>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Tylko trzeba pamietać, że od 2 lipca do 31 w Polsce zostaje przywrócona kontrola na granicach strefy schengen. Więc nie wiem czy wtedy np. w drodze powrotnej nie będzie potrzebny paszport, musisz poczytać.
 
Q 0

qooba_13

Użytkownik
Uwaga promocja!!! Voucher na 2 bilety Pol-Por (kat.3) tylko 500zł. Odbiór tylko osobisty (Mazury). Zmiana danych osoby odbierającej. Kontakt najlepiej tel.: 607041251.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
To jak jest z tymi kartkami na Euro ? kasują sie przed ćwierćfinałami ??
Bo Borek wczoraj cały mecz pieprzył o zagrożeniach....
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
kasują się po ćwierćfinałach. jeśli natomiast np. Pazdan dostanie teraz kartkę, to w ewentualnym półfinale i tak będzie pauzował. jeśli zaś kartki nie dostanie to konto będzie miał zerowe.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Leszek Orłowski udzielił wywiadu w którym powiedział, że Fabian nie nadaje się do karnych, że jest zbyt przewidywalny i ułożony i, że Nawałka powinien go zmienić na Szczęsnego lub szczególnie Boruca. A ja usłyszałem w wywiadzie z Kubą gdzie przyznał, że zawsze strzela w ten sam róg. I tak się zastanawiam. Portugalia rozpracowywała karne z Polską jeszcze przed meczem i skoro wiedzieli, że Kuba zawsze strzela w jeden róg to Patricio to po prostu obronił. Ale żeby było jasne ja ich osobiście nie obwiniam.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Karny niestety nie był precyzyjnie wykonany przez Kubę. Mimo wszystko, w końcu mamy drużynę, czekamy na wrzesień.
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Wiem że można gdybać i teraz każdy jest trenerem ale wydaje mi się że Nawałka widząc jak Fabiański radził sobie podczas karnych ze Szwajcarami i WIEDZĄC że to nie jest jego mocna strona powinien go zmienić przed karnymi ( zwłaszcza że jedna zmiana jeszcze była ) . Nic byś my nie stracili ,a moglibyśmy zyskać. Z tego co pamiętam to Boruc świetnie radzi sobie z karnymi i mógłby zaskoczyć. Szkoda też sytuacji z dogrywki Milika który zamiast podać do Lewego na czystą pozycję próbował sam skończyć akcję. Żeby nie było nikogo nie winię , chwała chłopakom za to co osiągnęli bo można czuć dumę narodową , jednakże zawsze pozostaje niedosyt zwłaszcza że medal był na wyciągnięcie ręki
e;
nie wiem czy już kiedykolwiek będziemy mieć taką okazję medalową, chyba życia mi braknie by to zobaczyć
 
R 3

rafciu166

Użytkownik
Leszek Orłowski udzielił wywiadu w którym powiedział, że Fabian nie nadaje się do karnych, że jest zbyt przewidywalny i ułożony i, że Nawałka powinien go zmienić na Szczęsnego lub szczególnie Boruca. A ja usłyszałem w wywiadzie z Kubą gdzie przyznał, że zawsze strzela w ten sam róg. I tak się zastanawiam. Portugalia rozpracowywała karne z Polską jeszcze przed meczem i skoro wiedzieli, że Kuba zawsze strzela w jeden róg to Patricio to po prostu obronił. Ale żeby było jasne ja ich osobiście nie obwiniam.
Z tym, że Kuba strzela w jeden róg to totalne bzdury, obejrzyj sobie karne wykonywane przez Kube choćby w reprezentacji, sam zauważysz, że nie jest prawdą, że strzela w jeden róg zawsze. I napewno czegoś takiego nie powiedział bo sam by sobie strzelił w kolano taką wypowiedzią, więc proszę nie pisać głupot. Dziękuję. A odnośnie meczu z Portugalią, zabrakło nam pazerności na drugą bramkę, ale to doświadczenie zaprocentuje, miejmy nadzieję już w Rosji ???? .
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Panowie mam pytanie do tych, którzy byli obecni w Marsyli na stadionie w czasie meczu Polaków z Portugalią.Byłem na meczu i ciekawi mnie co się wydarzyło na trybunie głównej (na wysokości lini środkowej), że ok 20 uzbrojonych po zęby policjantów z bronią długą wtargnęło na trybune.Siedziałem nieco wyżej blizej bramki i nie byłem w stanie dojrzeć dokladnie tej sytuacji.z góry dzieki
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Panowie mam pytanie do tych, którzy byli obecni w Marsyli na stadionie w czasie meczu Polaków z Portugalią.Byłem na meczu i ciekawi mnie co się wydarzyło na trybunie głównej (na wysokości lini środkowej), że ok 20 uzbrojonych po zęby policjantów z bronią długą wtargnęło na trybune.Siedziałem nieco wyżej blizej bramki i nie byłem w stanie dojrzeć dokladnie tej sytuacji.z góry dzieki
Z tego co zauważyłem to chyba Nasi wtargnęli na sektor kiboli z Portugalii i mogło dojść do szarpaniny ale pewien nie jestem bo bardziej byłem skupiony na tym co się działo na murawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
I napewno czegoś takiego nie powiedział bo sam by sobie strzelił w kolano taką wypowiedzią, więc proszę nie pisać głupot. Dziękuję.
Powiedział tak w wywiadzie po meczu, także ten...
Nie wiem co miał na myśli, powiedział, że zawsze tak strzela, może tym razem za lekko, za mało przy słupku. Pewnie chodziło mu bardziej, że strzela tak &quot;nie raz&quot; i wchodzi, tylko źle się wysłowił.
Generalnie tego typu strzały karnych to czysta loteria, bo tylko takie strzały bramkarz może wybronić. Musi tylko rzucić się w dobrą stronę i liczyć na odrobinę szczęścia. Nie mam pretensji do Kuby, ale karne da się strzelić tak, że bramkarz nic nie zrobi. No ale to jakieś tam większe ryzyko (chociaż też dyskusyjne, bo dając szanse bramkarzowi na obronę tez ryzykujemy). Niemcy i Włosi dlatego tak przestrzeliwali m. in. bo próbowali takie piły wsadzać, wiedząc, że mają przed sobą największych bramkarzy świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z tego co zauważyłem to chyba Nasi wtargnęli na sektor kiboli z Portugalii i mogło dojść do szarpaniny ale pewien nie jestem bo bardziej byłem skupiony na tym co się działo na murawie.
Nic z tych rzeczy...
Nowa koalicja chuligańska (Wisła, Ruch i Widzew) grasowała na inne polskie ekipy. Dlatego w drugiej połowie wyskoczyła policja na sektor, gdyż wspomniana koalicja zaatakowała chyba ekipę Cracovii.
Później profilaktycznie policja ustawiła się za bramką, ponieważ &quot;kibice&quot; Wisły-Ruch-Widzew przeszli na tą część stadionu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Może niekoniecznie ten dział, ale mimo wszystko warto wspomnieć o Ibrze.

Zlatan Ibrahimović opublikował specjalne wideo po zakończeniu reprezentacyjnej kariery.

Napastnik zdecydował, że Mistrzostwa Europy będą ostatnim turniejem, podczas którego założy narodową koszulkę. Niestety nie może zaliczyć go do udanych - Szwecja zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie i zgromadziła zaledwie jeden punkt.

Na oficjalnym profilu na Facebooku Ibrahimovicia pojawiło się wideo stworzone we współpracy z Volvo prezentujące emocjonalne rozstanie z reprezentacją popularnego Zlatana.
https://www.facebook.com/ZlatanIbrahimovic/videos/1214842425201823/
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Wie ktoś kiedy UEFA po takim turnieju ogłasza najlepszą jedenastkę, zawodnika. Póki co widziałem tylko, że najlepszym młodym zawodnikiem został Renato Sanches
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Wie ktoś kiedy UEFA po takim turnieju ogłasza najlepszą jedenastkę, zawodnika. Póki co widziałem tylko, że najlepszym młodym zawodnikiem został Renato Sanches
Ogłosili:

The team (4-2-3-1): Rui Patrício (Portugal); Joshua Kimmich (Germany), Jérôme Boateng (Germany), Pepe (Portugal), Raphaël Guerreiro (Portugal); Toni Kroos (Germany), Joe Allen (Wales); Antoine Griezmann (France), Aaron Ramsey (Wales), Dmitri Payet (France); Cristiano Ronaldo (Portugal).

MVP - Griezmann
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ciekawe dlaczego nie ma Krychowiaka albo Glika...Moim zdaniem to lepsi gracze niż łysy Pepe...
Po prostu Pepe grał w drużynie, która dotarła do finału, ba nawet zwyciężyła. Zamiast Glika prędzej mimo wszystko bym widział Pazdana, który odpalił jak nikt inny. A Krychowiak ? Zgodzę się, powinien być.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Pepe, Boateng czy Kroos to jednak coś grali i w sumie Polacy mieli ciężko rywalizować na tej pozycji, ale prawdziwym żartem dla mnie jest wybór Kimmicha i za niego Piszczek byłby fajnym wyborem
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Brak Polaków wynika z prostej przyczyny - do jedenastki turnieju trafiali tylko zawodnicy drużyn, które dotarły minimum do półfinału. Trochę to słabe bo moim zdaniem taki Krychowiak przez te 5 meczów zdecydowanie bardziej zasłużył na znalezienie się w tym gronie niż choćby Fabregas.
 
Do góry Bottom