Progresja na rzuty rożne

R 367

romeo12345

Grał ktoś progresje na rożne co 10 minut? Coś takiego jak na gola do x minuty tylko na rożne. Troche to przeanalizowałem i na początku meczu kursy są 1,4-1,5. Ale jak drużyny atakują i nabijają rożne to linia wzrasta z 0,5 do 1,5. Ja myślałem nad grą tylko na 0,5. Jak mecz jest spokojny to lini 0,5 jest przez cały mecz i można grać kilka razy. Dużym minusem jest niski kurs. Żeby się to opłaciło to stawki trzeba zwiększać X5 przy następnym progu czyli np. 4,20,100,500. A zysk nie będzie duży. Ale tak na szybkiego przejrzałem dzisiejsze mecze które obecnie lecą i w każdym do połowy był conajmniej jeden rożny. Czekam na uwagi i opinie bardziej doświadczonych.
Edit.
Doszedłem do wniosku, że ponysł głupi. Za dużo można stracić w stosunku do wygranej.

yamakasi 175

yamakasi

Grajac na gola do xx minuty mozna przy okazji i kornery grac. Co prawda nie ma za duzego zarobku, ale z reguly do 3 progu kornera nabijaja.
Oczywiscie tutaj nie ma mowy o zakladkach. Bo zaklady sa OD DO danej minuty a nie PRZED.

R 367

romeo12345

No tak, ale jak pierwszy wpadnie po 30 minucie, a zdarza sie tak, to za ile trzeba by postawić ten czwarty próg? Zaczynając od 4zł na 4 progu wychodzi 500zl. Czyli wychodzi 630zl zeby wygrać 70zł. Postawisz tyle?
Ale przez weekend wyprubuje ten sposob gry za bardzo drobne;) Sprawdzimy to w praktyce.

yamakasi

Zaczynając od 4zł na 4 progu wychodzi 500zl
Jakim cudem Ci wyszlo 500 na 4 progu ? To jak Ty to stawkujesz ?
Obojetnie co bys nie zagral to jest ryzyko ze nie wejdzie. Na te minimum 6 progow trzeba miec. Nikt nie kaze Ci grac za kokosy. Ziarnko do ziarnka ...

M 0

maniekgmail

Witam wszystkich (pierwszy post)
Nad progresja rzutow roznych glowilem sie dosc sporo czasu kilka miesiecy temu, wiadomix ze obstawianie kursu ~1.5 nawet przy niskich mozliwych wygranych astronomicznie zwieksza kolejne stawki, trzeba to ogarnac jakos inaczej.
Jedyne co sensowne przyszlo mi do glowy to tworzenie kuponu z 5+ meczami ktore odbywaja sie w tym samym czasie i wyczekiwanie pierwszego cornera, niestety rynek na rzut rozny co 10min nie wystepuje w mniej popularnych ligach (marzeniem bylo polaczenie Premier League + Championship + League One + League Two, itp i grac 10+ meczy na kuponie ale niestety dzialalo to tylko w Premier i chyba od czasu do czasu w Championship)
System dzialalby na zasadzie przedstawionej ponizej:
0-10min: 5 meczy = ako ~7,59
*Tutaj w 2 meczach pada rzut rozny, przechodza tylko 3 mecze do nast kroku
10-20min: 3 mecze = ako ~3,37
*Tutaj znowu w 2 meczach byl (pierwszy)rzut rozny, zostaje ostatni mecz
20-30min: 1 mecz = singiel ~1,5
I tu pada rozny w 26 minucie w ostatnim meczu i wygrywamy.
Tabelka pokazujaca ta sytuacje ustawiona na staly zysk 10j (i dalsze stawkowanie gdyby cornera nie bylo) w zalaczniku.
Ale oczywiscie to tylko jeden z mozliwych scenariuszy!
Moze byc tak ze 4 mecze beda mialy rzut rozny w pierwszych minutach i musimy cisnac kolejne kroki po kursie 1.5 do 42min albo wszystkie mecze wejda przed 20min z ako ~5,06 (4x1,5). Moga byc w sumie 3 mecze lub 7. Niestety tego nie mozemy przewidziec co tworzy podstawowe ryzyko.
Na poczatku wychodzilem z zalozenia ze rzut rozny w 1 polowie to pewniak, przeciez nikt nie pamieta meczu gdzie nie bylo roznego az do 2 polowy, to musi wejsc. Nie przytocze dokladnie daty ale Man Utd w meczu ligowym przeciwko druzynie ktorej tez nie moge sobie przypomniec (sezon 2016/2017) pierwszy rzut rozny byl podyktowany w 62 min! W calym meczu bylo ich chyba 5 - bede mial czas to znajde ten mecz.
Ale zawsze zostaje wczesniej wspomniana Premier League lub inne glowne krajowe ligi, np. w ta sobote elegancko 5 meczy o tej samej porze, czemu nie sprobowac ?! Przestrzegam zanim cos postawicie.
*Pierwszym problemem staje sie zmienianie rynku (bet365) z &quot;+-0,5&quot; rzuta roznego na &quot;+-1.5&quot;, niby fajnie bo kurs wskakuje na ~2,45 ale ryzyko niepowodzenia takze wzrasta. Zwykle zmiana nastepuje na 40-50min, nie jest to zaskoczeniem poniewaz zwykle zyskujemy kilka doliczonych minut po 45min, jednak czasem zmiana wystepuje w 20-30 lub 30-40 przedziale, polecam wstepna obserwacje zanim ruszycie z portfelem.
Rozwiazac go mozna chwilowa ucieczka na innego buka np. betfair i awaryjnego skorzystania z ich 10-min rynku, upewnijcie sie wczesniej ze macie taka mozliwosc.
*Problem numer dwa to nieprzyjazne interfejsy stron internetowych. Najlepszym mozliwym rozwiazaniem bylo wrzucenie meczy do &quot;ulubionych&quot; w bet365 i przejscie na karte(?) &quot;kilka wydarzen&quot; gdzie moglismy obserwowac wszystkie mecze na raz i ustawic konkretny market w widocznym miejscu. Nie bylo potrzeby skakania z meczu na mecz, wszystko bylo dostepne na jednej stronie. Niestety jakis czas temu opcja ta zniknela z bet365 i jest to strasznym utrudnieniem (stalo sie to wraz z pojawieniem sie opcji wyswietlania dodatkowych rynkow na stronie glownej)
Ogarniecie kilku meczy moze wydawac sie wykonalne (i jest) jednak starajac sie postawic zaklad jak najpozniej - zaraz przed zamknieciem danego 10minutowego okienka (zwykle zamkniecie nastepuje X9:30min) oraz obserwacja czy rzut rozny byl juz czy nie (jezeli pierwszy rzut rozny byl - nie gramy tego meczu, takie zalozenie poczatkowe) jest dosc klopotliwe.
Moze macie jakies pomysly jak to lepiej rozegrac/udoskonalic?
Podobnie mozemy zagrac na kartki co 10 minut. Kurs na karte 0-10min to ~8.00 co przy 5 meczach daje wstepny ako kurs 32768! Wiadomo ze to nie wejdzie, ale 1j zawsze mozna wrzucic :razz: Niestety wraz z przebiegiem meczu kurs maleje. Tutaj pulapka okazuje sie mozliwosc obstawienia pierwszych 10min na karte przed rozpoczeciem meczu bez pozniejszej opcji kontynuacji progresji live - rynek znika, znowu zalecam wstepna obserwacje.
Co do uzytecznosci tego &quot;systemu&quot; co chodzi o progresje na gol w XX minucie, wydaje mi sie ze to wyrok smierci - odliczamy tylko czas do meczu 0-0 biorac na barki 5 meczy na raz &quot;no bo graja teraz wszyscy razem, to wezme wszystkie&quot;
Na koniec dodatkowe zaobserwowane ciekawostki ze swiata czasowych rzutow roznych:
*WilliamHill - mozliwosc obstawienia czy padnie rzut rozny w odstepach 15minutowych po kursie ~1,22 przed meczem, niestety nie dziala to na live.
*Betfair - rynek na rzuty rozne co 10 minut mozna ustawic na dowolny czas np. 16min - 26min lub 32min - 42min - nie trzeba twardo trzymac sie rownych &quot;dziesiatek&quot;, niestety rynki otwarte sa tylko na krotki czas (okolo 120 sekund lub mniej), wraz z zamknieciem jednego otwiera sie nastepny.
*Unibet - zmiany jak w bet365 na &quot;+-1,5&quot; ale ciekawym rynkiem jest &quot;most corners&quot; w przedziale 10minutowym, przyklad z teraz: Sociedad vs Barcelona - Most Corners 50:00-59:59 [1 kurs 3,85 / Draw kurs 1,80 / 2 kurs 3,25] mozliwe ze tu jest potencjal.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i zycze duzych wygranych. Moze wspolnymi silami uda nam sie wymyslic cos zyskownego.

R 367

romeo12345

Yamakasi, zaczynając od 5j i stawkując x3 na 3 progiu wygrywasz ok. 2j. Dla mnie to nieopłacalne. Zeby wygrywać rozsądne pieniądze to trzeba stawkować x5. Zaczynasz od 5j to na 4 progu wychodzi 500j