>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata na inne konto bankowe

C 0

cukax

Użytkownik
Witam,
mam hipotetyczną sytuację do rozważenia:
kolega prosi mnie, żebym mu coś obstawił, udaje się i chce wypłacić prosto na jego konto. Uprzednio dodawałem swoje konto bankowe i wypłacałem kasę. Pytanie brzmi czy będzie problem jak dodam drugi rachunek/bądź zastąpię obecny i wypłacę wygraną część salda na to &quot;obce&quot; konto bankowe? Czy pojawi się jakiś problem z imieniem i nazwiskiem właściciela rachunku innym niż właściciela konta na bet-at-home?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Jeżeli BAH nie będzie chciał weryfikować konta bankowego i zwyczajnie puści przelew to nie będzie problemów. Ale radziłbym nie ryzykować a koledze wytłumaczyć.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam,
mam hipotetyczną sytuację do rozważenia:
kolega prosi mnie, żebym mu coś obstawił, udaje się i chce wypłacić prosto na jego konto. Uprzednio dodawałem swoje konto bankowe i wypłacałem kasę. Pytanie brzmi czy będzie problem jak dodam drugi rachunek/bądź zastąpię obecny i wypłacę wygraną część salda na to &quot;obce&quot; konto bankowe? Czy pojawi się jakiś problem z imieniem i nazwiskiem właściciela rachunku innym niż właściciela konta na bet-at-home?
Zdecydowanie nie polecam takiego kombinowania, potem zakończy się zbanowanie konta i będzie kłopot.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Witam,
mam hipotetyczną sytuację do rozważenia:
kolega prosi mnie, żebym mu coś obstawił, udaje się i chce wypłacić prosto na jego konto. Uprzednio dodawałem swoje konto bankowe i wypłacałem kasę. Pytanie brzmi czy będzie problem jak dodam drugi rachunek/bądź zastąpię obecny i wypłacę wygraną część salda na to &quot;obce&quot; konto bankowe? Czy pojawi się jakiś problem z imieniem i nazwiskiem właściciela rachunku innym niż właściciela konta na bet-at-home?
Kombinacje w naszym stylu... Wypłacaj na swoje i przelej dla niego - co za problem poczekać 1 dzień dłużej? Bądź wyjmij i daj mu w realu.

A jak chce od razu to niech zacznie grać samemu. Tyle.
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Dla mnie taka sytuacja oznaczałoby to kompletny nieprofesjonalizm ze strony bukmachera. Wypłata powinna być możliwa tylko i jedynie na konta bankowe ( lub inna forma płatności) posiadacza konta. W znaczący sposób uniemożliwia to kradzież środków w przypadku przejęcia konta przez osobę trzecią.
 
D 0

droozda

Użytkownik
Miałem ten sam problem, wypłaciłem na brata konto i dostałem e-maila, że dane nie zgadzają się z moimi danymi na ich stronie i musiałem podać moj rachunek intetnetowy
 
Do góry Bottom