>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BDO: World Darts Championship 2017 - Frimley Green (07.01.2017-15.01.2017)

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
BDO: World Darts Championship 2017


Data: 7. stycznia - 15. stycznia 2017
Miejsce: Frimley Green (Anglia), Lakeside Country Club
Oficjalna strona: http://lakesideworlddarts.co.uk/index.php
Uczestnicy:

Uczestniczki:

Formaty gry:
Mężczyźni:
Pierwsza runda - Best of 5 sets
Druga runda - Best of 7 sets
Ćwierćfinał- Best of 9 sets
Półfinał - Best of 11 sets
Finał - Best of 13 sets
Kobiety:
Pierwsza runda- Best of 3 sets
Ćwierćfinał- Best of 3 sets
Półfinał - Best of 3 sets
Finał - Best of 5 sets

Nagrody:
  • Men&#39;s Champion: ÂŁ100,000
  • Runner-Up: ÂŁ35,000
  • Semi-Finalists (2): ÂŁ15,000
  • Quarter-Finalists (4): ÂŁ6,500
  • Last 16 (8): ÂŁ4,500
  • Last 32 (16): ÂŁ3,250
  • Preliminary Round losers (8): ÂŁ2,000
  • Highest Checkout prize of ÂŁ5,000 in the men&#39;s event
  • Total: ÂŁ300,000


  • Women&#39;s Champion: ÂŁ12,000
  • Runner-Up: ÂŁ5,000
  • Semi-Finalists (2): ÂŁ2,000
  • Quarter-Finalists (4): ÂŁ1,000
  • Last 16 (8): ÂŁ500
  • Total: ÂŁ29,000

Kursy na końcowe zwycięstwo
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam wszystkich !! Tak jak kolega wyżej ja również zaczynam dopiero granie na forum.Na pierwszy dzień mistrzostw nie ma co zbytnio kombinować i proponuje takie ako. Na temat tych spotkań nie trzeba się za bardzo rozpisywać, ale po kolei: Durrant faworyt tych mistrzostw i pierwsza rudna będzie dla niego spacerkiem, dobrze pokazał się pod w grand slamie odpadając w 1/8 z taką legenda jak RVB a pokonując m.in Norrisa i Derrego. Dalej Smith tak jak kolega powiedział finalista zeszłych mistrzostw i sama czołówka BDO, nie będzie miał problemów z odprawieniem Kenne&#39;ego. przechodzimy do fittona, od również pograł w ostatnim Grand Slam, pokonał po zaciętym meczu samego White&#39;a który może ostatnio forma nie zachwyca ale zwycięstwo naprawdę robi wrażenie, pózniej również w 1/8 wpadł na samego Pitera i tam mógł tylko walczyć o honor, wygrał 3 legi i chwała mu za to ��. Vaes za dużo ostatnio nie grał więc cięzko i cokolwiek o nim powiedzieć ale na pewno jest zawodnikiem o klasę gorszym od Fittona.
AKO : 2,11
Darryl Fitton win |1,30
Jeff Smith win |1,16
Glen Durrant -1,5|1,40
Bukmacher : Bet365
+++
Zawsze pamiętaj o podaniu bukmachera./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Typ Durrant -2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Na pierwszy dzień mitrzostw wybrałem łatwe zwycięstwo Glena. Dla mnie zdecydowanie najlepszy gracz BDO i głowny faworyt do wygrania całego turnieju. W pierwszej rudzie przeciwnikiem Nick Kenny, gość trzeba sobie jasno powiedzieć słaby i będzie to dla niego krótki turniej. Durrant na średniej 95 powienien sobie z nim bez problemu poradzić nawet w 3 setach. Kurs naprawdę warty spróbowania. Powodzenia
 
G 965

gugu

Użytkownik
Myślałem, że będę musiał zacząć, ale koledzy jednak byli szybsi ????
w każdym razie zamieszczam swoje przemyślenia na pierwszy dzień.
Ten dzień, jak i całe mistrzostwa zaczniemy od pojedynku numeru 1 w rankingu BDO i największego faworyta mistrzostw Glena Durranta z zajmującym 17 miejsce walijczykiem Nickiem Kenny. Durrant powygrywał trochę w minionym roku i kręcił się wokół średnich 95, czasem nawet przekraczając setkę. Ostatnio wygrał 2 ważne turnieje w kalendarzu BDO - Zuiderduin i World Masters, a w prestiżowym Grand Slamie przegrał QF z Barneyem 7-10. Podobno ma się przenosić do PDC, na koniec więc będzie chciał pokazać kto rządzi w BDO i to mogą być jego mistrzostwa, których jeszcze nie wygrał. W tamtym roku pierwsze dwa mecze na czysto. Kenny ostatni sezon w kratkę, jeździ na średnich poniżej 90. Jest szansa, że Glen wygra to 3-0, choć Kenny jest też w stanie ugrać jednego seta. Więcej nie wydaje mi się.
Pojedynek eliminacyjny szweda Nilssona z anglikiem Joyce&#39;m powinien przebiegać pod dyktando tego drugiego, który w ostatnim czasie potrafił wygrywać z takimi darterami jak Harms, Noppert, Mitchell czy Adams. Nilsson od 2013 nie grał za wiele na takim poziomie i powinno to być widać jutro.
Fitton to darter, który największe sukcesy osiągał kilka lat temu, lecz w dalszym ciągu jest jednym z lepszych w federacji. Ze swoim przeciwnikiem w 1 rundzie grał 2 miesiące temu wygrywając 4-2 i tu również jest faworytem, choć Vaes zazwyczaj te sety/legi urywa i raczej nie przegrywa do 0. Holender jednak głównie odnosi zwycięstwa nad słabszymi zawodnikami od siebie, kiedy napotyka kogoś z wyższej półki to raczej schodzi pokonany. Tu obstawiam podobnie.
Pamiętamy zeszłoroczny fantastyczny turniej w wykonaniu Jeffa Smitha. W tym roku rzucał mało i musi zaczynać od eliminacji, choć ostatnio pokazywał, że pracuje nad powrotem do formy i udało mu się wygrać w Grand Slamie z Whitlockiem, oraz ugrać 5 legów z Taylorem. Nie sądzę, że będzie to równie udany turniej dla niego, ale mecz z Japończykiem powinien wygrać (o ile ten nie wypali jednorazowo jak w tamtym roku), po takim kursie nie jestem pewien czy warto to ruszać..
Pozostałe 2 mecze dla mnie 50/50, jedyne co bym tam mógł grać to raczej over setów/legów.
A u Pań wygląda mi to teoretycznie na łatwe wygrane faworytek, czyli de Graaf i Gulliver, ale mając na względzie, że to jednak kobiety to albo bym grał po prostu win bez handi, albo odpuścił, bo to różnie może być (choćby patrząc na poprzedni rok) i jak jedna z drugą wstały lewą nogą i pokłóćiły się z mężem, to obie jeszcze przewalą 0-2 ;)
podsumowując, można zagrać mniej ryzykownie, czyli:
Durrant -1,5 @1.4
Joyce @1.5
Fitton @1.3
AKO: 2.73
bet365 ✅✅✅
lub bardziej ryzykownie dodając poniższe typy/zmieniając powyższe:
Durrant 3-0 @2.25 ⛔ Kenny naprawdę dobry mecz
Fitton -1,5 @1.66 ✅
Williams - O&#39;shea ov. 3,5 @1.36 ⛔
O&#39;shea z takimi dublami to do pubu co najwyżej..
Gulliver @1.5 ✅
de Graaf @1.4 ✅

bet365
ogólnie bym nie szalał ze stawkowaniem, zobaczymy jak w I rundzie sobie niektórzy radzą.
pozdrawiam i plusów życzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
S 51

szewapxa

Użytkownik
Nie wiem czy ktos ogladal Durranta ale.. To co robil dzis Nick Kenny - czapki z glow. Az zal bylo patrzec jak w tych koncowych momentach brakowalo doswiadczenia. Piekny mecz rzucil chyba z 8 maxów! a Durrant musi sie ogarnac jesli rzeczywiscie chce tu wygrac. btw bardzo dobry poziom tego meczu myslalem ze chlopaki z BDO beda duzo odstawac od panow z PDC, oczywiscie bylo duzo duzo prostych bledow ale byøy tez wysokie checkouty z jednej i drugiej strony, mile zaskoczenie.
przepraszam za brak polskich znakow
 
G 965

gugu

Użytkownik
Kenny naprawdę ładnie rzucał, trzeba mu oddać, że postawił trudne warunki Durrantowi - a jemu, że mimo nienajlepszej dyspozycji &quot;spokojnie&quot; przeszedł do dalszej rundy. Młodemu Walijczykowi trzeba się będzie przyjrzeć w przyszłości, bo głosy, że &quot;za rok będzie w TOP5&quot; nie są chyba bezpodstawne..
Joyce i Fitton pokazali się też z dobrej strony.
póki co wszystko w miarę zgodnie z planem, zobaczymy jak sesja wieczorna, a później coś wymyślimy na jutrzejszy dzień ????
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Roger Janssen - Mark McGrath 1 @1.80 Bet365 ⛔ z 2-0 na 2-3 bez komentarza
Stawiam na Janssena wieksze ogranie w Europejskich turniejach i kilka solidnych wyników w tym sezonie. Przechodził zazwyczaj 1,2 rundę. Nowozelandczyk McGrath gra tylko u siebie w Nowej Zelandii bądz Australii w słabo obsadzonych turniejach ze zmiennym szczęsciem. McGrath grał kiedyś w meczu preeliminacyjnym w PDC na MS(0-4 z Kirschnerem) i to wyglądało bardzo słabo. Licze tutaj na ogranie Janssena na scenie BDO.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Williams - O&#39;Shea niezły wyczyn. Williams zmarnował 12 lotek kończących na dablu (w tym 11 na D10) a o She&#39;a zakończył aż 11 podejściem na dabla. A to wszystko w 2 secie 3 legu. BDO proszę państwa! ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Williams - O&#39;Shea niezły wyczyn. Williams zmarnował 12 lotek kończących na dablu (w tym 11 na D10) a o She&#39;a zakończył aż 11 podejściem na dabla. A to wszystko w 2 secie 3 legu. BDO proszę państwa! ????
Akurat w tegorocznych mistrzostwach PDC M.Webster z Mensiurem dokonali podobnego wyczynu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 965

gugu

Użytkownik
Główny kupon + mecze Pań z dnia wczorajszego pięknie weszły, dobry plus, jedziemy dalej!
Dziś przegląd meczów zaczniemy od Pań.
Jedna z czołowych darterek, Sherrock zagra z ciemnoskórą(!) Olive Byamukama. Ostatnio Fallon wszystkie mecze z poważnymi rywalkami przegrywała, ale.. teraz zagra z raczej mało poważną amatorką, a z takimi Brytyjka daje sobie radę. Powinno być 2-0, kurs zachęcający. Natomiast drugi mecz Pań, gdzie doświadczona Lisa Ashton gra z młodziutką Holenderką Sharon Prins to dla mnie może być mina i go zostawiam. Kurs na czyste zwycięstwo niby taki sam jak wyżej, ale mecz może być zaskakujący - Prins ostatnio wygrywała już z Hedman, de Graaf, Gulliver i Sherrock, natomiast Ashton przeplata dobre mecze ze złymi, wygrywała z de Graaf czy Hedman i przegrywała z Pruim czy Griffiths, które są niżej w stawce. Teoretycznie powinna wygrać, bo jest klasową zawodniczką, ale młoda Holenderka może odpalić i wygrać - dla mnie nobet.
Przechodzimy do Panów. Kilka dość równych meczów i występ naszego rodaka Ratajczyka.
Jamie Hughes, jeden z faworytów rozstawiony z numerem 4 ostatnio przegrywa tylko z jednym rywalem - Glenem Durrantem. Pozostałe mecze do przodu ze średnimi ok. 90, a czasem nawet wychodząc z setki (wygrana z Chisnallem i z O&#39;Shea). Atkins ostatnio wyraźniej pod formą, przegrywa wszystko jak leci i ostatnio z poważnym przeciwnikiem wygrał jakoś w sierpniu. Dobry kurs na zwycięstwo, możnaby ewentualnie też pograć -1,5.
Mitchell - McGrath to kolejna para tego dnia. McGrath wczoraj urwał się spod smyczka przegrywając już 0-2 z Belgiem, ogólnie uciągnął średnią 81 i myślę, że z takim Mitchellem nie będzie miał szansy wrócić ze stanu 0-2. Scott ostatnio gra równo i wysoko, oscylując wokół avg 90, z Lewisem na Slamie dobił do prawie 108! Powinien to wygrać pokrywając handi -1,5 przynajmniej.
Pojedynki Wolfiego z Joyce&#39;m, Hogana z Sawyerem i Smitha z van Baelenem trudne do wytypowania, Ryan zagrał wczoraj naprawdę dobrze, a Adams ostatnio mało wygrywał i kręcił się na avg 80. Życzę mu jak najlepiej i powinien swoim doświadczeniem to wygrać, ale ja chyba bez typu. Hogan wygrał kilka meczów w kwalifikacjach, ale w turniejach nie pokazywał za wiele.. no cóż, przynajmniej się pokazywał, w przeciwieństwie do Amerykanina, który grywał jedynie po knajpach u siebie. Nie wiadomo jak grają, więc nie podejmuję się stawiania. W tej trzeciej parze na mocniejszego wygląda Belg. Smith w grudniu doszedł do 1/16 w Mastersie, przegrywając z Harmsem na średniej 85 - całkiem nieźle, choć po drodze miał raczej słabych przeciwników. Jeszcze lepiej poradził sobie van Gaelen, który doszedł rundę dalej odprawiając Tonego O&#39;Shea i Phillipsa na podobnej średniej, przegrywając dopiero z Durrantem. Belg to raczej weźmie, ale mecz tak 60-40.
Krzysiek Ratajski jest w stanie to wygrać i mocno będę ściskał kciuki. Nic więcej na ten temat ;)
Więc proponowałbym zagrać tak (kursy z bet365):
Mitchell -1.5 @1.3 ✅
Hughes @1.28 ✅
Sherrock @1.16 lub 2:0 @1.53 (jeśli ufasz kobietom :grin ???? ✅ ✅
AKO 1.93/2.54 ✅ ✅
do tego dołożyć można ewentualnie (kolejność nieprzypadkowa):
van Baelen @1.57 ⛔ 4 meczowe! nie do wiary, przestraszył się..
Adams @1.57 ✅
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam, pierwsze moje ako na tych ms weszlo bez problemu,na dzisiejszy dzień również mam, jak dla mnie mocny kuponik. Nie mam za dużo czasu więc tylko parę słów o tych meczach. Zaczynamy od Nopperta, młody zawodnik, potrafiący kręcić naprawdę fajne średnie, jeden z faworytów tego turnieju , pokazał się z bardzo dobrej strony na grand slam pokonując samego Mensura, dziś nie powinien mieć problemów z pokonaniem przeciętnego Camerona. Labanauskas również potrafi dobrze rzucac, pokonując pokonując nie tak dawno durranta pokazał że należy się z nim liczyć, przeciwnik bardzo słaby, nie wiele można on nim powiedzieć gdyż ostatnio zadko sie pokazuje, jak dla mnie litwin bez problemu bierze ten mecz, Ostatnia pozycja to mecz kobiet.Hedeman ostatnio przegrywa tylko z samą czolowka;przeciewniczka to pół amatorka a z takimi Hademan niezwykła przegrywać, mimo że to jednak kobiety to jestem raczej spokojny o wynik tego meczu
AKO : 1,87
Deta Hedman win - 1,16
Danny Noppert win - 1,14
Darius Labanauskas win - 1,40
Bukmacher : Bet365
Hedman co odwaliła to nie mam pytań...
---
 
G 965

gugu

Użytkownik
ja podpowiem ???? na dziś proponuję tak:
Hedman 2-0 @1.61 ⛔ niewiarygodne. 12 lotek na wygraną w 2 secie i przegrała, BABY!
Noppert -1,5 @1.25
Harms @1.44
AKO: 2.92 bet365

króciutko dziś, bo zaraz mecze.
Hedman - liderka rankingu kobiet podtrzyma serie wygranych do zera innych faworytek turnieju. Kobitki póki co pokazują, że jak mają wygrać, to wygrywają, Hedman ze słabszymi od siebie wygrywa i tak powinno być dziś.
Harms - no cóż, kurs jak na mecz z Polakiem dobry. Krzysiek swoje zrobił, awansował do turnieju głównego, pokaże się szerszej publiczności i będzie mu ciężko z Holendrem coś zrobić.. set byłby dobry.
Noopert - jeden z faworytów, w tym roku rzucał ładnie, kręcił się wokół avg 100 momentami i to powinno wystarczyć na Camerona, który awansował na średniej 84, dzięki słabemu meczowi Hendriksa. zdecydowanie lepszy i nie wierzę, że odda więcej niż 1 seta.
Dołożyć można chyba też McGeeney @1.53, miesiąc temu wygrał ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem 3-2, przegrał w finale z Durrantem, po drodze eliminując kilku dobrych przeciwników i sezon może zaliczać raczej do udanych. kurs fajny, więc warto pobrać.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Harms - Ratajski 1 1.44 bet365
Zgadzam sie z przedmowca. Dziwie sie na taki kurs. Harms jest duzo bardziej obytym z wielkimi imprezami zawodnikiem. Jest solidnym faworytem, osobiscie dalbym na niego kurs w granicach 1.20-1.25 tak wiec 1.44 biore z pocalowaniem reki. Sercem jestem za Polakiem, bo w rundzie eliminacyjnej zagral niezly mecz i wytrzymal do konca. Przeciwnik jednak dawal mu duzo szans. Harms powinien bez wiekszych problemow pokonac Krzysztofa. A jak nie wejdzie? Jak nie wejdzie to bedziemy przynajmniej mieli Polaka w kolejnej rundzie ???? ⛔
Dokladam jescze:
Harms-1.5 1.82 Unibet. ⛔
Ale to juz za 1/3 stawki mojego main betu.

3:0 Krzysiek wygral ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 965

gugu

Użytkownik
Zaczynamy dzisiaj 2 rundę, poziom idzie w górę, mamy Polaka dalej w grze.. będzie ciekawie ????
Jak widać, czym dalej w las (tj. w turniej) tym więcej niespodzianek, więc trzeba uważać ze stawkowaniem.
Nie wszystkie kursy wystawione na bet365, więc narazie przeanalizowałem jedynie pierwszą część II rundy - to co wrzucone, będę uzupełniał najwyżej..
dzisiaj myślę, że warto zagrać:
Fitton @1.40
Hughes @1.28
Jeff Smith - Martin Adams ov. 4,5 @1.18
Mitchell +1,5 @1.33
⛔ świetny mecz De Vosa, szacuneczek.
AKO: 2,81 @bet365 a niżej w tekście pomysły na ew. zwiększenie kursu.
Blackwell zaskakująco wygrał z Reynoldsem w I rundzie, ale zrobił to na średniej 81.. cóż, Fitton do takiego poziomu raczej nie schodzi, a w ostatnim czasie jak już pisałem wyżej radził sobie nieźle. Blackwell w tym roku wygrał jedynie z poważniejszych rywali z Harmsem.. który wczoraj uległ naszemu Krzyśkowi - być może o czymś to też mówi ;) Powinien to wygrać, kurs ładny, można się zastanowić nad -1,5 (@1.72), tymbardziej, że panowie grają już do 4 setów i przy takim handi można 2 sety nawet odpuścić.
Jamie Hughes w pierwszym swoim meczu pokazał, że dobrze się do tych mistrzostw przygotował, avg 94, zamek na 106, spokojna wygrana z nietakimogórkiem Atkinsem. Williams młody, grający nieźle, ale jednak nie wygrywający z tymi z czołówki będzie miał ciężko.. spotkali się miesiąc temu i Hughes wygrał 3-2. Ja to biorę.
Fajnie zapowiada się mecz Smitha z Adamsem. Wolfie w I rundzie nie przekonał, ale potrafił zamykać 129, 118 i 2x 115.. Smith zagrał już 2 mecze ze średnią 88 i gra solidnie, choć chyba nie przekonuje aż tak jak w tamtym roku. Z Dawsonem to zwycięstwo wymęczył.. widzę tu wyrównany mecz i lekkie value w stronę Adamsa.. Można się zastanowić nad podwyższeniem do ov. 5,5 @1.61..
Drugi wyrównany mecz to De Vos - Mitchell. Ciekawie powinno być i choć De Vos w I rundzie avg 96, to jednak Mitchell wydaje mi się tu faworytem i kursy chyba wystawione poprawnie. Zagrał dobrze pierwszy mecz, w tym roku grywał fajnie, więc powinien to podtrzymać. 2 razy spotkali się już w tym roku i 2 razy De Vos przegrywał ze średnią ~84, dlaczego miałoby być inaczej dzisiaj? Czysty win @1,66 kusi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Witam na dziś chciałbym polecić singla.
Mecz Smith-Adams. Smith całkiem przyzwoicie w tym turnieju, Adams to nie ten sam zawodnik co kiedyś. Według mnie Smith powinien to wygrać.
Typ : Jeff Smith
Kurs : 1,90
Bukmacher : Bet365
Adams wiecznie żywy. Brawo dla niego zagrał dobry mecz. A Smith poniżej swoich umiejętności. ---
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Martin Adams (ENG) - Jeff Smith (CAN)
Najwyższy checkout - Martin Adams: Więcej niż 114,5 @ 1.85 ⛔
Bwin

Trochę zaniżona linia na najwyższy checkout Adamsa, zarówno co do jego możliwości jak i w stosunku d o innych buków. Może i Wolfie nie jest w swojej topowej formie i coś mu dolega, co zresztą pokazała 1 runda gdzie musiał ratować się właśnie wysokim zamkiem by w ogóle doprowadzić do decidera, ale to ciągle jeden z lepszych z clutch playerów w stawce, a Lakeside jest właściwie jego domem. On to po prostu ma, a po za tym z będącym w dobrej formie Smithem może takim checkoutów potrzebować jeszcze częściej niż w pierwszym meczu, a w 1 rundzie miał aż cztery zamki +100: 129, 118 i 2x115 i jak widać wszystkie spełniały dzisiejszą linię. Nie wierzę w szybki mecz dla Smitha, 5-6 setów moim zdaniem niemal pewne, a to wystarczająco dużo czasu by błysnąć efektownym zamkiem.
 
darter 134

darter

Użytkownik
Wielkie wydarzenie dziś w polskim darcie a tu cisza? ;)
Dla mnie do pogrania lekko:
Labanauskas @1.55 Marathonbet
Choć z tym kursem bym się wstrzymał bo ładnie idzie w górę. Dla mnie Litwin to faworyt tego spotkania dość zdecydowany. Oglądałem go w meczu z Whiteheadem i od trzeciego seta zaczął grać swoje poprawiając swoją średnią zdecydowanie i pewnie ogrywając Irlandczyka. Rataj w drugiej rundzie dzięki Harmsowi który dawał mu bardzo dużo szans choć nie można mu odbierać dość solidnej gry.
Dla mnie lekko do zagrania choć sercem wiadomo z Ratajem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom