>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

26 Kolejka Championhip

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Kursy zapożyczone z Winmasters
Przed nami 26 kolejka Championship na pierwszej pozycji Brighton tuż za nimi Newcastle a grupa pościgowa w postaci Reading, Huddersfield oraz Leeds. Jak będzie po tej kolejce :?:
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
kamoreczek 4

kamoreczek

Użytkownik
Reading z QPR powinien wygrać więc skłaniałbym się ku czystej 1,aczkolwiek kusi mnie over 2.5,w ostatnich meczach z udziałem Reading pada 3 i więcej bramek.
Jednak zostane przy czystej 1.
Reading v QPR 1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Reading - QPR
Zespół Jaapa Stama pozyskał z Liverpoolu Tiago Iloriego który będzie ogromnym wzmocnienie środka pola. Dziś do gry nie zdolny jest Paul McShane, Harriott oraz Mendes. Reading w lidze jest niepokonane od trzech spotkań notując trzy zwycięstwa z rzędu. Zajmują trzecie miejsce tuż za Newcastle z 6pkt. stratą. Na ostatnie dwa spotkania pomiędzy sobą Reading notowało dwa remisy z QPR, goście mają drobne zawirowania w klubie mówi się rządach dyrektora sportowego, mówi się o braku współpracy na linii zarząd trener jednak zespół robi swoje i punktuje swoje zasługi mają w tym Polacy Wszołek i Borysiuk. Dzisiaj piłkarzom z Loftus Road będzie bardzo ciężko o punkty.
Zwycięstwo Reading @@ 1.91 Pinnacle ⛔
over 2,5 gola @@ 1.95 Pinnacle ⛔
 
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Reading - QPR X2 kurs 2 BET365 ✅

A ja na przekór podejdę do tego statystycznie. Rangersom na Madejski Stadium gra się całkiem nieźle. Ostatni raz przegrali tam z gospodarzami 7 lat temu. Od tej pory zanotowali tam 2 remisy i 2 zwycięstwa. Poza tym są na fali wznoszącej - 6 pkt w ostatnich 2 meczach. Wydaje mi się, że są spore szanse na to, że jakies punkty lub punkt wywiozą. Do tego zachęca kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Reading vs QPR 1 @1,85 bet365 ⛔ to niezle reading

Krótko bo za godzinę mecz, miałem okazję oglądać kilka spotkań QPR w tym sezonie, i dla mnie to jedna z najgorszych ekip w tej lidze, na dodatek dziś ze znaczących zawodników nie zagrają: Washington (21mecze/2gole), Chery(22m/4g), Henry(14m/0g), Caulker(13m/2g). Reading ze znaczących zawodników nie będą mogli skorzystać ze swojego kapitana Paula McShane oraz Calluma Harriotta. Gram czysty win Reading gdyż u siebie od 2,5 miesiąca notują same zwycięstwa, na dodatek ich bilans na własnym terenie to 8-3-1, zawsze u siebie narzucają tempo i dyktują warunki, i jak dla mnie QPR nie ma dziś tu nic do powiedzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
w ostatnim spotkaniu pucharowym Leeds sporo zmian w składzie. jak wygląda sytuacja dzisiaj, jakieś ubytki na mecz z Derby?
Pontuss Jansson dwa mecze zawieszenia dziś zaczyna, więc na środku obrony Kyle Bartley i Lyke Ayling.

W Derby David Nugent może już grać, a dopiero co przyszedł z Middlesborough.

Tyle informacji na BBC o tym meczu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brentford - Newcastle United
Dzisiaj podopieczni Rafy Beniteza muszą udowodnić że ostatnio wyniki to tylko chwilowa zadyszka, dzisiaj udają się do Brentfordu który lokuje się na czternastej pozycji z 33pkt na koncie. U gospodarzy w składzie nie zobaczymy dzisiaj Hogana który jest przedmiotem licznych spekulacji na temat transferu, do tego dochodzą Henry, Bjelland oraz Colin. Newcastle Rafy Beniteza musi sobie poradzić bez zawieszonego Shevleya oraz zawodników którzy udali się na Puchar Narodów Afryki (Atsu, Diame i Mbemba). Wciąż do siebie dochodzi Mitrovic który ma drobny uraz kolana. Sroki uchodzą za faworyta jednak czy będą w stanie obudować swoją formę :?:&gt;
Zwycięstwo Newcastle @@ 1.96 Pinnacle ✅

Inne propozycję :
Fulham - Barnsley 1 @@ 1,62 Pinnacle ✅
Preston - Brighton 2 @@ 2,26 Pinnacle ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom