>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zablokowane konto Moneybookers - Skrill

W 60

wichniar

Użytkownik
Na stronie przelewy24, kontakt -&gt;reklamacja transakcji, bo pewnie wina leży po stronie przelewów24 jak to zawsze bywało w moim przypadku
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Panowie gdzie wyslac e mail w sprawie nieudanego przelewu 24 mam potwierdzenie tranzakcji w pdf a kasa ddo tej pory nie doszla
Nie ma czegoś takiego jak nieudany przelew . Wplacałeś pewnie z banku PKO BP i te mendy wymagaja weryfikacji przelewu . Dzwon wiec do Poznania i niech CI podadza adres mailowy , na ktory musisz wyslac ze swojego maila zarejstrowanego pod skrilla potwierdzenie przelewu w PDFie i dopiero wtedy zleca przelew łaskawie . W innym przypadku jutro dostaniesz zwrot kasy na konto.
BTW Nie zakladajcie tam konta - banda bulgarskich zlodziejow i oszustow nic wiecej . Nie mozna kasy wyplacic jak sie wieksza kwota uzbiera - bo pod pranie brudnych pieniedzy wszystko podciagaja . ZLODZIEJE - jednym słowem
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Moje konto zostało zablokowane ze &quot;względów bezpieczeństwa&quot;. Mam je od kilku lat, miałem zweryfikowane, spore sumy przechodziły przez nie, normalnie wypłacałem z bankomatu, płaciłem kartą, a teraz przy próbie przelewu na 20 PLN mi zablokowali. Zadzwoniłem na infolinię i gościu powiedział że zaraz wyślą do mnie maila co mam zrobić. Kazali zmieniać główny mail, zmienić hasło i wysłać im ponownie skany dowodu i zdjęcie z dowodem przy twarzy. Miało być odblokowane jeszcze dzisiaj i nic, komedia ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A jak ma się sytuacja z wpłatami/wypłatami do brokerów typu Asianconnect88 ?

Pozdrawiam
Pewnie taka jak w przypadku Bet365 - czyli ogień dalej cały czas! :]

Jak nie ma na liście tam gdzie chcesz przelać to Skrill działa bez problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sven@ 808

sven@

Użytkownik
czy te wszystkie przelewy zależą od kwoty jaką się przelewa bo wczoraj przelalem sobie na próbe z PKO na skrilla 50zl i ze skrilla na 365 i wszytsko bezproblmow trwało moze 5 minut
Bet365 nie ma na liście wiec tam nic nie blokuje wiec i 100 tys Ci przejdzie.
Napisałem wyżej :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Cześć wszystkim. Powiedzcie mi Panowie. Czy można jakoś reanimować Skrilla, jak usunęło/zablokowało się go kilka miesięcy temu? Zrezygnowałem z niego jak wycofali się prawie z każdego miejsca, a teraz widzę że jednak kilku buków powróciło do tematu. Zastanawiam się czy można go jakoś przywrócić czy trzeba zakładać nowe konto. Czy można w ogóle założyć nowe, pewnie na inny mail jak znów na siebie, co? Jeśli macie jakąś wiedzę w tym temacie, to dajcie znać. Czy lepiej założyć EcoPayz?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cześć wszystkim. Powiedzcie mi Panowie. Czy można jakoś reanimować Skrilla, jak usunęło/zablokowało się go kilka miesięcy temu? Zrezygnowałem z niego jak wycofali się prawie z każdego miejsca, a teraz widzę że jednak kilku buków powróciło do tematu. Zastanawiam się czy można go jakoś przywrócić czy trzeba zakładać nowe konto. Czy można w ogóle założyć nowe, pewnie na inny mail jak znów na siebie, co? Jeśli macie jakąś wiedzę w tym temacie, to dajcie znać. Czy lepiej założyć EcoPayz?
Takie pytania to sie do skrilla powinno zadawac. Co z tego, ze ktos nie znajacy Twojej sytuacji Ci napisze, zebys zakladal nowego jak moze to nie byc zgodne z regulaminem skrill po czym wplacisz tam hajs a oni Ci kont zablokuja i kasa pojdzie w dupe. Piszesz do skrill, podajesz swoje dane, przedstawiasz sytuacje a oni Ci mowia co mozesz w tej sytuacji zrobic. Ja mialem neteller zalozony dawno dawno temu w walucie euro. Teraz chcialem reanimowac konto ale w PLN. Oczywiscie po rade nie pisalem tutaj bo tutaj nikt precyzyjnie Ci na to nie odpowie. Napisalem do nich o co chodzi. Powiedzieli, zebym najpierw zamknal konto w euro po czym do nich napisal ze juz zamknalem i wtedy bede mogl zalozyc konto w PLN ale musze uzyc innego maila. Podejrzewam, ze jesli to tylko kwestia przywrocenia Twojego konta to sprawnosci to jest to kwestia jednego maila do skrill.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Takie pytania to sie do skrilla powinno zadawac. Co z tego, ze ktos nie znajacy Twojej sytuacji Ci napisze, zebys zakladal nowego jak moze to nie byc zgodne z regulaminem skrill po czym wplacisz tam hajs a oni Ci kont zablokuja i kasa pojdzie w dupe. Piszesz do skrill, podajesz swoje dane, przedstawiasz sytuacje a oni Ci mowia co mozesz w tej sytuacji zrobic. Ja mialem neteller zalozony dawno dawno temu w walucie euro. Teraz chcialem reanimowac konto ale w PLN. Oczywiscie po rade nie pisalem tutaj bo tutaj nikt precyzyjnie Ci na to nie odpowie. Napisalem do nich o co chodzi. Powiedzieli, zebym najpierw zamknal konto w euro po czym do nich napisal ze juz zamknalem i wtedy bede mogl zalozyc konto w PLN ale musze uzyc innego maila. Podejrzewam, ze jesli to tylko kwestia przywrocenia Twojego konta to sprawnosci to jest to kwestia jednego maila do skrill.
Wszystko w porządku, tylko że mój angielski nie jest na tak bardzo dobrym poziomie, żebym sobie płynnie gadał całymi zdaniami. A z tego co wiem, to tam nie działa już ten polski numer, który był dostępny kiedyś. Wpisałem w google ,,kontakt ze skrill&quot; i sprawdziłem na stronie portfela i nie widzę zupełnie żadnej opcji dla Polaków.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wszystko w porządku, tylko że mój angielski nie jest na tak bardzo dobrym poziomie, żebym sobie płynnie gadał całymi zdaniami. A z tego co wiem, to tam nie działa już ten polski numer, który był dostępny kiedyś. Wpisałem w google ,,kontakt ze skrill&quot; i sprawdziłem na stronie portfela i nie widzę zupełnie żadnej opcji dla Polaków.
Sprawdziłem ten zupełny brak kontaktu dla PL a więc uwaga i tutaj będzie szok, jest ????
Wchodzisz tam gdzie masz problem na skrill.com, klikasz iż nawet masz problem z hasłem, zgubione, po angielsku lost password i tam pojawi Ci się na dole okienko call us oraz e-mail (zakładam, że wiesz co to oznacza), po kliknięciu tego pojawi Ci się piękny numer PL lub możliwość napisania E-mail w języku polskim.
Liczę na mnóstwo reputacji ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
  ktos ma problem z kontem?
od 2-3 dni zamykaja hurtowo konta, wprowadzaja restrykcje na konto
dzis dostalem bloka na swoje wlasne , probowalem sie dodzwonic, ale w weekendy nikt tam nie pracuje
KTos mial podobna sytuacje i dzwonil?

info po logowaniu mam:

Dostepnosc Twojego konta zostala ograniczona
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jeśli to twoje to będziesz musiał się tłumaczyć skąd są dane przelewy na twoim koncie i co cię łączy z nadawcami/odbiorcami przelewów. Równie dobrze mogą napisać, kończymy z tobą współpracę. Pieniądze możesz wypłacić tylko na konto bankowe, cześć. 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


tyle to ja wiem, przerobilem tych skrilli tone, odpowiedzi proste, ze do obstawiania w wiekszym gronie i stad powtarzajace sie przelewy miedzy odbiorcami

Pytanie glownie kierowalem czy ktos z Was wasze prywatne skrille ma blokady,? ja takowy dostalem co mnie mocno zdziwilo

Jest jakas gruba akcja od 2 dni i wala hurtowo blokady, ale glownie handlarzy wiec te blokady normalnych kont sa dla mnie mocno zaskakujace i przerazajace
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
masvidal 205

masvidal

Użytkownik
cytat z dnia 2 listopada 2019 21:07 przez hagi84

tyle to ja wiem, przerobilem tych skrilli tone, odpowiedzi proste, ze do obstawiania w wiekszym gronie i stad powtarzajace sie przelewy miedzy odbiorcami

Pytanie glownie kierowalem czy ktos z Was wasze prywatne skrille ma blokady,? ja takowy dostalem co mnie mocno zdziwilo

Jest jakas gruba akcja od 2 dni i wala hurtowo blokady, ale glownie handlarzy wiec te blokady normalnych kont sa dla mnie mocno zaskakujace i przerazajace
Możesz przybliżyć na czym polegają ograniczenia na Twoim koncie? 
 
Do góry Bottom