>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Trading - Blog - Handluj aktywnie, zyskownie z głową.

klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
A jednak!

Chciałbym wszystkich ostrzec, ponieważ właśnie dostałem opinię prawną, z której wynika bez żadnej wątpliwości, że uczestnictwo w zakładzie za pośrednictwem brokerów jest niezgodne z ustawą!
W sumie było to do przewidzenia,w końcu pośrednio uczestniczysz w przestępstwie bo składasz dyspozycje brokerowi.Czyli z punktu widzenia prawa po prostu rezydent PL nie ma zbyt dużego pola manewru niż handlować w STS-e czy innym Totolotku ???? albo liczyć na zbicie fortuny w Fortunie ????

Mnie tak humor nie opuszcza,skoro potrzebne są takie kroki żeby nie być tym złym kryminalistą handlującym na BF to zmienia adres zamieszkania :razz:
 
P 0

przemm

Użytkownik
Tak jak piszesz, uczestnictwo bezpośrednie w zakładzie zagranicznym niczym się w świetle prawa nie różni od uczestnictwa za pośrednictwem brokera, który działa w Twoim imieniu i w Twoim interesie...

Niestety...
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego wystawione przeze mnie kursy są niekiedy po jakimś czasie przenoszone z &quot;pending bets&quot; do zakładki &quot;cancel/voided bets&quot;?
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Bez przesadyzmu,tak to mogą myśleć Ci wszyscy którzy coś tam w życiu wygrali,ale tak naprawdę nie wygrali nic (cóż za złota myśl:grin ???? Ci którzy mają w tym interes po prostu pójdą za kasą,tylko właśnie tu jest pytanie co dla kogo to słowo oznacza?.Jeden będzie się uważał wielkiego typera jak zarobi 2000zł/msc na bet365,a dla drugiego 10tyś tygodniowo na BF będzie śmieszną sumą.Choć płakać na pogrzebie bet365 będą głównie Ci którzy w long runie dołożyli najwięcej co mnie osobiście bawi najbardziej ???? .BF dla mnie i pewnie dla wielu osób nie umarł,po prostu będzie trzeba ugryźć temat z innej strony
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Z wejściem w życie tej ustawy od 6 dni nie mogę odzyskać środków. Bagatela 1500EUR. Polacy stali się użytkownikami już nie drugiej, a trzeciej kategorii. Betfair ciężko pracował by się do niego zniechęcić, a to PC, a to kwoty na martwych rynkach, awarie - wszystko służyło ich prywatnym interesom, bo graczy to jest tam garska. W mniemaniu nas, zakładaliśmy się z innymi... Teraz mimo moich prób po kilka razy dziennie, słysze &quot;with 24h&quot; a trwa to 6ty dzień.
Betfair to *****, które służyło mi ostatnio tylko do LAY, ale to oni mnie na koniec zlayowali.
Z resztą Twoich słów się zgadzam, że wtapiacze najbardziej cierpią na brak możliwości.
Jeżeli idzie o odzyskanie niewiele ponad, a po przewalutowaniu poniżej 6k, to zobacz po jak kruchym lodzie stąpaliśmy tam grając... Syf, mówię to z własnego doświadczenia.
pomyłka
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Teraz to padłem,nie wiem czy to rzeczywiście pomyłka czy ty w jakąś narkomanie nie zabrnąłeś ew. może jesteś przedstawicielem MF bo 1,5tyś euro to dla BF drobne a przynajmniej mi nigdy nie robili problemu z takimi wypłatami.Mało tego cały bank 31.03 mi wypłacili bez problemu a było tego troszkę więcej niż 6 tys.Wrzucę wam nawet screena choć nie wiem czy 90% tego forum jest w stanie zrozumieć(szczególnie Ci wygrywający u buka ???? ) że tak naprawdę mówimy cały czas o drobnych bo na BF leżą większe pieniądze.Ja tam złego słowa nie dam powiedzieć na BF-a nigdy nie miałem żadnych problemów z czymkolwiek.Platforma do handlu (nie mylić z gamblingiem jeśli jesteście gamblerami) jak każda inna z tym że tutaj gamblerki nie brakuje,ale na tym się zarabia.Taka prawda



Pozdrawiam
 
B 0

bukk

Użytkownik
Kolejną niespodzianka,
dzisiaj chciałem postawić zaklad za178€ na ESB i zaklad poszedl,ale co sie później okazalo,że zakład wszedł za 144€.
Czyżby jakieś limity?
Miał ktoś podobna sytuację na ESB ?
 
B 0

bukk

Użytkownik
Kolejna niespodzianka,
dzisiaj chciałem postawić zaklad za178€ na ESB i zaklad poszedl,ale co sie później okazalo,że zakład wszedł za 144€.
Czyżby jakieś limity?
Miał ktoś podobna sytuację na ESB ?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mało tego cały bank 31.03 mi wypłacili bez problemu
Jeżeli zleciłeś wypłatę sam, przed blokadą Polskich IP, to OK. Blokada weszła ok 21.30 i od wtedy zaczęły się moje kłopoty, które udało się już szczęśliwie pokonać.
Teraz to padłem,nie wiem czy to rzeczywiście pomyłka czy ty w jakąś narkomanie nie zabrnąłeś ew. może jesteś przedstawicielem MF bo 1,5tyś euro to dla BF drobne
Padłeś? Powstań.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Widzę Cock ostro ciśniesz w temacie ustawya hazardowej,nie powiem bo lubię sobie tam wejść i się pośmiać,bo już dawno zrezygnowałem z uświadamiania większość że dla nich to nawet dobrze bo nie będą musieli dokładać do interesu,ale ktoś tam stwierdził że jestem ograniczony bo on sobie coś tam wygrywa i mu żal ???? .

Teraz już tak bardziej serio to powiem tylko jedno ESB dla kogoś kto idzie strikte pod obrót się nie nadaje,więc trzeba być porządnym obywatelem i wyjechać do UK ????

Zastanawiam się czy nie założyć w związku z tym bloga na jakimś serwerze bo chwytliwy tytuł już mam &quot;Za chlebem&quot; ???? ale to na razie czysta teoretyka.Trzeba pozamykać inne pozycje na legalnych platformach tradingowych choć np, nasza Komisja Nadzoru Finansowego ma zamiar ukrócić forex bo tam to jest dopiero szaleństwo,jak czytałem straty osób tam inwestujących idą w miliardy,a BF-a ludziom bronią

Sam też próbowałem tych rynków,ale szybko się opamiętałem i straty nie poszły w wielkie sumy,ale w tym przypadku jestem za,skoro znacznie mniej wariancyjny Betfair blokują (przyjmuję że duży % ludzi tutaj piszących nie jest gamblerami tylko na gamblerce zarabia) to Forex powinien być następny choć to nie przejdzie,ale coś tam robią .Niech się dzieje
 
cock 756

cock

Użytkownik
Niestety poziom użytkowników pozostawia wiele do życzenia... Udzielam się ale i ja sobie to odpuszczę. Poczytam złote rady ćwierć inteligencji a potem ich łzy i żal w jakim kraju przyszło im żyć, a starczyło wspomnieć zabawę pomidor
Forex? Szambo. Na dłuższą metę nie sprawdza się nic, ale to przecież inwestycje... Nie powiem bo nie pamiętam na jakim blogu widziałem tekst że tam gdzie jest duży popyt pewny jest spadek wartości... Lubię proste zasady i nie pcham się w to. Na spekulacji szarak nie zarobi. To nie dla mnie.
Nie myślę o wyjeździe, czekam na rozwój wypadków
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Zastanawiam się czy nie założyć w związku z tym bloga na jakimś serwerze bo chwytliwy tytuł już mam &quot;Za chlebem&quot; ???? ale to na razie czysta teoretyka.
deklaruję, że będę fanem takiego bloga ????
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
deklaruję, że będę fanem takiego bloga ????
Oprócz tego,że będzie to swego rodzaju hipokryzja z mojej strony bo pieczywo wyrzuciłem jakiś czas temu z jadłospisu i żyje bez tej przysłowiowej kromki chleba to pomysł jest lecz tak jak napisałem.Wszystko to swego rodzaju teoretyka,na ten moment lecę do UK 14 kwietnia,wiadomo święta rodzinka i znajomi których się dawno nie widziało,a ile tam będę? hmm to nie moja pierwsza wizyta w UK i tydzień,dwa tam wytrzymywałem,ale nie wiem czy widzę to w dłuższym okresie czasu?.Chyba nie.Bardziej przemawia do mnie Malta choćby ze względu na pogodę.Na ten moment jedno jest pewne.

Kombinacja i wchodzenie w konflikt z prawem przy profesjonalnym podejściu do tradingu na BF jest dość głupie,bądźmy szczerzy alternatywy nie ma bo platformy typu ESB na ten moment po pierwsze ograniczają pole manewru do zakamuflowanego gamblingu w przypadku dużej części ludzi siedzących na in-play,a po drugie są tak samo nielegalne jak bukmacherzy co przy jakimkolwiek planie inwestycyjnym mija się z celem.Wiadomo chcesz zarobić 100-200E tygodniowo,baw się ryzykuj,twoje życie twoje wybory,ale jak przejdziesz do sum rządu 3000-5000E tygodniowo(życzę tego sobie i wam) to,albo będziesz to trzymał w skarpecie co w long runie generuje stratę,albo dalej kombinował jak to zalegalizować,co może skończyć się wpadką.Na ten moment będąc rezydentem PL nie ma alternatywy zakładający,że mówimy o BF-e jako inwestycji.Wiadomo to jest moja opinia i każdy może mieć inną lecz po prostu myśląc perspektywicznie,a nie zakładam siedzenia na BF do usranej śmierci,zyski z BF-a trzeba inwestować gdzieś dalej bo samo utrzymanie się i życie na wysokim poziomie z BF-a moim zdaniem nie ma sensu więc warto byłoby mieć legalną kasę,a nie wyskoczyć jak Filip z konopi z workiem pieniędzy po które jak nie ten to następny rząd wyciągnie łapy jeśli znajdzie do tego podstawy.

O kur... niezła litania wyszła ???? lecz czasami tak mam mimo mojego dość luźnego podejścia to większości mniej istotnych kwestii.Tyle w ramach słowa na niedzielę,a nie chcę też być tu jakimś mentorem bo sam ciągle się uczę bądź jak kilka miesięcy temu stwierdziłem odpowiadając na słowa &quot;Rozwiń się&quot; które tyczyły się zupełnie innego kontekstu. Ciągle się rozwijam,a nadal jestem głupi :razz:.

Pozdrawiam
 
P 0

paralelizm

Użytkownik
czy ktoś mnie łaskawie objaśni na czym polega różnica między &quot;tradingiem&quot; a &quot;gamblingiem&quot; na giełdzie zakładów typu BF?:grin:
 
firel 142

firel

Użytkownik
czy ktoś mnie łaskawie objaśni na czym polega różnica między &quot;tradingiem&quot; a &quot;gamblingiem&quot; na giełdzie zakładów typu BF?:grin:
trading - grasz wiele zakladow na danym rynku, typu cs 0;0 &amp; lay0-1 &amp; lay1-0
gambling - jeden
 
panika 63

panika

Użytkownik
nasza Komisja Nadzoru Finansowego ma zamiar ukrócić forex bo tam to jest dopiero szaleństwo,jak czytałem straty osób tam inwestujących idą w miliardy,a BF-a ludziom bronią
Sam też próbowałem tych rynków,ale szybko się opamiętałem i straty nie poszły w wielkie sumy,ale w tym przypadku jestem za,skoro znacznie mniej wariancyjny Betfair blokują (przyjmuję że duży % ludzi tutaj piszących nie jest gamblerami tylko na gamblerce zarabia) to Forex powinien być następny choć to nie przejdzie,ale coś tam robią .Niech się dzieje
Dodam tylko, że na Forexie wygrywa 10% ludzi, 90% traci, z tych 10% to 2-3 % ludzi wygrywa grube stawki, 7-8% ludzi to płotki, które są &quot;na plusie&quot;.
Co do Forexa to tam się nie dobiorą, bo te 2-3 % ludzi, którzy trzepią tam hajsy to rybki z rządu/mające układy w rządzie i tak dalej i tak dalej.
Na Betfair tego nie ma, dlatego ganiają tych co nie mają pleców u nich.

Jak kumpel kradnie auta za 10 k, to lepiej go sprzedać, niech go ścigają
Jak brat kradnie auta za 100 k, to trzeba robić tak, żeby to ścigali kumpla, a nie brata ;)
To samo jest tam, dlatego ja z tym Forexem i dobraniem się do nich to nie bardzo wierzę ????

EDIT:
to jeszcze się upewnię, czyli w przypadku opcji &quot;gambling&quot; nie mam możliwości kontrowania back-lay i odwrotnie?
Masz, masz.
Obecnie w teorii nawet na jakiś efortunach czy estsach masz opcję CASH-OUt - to jest po części trading. Oszukany, bo oszukany, ale jakiś.
Gambling - masz możliwość tylko to Ty już musisz kontrować sam i sam tego pilnować.
Nie wiem, jak Ci to łopatologicznie przedstawić.
Grasz przed meczem powiedzmy
Under 1.5 bramki.
Mecz się zaczyna, pada szybko 1 bramka,kurs na under 1,5 rośnie mocno, więc postanawiasz robić kontrę w postaci postawienia Under 2,5 co by w razie 2 bramki odrobić stratę z 1 zakładu.

Inny przykład.
Grasz przed meczem Over 1,5 bramki w meczu mocno underowym po x kursie.
Mecz się wlecze, więc postanawiasz przy 0:0 w przerwie meczu zagrać BACK 0:0 (czyli wchodzisz w zakład). Ewentualnie dorzucasz sobie jeszcze Back 1:0 na faworyta.
No i wtedy ratujesz swój zakład over 1,5, w razie gdyby wynik 0:0 pozostał, albo faworyt strzelił na 1;0 i taki wyniki pozostał.

Przepraszam, jak coś nie jest zrozumiałe.
Ciężko mi to łatwiej i bardziej przejrzyście wyjaśnić.
 
Do góry Bottom