>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Puchar Narodów Afryki 2017 [Gabon -14.01.2017-05.02.2017]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Puchar Narodów Afryki 2017 – 31. edycja turnieju o mistrzostwo Afryki w piłce nożnej. Pierwotnie gospodarzem turnieju została Republika Południowej Afryki, jednak ze względu na trwającą w 2011 roku w Libii wojnę domową, podjęto decyzję o przeniesieniu turnieju na rok 2017. Jednocześnie gospodarzem turnieju w 2013 roku zostało RPA. Ze względu na przedłużający się konflikt zbrojny w Libii CAF postanowiło 22 sierpnia 2014 roku odebrać temu państwu organizację turnieju. 8 kwietnia 2015 zdecydowano, że gospodarzem turnieju zostanie Gabon.
Poniżej mapka stadionów na jakich odbywać się będą spotkania :

źródło : wikipedia

Grupa A: Gabon, Burkina Faso, Kamerun, Gwinea Bissau

Grupa B: Algieria, Tunezja, Senegal, Zimbabwe

Grupa C: Wybrzeże Kości Słoniowej, Demokratyczna Republika Konga, Maroko, Togo

Grupa D: Ghana, Mali, Egipt, Uganda​
Jak pojawią się kursy edytuje i umieszczę ????
Zapraszam do komentarzy :!:
Kto waszym zdaniem jest Faworytem :?:.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kilku Kameruńczykow nie przyjedzie grajacych w Europie
Składy pojawią się gdy oficjalnie już będą ogłoszone . Jednak większość klubów europejskich kombinuje jak nie puścić swoich &#39;&#39;asów&#39;&#39; na ten turniej.


&#39;&#39;Z udziału w PNA zrezygnowali: Joel Matip (Liverpool), Andre Onana (Ajax Amsterdam), Guy Roland Ndy Assembe (Nancy), Allan Nyom (West Bromwich Albion), Maxime Poundje (Bordeaux), Andre-Frank Zambo Anguissa (Olympique Marsylia) i Ibrahim Amadou (Lille). Wszyscy znaleźli się w szerokiej, 35-osobowej kadrze.&#39;&#39;
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Jeśli europejskie kluby puszczą wszystkich Senegalczyków to powinni przynajmniej zajść do półfinału. Nie będę mówił kto jest moim czarnym koniem bo jeśli chodzi o Afrykę to trochę rasistowskie ???? ale to właśnie Senegal i Ghana mają największe szanse na puchar. Jak zwykle groźna będzie Algieria, a WKS nie liczę nawet jako kandydatów do półfinałów. Ich złota generacja piłkarzy już się skończyła, nie wiem jak wygląda ich sytuacja kadrowa ale największe gwiazdy albo grają na peryferiach poważnego futbolu, albo zakończyli kariery reprezentacyjne
 
M 1

maki

Użytkownik
na betssonie sa
WKS 5.00
Algieria 7,50
Senegal 8,00
Maroko 8,00
Ghana 8,00
Tez dziwi mnie faworyzowanie WKS. Poczekam na oficjalna liste powolanych i delikatnie wejde w Algierie. Potencjal kadrowy jest, moze w el do MS narazie nie idzie im zbyt dobrze, porazka z Nigeria 3:1 oraz remis z Kamerunem 1:1 lecz sa to topowe druzyny Afrykanskie. Nigeria w tym turnieju nie gra, a Kamerun tutaj tez bedzie bardzo mocny, nie wiem o ile sprawdza sie absencje te co wymienil Doberman, lecz wiekszosc z nich to i tak rezerwowi Kamerunu, trzeba poczekac czy ktos jeszcze zrezygnuje ???? Kurs 12 na betssonie wisi na Kamerun, rowniez interesujacy.
Grupa Algierii na turnieju tez dosyc mocna Senegal, Tunezja oraz Zimbabwe, lecz licze, ze ich sklad w koncu zaskoczy bo ekipe na Afryke maja naprawdę dobrą, Mahrez oraz Slimani (Leicester), Brahimi (Porto), Bentaleb (Shalke), Ghoulam (Napoli) czy Feghouli (West Ham). Mysle, ze te nazwiska powinien kojarzyc kazdy. Pierwszy mecz 15.01 z teoretycznie najslabszym w grupie Zimbabwe, uni na ten mecz wystawil 1,75, mysle, ze smialo do grania jezeli powolany sklad bedzie optymalny. Zimbabwe w eliminacjach to Pucharu Narodow meczylo sie w grupie ze Suazi, Guinea i Malawi zdobywajac 11pkt w 6 meczach, bilans bramkowy +11/-4. Algieria w grupie z Etiopia, Seszelami i Lesotho wyciagnela 16pkt oraz bilans bramkowy +25/-5. Szczegolnie 25 bramek strzelonych w 6 meczach moze robic wrazenie, fakt, nie sa to zadne tuzy Afrykanskie ale Zimbabwe duzo trudniejszej grupy nie mialo.
Jezeli znajdzie ktos zaklady na najlepszych strzelcow druzyny to prosba o podrzucenie, ciekawi mnie kurs na Mahreza oraz na Salaha w Egipcie.
 
M 1

maki

Użytkownik
Odpadli w kwalifikacjach, 2 miejsce w 3 druzynowej grupie, za Egiptem a przed Tanzania. Awansowal tylko zwyciezca
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Nie tylko warto sprawdzić kadrę Wybrzeża z tej strony, ale kadry większości zespołów na tym turnieju bo tam również się znajdują. Algieria bardzo mocny skład i będą jednym z faworytów. Wybrzeże jak przypuszczałem zmiana pokoleniowa. Awansują z grupy, ale daleko nie zajdą. Maroko tez będzie mocne, ale brak Ziyecha, który błyszczy w Ajaxie to dla mnie niespodzianka.
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Jak dla mnie Puchar Narodów Afryki traktowany jest przez niektórych piłkarzy jak zabawa w porównaniu do naszych Mistrzostw Europy na których każdy chce grać i do tego dać z siebie wszystko co najlepsze dla drużyny. Afrykańscy piłkarze na swoim turnieju to polot i brak obrony aby tylko strzelać i to też odróżnia te mistrzostwa od naszych europejskich.
Tak naprawdę w Afryce faworyci się nie zmieniają no chyba że jakiś nie przebrnie przez eliminacje jak w tym roku Nigeria ale oni mają głębszy problem pokoleniowy.
Moje zdanie jest takie że faworyt Algieria jakoś podoba mi się gra tego zespołu, posiada niezłych zawodników wspartych gwiazdami byleby gwiazdom na tym turnieju nie odbiło bo to się już zdarzało.
Tak po za tematem nie wiem czy skauci polskich klubów się wybierają na taki turniej ale moim zdaniem powinni bo w takim Gwinea Bissau lub Zimbabwe można znaleźć może jakiegoś ciekawego zawodnika grającego w jakiejś afrykańskiej lidze ???? .
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Jak dla mnie Puchar Narodów Afryki traktowany jest przez niektórych piłkarzy jak zabawa w porównaniu do naszych Mistrzostw Europy na których każdy chce grać i do tego dać z siebie wszystko co najlepsze dla drużyny. Afrykańscy piłkarze na swoim turnieju to polot i brak obrony aby tylko strzelać i to też odróżnia te mistrzostwa od naszych europejskich.
Tak naprawdę w Afryce faworyci się nie zmieniają no chyba że jakiś nie przebrnie przez eliminacje jak w tym roku Nigeria ale oni mają głębszy problem pokoleniowy.
Moje zdanie jest takie że faworyt Algieria jakoś podoba mi się gra tego zespołu, posiada niezłych zawodników wspartych gwiazdami byleby gwiazdom na tym turnieju nie odbiło bo to się już zdarzało.
Tak po za tematem nie wiem czy skauci polskich klubów się wybierają na taki turniej ale moim zdaniem powinni bo w takim Gwinea Bissau lub Zimbabwe można znaleźć może jakiegoś ciekawego zawodnika grającego w jakiejś afrykańskiej lidze ???? .
Niestety tak było, jest i będzie bo Afrykańscy piłkarze to ludzie bez ambicji. Reprezentowanie kraju to dla nich mus, a nie honor. To taki przypadek Radwańskiej. Dla hajsu by się zabili na boisku, ale jeśli grają dla kraju gdzie pensji nie ma to automatyczna wyjebka. Co do talentów w Afryce to w naszej lidze już grało wielu graczy z Afryki i potwierdzili, że jakości piłkarskiej mają mało, za to biegać potrafią i to bardzo dobrze tj. Sarki, Nakoulma, Guerrier. Na naszą ligę szybkie bieganie oczywiście wystarcza i nawet takie drewna wyglądają jak wirtuozi ????
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
. Co do talentów w Afryce to w naszej lidze już grało wielu graczy z Afryki i potwierdzili, że jakości piłkarskiej mają mało, za to biegać potrafią i to bardzo dobrze tj. Sarki, Nakoulma, Guerrier. Na naszą ligę szybkie bieganie oczywiście wystarcza i nawet takie drewna wyglądają jak wirtuozi ????
Sarki, Guerrier to raczej nie piłkarze z Afryki
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Sarki, Guerrier to raczej nie piłkarze z Afryki
Sarki to Nigeryjczyk, Guerrier faktycznie mi się pomylił. Mój błąd. Geografii kilka lat nie miałem, więc nawet Haiti widzę w Afryce skoro grają tam sami czarni ????
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Dzięki Doberman za składy w jednym miejscu, a teraz coś co mnie zainteresowało:
Pojedynek Ghana-Uganda i kurs 1.66 jak dla mnie to mega ciekawie bukmacher chce wtopić z graczami bo moim zdaniem w tym meczu powinien być kurs max 1.50 i z biegiem czasu raczej spadnie do tego poziomu jak nawet nie mniejszego ????
Jak to było w przedstawionych linkach w poście wyżej w Ghanie czas powrotów ale nawet bez tego uważam że ta drużyna jest dużo lepsza niż waleczna Uganda gdzie tylko 5 zawodników gra w Europie i to w klubach nie obrażając nikogo małej rangi, jak dla mnie nawet taki Gyan nawet jak nie będzie chciało mu się biegać to dostanie jedną lub drugą piłkę i dołoży tylko nogę i będzie po zawodach o ile się dopiero worek z golami nie otworzy dla Ghany.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Kilka słów o meczu otwarcia. Na start rozgrywek Gabon (110 miejsce w rankingu Fifa) jako gospodarz wydaje się zdecydowanym faworytem. Gwinea Bissau awansowała do turnieju głównego z bilansem 3-1-2. A więc nie mają się czym chwalić. Grali w wyrównanej grupie, mieli nieco szczęścia aniżeli ich rywale i dlatego niebawem ich zobaczymy na turnieju. W Gabonie natomiast wielkie święto i wielka motywacja przed historycznym wydarzeniem jakie spotkało ich. Jeśli Gabon zagra nieciekawie od początku turnieju i nie wyjdzie z grupy to zainteresowanie turniejem w tym małym państwie spadnie niemal do zera. Nikt tego nie chce... ani organizatorzy, ani kibice ani... sędziowie ;) wiemy jak to jest w Afryce ;)
Tego samego dnia gra Burkina Faso i Kamerun. Pragnę zauważyć że Burkina Faso zajęła 1 miejsce w kwalifikacjach z dość niezłymi wynikami, tak samo zresztą jak Kamerun a więc typowanie tutaj Kamerunu jako reprezentację która będzie miała łatwy spacerek można się grubo pomylić. Szanse raczej 50/50. Presja przed pierwszym gwizdkiem nieco większa ciąży mimo wszystko na piłkarzach Nieposkromionych Lwów którzy chcieliby z przytupem wejść w turniej. Ja od siebie proponowałbym na sucho kilka dni przed meczem BTS. Kurs 2.35 łykam jak pelikan!
Gabon - Guinea Bissau = 1 = 1.46 =

Burkina Faso - Cameroon = BTS = 2.35 =
 
plazmid 4

plazmid

Użytkownik
@Groven ostatnie towarzyskie obu drużyn na sucho:
Maroko - Burkina Faso 1:0
Kamerun - DR Kongo 2:0
Wygrana Maroko mnie nie jakoś nie dziwi. Może składem nie powalają, ale należy pamiętać, że mają najlepszego trenera w Afryce, który w ciągu ostatnich 3 edycji 2 razy zwyciężył (2012 z Zambią i 2015 z WKS).
Przy będącym w słabej formie WKS (męczyli się w grupie z... Sierra Leone i Sudanem, zdobywając zaledwie 6 punktów, 1-0;1-1 z Sudanem i 0-0;1-1 z Sierra Leone) Maroko może nawet wyjść z pierwszego miejsca z grupy.
Chyba, że bardzo dobrze spisze się DR Kongo (osobiście nie darzę ich sympatią), które od września 2015 nie przegrało żadnego meczu. Będzie ciekawie ????
 
G 0

gigantu

Użytkownik
Dzięki za składy w jednym miejscu, a teraz coś co mnie zainteresowało:
Pojedynek Ghana-Uganda i kurs 1.66 jak dla mnie to mega ciekawie bukmacher chce wtopić z graczami bo moim zdaniem w tym meczu powinien być kurs max 1.50 i z biegiem czasu raczej spadnie do tego poziomu jak nawet nie mniejszego ????
Jak to było w przedstawionych linkach w poście wyżej w Ghanie czas powrotów ale nawet bez tego uważam że ta drużyna jest dużo lepsza niż waleczna Uganda gdzie tylko 5 zawodników gra w Europie i to w klubach nie obrażając nikogo małej rangi, jak dla mnie nawet taki Gyan nawet jak nie będzie chciało mu się biegać to dostanie jedną lub drugą piłkę i dołoży tylko nogę i będzie po zawodach o ile się dopiero worek z golami nie otworzy dla Ghany.
Może to wynikać z faktu, że są razem w grupie eliminacyjnej do MŚ i póki co Uganda ma 4 pkt., a Ghana 1 pkt., po remisie w bezpośrednim meczu w Ghanie 0-0... Poza tym Ghana przegrała w Egipcie, a Uganda pokonała Kongo.

Co prawda każdy mecz jest inny, ale podejrzewam, że znowu będzie to mecz na zasadzie obrona Częstochowy Ugandy i jak Ghana nie strzeli pierwszego gola to może być nawet niespodzianka. A jak strzelą szybko to może być i pogrom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom