>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Portugalia - Francja] - finał, 10 lipca 2016r. godzina 21:00

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
też myślę, że to żart bo jeżeli kolega z taką rangą mówi, że tragedia to ja już nie wiem ... sędziowanie bardzo , bardzo dobrze w zasadzie ani jeden mecz nie wypaczony przez arbitra. Karny dla Francuzów z gatunku bardziej ewidentny się nie da. Zawodnik francuski chciał zgrać piłkę (uderzyć) w kierunku bramki a Scheini mu zatrzymał reką. Dajmy spokój... Co do finału , cięzki mecz do typowania niby Francja musi, wszystko za nimi przemawia jednak ta Portugalia gra cały czas pytę, ale się ślizga. Mają grajków nie ma co gadać i o ile klepka Niemców byłą do przeczytania to myślę, że jak Francja na nich siądzie to po kontrach 2-3 setki Portugalczycy będą mieli. Ja idę w stonę rożnych. Potencjał ofensywny obu zespłów potężny. Ronaldo strzela kilkanaście razy na mecz. Lloris w świetnej formie. Najlepszy na ME. Patricio też coś łapie lecz jak to mówi Szamotulski on powinien w SKOKU pracować bo łapie na raty wszystko. Payet też dużo strzela dla mnie pomimo słabszego występu MVP turnieju (Griezmann będzie królem strzelców więc go nie licze). Jakkolwiek mecz się ułoży to powyżej 10 korkó poiwinno być statystyki też pod beta. Jak Portugalai coś strzeli tylko lepiej a jak będą przegrywać to odsłonia się, bo to finał, nie ma kalkulacji. Przy remisie myślę, że jakoś sięto rozłoży. Presja duża, gra będzie bez ryzyka. Myślę, że powyżej 10 rogów w CAŁOROCZNYM po 2,0 to dobry bet. Najlepszy na ten finał.
Jak najbardziej. Zgadzam się praktycznie ze wszystkim co napisałeś. Ronaldo już nas przyzwyczaił, że mimo wszystko to on bierze ciężar gry na siebie, strzela ile tylko się da i oczywiście dzięki temu bet powyżej 10 rzutów rożnych jest bardzo, ale to bardzo realny. W ostatnim meczu Lloris pokazał, że również należy do najlepszych bramkarzy, mimo, że przed turniejem miał wielu przeciwników. Śmiało można grać RR.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiem tak większość z was stawia na Francję a to że gospodarz a to że zawsze wygrywali jak rozgrywane były u nich mistrzostwa,do mnie to nie przemawia.Fakt napewno ładniej grają niż Portugalczycy bo o nich to już wogóle nie da się napisać że grają fajną piłkę, no ale co by nie było są w finale i napewno &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot; jakby to Pudzianowski powiedział. Poza tym co 12 lat mistrzostwo zdobywa drużyna nie będąca faworytem Dania,Grecja.... Portugalia?? kto wie? Stać ich na to aby wymęczyć remis,przyfarcić w dogrywce albo w karnych. poza tym kursy bardziej sprzyjają Portugalii, 2.85 za zdobycie trofeum przez Portugalię?? Ja tam biorę
Mój typ:
Portugalia zdobędzie trofeum - 2.85
unibet
Ale tu nie chodzi o to, że występuje tylko jeden lub dwa elementy przez ciebie wymienione, ale występują WSZYSTKIE. Gospodarz, tradycja wygrywania jak są gospodarzem, ściany - to są czynniki pozasportowe i nikt nie postawi swoich pieniędzy tylko z tego powodu. Głównym powodem jest to, że Francja po prostu ma lepszych zawodników w formacjach ofensywnych, a nawet zaryzykuję tezę, że i w defensywie. Za to Portugalia prześlizgnęła się, bo to najwłaściwsze słowo do finału bardziej na murowaniu i szczęściu. Wyobraźcie sobie, że gdyby nie te karne i nie ten nieszczęsny Kuba to była duża szansa abyśmy to my dzisiaj grali z Francją bo osłabiona Walia była jak najbardziej w naszym zasięgu. O ile taktyka obrana przez Santosa na wszystkich dotychczasowych przeciwników się sprawdziła, choć pomogło też szczęście to dzisiaj to nie przejdzie bo Francja jest pierwszym rzeczywiście silnym przeciwnikiem. Gdyby Portugalia trafiła na Niemcy lub Włochy to by nie przeszli. Najmocniejsza z tych drużyn z którymi grali była Polska i o mało by nie awansowali. A Polska mimo wszystko ma o wiele mniej mocy z przodu nic Francja. Dla mnie pytanie brzmi nie czy Francja zdobędzie to Euro tylko w jakim stylu. Wysoka wygrana w cz. reg., wymęczona wygrana w czasie reg ? Trzeba jeszcze powiedzieć, że Francja nie jest już tak zestresowana jak na początku z Rumunią czy Albanią. Nabrali pewności siebie, luzu, radości futbolu, a wtedy gra się o wiele łatwiej. Najwięcej co może zrobić Portugalia to doprowadzić do remisu i wtedy pytanie czy Francja ogarnie w dogrywce czy rzutach karnych. Oczywiście &quot;ściany&quot;, doping kibiców, sędziowie itd też mają dodatkowe znaczenie dlatego jeszcze raz powtarzam jak grac coś w stronę Portugalii to dla mnie tylko to co zaproponował konar - +0,5, no chyba, że postawiłeś 10zł i chcesz sobie przy piwku pokibicować Portugalii ????
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
tu nie chodzi o cala reprezentacje francji czy portugalii. nie ma sensu pisac zadnych recenzji meczowych, czy analiz bo to sie mija z celem. popatrzymy na to z filozoficznego punktu widzenia. chodzi tu tylko o ronaldo, on wygral z realem lige mistrzow to i wygra z portugalia ME i dostanie zlota pilke, zeby utrzec nosa messiemu. chyba wiemy jaka to jest indywidualnosc, przeciez on nie pogodzil by sie z tym jakby nie wygral dzisiaj. w 2004 kiedy ME organizowala portugalia i przegrala w finale z grecja 0;1 ronaldo wtedy bardzo przezyl to emocjonalnie, i przyrzekl calej portugali ze przywiezie do lizbony trofeum z mistrzostw europy, cos jak lebron james do cleveland. wiec trzymam go za slowo i lokuje pieniadze

portugalia - francja typ 1 kurs 4.33 bwin
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
tu nie chodzi o cala reprezentacje francji czy portugalii. nie ma sensu pisac zadnych recenzji meczowych, czy analiz bo to sie mija z celem. popatrzymy na to z filozoficznego punktu widzenia. chodzi tu tylko o ronaldo, on wygral z realem lige mistrzow to i wygra z portugalia ME i dostanie zlota pilke, zeby utrzec nosa messiemu. chyba wiemy jaka to jest indywidualnosc, przeciez on nie pogodzil by sie z tym jakby nie wygral dzisiaj. w 2004 kiedy ME organizowala portugalia i przegrala w finale z grecja 0;1 ronaldo wtedy bardzo przezyl to emocjonalnie, i przyrzekl calej portugali ze przywiezie do lizbony trofeum z mistrzostw europy, cos jak lebron james do cleveland. wiec trzymam go za slowo i lokuje pieniadze

portugalia - francja typ 1 kurs 4.33 bwin
Co ty za głupoty piszesz wychodzi na to że Francja stanie sobie i powie masz Ronaldo strzelaj sobie tobie się należy , poważnie to pisałeś czy pijany jesteś ? A co Ronaldo miał powiedzieć po przegranej , powiedział to co wszyscy chcieli usłyszeć Francja to nie Walia chodź gdyby Walia nie była osłabiona może byśmy mieli inny finał nie wiem czy Francja wygra w 90 minut ale myślę że wszystkie aspekty są za Francją
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Za to Portugalia prześlizgnęła się
Za to Francja miała rywali z samej światowej górnej półki w fazie pucharowej, normalnie TOP3 Irlandia,Islandia, i osłabione Niemcy no i jeszcze dodatkowo sędziego który musiał im pomagać bo mogło być źle.
Głównym powodem jest to, że Francja po prostu ma lepszych zawodników w formacjach ofensywnych, a nawet zaryzykuję tezę, że i w defensywie
Fakt nie zaprzeczę maja lepszy skład, tyle że co z tego jak nie widać tego na boisku? Argentyna ma na chwilę obecną najlepszy skład ze wszystkich drużyn, ale co z tego jak nic nie mogą wygrać
o chyba, że postawiłeś 10zł i chcesz sobie przy piwku pokibicować Portugalii
Za 10 zł to bym sobie d... nie zawracał, nie każdy jest tobą że max za ile grasz to 20 zł, nie mierz wszystkich swoją miarą. I to by był na tyle z mojej strony, każdy ma swoich faworytów ale nigdy nie ma tak że zawsze wygrywa faworyt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ffff2222 48

ffff2222

Użytkownik
Dla mnie osobiscie kurs 2.10 na wygranie w 90 minjtach na Francje to mega value. Przecierz Portugalia gra przypadkowa pilke. Zwlaszcza w ataku, zwykle nieprzemyslalne proby, zero w tym jakosci, a ta obrona to przecierz sa niscy zawodnicy.Francja wygra to przewaga sily i warunkow fizycznych, dobra kontra i lepszym atakiem pozycyjnym. To jest 2x lepsza jakosc
Francja- Portugalia
21:00
Typ: Wygrana Francji
2.10
10j
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Za 10 zł to bym sobie d... nie zawracał, nie każdy jest tobą że max za ile grasz to 20 zł, nie mierz wszystkich swoją miarą. I to by był na tyle z mojej strony, każdy ma swoich faworytów ale nigdy nie ma tak że zawsze wygrywa faworyt.
Widać jak uważnie śledzisz Euro przynajmniej na tym forum. Jak byś śledził zobaczył być jakimi stawkami grałem. Do tych 20zł musiałbyś dodać jeszcze dwa zera ???? W każdym razie jeśli grasz nie za 20zł to z dobrego serca odradzam ci granie na czyste zwycięstwo Portugalii w czasie regulaminowym. Szkoda twojej kasy.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Widać jak uważnie śledzisz Euro przynajmniej na tym forum. Jak byś śledził zobaczył być jakimi stawkami grałem. Do tych 20zł musiałbyś dodać jeszcze dwa zera ???? W każdym razie jeśli grasz nie za 20zł to z dobrego serca odradzam ci granie na czyste zwycięstwo Portugalii w czasie regulaminowym. Szkoda twojej kasy.
Aż dwa zera?? Woww.. długo odkładałeś żeby teraz po tyle grać??Czy ja wogóle wspomniałem że chce grać na zwycięstwo Portugalii w regulaminowym czasie gry? Ja tylko stwierdzam że Portugalia zdobędzie trofeum a czy po dogrywce czy po karnych to już mnie nie interesuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Czytam opinie że Francja się rozkręcała wraz z turniejem. Owszem rozkręciła się z poziomu słabego do przeciętnego. Niby w meczu z Niemcami? Słuchałem ekspertów mówiących o groźnych kontrach francuzów w tym spotkaniu, groźne to one były tylko na własnej połowie, później tracili piłkę, ewentualnie przez pierwsze 5 min. Pierwszy gol zaczątek miał od niepotrzebnego, przypadkowego wybicia na rzut rożny, a nie od groźnej Francuskiej akcji. Po czym wątpliwa ręka, pisze wątpliwa bo skoro jesteśmy konsekwentni i mówimy o jakiejkolwiek sprawiedliwości to dlaczego nie było karnego dla Islandczyków w meczu z Francuzami po ewidentnej ręce? Wymowny gest trenera Islandzkiego, którzy udawał że chyba gramy w koszykówkę mówił wszystko. Drugi gol, to lawina błędów Niemców, do tego poziomu że piłka wylądowała pod nogami Grizmanna, równie dobrze Neuer mógł zaprosić Francuza do siebie podać mu piłkę na 9 metr i się wywalić, tak że jak widać też nie było w tej akcji żadnego kunsztu. CO do Portugalii, niby Ronaldo bez formy, albo może bardziej zmęczony. Do tej pory grał bez przekonania, bez wiary że się uda, ale jeżeli naprawdę wyjdzie mu mecz, to słaba Francuska obrona będzie miała spory problem. Nie rozdawałbym już teraz złotych medali francuzom, bo pamiętamy jak to Chorwacja miała zmasakrować słabiutką Portugalię.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Francja 2.1
Osobiście uważam, że kurs powinien być w granicach 1.55-1.6 na reprezentację Francji.
Kurs na Portugalczyków jest przeszacowany. Nie widzę choćby jednego argumentu przemawiającego za Portugalczykami.
Po pierwsze Francja to gospodarz, a przed własną publicznością gra się zupełnie inaczej (wątpię, żeby tutaj było jak niektórzy piszą, że będą to typowe szachy i Francja będzie czekać do karnych, bo tak po tych wpisach wywnioskowałem).
Po drugie historia pojedynków pomiędzy tymi reprezentacjami jest bardzo niekorzystna dla reprezentacji Portugalii (4 ostatnie pojedynki 0:1 , 1:2 , 0:1 , 0:4).
Po trzecie patrząc na grę obu reprezentacji to wystarczy przeanalizować drogę obu reprezentacji do finału. Portugalia trzy remisy w grupie, wymęczone zwycięstwa z Chorwacją i Polską (po dogrywce i karnych) i wreszcie zwycięstwo w regulaminowym czasie z Walią (zmęczoną).
Francja na tych mistrzostwach, jakby nie patrzeć ma tylko jeden remis na koncie (w fazie grupowej z Szwajcarią) oraz pięć zwycięstw. Myślę, że ostatnie dwa spotkania czyli wygrana z Islandią 5:2 i z Niemcami 2:0 robią wrażenie.
Wystarczy zestawić pojedynki obydwu reprezentacji z reprezentacją Islandii. Portugalia wymęczone 1:1 , a po drugiej stronie Francja pokaz siły 5:2.
Po czwarte Portugalia ma w nogach dwie dogrywki, myślę, że ten fakt też odegra znaczną rolę w drugiej połowie meczu finałowego.
Po piąte, składy. Poza Ronaldo nie widzę żadnego zagrożenia ze strony reprezentacji Portugalii (a niektóre wpisy, mówiące o tym, że Ronaldo wygrał z Realem LM to i z reprezentacją wygra Euro świadczą, o braku elementarnej wiedzy o składzie Realu, a Portugalii). Brak klasycznego napastnika (skutecznego) może spowodować podobną sytuację jak w spotkaniu Niemców z Francją.
Po drugiej stronie mamy Francuzów i kadra naszpikowana gwiazdami. Zagrożenie z każdej strony (Payet, Pogba, Griezmann oraz Giroud).
Sądzę, że mecz zakończy się wynikiem 2:0 , 3:0 dla Francji.
 
E 0

endbuk

Użytkownik
tu nie chodzi o cala reprezentacje francji czy portugalii. nie ma sensu pisac zadnych recenzji meczowych, czy analiz bo to sie mija z celem. popatrzymy na to z filozoficznego punktu widzenia. chodzi tu tylko o ronaldo, on wygral z realem lige mistrzow to i wygra z portugalia ME i dostanie zlota pilke, zeby utrzec nosa messiemu. chyba wiemy jaka to jest indywidualnosc, przeciez on nie pogodzil by sie z tym jakby nie wygral dzisiaj. w 2004 kiedy ME organizowala portugalia i przegrala w finale z grecja 0;1 ronaldo wtedy bardzo przezyl to emocjonalnie, i przyrzekl calej portugali ze przywiezie do lizbony trofeum z mistrzostw europy, cos jak lebron james do cleveland. wiec trzymam go za slowo i lokuje pieniadze
Trochę śmieszne to Twoje podejście, że skoro Ronaldo wygrał LM z Realem to i teraz musi wygrać. Messi wygrał z Barceloną 4 razy LM a z reprezentacją przegrał 4 finały(MŚ i 3 Copa America) ni jak ma się jedno do drugiego. Turnieje reprezentacyjne to co innego niż rozgrywki klubowe. Po drugie jak dla mnie to w tym turnieju Ronaldo w jakiejś rewelacyjnej formie to nie jest, co prawda strzela dość ważne bramki, ale na pewno nie jest to najlepsza jego forma, co zresztą potwierdza wiele &quot;ekspertów&quot;. W mojej ocenie patrząc tylko na grę w tym turniej to taki Griezmann, jest o jakaś klasę lepszy od Ronaldo. Także ja osobiście zagram to co w ostatnim meczu się udało trafić, czyli:

Typy:
Griezmann strzelec - 2,50 Betclic
Francja over 1,5 - 2,60 Betclic
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Trochę śmieszne to Twoje podejście, że skoro Ronaldo wygrał LM z Realem to i teraz musi wygrać. Messi wygrał z Barceloną 4 razy LM a z reprezentacją przegrał 4 finały(MŚ i 3 Copa America) ni jak ma się jedno do drugiego. Turnieje reprezentacyjne to co innego niż rozgrywki klubowe. Po drugie jak dla mnie to w tym turnieju Ronaldo w jakiejś rewelacyjnej formie to nie jest, co prawda strzela dość ważne bramki, ale na pewno nie jest to najlepsza jego forma, co zresztą potwierdza wiele &quot;ekspertów&quot;. W mojej ocenie patrząc tylko na grę w tym turniej to taki Griezmann, jest o jakaś klasę lepszy od Ronaldo. Także ja osobiście zagram to co w ostatnim meczu się udało trafić, czyli:

Typy:
Griezmann strzelec - 2,50 Betclic
Francja over 1,5 - 2,60 Betclic
Na unibecie w ofertach specjalnych można zagrać bramkę Griezmanna po kursie 3.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Portugalia - na Euro największa liczba strzałów, najwięcej strzałów na mecz, najwięcej rożnych, najczęściej faulowani, najwięcej czystych sytuacji bramkowych, najwięcej (chyba, ew. 2 miejsce, nie pamiętam) słupków+poprzeczek, najwięcej prób dośrodkowań, najwięcej celnych dośrodkowań, 2 miejsce w liczbie podań i w liczbie celnych podań.
To że ktoś umoczył swoje pieniądze na meczach z Islandią i Austrią, bo brakowało im skuteczności (5 słupków+poprzeczek w tych meczach), a potem wyeliminowali Polskę (sorry, na samych karnych w fazie knockout dalej niż do 1/4 nie da się zajechać), a wszyscy frustraci jak mantrę powtarzają, że Portugalia nie zasłużyła na finał, nie znaczy że to jest prawda i że powinno się to uwzględniać w chłodnej kalkulacji do typowania.
Znaliśmy zasady przed EURO. W grupie trzeba nie przegrać, dalej trzeba wygrywać. W fazie pucharowej Portugalia strzeliła 4 gole, straciła 1. Statystyki ofensywne przytoczyłem, więc Panowie, którzy mówią o murowaniu ew. braku stylu, są po prostu rozgoryczonymi frustratami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 7

matiuss90

Użytkownik
Witam,
Interesuje mnie wasze zdanie odnośnie over/under. W meczu francja - niemcy i portugalia - walia stawialem w obu over 1.5 bramki, jak myślicie o dzisiejszym meczu? Lepiej over 1.5 czy under 2.5? Mój typ skłania się bardziej na over 1.5 dlaczego? Ponieważ Francuzi dysponują ponad przeciętną siłą ognia, portugalczycy również nie są gorsi i mi ten mecz pachnie wynikiem przynajmniej 1-1 w regulaminowym czasie a najbardziej to 2-1 w którąś ze stron. A jak wam się wydaje? Co wy o tym myślicie, mecz underowy czy jednak overowy? I gdzie mogę sprawdzić statystki z dotychczasowych meczy finałowych euro?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Witam, jak widzicie szanse Grizmanna na zawodnika turnieju ? Kto może zagrozić ewentualnie? Bo zamyka mi to zdarzenie dobry kupon i nie wiem czy coś kontrować czy zamknąć zakład
Kto może zagrozić ? Chyba tylko Cristiano Ronaldo, ale musiałby wspiąć się naprawdę na wyżyny swoich umiejętności, bo nie dość, że traci 3 gole do Griezmanna to jeszcze nie daje drużynie tyle co Francuz. Bardzo wątpliwe, aby Griezmannowi ktokolwiek mógł jeszcze zagrozić ;).
 
epic 166

epic

Użytkownik
Fracja over 5.5 rr @1,80 Bet365 ✅

Nie ma się co rozwodzić, Francja gra na u siebie, prawdopodobnie będzie prowadzić grę, w większości spotkań nabija sporo cornerów.
Jestem przekonany, że w pewnym momencie spotkania Francuzi zaczną szturmować, niezależnie od wyniku.
Statystycznie na 6 rozegranych spotkań 3 razy pokrywali tą linię (Albania, Szwajcaria, Irlandia), najmniej zdobyli ich z Islandią (4) i po 5 z Rumunami oraz Niemcami. Jak widać, w każdym spotkaniu chociaż zbliżyli się do tej granicy. Waga jaką niesie ze sobą finał na własnym boisku powinna tylko nakręcić Francuzów do ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Widać jak uważnie śledzisz Euro przynajmniej na tym forum. Jak byś śledził zobaczył być jakimi stawkami grałem. Do tych 20zł musiałbyś dodać jeszcze dwa zera ???? W każdym razie jeśli grasz nie za 20zł to z dobrego serca odradzam ci granie na czyste zwycięstwo Portugalii w czasie regulaminowym. Szkoda twojej kasy.
Serio, napinajcie się obydwaj tak dalej ???? . Mówisz, że za 2000 grasz na Euro ? To kiedy w końcu przestaniesz ciągnąć te pieniądze od rodziców ? ;)
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Portugalia - Francja
Część z użytkowników tego forum to wychodzi z założenia, że dziś po pierwszych 15-20 minutach będzie 0:3 dla Francji i po Portugalczykach po prostu się przejdą... Pamiętajcie jednak że to Francja musi, Portugalia co najwyżej może. Powiedzcie mi...czy tylko ja widziałem że w meczu półfinałowym pomiędzy 15 a 45 minutą pierwszej połowy Francuzi byli zamknięci jak w hokejowym zamku? I nie mówcie tu że karny nie wpłynął tu na przebieg wydarzeń na boisku i na końcowy wynik. Wiadro pomyj, które kibice, dziennikarze i &quot;fachowy &#39; do tej pory wylewali na głowy zarówno Ronaldo jak i Portugalczyków mogą tylko sprawić że dziś zagrają na 110 % swych możliwości. Francja jest przeceniania w mojej opinii. Jest też w tej całej sprawy aspekt pozasportowy. Po pierwsze wyznawców czystości sporu mogło by to zdenerwować a po wtóre trzeba by było cofnąć się o wiele lat wstecz...Zanim specjaliści, z tego forum rzucą mi się do gardła za poniższe typy proszę aby poczekali do zakończenia meczu. Rozumiem że nikogo nie dziwi że kursy na Francję rosną?
Kursy z czwartku bo wtedy to zagrałem
Portugalia mistrzem - 2,80 Totomix
Portugalia 1x kurs 1,85 STS

Portugalia 4,70 STS
wynik 1:0 po dogrywce dla Portugalii

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
T 14

themaciek

Użytkownik
Francja 2.1

Osobiście uważam, że kurs powinien być w granicach 1.55-1.6 na reprezentację Francji.
Kurs na Portugalczyków jest przeszacowany. Nie widzę choćby jednego argumentu przemawiającego za Portugalczykami.

Po pierwsze Francja to gospodarz, a przed własną publicznością gra się zupełnie inaczej (wątpię, żeby tutaj było jak niektórzy piszą, że będą to typowe szachy i Francja będzie czekać do karnych, bo tak po tych wpisach wywnioskowałem).
Po drugie historia pojedynków pomiędzy tymi reprezentacjami jest bardzo niekorzystna dla reprezentacji Portugalii (4 ostatnie pojedynki 0:1 , 1:2 , 0:1 , 0:4).
Po trzecie patrząc na grę obu reprezentacji to wystarczy przeanalizować drogę obu reprezentacji do finału. Portugalia trzy remisy w grupie, wymęczone zwycięstwa z Chorwacją i Polską (po dogrywce i karnych) i wreszcie zwycięstwo w regulaminowym czasie z Walią (zmęczoną).
Francja na tych mistrzostwach, jakby nie patrzeć ma tylko jeden remis na koncie (w fazie grupowej z Szwajcarią) oraz pięć zwycięstw. Myślę, że ostatnie dwa spotkania czyli wygrana z Islandią 5:2 i z Niemcami 2:0 robią wrażenie.
Wystarczy zestawić pojedynki obydwu reprezentacji z reprezentacją Islandii. Portugalia wymęczone 1:1 , a po drugiej stronie Francja pokaz siły 5:2.
Po czwarte Portugalia ma w nogach dwie dogrywki, myślę, że ten fakt też odegra znaczną rolę w drugiej połowie meczu finałowego.
Po piąte, składy. Poza Ronaldo nie widzę żadnego zagrożenia ze strony reprezentacji Portugalii (a niektóre wpisy, mówiące o tym, że Ronaldo wygrał z

Realem LM to i z reprezentacją wygra Euro świadczą, o braku elementarnej wiedzy o składzie Realu, a Portugalii). Brak klasycznego napastnika (skutecznego) może spowodować podobną sytuację jak w spotkaniu Niemców z Francją.
Po drugiej stronie mamy Francuzów i kadra naszpikowana gwiazdami. Zagrożenie z każdej strony (Payet, Pogba, Griezmann oraz Giroud).

Sądzę, że mecz zakończy się wynikiem 2:0 , 3:0 dla Francji.


Owszem kurs to duże value ale oczywiście nie pewniaczek. Jest to finał euro i tylko dlatego kurs jest wysoki. Drugim powodem jest Ronaldo cieszący się sympatią kibiców Realu i nie tylko na całym świecie(kurs na Portugalię przeważnie był zaniżony).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom