>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kimmich to jest w duże mierze architektem porażki Niemiec z Francją. Kompletnie sobie nie radził co zresztą było do przewidzenia. To już mogli dać kogoś z Islandii, Walii albo Polski zamiast jego.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Widzę, że prawie każdy ma podobnie zdanie co ja w kwestii wyboru Kimmicha. Młody zawodnik, który popełniał wiele błędów nie powinien się znaleźć w 11 turnieju. Oczywiście jest to młody i perspektywiczny gracz, który z pewnością w przyszłości może stać się podporą reprezentacji, ale w tym momencie ? Zbyt wiele strat, zapędzanie się w akcje ofensywne, które niewiele wnosiło - w większości niezbyt dokładne dośrodkowania, bądź też strata.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Nie znalazłem jeszcze żadnej informacji na ten temat, ale bardzo prawdopodobne, że będzie to bramka Payeta z meczu przeciwko Rumunii, albo też strzał piętką CR7.
Dla mnie jednak Shaqiri
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5567 719

5567

Użytkownik
Bramka turnieju? Oczywiście, że Szaqiri. Numer 2 to bramka Ronaldo piętką. To były bramki nazwijmy to &quot;niekonwencjonalne&quot;. Numer 3? Dla mnie bramka Nainggolana w meczu z Walią. Numer 4 to pewnie dopiero Payet... a dalej nie ma sensu pisać. Nie bardzo rozumiem podnietę tą bramką Payeta. Jak Borek komentujący mecz zaczal krzyczec: &quot;o lala, co teraz zrobil Payet!&quot; to mi sie śmiać chciało. Bramka ładna, strzał jak strzał, tyle, że w okienko i w samej końcówce meczu otwarcia. Podejrzewam, że gdyby to nie był pierwszy mecz turnieju to bramka by nie była taka &quot;popularna&quot;. Dla mnie Nainggolana gol ladniejszy, dalsza odleglosc i tez gorny rog bramki, siła strzału też większa. Aaa i Nainggolan strzelał bez przyjęcia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Przecież tu nie ma o czym dyskutować. Shaqiri bez dwóch zdań. Przewrotka zza pola karnego idealnie w róg, bez szans na obronę dla bramkarza. Najwyższa skala trudności. Takie bramki często ogląda się raz na sezon. Takie bramki jak ta Payeta praktycznie co tydzień w mocnych europejskich ligach. Ale znając ludzie z UEFA i FIFA lubią przyznawać różne nagrody swoim ulubieńcom to może i Francja na pocieszenie będzie miała gola turnieju a nie jakaś tam Szwajcaria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Przecież tu nie ma o czym dyskutować. Shaqiri bez dwóch zdań. Przewrotka zza pola karnego idealnie w róg, bez szans na obronę dla bramkarza. Najwyższa skala trudności. Takie bramki często ogląda się raz na sezon. Takie bramki jak ta Payeta praktycznie co tydzień w mocnych europejskich ligach. Ale znając ludzie z UEFA i FIFA lubią przyznawać różne nagrody swoim ulubieńcom to może i Francja na pocieszenie będzie miała gola turnieju a nie jakaś tam Szwajcaria.
Właśnie w tym jest problem, że zapewne poszkodowana Francja w finale (UEFA tak na pewno uważa &quot;pod względem czysto sportowym&quot;) zostanie pocieszona nagrodą dla ich zawodnika.
Sam jestem zwolennikiem tego, aby to Shaqiri wygrał, ale znając życie to wygra właśnie Francuz.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zgadzam sie gol Shaqiriego to byl kosmos i to ta bramka powinna zostac uznana najpiekniejsza.Jak zobaczyłem jak on to strzelił to najpierw nie martwilem sie ze Polska stracila gola tylko wyrwalo mnie na proste nogi co ja w ogóle zobaczyłem?! ????
Gol Payeta tez ladny ale to taki zwykly strzał przy tym czymś Szwajcara.
Shaqiri dwa poziomy wyżej.
Ostatnio widziałem powtórki PL jak to Benteke tez tak strzelił w tym sezonie ale jak dla mnie Napoleon Szwajcarow zrobil to jeszcze lepiej.
10\10 dla takich bramek warto zyc jak ktos inny dostanie nagrodę to kpina i bojkot.

Moje podsumowanie Euro:
Polska+0.5 2.610 ✅
Turcja +1 2.080 ⛔
Szwajcaria-Francja remis 2.940 ✅
Belgia-Szwecja over 2.5 2.420 ⛔
Polska-Szwajcaria remis 2.910 ✅
Wlochy awans 2.700 ✅
Slowacja-Niemcy remis 4.210 ⛔
Wlochy+0.5 1.775 ✅
Polska-Portugalia over 4.5 kartki 2.240 ✅
Francja poniżej 1.5 2.500 ⛔
Francja awans 1.917 ✅
Portugalia +0.5 1.917 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja zamieniając temat tak trochę pół żartem pół serio zacząłem myśleć o naszej reprezentacji. Skoro my z mistrzami Europy doprowadziliśmy do karnych, które też nam wyszły dobrze z wyjątkiem tego jednego jedynego Kuby, zrobiliśmy coś co nawet nie osiągnęła Francja to nie jesteśmy złą drużyną. Portugalia pokazała, że przy umiejętnej grze defensywnej i odrobinie szczęścia można zdobyć Euro. W związku z tym może w Rosji zdobędziemy finał lub choć miejsca medalowe. Po raz pierwszy w życiu zaczynam wierzyć, że polska reprezentacja może zajść daleko. Oczywiście w ciągu 2 lat może zdarzyć się wszystko: kontuzje, nieszczęścia, wojna czy brak awansu do MŚ, ale bardziej wierzę, że zawodnicy tacy jak Milik, Krychowiak, Kuba nabędą jeszcze więcej umiejętności i doświadczenia, a Pazdan pójdzie do klubu gdzie też nabędzie doświadczeń. Może Euro 2016 to dla Polski za mało, może czekamy na mistrza świata...
Ja zagram coś w długoterminówkach na Polskę 1-4 czy 1-8.
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Moim zdaniem MŚ to będzie zupełnie inna bajka. Już poprzedni Mundial pokazał że reprezentacje z Ameryki Południowej są w wielu przypadkach mocniejsze od Europejskich a dorzucić do tego jakieś niespodzianki z Afryki na przykład i będzie ciężko. Najpierw przejść eliminacje, potem będziemy wierzyć.
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Nie popadałbym w hurraoptymizm po euro w kontekście mś. Najpierw na nie awansujmy, to nie będzie takie proste jak się nam wydaje..
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Właśnie te mecze w eliminacjach Do MŚ będą wielka próba tej reprezentacji. Pojechał do Kazachstanu na przykład i wygrać tam. Popieram słowa Bonka, że jeden turniej udany jakby nie było, to za mało. Wygramy grupę el.MŚ, wtedy porozmawiać można o dalszych celach. Jednak moim zdaniem, MŚ to półka wyżej niż ME. Dojdą drużyny z Ameryki Południowej, które są w gazie (np.Argentyna czy Chile) czy zawsze groźne teamy z Afryki czy Azji. Euro 2016 było dobre, ale mogło być zdecydowanie lepsze. Oby po MŚ2018 nie było takich głosów, że mogło być lepiej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Właśnie te mecze w eliminacjach Do MŚ będą wielka próba tej reprezentacji. Pojechał do Kazachstanu na przykład i wygrać tam. Popieram słowa Bonka, że jeden turniej udany jakby nie było, to za mało. Wygramy grupę el.MŚ, wtedy porozmawiać można o dalszych celach. Jednak moim zdaniem, MŚ to półka wyżej niż ME. Dojdą drużyny z Ameryki Południowej, które są w gazie (np.Argentyna czy Chile) czy zawsze groźne teamy z Afryki czy Azji. Euro 2016 było dobre, ale mogło być zdecydowanie lepsze. Oby po MŚ2018 nie było takich głosów, że mogło być lepiej.
W naszej grupie nie ma nikogo kto mógłby nawet się z nami równać. Jeśli będzie brak kontuzji i ten poziom co na Euro to przewiduję, że nie tylko wyjdziemy z 1 miejsca, ale nawet nie przegramy żadnego meczu eliminacyjnego. Najsilniejsza Rumunia, która się pewno zastawi i myślę, że tu będą remisy. Dania coś tam może nastraszyć. Resztę zmieciemy z powierzchni ziemi. A co Argentyny, Chile, Brazylii ciekawe jak zagrają na 2 końcu świata w zupełnie innym klimacie. Polska ma szansę na miejsca medalowe, może nawet mistrzostwo. Oj będzie się działo ????
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Reprezentacje po udanych turniejach łapią w następujących po nich eliminacjach zadyszkę - patrz Holandia po zdobyciu 3 miejsca na MŚ w Brazylii - brak awansu na Euro; patrz Niemcy po zdobyciu MŚ - słaby początek eliminacji. W naszym kraju występ na Euro traktowany jest jak olbrzymi sukces - ok, w porządku, przed Euro dałbym sobie rękę uciąć, że nie będzie nas w ćwierćfinale. Przed Nawałką dużo pracy psychologicznej, by dobrze zmotywować ekipę, by walczyła w odległym Kazachstanie tak, jak na Euro z Niemcami. Poza tym nie będziemy grać ciągle jedną i tą samą 11-ką. Trzeba szukać zmienników. Będą pojawiały się pojedyncze błędy, a po nich być może bramki. Podstawowi zawodnicy (Glik, Krychowiak) zmienili kluby i nie jest powiedziane, że od razu wskoczą do podstawowego składu i będą grać w każdym meczu po 90 min. Będą potrzebować czasu, by osiągnąć takie pozycje, jakie mieli w poprzednich klubach, a to też wpłynie na ich formę. Dodatkowo każda reprezentacja (każda!) będzie się nas obawiała i murowała bramkę. Być może będziemy świadkami, przynajmniej w meczach domowych, meczów takich jak z Irlandczykami na Euro. To będą bardzo ciężkie eliminacje. Nie jestem aż takim optymistą jak Adamo80.
Jednakże będzie mi niezwykle miło, jeśli moje przewidywania się nie sprawdzą ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom