Niemcami. Prawa jest też taka, że patrząc na jakość gry to Payet prezentował się lepiej od Ronaldo, w przekroju całego turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom