>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata U21, mężczyzn

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, przed nami kolejna mocna impreza a mianowicie Mistrzostwa Świata do lat 21 w Piłce ręcznej mężczyzn, które rozgrywane są w Algierii. Miejsce dość niespodziewane bo Algieria w piłce ręcznej mało znaczy no ale są gospodarzem więc będą uczestniczyć na tej imprezie. Zapewne dostaną lanie w większości meczy no ale zobaczymy jak to będzie. Niestety nie zobaczymy naszych młodych szczypiornistów.
4 grupy po 6 drużyn - 4 drużyny wychodzą z grupy do 1/8 finału.
Jakieś typy na dzień jutrzejszy? Spostrzeżenia? Może jest tutaj jakiś &quot;spec&quot; od piłki ręcznej? A może interesuję się młodzieżówką?
Zapraszam do dyskusji i do typowania ????
Zaczynamy jutro już od 11
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dobra, nocka minęła, kursy nie drgnęły, co oznacza, że nikt tych MŚ nie tyka. No to lecą propozycje ode mnie (z telefonu, nie będzie jakiś rozwiązłych analiz)
Burkina Faso Under 15.5 bramki @2.28 Fortuna⛔
Burkina Faso na tych MŚ znalazła się po zajęciu 4 miejsca w Mistrzostwach Afryki, tam dostawali becki, ale pokonali Mali i zremisowali bodajżez Maroko. Burkina Faso to absolutny debiutant na MŚ Juniorów, nigdy sie na nie nie zakwalifikowali. Trener w wywiadzie dla IHF.com powiedział, że jest to dla nich ogromny zaszczyt w ogóle mieć możliwość rywalizowania z drużynami z młodymi gwiazdami światowej piłki ręcznej. W mistrzostwach Czarnego Lądu grali już z Tunezja przegrywając 39:14. Z Algierią zdobyli rownież małą ilość bramek, mianowicie 15. Więcej rzucili tylko Egiptowi, ktory gra bardzo odensywną piłkę, o czym w następnym typie. Burkina Faso to chłopcy trenujący po salkach gimnastycznych bez gwiazd. Bedą dostarczycielem punktów i chłopcem do bicia w swojej grupie jeżeli nie zostaną zlekceważeni. Przewiduje, że bedą mieli kłopoty z nabiciem sporej ilości bramek Tunezji.
Egipt over 23.5 [email protected] ✅
Typ typowo statystyczny. Wczoraj wyliczałem średnia bramek na mecz z europejskimi drużynami, jest ona niezła i wynosi 29.11 bramki/spotkanie. Z Francuzami zawodnicy z kraju Faraonów grali i w 2015 i 2013 roku na Mistrzostwach. W każdym z tych spotkań przekraczali zakładaną linie z nawiązką (30 i 33 bramki). Liczę, że dzisiaj będzie podobnie, a kurs wart gry.
Algieria -6.5 handicap do przerwy @2.08 Fortuna
Dlaczego akurat do przerwy? Po przeanalizowaniu spotkań z Mistrzostw Afryki Maroko w każdym meczu przeciwko &quot;faworytowi&quot; do przerwy dostawała grubo w czambuł. Z Algierią mierzyli się i padł wynik 39:22 (do przerwy 17:6). Obawiam się, czy &quot;Lisy Pustyni&quot; ponownie w takim samym wysokim rezultacie pokonają Maroko, dlatego moim zdaniem bezpieczniejszy jest typ do przerwy.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Pany a co powiecie o takim typie:

Chorwacja - Arabia Saudyjska

Typ: 1(-10.5) Kurs: 2.08 ⛔

No jakoś nie moge sobie zmieścić w głowie by w tym meczu nie było pogromu.
Arabowie raczej nie powinni zagrozić Chorwatom.Wiadomo co dla tej nacji znaczy szczypiorniak. Handi jakieś takie małe jak na mój gust i mysle,że mozna spróbować pograć zwłaszcza,że kurs świetny.
Arabowie zawsze byli chłopcami do bicia w dorosłym wydaniu i mam nadzieje,że tak samo będzie w wydaniu młodzieżowym

Wynik: 32:26

gdyby Chorwatom sie chciało to byłoby na ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Fajny typek na under 15,5 bramki na Burkinę Faso, niestety brakło 2 bramek. Ja osobiście postawiłem under 16,5 bramki i także pechowo .. bo brakło 1 bramki, którą strzelili w ostatniej minucie.
Zobaczymy jak 1 kolejka minie ale już widzimy, że Burkina Faso dostanie jeszcze większy łomot od lepszych skoro od Tunezji dostali aż 50 bramek.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Niekoniecznie. Wszystko zależy od tego jak inne zespoły podejdą do rywalizacji z Burkiną Faso. Tutaj był pojedynek wewnątrzafrykański więc Tunezja się spięła żeby pokazać jaką mają przewagę na Czarnym Lądzie.
Dzisiaj typów nie podaję bo to pierwszy dzień i ciężko stwierdzić kogo na co stać. No i gram głównie live. Póki co jestem na sporym plusie. Tylko Hiszpanie z Brazylią zawiedli bo do overka zabrakło jednej bramki w tym meczu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No mi także zabrakło 1 gola w Hiszpani...
Na dziś jeszcze takię typy mam:
Egipt powyżej 25,5 3,45 ✅✅✅ 30:36 - Brawo dla kolegi wyżej za Typ !!! - O tym meczu już wiele zostało napisane, drużyna ofensywna. Raczej nie ma co bronić w tym meczu bo i tak przegrają. Liczę na ofensywny mecz tak jak poprzednie 2 mecze między tymi drużynami gdzie każda drużyny rzucała minimum 30 bramek.
Algieria (-12,5) - Maroko 2,13 ⛔ 24:19 - Burkina Faso już pokazała jaki jest poziom Afrykańskiej piłki ręcznej. Algieria dużo lepsza drużyna może pokonać wyraźnie Maroko. Zwłaszcza, że to jest pierwszy mecz i u siebie.
Chorwacja (-11,5) - Arabia Saudyjska 2,48 ⛔ 32:26 - Tutaj także jak koledze wyżej wydaje mi się, że linia jest niska. Arabia Saudyjska to żaden średniak tylko drużyna do bicia. Jak i w dorosłej drużynie tak wydaje mi się, że młodzież nie jest dużo lepsza.
Islandia powyżej 34,5 2,23 ✅✅✅ 36:27 - W tym roku Islandia grała 3 mecze z drużynami z europy: z Litwą 32 bramki, z Grecją bramek i z Serbią 34 bramki. Widać, że drużyna mega ofensywna do tego Argentyna jest słaba w piłce ręcznej. Islandia może sobie narzucać bramek w tym meczu z kontrataków, linia wysoka ale do ogarnięcia.
Wszystkie typy i kursy z eFortuna
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dziś 2 kolejka w dwóch grupach
Dania powyżej 30,5 1,72 ⛔ 26:20 2 polowa to żenada w wykonaniu Duńczyków, pierwsze 15 minut 3 bramki. - Wczoraj bardzo gładko weszły bramki w stronę Egiptu, dziś idę odwrotnie. Egipt ma słabą obronę i Dania dziś powinna wrzucić minimum 31 bramek.
Francja wczoraj rzuciła Egiptowi 36 bramek natomiast Dania przegrała ze Słowenia 30:33 i dziś już muszą zdobyć komplet punktów.
Maroko - Chorwacja (-13,5) 2 1,84 ✅✅✅ 12:29 - Tutaj walka będzie do jednej bramki. Chorwacja o 3 klasy lepsza. Dziś przewiduję pogrom około 20 bramkami.
eFortuna
Dodatkowo pograłem jeszcze 4 typki w LVbet bo kursy wydają się bardzo przyjemne.
Szwecja poniżej 25,5 1,72 ⛔ 28:31
Dania powyżej 30,5 1,87 ⛔ 26:20
Algieria powyżej 25,5 1,84
Chorwacja powyżej 33,5 1,84 ⛔ 12:29
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Francja - Słowenia typ: Słowenia +3,5 @ 1,84 fortuna
22-22

Słowenia radzi sobie jak na razie wyśmienicie. Na luzie ograli Katar, dołożyli Duńczykom. Z kolei Francuzi nie zachwycają. Wygrana 6 bramkami z Egiptem oraz 3 bramkami ze Szwedami. Myślę, że taki kurs jest warty zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Po lepszym kursie można wyciągnąć over 64,5. I chyba coś takiego spróbuję. Generalnia Burkina Faso swoje przetarcie z turniejem już zaliczyła. W ofensywie mogą zagrać afrykański wesoły handball i rzucić przynajmniej te 20 bramek. W defensywie jednak będą wciąż żreć gruz. Zatem, żeby wszedł handi 28,5 to myślę, że Hiszpanie musieliby rzucić te 47-49 bramek, co przy założeniu, że rzucą 47 to przy 18 bramkach Burkińczyków daje już ten overek 64,5.
Kurs na fortunie na over 64,5 wynosi 1,84, a na -28,5 jest po 1,69. Myślę, że granie overa jest bardziej opłacalne.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Na dziś na pewno Słowenia ze Szwecją. Kurs marny, zaś linia stosunkowo wysoka. Jednakże Szwedom nawet wygrana nie wpłynie na zmianę czwartego miejsca, więc zapewne będą oszczędzać się przed 1/8 finału. Słowenia jak dotąd świetnie. Remis z Francją i wygrana z Danią. Zwycięstwo może dać im nawet pierwsze miejsce w grupie i lepsze rozstawienie przed fazą play off. Słowenia @ 1.26 Bwin ✅
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Kursy na mecz Francja-Macedonia w fortunie wynosi obecnie: 1,17-12,5-6,1
Trzeba polować na handicapy: +3,5 na Macedończyków, bo będzie spore value, a typ dość pewny do zgarnięcia pieniążków na wczasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom