>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Darts Championship 2017 - Londyn (15.12.2016-02.01.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
World Darts Championship 2017


Data: 15. grudnia 2016 - 2. stycznia 2017

Miejsce: Londyn (Anglia), Alexandra Palace

TV: Sky Sports

Oficjalna strona: http://www.pdc.tv/world-darts-championship
Drabinka
Preliminary Round Draw
Jerry Hendriks (Netherlands) v Warren Parry (New Zealand)
Zoran Lerchbacher (Austria) v Simon Stevenson (England)
Tengku Shah (Malaysia) v Masumi Chino (Japan)
Kevin Simm (England) v Gilberto Ulang (Philippines)
Qiang Sun (China) v Corey Cadby (Australia)
John Bowles (England) v David Platt (Australia)
Ross Snook (Canada) v Kim Viljanen (Finland)
Boris Koltsov (Russia) v Dragutin Horvat (Germany)
First Round Draw
Michael van Gerwen v Snook/Viljanen
Gary Anderson v Mark Frost
Peter Wright v Hendriks/Parry
Phil Taylor v Bowles/Platt
Adrian Lewis v Magnus Caris
James Wade v Ronny Huybrechts
Dave Chisnall v Rowby-John Rodriguez
Mensur Suljovic v Ron Meulenkamp
Robert Thornton v Lerchbacher/Stevenson
Jelle Klaasen v Jeffrey de Graaf
Michael Smith v Ricky Evans
Raymond van Barneveld v Robbie Green
Kim Huybrechts v James Wilson
Ian White v Simm/Gilberto Ulang
Benito van de Pas v Shah/Chino
Stephen Bunting v Darren Webster
Simon Whitlock v Koltsov/Horvat
Terry Jenkins v Josh Payne
Gerwyn Price v Jonny Clayton
Vincent van der Voort v Max Hopp
Alan Norris v John Michael
Mervyn King v Steve West
Brendan Dolan v Christian Kist
Daryl Gurney v Jermaine Wattimena
Mark Webster v Joe Murnan
Justin Pipe v Chris Dobey
Steve Beaton v Devon Petersen
Joe Cullen v Sun/Cadby
Jamie Caven v Kevin Painter
Jamie Lewis v Mick McGowan
John Henderson v Andrew Gilding
Cristo Reyes v Dimitri van den Bergh
Formaty gry
Pre-eliminacje - Lepszy z 3 setów
1. Runda - Lepszy z 5 setów
2. Runda - Lepszy z 7 setów
3. Runda - Lepszy z 7 setów
Ćwierćfinał- Lepszy z 9 setów
Półfinał - Lepszy z 11 setów
Finał - Lepszy z 13 setów
Każdy set lepszy z 5 legów

Plan gier (czas angielski, w Polsce +1 godzina)
Nagrody
Suma - ÂŁ1,650,000
Zwycięzca - ÂŁ350,000
Przegrany w finale - ÂŁ160,000
Przegrany w półfinale - ÂŁ80,000
Przegrany w ćwierćfinale - ÂŁ38,000
Przegrany w 3. rundzie - ÂŁ25,000
Przegrany w 2. rundzie - ÂŁ17,000
Przegrany w 1. rundzie - ÂŁ10,000
Przegrany w pre-eliminacjach - ÂŁ4,500
9-dart finish - ÂŁ5,000

Kursy na końcowe zwycięstwo (bet365)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
DOKŁADNY PLAN MISTRZOSTW:

Preliminary &amp; First Round
Thursday December 15 (7pm)

Jamie Caven (29) v Kevin Painter
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan
Gary Anderson (2) v Mark Frost
Michael Smith (11) v Ricky Evans
Friday December 16 (7pm)
Jerry Hendriks v Warren Parry (P)
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton
Steve Beaton (27) v Devon Petersen
Peter Wright (3) v Hendriks/Parry
Saturday December 17
Afternoon Session (1pm)

Tengku Shah v Masumi Chino (P)
Terry Jenkins (18) v Josh Payne
John Henderson (31) v Andrew Gilding
Benito van de Pas (15) v Shah/Chino
Evening Session (7pm)
Ross Snook v Kim Viljanen (P)
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh
Stephen Bunting (16) v Darren Webster
Michael van Gerwen (1) v Snook/Viljanen
Sunday December 18
Afternoon Session (1pm)

Kevin Simm v Gilbert Ulang (P)
Justin Pipe (26) v Chris Dobey
Mark Webster (25) v Joe Murnan
Ian White (14) v Simm/Ulang
Evening Session (7pm)
John Bowles v David Platt (P)
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena
Alan Norris (21) v John Michael
Phil Taylor (4) v Bowles/Platt
Monday December 19 (7pm)
Qiang Sun v Corey Cadby (P)
Mervyn King (22) v Steve West
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris
Joe Cullen (28) v Sun/Cadby
Tuesday December 20 (7pm)
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (P)
Brendan Dolan (23) v Christian Kist
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green
Simon Whitlock (17) v Koltsov/Horvat
Wednesday December 21 (7pm)
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (P)
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp
James Wade (6) v Ronny Huybrechts
Robert Thornton (9) v Lerchbacher/Stevenson
Thursday December 22 (7pm)
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez
Kim Huybrechts (13) v James Wilson
Second Round
Friday December 23
Afternoon Session (1pm)

White (14)/Simm/Ulang v Price (19)/Clayton
Smith (11)/Evans v King (22)/West
Van de Pas (15)/Shah/Chino v Jenkins (18)/Payne
Evening Session (7pm)
Bunting (16)/D Webster v Whitlock (17)/Koltsov/Horvat
Anderson (2)/Frost v Henderson (31)/Gilding
A Lewis (5)/Caris v Cullen (28)/Sun/Cadby
Tuesday December 27
Afternoon Session (1pm)

Suljovic (8)/Meulenkamp v M Webster (25)/Murnan
Thornton (9)/Lerchbacher/Stevenson v Gurney (24)/Wattimena
Chisnall (7)/Rodriguez v Pipe (26)/Dobey
Evening Session (8pm)
van Barneveld (12)/Green v Norris (21)/Michael
Taylor (4)/Bowles/Platt v Caven (29)/Painter
Van Gerwen (1)/Snook/Viljanen v Reyes (32)/Van den Bergh
Wednesday December 28
Afternoon Session (1pm)

K Huybrechts (13)/Wilson v Van der Voort (20)/Hopp
Wade (6)/R Huybrechts v Beaton (27)/Petersen
Klaasen (10)/de Graaf v Dolan (23)/Kist
Evening Session (7pm)
Wright (3)/Hendriks/Parry v J Lewis (30)/McGowan
Plus 2x Third Round games.
Thursday December 29
Afternoon Session (1pm)
3x Third Round games
Evening Session (7pm)
3x Third Round games
Friday December 30
Afternoon Session (1pm)
2x Quarter-Finals
Evening Session (7pm)
2x Quarter-Finals
Sunday January 1 (7pm)
Semi-Finals
Monday January 2 (8pm)
Final
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mistrzostwa już za parę godzin, a tutaj jeszcze żadnego komentarza? Co jest z wami Panowie?
Moje przewidywania na ten turniej:
Co tutaj dużo mówić, ewidentnym faworytem jest MVG, który ten sezon ma jeszcze lepszy niż poprzedni. Drabinka strasznie prosta i ćwiartka powinna być wygrana bez większego problemu. Dopiero w ćwierćfinale dostaję najprawdopodobniej Mensura jednak tam już format &quot;lepszy z 9 setów&quot;, więc nie powinno być problemów. W potencjalnym półfinale Phil/Barney i to może być najtrudniejszy mecz dla &quot;Shreka&quot;, gdyż z oba zawodnikami gra mu się dość ciężko. Ale czy tak naprawdę nie odpadną oni wcześniej? Zobaczymy, bo mamy jeszcze Kima, Lewisa czy przebudzającego się &quot;Chucka&quot;. Na dole wygląda to jeszcze ciekawiej, gdyż w 3 kwarcie jest ostatni MŚ Gary Anderson, który świetnie gra w formacie setowym oraz Chizzy czy też nieobliczany Klaasen. W ostatnie kwarcie pojedynek rozegra się między Wrightem i Wadem, bo nikogo innego tutaj nie widzę, choć sam wierzę w przebudzenie Smitha. Nie mniej jednak sądzę, że wygra tutaj Wright i w samym finale zobaczymy pojedynek Pita-MVG. 9dart finisha czy 170 nie ruszam, bo na tym etapie turnieju kursy marne. Będę myślał przy 3 rundzie, gdy już kursy wzrosną a zawodnicy mniej więcej określą swój poziom.
1 runda - tasiemka
Gary x Mensur x Barney x Klaasen x Wade
AKO: 2.26/bwin
Stawka: 7/10j

Dość grubo zaczynam, ale jakoś nie wyobrażam sobie kolejnej rundy bez tych Panów. W 1 dniu gra od razu obrońca tytułu Gary Anderson. W pierwszej rundzie powinien on pożreć Frosta, którego dostaję. Nawet jeżeli &quot;Latający Szkot&quot; będzie rzucał na swoim minimalnym 90 bez problemu powinien pokonać swojego rywala. Do tego format setowy, który niby jest przyjazny dogom ale tak naprawdę daje duży handicap Andersonowi. Po prostu peffka. Dalej mamy już spotkania po weekendzie. Może zacznę od Mensurka, który ostatni nie miał szczęścia do losowania i mimo solidnej gry odpadł dwukrotnie z Barneyem. Tym razem dostaje zawodnika w dobrej formie jakim jest Meulenkamp, który w ostatnim czasie był wstanie pokonać Whitlocka, Buntinga czy Andersona. Mensur to jednak troszeczkę inny gracz, który zazwyczaj bez większego problemu zawodników, którzy rzucają słabiej od niego. Tłucze te 100 i 140, a przede wszystkim ma dobry dabel, który pozwala mu bronić swoje podanie. Myślę, że tutaj powinno być spokojnie. Dalej idźmy w stronę &quot;Maszyny&quot;. Wade to regularny zawodnik, który utrzymuję spokojnie tą średnią 90+ oraz ma świetne D20/D10. Moim zdaniem to wystarczające argumenty na to aby pokonać starszego z braci Huybrechtsów. Mało go w tym sezonie było ale jak już był to pokazywał swoje przestoje. 2 dobre legi, następnie 3 słabe, 1 świetny itd. Na takim poziomie jakim są MŚ oraz z takim przeciwnikiem jak Wade to nie przejdzie i Anglik spokojnie powinien rozprawić się ze swoim rywalem. Zastanawiałem się czy Chizzy czy może jednak Kobra. Wybrałem tego drugiego, gdyż &quot;Little John&quot; może zagrać życiówkę i Anglik będzie miał ciężko. Holender ma dużo łatwiejszego rywala jakim niewątpliwie jest młodszy rodak. O de Graafie nie można za dużo powiedzieć, gdyż na turniejach telewizyjnych było go w tym roku bardzo mało. 2 runda PC oraz 1 rundy ET. Nic ciekawego ani nadzwyczajnego. Jelle musi się dobrze pokazać na tych MŚ, gdyż sporo mówi się o tym, że jest przymierzany do Premier League. W zeszłym roku bardzo dobry występ na MŚ i aż półfinał. W tym roku będzie ciężko powtórzyć ten wynik jednak pokonanie młodszego rodaka to obowiązek. Na koniec najwyższy kurs jaki mam na typ kuponie, a mianowicie Barney. Dziwi mnie ten kurs, gdyż wystawił być maksymalnie 1.15. Holender nie miał dobrego początku sezonu ale od jakiegoś czasu rzuca naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Ćwierćfinał PC (porażka z MVG) oraz ćwierćfinał GS (porażka z Andersonem). Bardzo dobrze się go ogląda w tym sezonie, a przecież MŚ to okazja by takie &quot;stare wygi&quot; pokazały miejsce w szeregu młodym. Tym &quot;młodym&quot; niewątpliwie jest Robbie Green, który dopiero 1 sezon występuję w PDC. Niewątpliwie jest to ciekawy zawodnik, który potrafi rzucać sporo maxów jednak na scenie PDC nie pokazał on jeszcze nic ciekawego. Miał sporą szansę żeby wyrzucić &quot;Chizza&quot; z WGP jednak zaprezentował tam nieudolność na dablach. Green do tej pory pokonywał tylko zawodników słabych lub przeciętnych i nie wydaję mi się żeby po MŚ miało się to zmienić. Dla mnie Barney gładziutko powinien rozprawić się ze swoim rywalem.
Michael Smith - Ricky Evans
Typ: Smith wygra, więcej maxów oraz wyższy C/O - 3.5/unibet ✅ 3-2 | 7-3 | 143-120
Stawka: 1/10j
✅ 2.5j
Szukałem czegoś żeby sobie zagrać na lepsze oglądanie i znalazłem bardzo fajny becik. &quot;Bully Boy&quot; to chyba największy zawód tego sezonu. 2015 rok bardzo dobry, wygrany ET, dobry występ na MŚ a do tego awans do Premier League. W tym roku było dużo, dużo gorzej. Słabe występy na prawie każdym turnieju i żenująca passa 9 porażek z rzędu w turniejach telewizyjnych! Taka passa musi się w końcu skończyć, a dzisiaj jest ku temu genialna okazja. Pojedynek z Evansem, który nie jest żadnym wybitnym darterem. 3 ostatnie jego telewizyjne, które odbyły się bardzo dawno to odpowiednio średnie 86, 98 oraz 94. Są to średnie jak najbardziej do osiągnięcia przez Smitha, a nawet powiedziałbym, że Michael przyzwyczaił nas do tego, że potrafi rzucać na około 100, a nawet na 100+. Jednak te 1.4 na jego wygraną nie satysfakcjonuję, więc dorzucam maxy i zamek. Zacznę może od tego drugiego. Z nim jest różnie, bo potrafi męczyć bułę na pojedynczym dablu i zmarnować 6 lotek a potrafi też rzucić dwa wysokie treble i skończyć niekonwencjonalnym dablem zamykając 140+. Dzisiaj liczę na tą druga opcję, a szans pewnie będzie miał zapewne sporo. Do tego idę w 180&#39;s czyli kiedyś standardowy bet na tego Pana. Liczę na to, że znów obudzi w sobie tą maszynę, która potrafi rzucać b2b 180&#39;s w jednym legu. Jestem dobrego zdania i wierzę w Smitha. Bylebyś nie kręcił głową po zejściach w okolicach 60, a będzie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Anderson vs. Frost najwyższy c/o over 119.5 (Ónibet) @1.80
Bardzo ciekawy bet moim zdaniem. Myślałem, że będzie tutaj linia w okolicach 124.5 a tu miła niespodzianka. Anderson troszkę obniżył loty w ostatnim czasie, ale tutaj tak jak piszę Żółw powinien pożreć Frosta. Ten drugi myślę, że też się tak łatwo nie da a zrobienie T20, 20 i D20 na checkoucie jest jak najbardziej w zasięgu jego możliwości. Gary to jest klasa jeśli chodzi o światowy dart, bardzo utytułowany gracz i mam nadzieję, że dziś też się popisze jakimś wysokim c/o.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart mistrzostwa świata
Godzina: 21:00
Spotkanie: Prince - Clayton
Typ: Najwyższy Checkout under 122,5
Kurs: 2
Bukmacher: unibet
Analiza:
Trochę się dziwie że aż taką wysoką linie po takim kursie dał nam Unibet na innych bukach jest to o punkt niżej po kursie 1,83-1,87 więc wydaję mi się że warto skorzystać. Fakt Prince ostatnio jest w formie i to raczej bym się spodziewał że jak typ nie wejdzie to przez niego jednak w darcie jak i w sumie w innych dyscyplinach warto spojrzeć na statystyki. Clayton w 6 ostatnich meczach które notuje pewna strona internetowa (czyli w tych ważniejszych rozgrywkach) nie zanotował ani jednego checkouta wyższego niż podana linia a najwyższym był 100. Prince natomiast na 18 meczów zanotował 2 razy więc też bardzo dobra informacja pod ten typ. Fakt jest taki że zawodnicy w tym meczu pewnie rozegrają znacznie więcej legów niż w omawianych poprzednich meczach jednak dla mnie jest to wciąż kuszący kurs i linia.
Price to nie Prince.../Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Price-Clayton 4-1 w 180-tkach Jonny spokojnie mógł zrobić 5-6 maxów, bywa.
Jonny over 2.5 180-tki 1.71 betsafe
⛔
Mega się cieszę, że wreszcie wystartowały mistrzostwa, jednak na razie mamy świetne spotkania do oglądania, a mniej ciekawe pod względem obstawiania. Pojedynki Smitha z Evansem, czy Jabby z Painterem to świetne okazje, żeby sobie usiąść i po prostu podziwiać dart na fajnym poziomie. Dzisiaj słabsze mecze, ale postanowiłem coś zagrać trochę tak na rozgrzewkę. Maxy Jonnego grałem już nieraz. Zawsze to miało miejsce w formacie bo11 i pobierałem linię 1.5 po 1.7-2.0. Clayton jak ma dzień, to potrafi zagrać nawet na 100%. Przy tym nieźle mu idzie na t20 i te maxy siadają. Dzisiaj ciężkie zadanie przed nim, Gerwyn powoli puka do czołówki i miewa świetne mecze tak, jak chociażby przeciwko Łysemu gdzie walili maxa za maxem. Jeżeli Jonny chce tu powalczyć, to musi zaliczać wysokie liczby i przydałoby się, żeby ogarniał swoje okazje na dablach. Liczę tutaj na niego i nawet jeżeli nie zagra jakoś super, a coś ponad swoją przeciętną to jest w stanie stuknąć 3 180-tki.
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Price słaby, typ nie wszedł do konkursu, ale mniejsza z tym, bo jak widzę taką &quot;szopkę&quot; jaką odstawił Gerwyn to mnie jaja świerzbią.
Clayton się wyróżnił świetną grą na dublach.
Co do następnego meczu... Beaton vs Petersen TYP: Beaton WIN 1.50 (bet365) Kurs spada, ludzie grają ten typ grubo i myślę, że się nie zawiodą.
To jest jak dla mnie granie bardziej przeciwko Petersenowi który jest w fatalnej formie , niż na Beaton&#39;a. Zobaczymy co zaprezentują na tym turnieju.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Witam
Ode mnie jeden typ na dzisiejsze mecze.
Jeden z moich ulubionych zawodników Terry Jenkins zmierzy sie z młodym Joshem Paynem. Zakład jaki wybralem to Terry wiecej 180@ 1.53 (marathon)⛔, argument jest jeden - Terry zawsze rzucał sporo 180 na mistrzostwa dodatkowo sie spina, Anglika nie znam chociaż mial jakis przebłyski np ograł Pite - myśle ze stres spowodwany mistrzostwami może wywoływać u niego lekki drżenie rąk, dlatego uderzamy na Terrego i liczymy na dobre widowisko.
Edit Dzis Terremu nie siedzi t20
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Reyes-van den Bergh 1-1 po dwóch setach (3-2)
Over 3.5 seta 1.33 b365
✅✅✅
Mecz z kategorii gdzie wszystko może się zdarzyć. Dwóch nieobliczalnych darterów. Cristo dłużej na scenie, pograł już m.in. na WCoD, jak i występował już na MŚ. Przed kamerami potrafił zaliczać dobre występy, jak ma dzień to może trzaskać sporo maxów, a pamiętam, że jakoś niedawno zamknął c/o 170 w meczu z Pitą, a najlepsze, że był to jedyny jego leg ugrany w tym meczu. Pokazuje to jego nierówność. Jednak Dima jest podobnym graczem. Także umie rzucać sporo 180-tek, a i wysokie c/o nie są mu obce. Widzę tutaj zacięty mecz, może nawet jakiś decider. Nie ma wyraźnego faworyta, więc over 3.5 seta do dubla tutaj pobieram.
Gurney-Wattimena 3-1
Over 3.5 seta 1.50 b365
✅✅✅
Typ za Watti, jak i przeciwko Daktylowi. Darryl świetnie się rozwija, pierwsza część sezonu doskonała, gdzie potrafił dochodzić do finału ET i osiągać bardzo dobre wyniki w innych turniejach. Później kontuzja, po której jego gra nie wyglądała już tak świetnie. Wprawdzie od razu po powrocie odprawił Mensiura, jednak później summa summarum jego gra wygląda znacznie słabiej. Jest nierówny, czasami brakuje dabli. Watti za to podobnie, od niedawna pokazuje się coraz lepiej w tourze. Spokojnie przechodził 1R, czy 2R na ET, potrafił bardzo solidnie rzucać kręcąc się na średniej około 95. Jeżeli holender zagra tutaj na swoim poziomie, czyli coś w stylu 90-95 i pokaże poprawne podwójne, to myślę, że mecz nie skończy się w trzech setach, a kurs na ten over tutaj także idealnie pasuje do kombinacji.
1.33x1.50=2.00 b365✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ciekawa sytuacja w meczu MVG z Viljanenem. Betsafe dało tylko 1.66 na over 1.5 maxa Fina, gdzie szczwany wycenił to na 2.25, a Uni aż na 2.38. Under w syfach stoi po 2.12, więc mamy bardzo ciekawą sytuację. Nie jestem przekonany, czy Kim nie zesra się mówiąc kolokwialnie przed Łysym. Każdy wie, że jest niewielu, którzy potrafią wyjść naprzeciw Michaelowi bez stresu. Już sama pewność siebie bijąca od Zielonego powoduje, że niektórym miękną nogi. Tutaj się raczej wstrzymam, jednak dla odważniejszych to 2.38 może być warte spróbowania. Niby tylko jeden max w pierwszym meczu, jednak jak już Viljanen się rozkręcił, to potrafił seryjnie tłuc 100 i 140. Przy tym parę razy zabrakło jednej lotki na 180. Tutaj dochodzi najprawdopodobniej jeden set, czyli jakieś 10-12 legów w sumie, gdzie w meczu ze Snookiem grali 9 legów.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Norris więcej maxów x Webster
AKO: 2.2/betsafe
Stawka: 1/10j
⛔ 1j Webster &quot;izzi&quot; ale, Norris mocno przespał początek i tylko 4-4 w maxach
Taki dubelek mnie naszedł dzisiaj i spróbujemy minimalną stawką. Alan Norris notuje dość dobry sezon. Ostatnio 9darter a do tego wygrana w jednym z ET. Zaliczam go do grupy ludzi, których nie lubię, gdyż jak im coś nie idzie to zaczynają kręcić głową - coś jak Thorn. &quot;Chuck&quot; charakteryzuje się jednak tym, że potrafi rzucać sporo maxów co zresztą pokazał rzucając 9dartera. Dzisiaj naprzeciw siebie będzie miał dość słabego Michaela, który ostatnio w TV wystąpił w lipcu, gdzie odpadł w 2 rundzie w pojedynku z Mensurem. Na tamtym turnieju rzucił 4 maxy w 14 legach co jest dość dobrym wynikiem jednak jestem zdania, że dzisiaj może się spalić. W mojej opinii Norris jest zawodnikiem lepszym, a 180&#39;s to coś z czego żyje ten zawodnik. Wydaję mi się, że typ na więcej maxów tego Pana jest warty zagrania. Do dubelka dorzucam wygraną Marka Webstera. Słabsza wersja James&#39;a Wade. Nie tak dawno Webster zagrał bardzo dobry turniej i doszedł aż do ćwierćfinału ET eliminując po drodze Kinga, Smitha czy Jenkinsa. Każdego z wyżej wymienionych zawodników stawiam dużo wyżej niż Murnana. &quot;Scooby&quot; w tym sezonie parokrotnie pokazał się na ET dwukrtonie dochodząc do 1/8 finału jednak żadne z tych występów nie było jakieś niesamowite. Ostatni przegrał 0-6 na PC, gdzie rzucał na średniej 78! Webster to raczej regularność i notoryczne rzucanie 100/140, bez wielkich fajerwerków. Do tego dobry dabel i moim zdaniem spokojna wygrana dzisiaj z Murnanem.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Norris-Michaelis 0-2 po dwóch (3-2), Alan parodia na dablach
Norris-1.5 1.47 1xbet
⛔
Angry Alan, który ciągle pokazuje agresywny grymas na swojej twarzy, kontra Joanis Michaelis, który został zangielszczony na Johna Michaela. Dla mnie dziwne, bo Grek po angielsku za bardzo nie gada, w wywiadach potrzebuje tłumacza, bądź sam wykazuje się umiejętnościami językowymi na poziomie bliskim zera. Ale do rzeczy, Norris wchodzi stopniowo do PDC. W tamtym roku sam sezon bardziej przeciętny, jak nie gorzej, ale na MŚ zaliczył ćwierćfinał z Jelle, gdzie był bliski sprawienia niespodzianki. W tym roku już więcej sukcesów. Wspomniany już wygrany jeden finał ET, 9-darter na drugiej tarczy bez transmisji (czego szkoda) podczas finałów PC, a poza tym inne niezłe wyniki. Chuck jest solidny, to znaczy, że trzyma się na tym przynajmniej 95. Sporo wysokich zejść, jakieś 100-140-180. Potrafi też nieźle kończyć, solidny top, a i inne double ujdą. Michaelis za to jeszcze rok temu bił się w meczu preeliminacji, żeby zagrać w 1R. Przed kamerami rzadko, najczęściej na avg ~90. Potrafi seriami ceglić na zejściach, a i miewa przestoje na dablach. Myślę, że w formacie bo5 setów wyjdzie tutaj już znacznie większe doświadczenie Alana plus ta wspomniana jego solidność i te minimum 3-1 tutaj zrobi. Kurs u ruskiego jest zdecydowanie najwyższy i to kolejny bet, który idealnie pasuje do kombinacji.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Ian White - Kevin Simm
Typ : White -2.5 setów
Kurs : 1.8 ✅
Buk : maraton

Oglądałem przed chwilą mecz Simma ( katorga dla oczu ), grało 2 słabeuszy ale któryś musiał wygrać. Simm na średniej 76, ledwo 2 razy 140 z kończeniem też było słabo, a tu wystawia maraton na 3:0 taki kurs ? Może nie oglądałem go nigdy wcześniej ale ten mecz wystarczy mi do tego żeby próbować po takim kursie White&#39;a. Dla porównania Unibet dał 1.57 na to samo zdarzenie

@b365 dał @1.66 na 3:0 i ✅ @1.8 na u1.5 maxów ⛔, to też do rozważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
King-West 2-8 w 180-tkach
West over 3.5 180-tki 1.75 bwin✅✅✅ IZZI :cool:

Zdecydowanie jeden z najlepszych betów na razie na mistrzostwach. Wszystkie buki dały na Steve&#39;a linię 4.5 przy kursie ~1.80, bądź 5.5 przy jakimś ~2.20. Tutaj bwin wyskakuje z linią 3.5, gdzie West to klasyk do grania 2.5 w formacie bo11, bądź ogólnego over 4.5 w jego meczach w formacie popularnym z ET. Tutaj gramy bo5 setów i to w bardzo wyrównanym spotkaniu. Ciężko wskazać faworyta, aczkolwiek patrząc na formę z tego roku, to nie stawiałbym na straconej pozycji Westa. Potrafił grac kapitalne mecze, gdzie stukał avg sporo ponad 100. Merv słabiutko w tym roku. Bez rewelacji. Wcześniej King potrafił grać dobrze, a za tym szło rzucanie sporej ilości maxów. Anglik podupadł w tym aspekcie i jego gra również wygląda już słabiej. West za to bardzo często robił te 3-5 maxów w jakichś 10 legach. Tutaj minimum 3 sety po 3 legi, a obstawiałbym co najmniej 4 sety, więc powinno być te 16 legów. Przy tym czasu na 4 maxy powinno być dużo i imo taka linia na Steve&#39;a jest bardzo dobrą okazją i po prostu trzeba to pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
LIVE !

Na under maxów Platta w meczu z Taylorem linia 1.5 @1.8 na b365, przed meczem ta sama linia byla po @1.4, patrzac na statystyki, ostatni mecz i to, że Taylor powinien to szybko skończyć ten kurs to promocja i polecam ;)

@mecz się zaczyna za parę minut

✅ 1 max w ostatnim legu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Mervyn King - Steve West
Mervyn King 1,72 Bet365
✅
Moja pierwsza analiza na Mistrzostwa Świata, gdyż na razie ostrożnie podchodzę do pierwszej rundy tego turnieju. Zagrałem jak dotychczas identyczną tasiemkę jak BrodatyZolw, więc nie chciałem powielać jego analizy.
Do rzeczy. Dużo osób widzi tutaj sporą szansę na zwycięstwo Westa, ja jednak nie jestem w tej grupie. Prawie wszyscy patrzą na Steve&#39;a przez pryzmat świetnej gry na World Grand Prix gdzie wyeliminował Taylora, oraz na dwa tygodnie późniejszym turnieju ET German Darts Championship gdzie zaszedł do ćwierćfinału. Wszystko pięknie, tylko że to działu się w październiku i to był widoczny zwyżkowy moment jego formy. Wcześniej w sezonie nie zachwycał, potem na EC odpadł z Klaasenem a na ostatnim turnieju Players Championship Finals przegrał w pierwszej rundzie ze słabym Dekkerem na średniej 85. King ma słabszy sezon, ale ostatnio pokazywał się na przyzwoitym poziomie i regularnie kręcił średnią chociażby powyżej tych 90. Do tego trzeba przyznać, że ma stabilnego dabla i potrafi dobrze skończyć, co w formacie setowym może mieć niebagatelne znaczenie. Ogólnie myślę, że forma Westa już w tym roku minęła a stabilność Kinga powinna tutaj wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Joe Cullen - Corey Cadby
najwyższy checkout over 122,5 1,83 Bet365
⛔
Cadby, młodzieżowy mistrz świata PDC sprzed miesiąca w eliminacjach zmiótł Qiang Suna wygrywając bez stray lega. Na 6 wygranych legów zamknął 152,121 oraz 108. Mecz z Cullenem powinien być bardzo wyrównany, Joe jak się zepnie to też potrafi ładnie porzucać. Pokazał to zresztą w kilku tegorocznych turniejach. Widzę tutaj co najmniej 4 sety i to nie wygrywane do zera, okazji będzie dużo a każdy z nich może ten over spokojnie uzyskać.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Barney (-1.5) x Mensur (-1.5)
Ako: 2.42/unibet
Stawka: 5/10j ✅ 7.1j

Może zacznę od Mensurka, który ostatni nie miał szczęścia do losowania i mimo solidnej gry odpadł dwukrotnie z Barneyem. Tym razem dostaje zawodnika w dobrej formie jakim jest Meulenkamp, który w ostatnim czasie był wstanie pokonać Whitlocka, Buntinga czy Andersona. Mensur to jednak troszeczkę inny gracz, który zazwyczaj bez większego problemu zawodników, którzy rzucają słabiej od niego. Tłucze te 100 i 140, a przede wszystkim ma dobry dabel, który pozwala mu bronić swoje podanie. Myślę, że tutaj powinno być spokojnie.
Wcześniej już pisałem o tym, że Mensur jest mega faworytem, a teraz dorzucam sobie jeszcze handi. Na potwierdzenie chciałbym wam pokazać na jakim poziomie grał w ostatnim czasie Suljovic. 3z4 tych meczy przegrał, a mimo to grał na średnich: 102, 95, 99 oraz 98. Są to średnie na bardzo wysokim poziomie, a Suljovic utrzymuję się na takich już od bardzo dawna. Warto także wspomnieć, że często potrafi mieć lotki kończące na poziomie 45%+. W wyżej wymienionych spotkaniach w 3z4 spotkań właśnie takie coś osiągał. Jego przeciwnik także w ostatnim czasie grał bardzo dobrze, bo 84, 93, 93. Prawda jest jednak taka, że w tym roku roku rozegrał on tylko jedno spotkanie w innej formule niż Bo11 i był to właśnie mecz w Wrightem, gdzie przegrał 10:3 grając na średniej 84. Wnioskuje z tego, że temu zawodnikowi jest ciężko grać na wysokim poziomie przez długi okres czasu. Inaczej sprawa wygląda z Mensurem, który właśnie swoją regularnością wszedł do topu PDC. Jestem zdania, że gra poziom młodego Holendra jest aktualnie taki, że będzie wstanie ugrać przeciwko Suljoviciowi maksymalnie seta. Kurs na handi nie powala ale jestem zdania, że jest jak najbardziej do gry.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Simon Whitlock - Dragutin Horvat
Typ : Simon 3:0 ✅
Kurs : 1.66
Buk : Unibet

Oglądałem mecz Horvata z Koltsovem i bardzo liczyłem na wygraną Rosjanina bo wtedy to by był o wiele lepszy bet. Horvat bardzo pomagał Rosjaninowi bo na dublach to tragedia co rzucał, 22% ze średnią 75. W poprzednich meczach rzucał trochę lepiej ale biorę tutaj pod uwagę dyspozycję dnia i ewentualny stres przed kamerami. Simon poniżej pewnego poziomu nie powinien zejść. Kurs nie jest najgorszy, daje kurs z Unibetu bo to najwyższy jaki znalazłem od razu po meczu.

Ja mam troche odmienne zdanie od paczka. Whitlock wiadomo - bardziej doświadczony jednak jego forma w ostatnim czasie nie jest już taka jak z przed kilku laty. Do tego dla mnie jeden z bardziej nierównych zawodników co w pierwszej rundzie może mieć duże znaczenie a kurs 2.60 na over 3.5 w BAH kusi.
Dlatego pisałem, że bardziej chodzi mi o formę przeciwnika :razz: 14% na dublach z Withlockiem, skończyło się łatwiej niż przypuszczałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darter 134

darter

Użytkownik
Ja mam troche odmienne zdanie od paczka. Whitlock wiadomo - bardziej doświadczony jednak jego forma w ostatnim czasie nie jest już taka jak z przed kilku laty. Do tego dla mnie jeden z bardziej nierównych zawodników co w pierwszej rundzie może mieć duże znaczenie a kurs 2.60 na over 3.5 w BAH kusi.
EDIT: Horvat duble tragedia a co wyczyniał na finiszach dziś Whitlock to coś pięknego... 170 potem bodaj 158 - mimo wszystko w następnej rundzie Webster i będzie to na pewno zacięty mecz a @3.00 na Darrena to dla mnie miła niespodzianka (nawet mimo, że mógł wylecieć już w pierwszej rundzie bo &quot;Banti&quot; nie wykorzystał chyba z 4 meczówek).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom