>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Klingenthal (02.12 - 04.12.2016)

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Po udanych zawodach w fińskim Kuusamo najlepsi skoczkowie globu przeniosą się do niemieckiego Klingenthal. Tam czeka nas konkurs indywidualny jak i drużynowy. Czy ponownie królować będą gospodarze? A może o niespodziankę pokuszą się podopieczni Stefana Horngachera ? Faworytem są jednak Austriacy, którzy obecnie drużynowo wyglądają najmocniej.
Macie już jakieś pomysły aby ugryźć ten konkurs?


Piątek, 02.12.2016
13:00 - Odprawa techniczna
15:30 - Oficjalny trening
18:00 - Kwalifikacje
Sobota, 03.12.2016
15:00 - Seria próbna
16:10 - Pierwsza seria konkursu drużynowego​
Niedziela, 04.12.2016
13:30 - Seria próbna
15:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego​




Zapraszam do wspólnej dyskusji.



 
bobule 72

bobule

Użytkownik
na betssonie i bet365 są już kursy ????
no ciekawie jak wyjdzie ten konkurs drużynowy, myślę, że coś mogą ugrać bez wątpienia Niemcy, nie wiem czy oni mają w kadrze kogoś kto skacze kiepsko.
niestety jeśli chodzi o naszą reprezentację, to mam pewne obawy, Kot, Żyła i Kubacki skaczą nad wyraz dobrze, ale bez dobrej dyspozycji Stocha to chyba będzie ciężko

ja dzisiaj puściłem na h2h, za drobniaki co mi zostały na betssonie, ale raczej bym się tymi typami nie sugerował ????

Kot 2.05 - Forfang 1.68 ✅ Maciej &quot;wiecznie piąty&quot; Kot 5 - Forfang - 43
Freitag 1.90 - Fannemel 1.80 ✅ Freitag 15 - Fannemel nie zakwalifikował się
Koffler 1.85 - Kasai 1.85 ✅ Kofler 8 (po pierwszej 12)- Kasai 26 (po pierwszej 16)
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Zdaję sobie sprawę, że to trochę wróżenie, aczkolwiek na podstawie zeszłotygodniowych wyników, a także trzech ostatnich sezonów na skoczni w Klingenthal postanowiłem za drobne się pobawić w przewidywanie przyszłości ;) - chyba mam za dużo czasu wolnego, bo się rozpisałem bardzo

Cieszy mnie fakt, że zwróciłem uwagę na podobne pary co kolega wyżej, co może znaczyć, że coś w tym jest, a mianowicie wg mnie można spróbować:

Freitag - Fannemel 1 @1.90 betsyfy ✅

Zacznijmy od poprzedniego weekendu, gdzie lepszy okazał się zdecydowanie Niemiec. W pierwszym konkursie 15, przy 21 miejscu Fannemela, a w drugim konkursie 16, przy również 21 miejscu Fannemela. Niby wyniki w miarę równe, ale na mnie lepsze wrażenie zrobił Freitag, bowiem biorę pod uwagę cały weekend i wszystkie skoki oddane w Ruce, a tych dużo zepsuł Norweg - 96 m., 116 m., 109 m., czy 114,5 m. nie świadczą o wysokiej formie na początku sezonu Fannemela. Freitag równo, bez rewelacji, ale solidnie, chociaż, aby być obiektywnym, trzeba przyznać, że też przydarzyły się wpadki typu 101 m. na pierwszym treningu, czy drugi skok konkursowy w sobotę na odległość 118 m.
I wracając do poprzednich sezonów w Klingenthal, Niemiec jako gospodarz radził sobie bardzo dobrze. Startował sezon temu oraz dwa sezony temu. Miejsca, odpowiednio 4 i 10. W konkursach drużynowych bardzo dobry występ zarówno rok temu, jaki dwa lata temu. Widać, że lubi tę skocznię i bardzo dobrze się na niej czuje.
Trzeba przyznać, że Norweg też ma dobre wspomnienia z tej skoczni, ale tylko dwa lata temu, gdzie zajął 4 miejsce + dobry występ w drużynówce. Ale należy wspomnieć, że wówczas Fannemel był w świetnej formie na początku sezonu, a aktualnie nie można tego stwierdzić, więc nie spodziewam się powtórki z rozrywki ;) Sezon temu już tak dobrze nie było - 25 miejsce, 3 lata temu - 29 miejsce, rok temu dyskwalifikacja Fannemela w drużynówce pozbawiła Norwegów szans na finałową serię.
Podsumowując - ostatni weekend na lekki plus dla Niemca, poprzednie występy również na plus dla Niemca, ogólne odczucia mam mieszane odnośnie obydwu skoczków, Fannemel jest chimeryczny, stać go na bardzo dobre skoki, jeśli jest w dobrej formie, ale też często zdarza mu się fatalnie zepsuć skok. Skłamałbym, gdybym stwierdził, że Freitag jest solidnym skoczkiem i nie psuje swoich skoków, bo tak nie jest, ale częstotliwość wpadek jest zdecydowanie niższa, niż u Norwega, do tego skacze u siebie, lubi tę skocznię, moim zdaniem warto spróbować już teraz po takim kursie, gdyż po treningach pewnie takiej pary już nie zobaczymy.

W całorocznym mam jeszcze pograną parę Wellinger - Fannemel 1 @1.90.✅ Tutaj, jednak obecna forma Wellingera jest dla mnie dużą niewiadomą, wprawdzie fajne skoki oddawał na treningach, kwalifikacjach w Ruce, ale jak przychodziło do konkursów coś się zacinało. Na bardzo duży plus dla młodego Niemca jest ta skocznia. To jest chyba najlepsza skocznia ze wszystkich dla Niemca, bo nie kojarzę, aby na jakiejkolwiek osiągał tak dobre wyniki na przestrzeni kilku sezonów. Trzy ostatnie lata to miejsca 7,3,2, a podkreślić należy, że Wellinger jest młody, więc fakt, że już trzy lata temu tak punktował świadczy o tym, że czuje tę skocznię. Reasumując, według mnie warto spróbować. Jest też ciekawy kurs na TOP 3 dla Niemca @12,50, ale osobiście chyba nie zaryzykuję, bo zbyt dużo skoczków będzie się liczyło w walce o zwycięstwo, ale mam nadzieję, że Wellinger będzie wśród nich.

Kot - Forfang 1 @2.05 - betsyfy ✅ to była promocja jakich mało

Tutaj wprawdzie żal brać pod uwagę dane z poprzedniego sezonu, bowiem Kot słabo się spisywał, jedyny skok formy 3 lata temu - 6 miejsce, natomiast Forfang startował tutaj tylko rok temu - 9 miejsce.
Dlatego trzeba się skupić na obecnej formie, a ta wydaje się, że jest zdecydowanie po stronie Polaka. Po pierwszych konkursach można mieć nadzieję, że Maciek utrzymał na początku sezonu zimowego formę z letniej GP. Skakał dobrze, równo i daleko i o to chodzi. Wręcz przeciwnie spisywał się młody Norweg - pierwszy konkurs 24 miejsce, w drugim konkursie skok na odległość 88 m., żadnym skokiem nie zbliżył się nawet do swojej zeszłorocznej formy. Jest młodym zawodnikiem, a młodzi mają to do siebie, że po dobrym sezonie przytrafia się ten gorszy. Nie chce źle wróżyć dla Forfanga i mam nadzieję, że to jego nie będzie dotyczyć, oczywiście obecnie ciężko przewidywać jak będzie wyglądał sezon, ale można snuć przypuszczenia jak będzie wyglądać początek sezonu i wydaje mi się, że Norweg nie będzie się liczyć na początku.
Według mnie taką parę trzeba zagrać już teraz, bo po treningach na pewno nie dostaniemy już takiego zestawienia, tym bardziej po tak wysokim kursie. Tutaj pokuszę się o zagranie średnią stawką, więc więcej,niż delikatnie.

Do tego dorzucam luźne propozycję, raczej pod dalszą dyskusję, niż do grania. Chodzi mi o typ na zwycięstwo.

@9 Tande za dyszkę - ónibet ⛔ 0,2 pkt zabrakło
@20 Kraft za piątaka - betsyfy ⛔ 3 miejsce

Podobał mi się Tande w pierwszy weekend PŚ, stąd też byłem zszokowany jego 14 miejscem w pierwszym konkursie, ale traktuję to jako wypadek przy pracy, bowiem pozostałe jego skoki plasowały się w ścisłej czołówce. Wszystkie skoki dalekie, równe, ładne co może świadczyć o dobrej formie na początku cyklu. Podkreślić trzeba, że Tande to ubiegłoroczny zwycięzca konkursu indywidualnego w Klingenthal, co jest kolejnym argumentem za Norwegiem. For fun próbuję ustrzelić wysoki kurs za symboliczną kwotę.

Co do Krafta, nie muszę chyba mówić, że stać go na wygrywanie konkursów. Forma wydaje się być niezła, poprzednie sezony świadczą o tym, że skocznia mu odpowiada - miejsca 6, 2, 14. Poza tym nie widzę wyraźnego, żelaznego faworyta do zwycięstwa tego konkursu - P. Prevc po upadku, Freund niby miał się nie liczyć na początku ( ???? ), D. Prevc jeszcze musi nabrać doświadczenia i chłodnej głowy, aczkolwiek I zwycięstwo w karierze zasłużone, Kot - jeszcze nie gotowy na wygrywanie konkursów, Fettner osobiście mnie nie przekonuje. Zatem moim zdaniem warto spróbować wyższe kursy, chociaż tutaj to już kompletna zabawa.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Kot - Forfang 1 @2.05 - betsyfy Tutaj wprawdzie żal brać pod uwagę dane z poprzedniego sezonu, bowiem Kot słabo się spisywał, jedyny skok formy 3 lata temu - 6 miejsce, natomiast Forfang startował tutaj tylko rok temu - 9 miejsce. Dlatego trzeba się skupić na obecnej formie, a ta wydaje się, że jest zdecydowanie po stronie Polaka. Po pierwszych konkursach można mieć nadzieję, że Maciek utrzymał na początku sezonu zimowego formę z letniej GP. Skakał dobrze, równo i daleko i o to chodzi. Wręcz przeciwnie spisywał się młody Norweg - pierwszy konkurs 24 miejsce, w drugim konkursie skok na odległość 88 m., żadnym skokiem nie zbliżył się nawet do swojej zeszłorocznej formy. Jest młodym zawodnikiem, a młodzi mają to do siebie, że po dobrym sezonie przytrafia się ten gorszy. Nie chce źle wróżyć dla Forfanga i mam nadzieję, że to jego nie będzie dotyczyć, oczywiście obecnie ciężko przewidywać jak będzie wyglądał sezon, ale można snuć przypuszczenia jak będzie wyglądać początek sezonu i wydaje mi się, że Norweg nie będzie się liczyć na początku. Według mnie taką parę trzeba zagrać już teraz, bo po treningach na pewno nie dostaniemy już takiego zestawienia, tym bardziej po tak wysokim kursie. Tutaj pokuszę się o zagranie średnią stawką, więc więcej,niż delikatnie.
Popieram to co napisał przemek62200. Kot w pierwszym weekendzie pokazał się z dobrej strony i można tylko pozytywnie oceniać jego dokonania. Chłopak się nie napala na podium, a to dobrze rokuje na przyszłość. Wydaje się, że tego weekendu także będzie liderował naszemu zespołowi.
Forfang w piątkowym konkursie wszedł do drugiej serii jednak jego forma wiele słabsza od Polaka. W sobotę już totalna klapa. W Finlandii ani w seriach treningowych, kwalifikacjach ani w konkursach nie wyprzedzał naszego zawodnika.
Sądzę, że warto pograć na Kota już teraz. Po jutrzejszych skokach już takiej pary ani kursu nie zobaczymy.
 
E 4

eltypero

Użytkownik
Witam !
Jeśli chodzi o konkurs drużynowy to nie widzę innych faworytów jak reprezentację Niemiec. Skaczą u Siebie i już w Ruce pokazali, że będą bardzo mocni w tym sezonie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam !

Jeśli chodzi o konkurs drużynowy to nie widzę innych faworytów jak reprezentację Niemiec. Skaczą u Siebie i już w Ruce pokazali, że będą bardzo mocni w tym sezonie.
A ja bym na Austriaków stawiał bardziej. Znacznie bardziej wyrównana czwórka. Fettner, Kraft, Hayboeck i Kofler wszyscy skakali super w Kuusamo.
U Niemców super Freund i potem Eisenbichler i jak miałbym wskaząć dwóch kolejnych to bym powiedział, że nie ma tego co u Austriaków. Freitag wiadomo jak to Rysiek, raz dorbze raz przeciętnie. Geiger to jeszcze nie jest czołówka i wg mnie wcale w drużynie znaleźć się nie musi, a kto wie czy nie dadzą Welligera. Ale Wellinger też bez błysku pierwszy weekend i jak zwykle przy nim mam wrażenie, że skacze pasywnie. Jak nic Michaela Uhrmanna mi przypomina swoim stylem.


PS. Popieram typ na niedzielę w kierunku Maćka Kota w parze z Forgangiem. Norweg bez formy, fatalne skoki i kurs powyżej @2,00 to bardzo dobra inwestycja się wydaje. Maciek skacze świetnie i oby to podtrzymał w ten weekend jak i przez cały sezon.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
A mi sie wydaje ze Polacy moga tu sprawic niespodziankę. Myśle, że Maciek ma na chwile obecną potencjal na miejsca 3-6.W drugim konkursie gdyby go nie zdmuchnelo to podium by bylo bez problemu. Kamil mysle podobnie, nie sądze zeby w Klingenthal skakal tak jak w Kuusamo, mial tam troche pecha. Kubacki takze wydaje mi sie w bardzo dobrej formie, spokojnie forma na miejsca koniec pierwszej/poczatek drugiej dziesiatki. Jedynie sie boje o zyle ale jak mu wyjda takie 2 skoki jak w drugim konkursie w kuusamo to mysle ze podium jest pewne a moze i cos wiecej. W dodatku skocznia polakom duzo bardziej lezy. Szczerze mowiac jakbym mial porownywac Polaków i Niemcow to bardziej bym chyba postawil na Polaków. Austria faworytem potem Polska
 
obc 119

obc

Użytkownik
Jak dla mnie kursy powinny być wystawiane po pierwszych treningach na skoczni, a tak typujemy trochę w ciemno, no ale cóż.
Moje typy na kwalifikacje w Klingenthal.

D. Siegel - D. Vassiliev 1 Kurs: 1.30 STS[/B ✅

W tej parze upatruje zwycięzce w niemieckim skoczku, skacze u siebie, ponadto tydzień temu wypadł lepiej niż Rosjanin, który na treningach pokazywał się z dobrej strony lecz kwalifikacji już nie przeszedł.

M. Hayboeck - N. Kasai 1 Kurs: 1.30 STS ✅

Tutaj jak dla mnie zwycięzcą Austriak, początek sezonu dobry, czego nie można powiedzieć o Noriakim. W Kussamo Kasai trochę nas chyba zawiódł dosyć odległymi miejscami.

D. Kubacki - K. Stoch 1 Kurs: 1.9 STS ⛔

Postanowiłem zagrać na Dawida, który bardzo dobrze zaprezentował się tydzień temu. Stoch może potrzebuje jeszcze trochę czasu. Typ może trochę ryzykowny, bo nie wiadomo jak będą skakać podczas treningów. Kamil lubi tą skocznie, już na niej wygrywał, swój typ opieram na zeszłotygodniowych wynikach, w których Dawid był po prostu lepszy.

Kurs po odjęciu podatku: 2.82

Jestem bardzo ciekawy dyspozycji w ten weekend Francuza Descomba Sevoia, tydzień temu zaskoczył nas pozytywnie

Szkoda że Kubacki nie wszedł. Kamil pokazał dzisiaj klasę. Jutro będzie ciekawie w druzynowce
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Cześć wszystkim w nowym sezonie!
Gdy tylko złapię chwilę czasu, to postaram się podzielić kilkoma spostrzeżeniami co jakiś czas. Pierwszy konkurs strasznie dziwny pod względem typowania i wielu z nas na pewno trochę wtopiło.
Co do Klingenthal, to zgadzam się z powyższymi mówcami ws. Ryśka. W stsie jest możliwość pogrania go z Wellingerem za 1.75, jak i w kwalifikacjach to samo - 1.70.
Więc nie wypada za dużo pisać, gdy nie wie się jak podczas treningów wypadają zawodnicy, dlatego jak kolega wyżej powiedział - typy na kwalifikacje to trochę typy w ciemno. Ale patrząc na to, co się działo w Ruce, już coś tam możemy wnioskować. Mimo wszystko granie kwalifikacji to jest jak granie towarzyskich spotkań w nogę. Kilka propozycji ode mnie:
Freitag-Wellinger [email protected] sts
Richard Freitag znany jest z tego, że bez presji skacze wybornie, natomiast problemy pojawiają się, jak trzeba wysokie miejsce utrzymać. To są kwalifikacje, więc nóg z waty mieć nie będzie i pokaże na pewno garstkę swoich umiejętności przed swoją publiką. Wellinger niewiadoma od początku sezonu. Skacze strasznie w kratkę, bez wybitnych odległości.
Kubacki - Stoch 1 @2.02sts ok...?
Biorę w ciemno. Kubacki praktycznie w każdym swoim skoku lepszy od Stocha, który wygląda jakby lał na razie na wszystko. Do wywiadów podchodzi prawie jak Żyła, do tego nie widać żadnej ambicji póki co. Spóźnia skoki i wtapia kupony. Kubacki słynął z tego, że w kwalifikacjach odlatywał. W Ruce też to się potwierdziło.
Maeaette-Ahonen [email protected]sts
Po prostu dziwi mnie ten kurs. Stary wyjadacz jest jak najbardziej w stanie przeskoczyć Jarka. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to właśnie to, że te kursy powinny być raczej na odwrót. Czysto intuicyjny typ. Janne miał kilka fajnych skoków, do tego Maeaette jest jeszcze nieopierzony i często popełnia błędy. Ahonen oddał więcej dobrych skoków póki co. Para 50/50.
 
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Norwegia - Japonia 1 1,45 efortuna

Norwegia w malym kryzysie ale Japonia w jeszcze wiekszym. W Japonii ciezko wskazac jakiegos lidera nawet Kasai jeszcze porzadnie nie zaskoczyl, Norwegia tez bez szalu ale Tande wydaje sie w dobrej formie, porownywalem wyniki z treningow i kwali, mysle ze warto pojsc w strone Norwegow.

Rosja - Szwajcaria 1 1,4 efortuna

Niezle, oczywiscie jak na swoje mozliwosci pokazuja sie Rosjanie w Klingen, natomiast Szwajcarzy słabiutko, sam Ammann ledwo 16 miejsce w kwali a reszta nisko. Mysle ze Rosjanie poradza sobie z Szwajcarami.

Polska TOP 4 1,6 efortuna

Podliczajac obie serwie treningowe i kwali pod wzgledem druzynowym Polska zawsze top 3.. Tak wiem ze to nie to samo co konkurs indywidualny lecz mysle ze Polacy naprawde maja szanse na TOP4. Dobrze w treningach i kwali Stoch, Żyła, Kubacki i Kot, zawsze gdzies w czołówce. Dla odważniejszych TOP 3 po kursie 2,65
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Nie gram w zlodziejskich bukach ale wg mnie w parze H2H niemcy z polska sa przeszacowane. Eisenbichler na poziomie Żyły. Druga para uwaga Stoch vs Wellinger. w 1 treningu stoch na rozpoznanie a i tak pare punktow lepszy od wellingera. Ale teraz uwaga, drugi trening 26 pkt roznicy a nie brane byly pod uwage noty. W kwalifikacjach Kamil lepszy o okolo 30 punktow !!! Tu w dwoch skokach moze byc zrobiona duza roznica. Oczywiscie- mozna by powiedziec ze w trzeciej parze Kubacki gorszy od Freitaga, ok moze i tak ale w kwalifikacjach roznica byla 8 pktow a w treningach byli juz na styku raz byl lepszy Kubacki raz byl lepszy Freitag. No i ostatnia para Kot vs Freund. Freund nie blyszczal jakos w treningach, kot cos testowal. Dla mnie Niemcy vs Polska to jest 50/50 a kurs jest 2,96 na Polaków, jesli normalny buk cos takiego wystawi to zagram
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Sobolekk weź skończ o tych &quot;złodziejskich bukach&quot; bo to temat o skokach narciarskich.
Szukam i szukam, wiecie może gdzie znajdę kadry zgłoszone na dzisiejszy turniej?
 
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Sobolekk weź skończ o tych &quot;złodziejskich bukach&quot; bo to temat o skokach narciarskich.

Szukam i szukam, wiecie może gdzie znajdę kadry zgłoszone na dzisiejszy turniej?
1. Szawajcaria - Peier, Karlen, Deschwanden, Ammann
2. Czechy - Stursa, Vancura, Hlava, Koudelka
3. Rosja - Korniłow, Trofimow, Wassiljew, Klimow
4. Japonia - Takeuchi, Sakuyama, Kasai, Ito
5. Norwegia - Johansson, Stjernen, Forfang, Tande
6. Polska - Żyła, Stoch, Kubacki, Kot
7. Słowenia - Tepes, Hvala, D.Prevc, P.Prevc
8. Austria - Hayboeck, Kraft, Kofler, Fettner
9. Niemcy - Eisenbichler, Wellinger, Freitag, Freund
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Konkursy drużynowe typuje się najlepiej, z uwagi na formę 4 zawodników. Jak dla mnie na dzień dobry dwie peffki:

1. Polska-Norwegia 1 @1.45 fortuna✅

Polacy najsłabszego punktu mogą upatrywać jedynie w psychice. Wszyscy w Klingenthal skaczą wyśmienicie, czego nie mozna powiedzieć o Norwegach, którzy - jak widać, szukają formy poprzez jakieś roszady w drużynie. Fannemell nawet nie został wstawiony do konkursu z uwagi na swoją formę. A jej też nie mają niewątpliwie Stjernen i Forfang. Jedynie Tande może skoczyć 2 razy wyśmienicie, ale z naszej kadry zrobić też to może przecież Stoch / Kot. Johansson jedna wielka niewiadoma. Biorę naszych, bo kursy lecą, a na fortunie jeszcze nie.

2. Niemcy-Słowenia 1 @1.32 fortuna
✅

Słoweńcy wiadomo od lat: Prevce i Tepes + brak optymalnego czwartego zawodnika. Jednak rzadko kiedy Tepes potrafi skoczyć 2 razy daleko, czego raczej spodziewamy się po Eisenbichlerze. Jedyną &quot;kulą&quot; u nogi może być Wellinger, który chimerycznie skacze w tym sezonie. Jednak nie powinien zaliczyć buli, nie u siebie, nie w drużynówce. Tepes ma to do siebie, że jak podwieje, to poleci. W innym przypadku coś mu nie idzie. A przynajmniej teraz, gdy ta forma nie jest najwyższa. Dodatkowo mamy tutaj Hvalę, którego lata świetności już minęły. Teraz jest po prostu uzupełnieniem kadry i Słoweńcy liczą, że nie odstanie za bardzo od reszty. Kadra Niemców jest solidna i silna z Freundem i Freitagiem na czele, do tego dochodzi mocny w tym sezonie Eisenbichler. Jak dla mnie bet: Niemcy.

mocne [email protected]✅
do tego AKO można dorzucić parę Austria-Japonia 1 @1.15✅ &gt;&gt;&gt; [email protected]✅

Austriacy na każdym kroku lepsi, Kasai szuka formy, reszta niemrawo.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Rosja - Szwajcaria @ 1 @ 1,60 ⛔ ???? 0,5 pkt Trofimov ty badziewiaku ...
Polska - Norwegia @ 1 @ 1,55 ✅
AKO: 2,48 iForBet

Dla mnie bardzo solidny dubel. Rosjanie prezentują się przyzwoicie i jedynie obawiam się Trofimova. Ale jak się obawiać o całokształ gdy Szwajcarzy mają w swoich szeregach asów pokroju Peiera i Karlena, którzy notorycznie łapią bulę. Rosjanie z mocnym Klimovem, który jest w wyższej dyspozycji niż Ammann powinni spokojnie wejść do TOP 8 właśnie kosztem Szwajcarów.
Co do typów na Polaków to tutaj podpisuje się pod tym co napisał kolega @zmogu.
Skocznia w Klinghenthal bardzo nam odpowiada pod każdym względem, ale trzeba uważać aby nie przejechać progu co już się naszym w tym sezonie niestety udawało.
Myślę, że Maciek trzyma w sobie rezerwy i dziś te skoki będą o 2-3 metry lepsze niż wczoraj. Norwegia z piekielnie mocnym Tande, ale potem wielkie niewiadome. Jak dla mnie typ 70 - 30 % ze wskazaniem na Polaków, którzy skaczą tutaj lepiej.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Milenium:
Slowenia-Norwegia 1 1,67
Kto lepszy 1 seria:
Zyla-Stursa 1 1,27
Kot-Ito 1 1,35

Freitag - Kubacki 1,65
Ako po podatku: 4,16
Slowenia oparta na braciach, Norwegowie poki co bez blysku, do tego Johanson w druzynie..jak Tepes nic nie zmajstruje powinno byc gladko ????
Piotrek w parze ze swiezakiem z Czech. Zyla jak na siebie slacze stabilnie, powoli i bez szalenstw chce budowac forme..to dobrze wrozy ???? licze tez na przewage doswiadczenia - Czech moze w druzynie sie spalic, to jednak inne skoki niz kwale.
Dla Macka wybralem najslabszego z dostepnych w ofercie...Ito czesto wchodzi forma w druga czesc sezonu, a Kot skacze na miare Top10.
Na koniec nieprzewidywalny Rychu...w kwalach fajnie, kolejny sezon jako nr 2 w kadrze. Dawid stabilny, ale jak Freitag skoczy swoje to Kubacki nie bedzie mial czego szukac. Skupi sie zeby zrobic swoje i nie psuc dorobku druzyny...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ja bym uważał na granie przeciwko Niemcom. Może dziwić udział w konkursie Wellingera, bo ten chłopak przeplata udane próby słabymi. Na tą chwilę moim zdaniem jest co najmniej dwóch zawodników lepszych od niego. Mimo to ta ekipa jak na razie wygląda najlepiej i może dziś triumfować. Do tego walczą u siebie i kibice zgromadzeni pod skocznią z pewnością będą pomagać.
Ja zastanawiam się nad parą Polska - Austria. Nasi skoczkowie na zmianę lądują w czołówce. Tydzień temu pięknie pokazał się Kot. Wczoraj fajne skoki oddał Piotrek i Kamil. Przede wszystkim dobrze rokuje Stoch który wygląda lepiej niż tydzień temu. Sądzę, że także Maciej dziś zaprezentuje się na miarę pozycji zajmującej w Pucharze Świata. Porównując skoki to Austriacy choć skakali równo i dobrze to w seriach treningowych czy kwalifikacjach plasowali się za naszą czteroosobową ekipą. Wyjątkiem był Kraft, który treningów nie zaliczy do udanych. Jednak to zawodnik choć młody to doświadczony. Przewagą naszego zespołu jest lider którym może być dziś Stoch lub Kot. W Austrii nikt nie wybija się ponad kolegów. Patrząc na dobrą postawę całej naszej kadry proponuje zagrać na Polaków po fajnym kursie. (2.30 Unibet)✅
 
adr_krk 8

adr_krk

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Orientuje się ktoś o co chodzi w proponowanych zakładach przez 1xbet? Mają w ofercie dwie opcje: FIS World Cup. Klingenthal. Team Competition. Large Hill. Winner gdzie za zwycięstwo Niemców płacą 3.20, Austrię 3.00 - oraz druga opcja: FIS World Cup. Klingenthal. Team Competition. Stage 3. Large Hill. Winner gdzie za zwycięstwo Niemców mamy 3.26, zaś Austrii 3.90
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Szykuje się kolejny udany weekend ze skokami, w grze została jeszcze pograna para Kot-Forfang, ale nie wyobrażam sobie, aby Maciek tego nie ogarnął, natomiast dwa typy przeciwko Fannemelowi na plusik ;) Możliwe, że zabawa w typowanie zwycięzcy też zakończy się sukcesem, zobaczymy jutro.
Tymczasem pojawiają sie powoli kursy w bukach, wiec będę stopniowo dodawać jakieś pary i edytować ten post. W ónibecie tylko jedna para godna pogrania.
Wellinger - Eisenbichler 2 @1.72 ✅ bardzo lekko ;)
Wprawdzie jeszcze w czwartek myślałem, że Wellinger powalczy tutaj z najlepszymi, ale po treningach i dzisiejszym konkursie jestem zmuszony zmienić zdanie. Andreas raczej uplasuje się w drugiej dziesiątce, skoki na jakie go stać w ten weekend to max okolice 135 m., przy czym nie jest on w tym regularny, także może się okazać, że jeden ze skoków będzie dużo słabszy. To co jest maksimum dla Wellingera jest normą w ten weekend dla Eisenbichlera. Świetną formę złapał na początku sezonu, jestem w dużym szoku, że tak się spisuje. Spójrzmy tylko na jego wyniki w ten weekend.
Piątek I trening - 134,5 m. 2 miejsce
Piątek II trening - 134,5 m. - 5 miejsce
Piatek kwalifikacje - 130 m. - 6 miejsce (był to najgorszy skok Niemca tutaj)
Sobota trening - 136,5 m - 3 miejsce
Sobota konkurs - 137,5 m. 136 m. - nieoficjalna klasyfikacja 8 miejsce
Cóż za regularność Niemca, na bardzo wysokim poziomie. Już w Ruce dawał oznaki dobrej formy, teraz tylko to potwierdza. Jutro widzę go w TOP8, także w parze z Wellingerem powinien być spokojnie wyżej.
Patriotyczny dubel z milenium ;)
Descombes - Kubacki 2 @1.88 ⛔
Żyła - Geiger 1 @1.38 ⛔
ako @2.59
(po odjęciu @2.10) ⛔ e: nigdy więcej &#39;patriotycznego grania&#39;, na szczęście mniejsza stawka
Po dzisiejszym świetnym konkursie postanowiłem zagrać takiego dubla. Jeszcze niedawno nie pomyślałbym, aby grać Piotrka po takim nędznym kursie, ale kurde tu nie ma prawa się nic złego stać, także na zniwelowanie podatku dorzucam ;) Geiger fatalnie tutaj skacze 110, 122, 118 m., i gościa tego nie mogę rozkminić za bardzo, bo podobnie było w Ruce, tam też treningowe skoki kiepskie, a w konkursie się mobilizował i mu wychodziło. Nawet jeśli w konkursie będzie lepiej skakać, to Piotrka tutaj będzie mu ciężko przeskoczyć. Polak powinien się zakręcić w okolicach pierwszej 10, w ten weekend regularnie wszystkie skoki powyżej 130 m., a takiej regularności u Piotrka zawsze brakowało, zatem może to oznaczać zwyżkę formy.
W parze z Dawidem zestawiono Francuza. Tutaj oddał mniej skoków, bowiem nie brał udziału w konkursie drużynowym. A w piątek bez rewelacji szczerze mówiąc, 125,5 m., 123,5 m., 129,5 m. jakoś mnie nie przekonują. Wprawdzie poprzedni weekend w jego wykonaniu świetny, co pozwalało przypuszczać, że będzie w dobrej formie na początku sezonu, dlatego też tego dubla gram mniejszą stawką. Jeśli Dawid powtórzy dzisiejsze skakanie to powinno być gładko na plus. Polak na początku sezonu poniżej pewnego poziomu nie schodzi, ale wiadomo, że w pełni nie można mu zaufać, w końcu to tylko Dawid ;)
Ostatnia propozycja, bo nędzne oferty się pojawiły, ale jeden zakład w całoroczniaku mnie zaciekawił swoim wysokim kursem.
Freund - Hayboeck 2 @3.0 - typ na 1 rundę H2H ⛔ pudło, ale spróbować trzeba było
Gram, bo widzę w tych kursach magiczne value ;) Zgadzam się z bukmacherem, Niemiec jest faworytem w tej parze, ale czy, aż tak wyraźnym, żeby wystawiać kursy 1.36 - 3.00? Moim zdaniem nie, stąd też próbuję zagrać taką parę, oczywiście ostrożnie stawkując, bo zadecyduje tutaj tylko jeden skok.
Austriak skacze powtarzalnie, jego odległości w ten weekend to 136,5 m., 130 m., 130,5 m., 135,5 m., 135 m., 135 m., więc jest pewna regularność, na dość wysokim poziomie. Trochę ciężko zestawiać wczorajsze osiągnięcia obydwu Panów, bowiem skakali w innych grupach, prawdopodobnie z innych belek, stąd też Austriak pomimo dalszych skoków w nieoficjalnej klasyfikacji uplasował się za Niemcem.
Freund skacze tutaj bez tego błysku, niezbędnego do wygrywania. Jego skoki, jak na jego możliwości, są przeciętne. Spójrzmy tylko na odległości 127,5 m., 132,5 m., 134 m., 132 m., 134 m., 132 m., to bardzo średnie wyniki w ten weekend.
W sumie, jeśli mam być szczery to dotychczasowymi próbami w Klingenthal bardziej przekonuje mnie Austriak, ale wiadomo Freund to klasa sama w sobie i nie można go lekceważyć, dlatego uznaje go za faworyta w tej parze, ale nie, aż tak bardzo jak widzi to bukmacher. Poza tym to jeden skok, zatem z tak wysokiego kursu trzeba skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Do góry Bottom