>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska (24.08 - 03.09)

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017 - Polska

Oficjalna strona:
http://www.lottoeurovolley2017.com/
Strona CEV:
http://www.cev.lu/Competition-Area/competition.aspx?ID=840&amp;amp;PID=1473
Kolejna duża impreza w naszym kraju to ME w siatkówce mężczyzn. W pięciu miastach zobaczymy najlepszych zawodników Europy. Faworyta ciężko wyłonić bo poziom się wyrównał, a przecież w ostatnim dziesięcioleciu na ME medale zdobywały takie reprezentacje jak Słowenia czy Hiszpania. Możemy spodziewać się wielu ciekawych i wyrównanych pojedynków.
Polacy zaczynają w Warszawie na Stadionie Narodowym. Kolejne mecze grupowe w Gdańsku. Nikt sobie nie wyobraża aby zabrakło ich w fazie pucharowej, która rozegrana zostanie w Krakowie. W pierwszy weekend września finał w Tauron Arenie.
Kto waszym zdaniem jest faworytem? Jak spiszą się Polacy pod wodzą nowego trenera i przy pomocy nieocenionej polskiej publiczności? Kogo można wskazać jako czarnego konia?
Zapraszam do dyskusji.
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Jak dla mnie faworytem i to ogromnym jest FRANCJA. Są zdecydowanie najlepsi i pojechali w optymalnym składzie. Do półfinałów będą mieli spacerek - grupę wygrają bez żadnych problemów potem zagrają w ćwierćfinale z drugim miejscem z grupy B (prawdopodobnie Niemcy) lub trzecim ze swojej grupy D (jak dla mnie Holandia bo Belgia jest lepsza i będą 2 w grupie). Podsumowując do 1/2 same łatwe mecze. Jest to najbardziej kompletna ekipa, bez słabych punktów, od kilku lat top, który zdobywa masowo medale na imprezach międzynarodowych.
Co do mocniejszych rywali... Włochy jakoś mnie nie przekonują, Giannelli super zawodnik, Juantorena jak dla mnie to już jest bardzo średni poziom no i bardzo dobry Zaytsev. Nie ukrywam, że nie wiem nawet czy został powołany ale nawet jeżeli jest to wcześniejsze problemy i awantury ze związkiem o buty na pewno nie są niczym pozytywnym i odbiją się na jego grze.
Rosja z nijakim trenerem i nijakimi zawodnikami i grą, jedynie Michajłow ich ciągnie a sam turnieju im nie wygra, jak dla mnie top3 Rosji byłoby dla mnie zaskoczeniem.
Jak dla mnie czarnym koniem może być Serbia, chyba najlepsze środki (Podrascanin i Lisinac) + bardzo mocne skrzydła Ivovic i Kovacevic, jedynie (lub aż) nijakie rozegranie ale na pewno mogą namieszać.
Co do nas uważam, że medal będzie sukcesem. Na pewno na plus, że mistrzostwa u nas i kibice będą dodawać mocy naszym. Co do samego składu kompletnie nie szanuje braku Śliwki. Nie wiem po co czwarty środkowy Wiśniewski, strasznie niski a przy tym wcale nie dynamiczny, nie blokuje nie atakuje i nawet jego niby największy atut czyli zagrywka jest w sumie nijaki. Brak nam lidera, jedynym który się na niego nadaje to Kubiak :-( Nie mamy gościa jak Wlazłego na MŚ, który ratował nas w najgorszych momentach. W Konarskiego nie wierzę, wieczny nr.2, nie jest to ktoś kto pociągnie nas w najtrudniejszych momentach. Kaczmarek bardzo fajnie na tle Muzaja i ciesze się, że został powołany ale to też nie jest jeszcze gracz tego formatu by samemu rozstrzygać wynik meczu. Kurek też bez formy (nie wiem w sumie kiedy ostatnio był), w przyjęciu klasycznie łatwo go ukąsić a w ataku nie daje aż tyle co powinien. Rozegranie całkiem fajne, nie jacyś wielcy wirtuozi ale mamy dwóch jak dla mnie równych rozgrywających. Na największy plus bardzo bardzo bardzo dobry młody środek ale na złoto to na pewno nie starczy oby na podium ;)

Jak dla mnie FRANCJA TOP3 @1,5 to PROMOCJA + wygrana @3,5 też bardzo fajna opcja solo (dodam, że sam złapałem odpowiednio @1,7 i @4 od razu jak STS wystawił ofertę).
Dodam też ale tu mniejsza stawka H2H Rosja - SERBIA @2,37 też STS
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Na oficjalnej stronie turnieju przedstawione są szerokie składy wszystkich drużyn. Moje pytanie brzmi: gdzie znajdę składy tych wszystkich 14-tek powołanych na turniej ? Z góry dzięki za odpowiedź .
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Konkurs na Mistrzostwa Europy jest, no i pięknie ????
Do Turnieju pozostało jeszcze trochę czasu ale podam pare typów długoterminowych, które wydają mi się rozsądne a mianowicie:
Który z Polskich środkowych zdobędzie najwięcej punktów blokiem?
B. Lemański
- 2,20 LVbet
Wiadomo, że środek to jest ta pozycja, która najbardziej została zmieniona, czy na lepsze? Moje zdanie jest, że nie ponieważ Kłos, Nowakowski i Możdżonek w swojej dobrej formie to jest czołówka światowa. Ale wiadomo kontuzje i niestety jest jak jest a mamy taką oto czwórkę : B. Lemański, M. Bieniek, Ł. Wiśniewski i J. Kochanowski.
Wydaje mi się, że w pierwszym składzie będą wychodzić Lemański i Bieniek.
Co do Bieńka to atak ma, zagrywkę ma ale.. bloku to On nie ma... nie wiem co On na treningach robi, żeby tak w miarę prostej rzeczy nie ogarnąć. Moim zdaniem Lemański go zjedzie blokiem podczas całego turnieju. Wiśnia jest dużo lepszy w bloku ale On pewnie będzie wchodził tylko podczas gdy nie będzie szło naszemu środkowemu.
W całym turnieju wydaje mi się, że to Lemański będzie miał najwięcej bloków podczas turnieju jeśli się nic nie wydarzy.
Który z wymienionych Polskich siatkarzy zdobędzie najwięcej punktów?
D. Konarski
-3,45
B. Kurek
M. Kubiak
R. Buszek
A. Szalpuk
Przede wszystkim Konarski dojrzał do roli atakującego reprezentacji Polski i to On jest pierwszym wyborem trenera tutaj nie ma wątpliwości, że jeśli nie będzie żadnej kontuzji to On bedzie wychodził jako pierwszy atakujący. W przyjęciu pewnie Kurek i Kubiak ale Kubiak jest bardziej od przyjęcia oczywiście swoje zaatakuje ale żeby uzbierał więcej punktów niż Konarski? Wątpię. Konar ma do tego zagrywkę i super blok.
Kurek numer 2 powinien być w punktach ale z jego formą jest jak jest. Równie dobrze może On siadać na ławkę co mecz jeśli nie będzie trzymał poziomu. Dla mnie zdecydowanie Konar.
Czy podczas transmisji telewizyjnej meczu Polska - Serbia usłyszymy pieśń &quot; o małym rycerzu&quot; w wykonaniu Polskich kibiców?
Tak -
1,50
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ten zakład ale ... Przecież to jest HYMN naszej siatkówki grany w każdym meczu więc dlaczego miałby nie być zagrany podczas otwarcia mistrzostw europy ??? Dla mnie promocja.
Czy Reprezentacja Polski wygra seta z przewagą co najmniej 10 punktów przewagi?
Tak
- 4,20
Mamy w grupie Estonię i Finlandię i Serbię. Wydaje mi się, że w meczu z Finlandią może taki set stać się faktem, 25:15 ? Dlaczego by nie w którymś z meczu, a może Estonia? Kto wie jak się mecze potoczą, taki kurs warto zaryzykować.
Kursy z LVbet
Typy długoterminowe już konkretnie na drużyny przez to, że jest konkurs to podam później ????
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Czy podczas transmisji telewizyjnej meczu Polska - Serbia usłyszymy pieśń &quot; o małym rycerzu&quot; w wykonaniu Polskich kibiców?

Tak -
1,50

Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ten zakład ale ... Przecież to jest HYMN naszej siatkówki grany w każdym meczu więc dlaczego miałby nie być zagrany podczas otwarcia mistrzostw europy ??? Dla mnie promocja.
Moim zdaniem typ warty uwagi, jednak trzeba wziąć pod uwagę w jakich momentach polscy kibice &quot;odpalają&quot; małego rycerza ???? W trudnych momentach, gdy nam nie idzie. Gramy z Serbią, a więc myślę, że takich momentów nie zabraknie. Dodatkowo zauważyłem już na wcześniejszych meczach Polaków, że coraz rzadziej można usłyszeć tą przyśpiewkę. Za drobne można zagrać, ale nic więcej ;p
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czy podczas transmisji telewizyjnej meczu Polska - Serbia usłyszymy pieśń &quot; o małym rycerzu&quot; w wykonaniu Polskich kibiców? Tak - 1,50
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ten zakład ale ... Przecież to jest HYMN naszej siatkówki grany w każdym meczu więc dlaczego miałby nie być zagrany podczas otwarcia mistrzostw europy ??? Dla mnie promocja.
Ta pieśń grana podczas każdego meczu siatkarzy? Absolutnie. Kiedyś może częściej ale dziś usłyszymy ją bardzo rzadko. Jak to mówili Magiera i Kułaga przed MŚ
Obecnie bardzo pielęgnujemy jej odtwarzanie, gdyż przez wiele lat nieco się zdewaluowała i grano ją przy każdej okazji i wszędzie.. Teraz trzymamy ją na najważniejsze momenty, czyli krótko mówiąc na jakieś medale. Dlatego pomimo wielu zarzutów, dlaczego jej nie włączamy i z niej nie korzystamy, chciałbym od razu odpowiedzieć, że właśnie z tego powodu, by była jak Dzwon Zygmunta - miała działać od wielkiego dzwonu.
Od tamtego czasu nic się nie zmieniło i teraz nie będzie inaczej. Pieśń jest grana tylko w ciężkich momentach gry naszej reprezentacji. Nawet przegrana z Serbią niczego nam nie odbiera i walczyć będziemy dalej. Sądzę, że jeśli miałaby się pojawić to dopiero w ćwierćfinale. Pamiętajmy też, że kluczowe mogą być słowa &quot;podczas transmisji telewizyjnej&quot;. Ta pieśń grana jest tylko podczas przerwy technicznej lub przerwy na prośbę trenera. Polsat jak wiemy wbija reklamy na całą przerwę techniczną więc tu odchodzi kolejny czas kiedy mogliby pokazać odegranie tej pieśni.
Sam nie spodziewam się by zabrzmiała pieśń o małym rycerzu i taki kurs to nie lada gratka.
Czy podczas transmisji telewizyjnej meczu Polska - Serbia usłyszymy pieśń &quot; o małym rycerzu&quot; w wykonaniu Polskich kibiców? NIE - 2,40 Lvbet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ta pieśń grana podczas każdego meczu siatkarzy? Absolutnie. Kiedyś może częściej ale dziś usłyszymy ją bardzo rzadko. Jak to mówili Magiera i Kułaga przed MŚ Od tamtego czasu nic się nie zmieniło i teraz nie będzie inaczej. Pieśń jest grana tylko w ciężkich momentach gry naszej reprezentacji. Nawet przegrana z Serbią niczego nam nie odbiera i walczyć będziemy dalej. Sądzę, że jeśli miałaby się pojawić to dopiero w ćwierćfinale. Pamiętajmy też, że kluczowe mogą być słowa &quot;podczas transmisji telewizyjnej&quot;. Ta pieśń grana jest tylko podczas przerwy technicznej lub przerwy na prośbę trenera. Polsat jak wiemy wbija reklamy na całą przerwę techniczną więc tu odchodzi kolejny czas kiedy mogliby pokazać odegranie tej pieśni.
Sam nie spodziewam się by zabrzmiała pieśń o małym rycerzu i taki kurs to nie lada gratka.
Czy podczas transmisji telewizyjnej meczu Polska - Serbia usłyszymy pieśń &quot; o małym rycerzu&quot; w wykonaniu Polskich kibiców? NIE - 2,40 Lvbet
A moim zdaniem jest to właśnie &quot;Ten Moment&quot; Narodowy, inauguracja podczas Euro z Serbia czyli przeciwnik mega mocny... Pełny stadion, kto by nie chciał wtedy zaśpiewać? Moim zdaniem będzie i dalej podtrzymuje swoje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Znowu gramy na narodowych z Serbią...Tak jak Zibi pisał, ten kurs na &quot;Pieśń o małym rycerzu&quot; to moim zdaniem promocja...
Zagrać zagrali ale podczas rozgrzewki, a w zakładzie jest &quot;Czy podczas transmisji telewizyjnej meczu...&quot;. Żeby zakład wszedł musisz to usłyszeć w swoim telewizorze. Dodam, że studio to nie jest mecz.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Środkowy reprezentacji Polski w siatkówce Mateusz Bieniek skręcił staw skokowy. Jego występ w mistrzostwach Europy stanął pod dużym znakiem zapytania. Na zgrupowanie dojedzie Andrzej Wrona.
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Środkowy reprezentacji Polski w siatkówce Mateusz Bieniek skręcił staw skokowy. Jego występ w mistrzostwach Europy stanął pod dużym znakiem zapytania. Na zgrupowanie dojedzie Andrzej Wrona.
Bieniek jest daleko od optymalnej formy, jego w ,,gra,, w bloku to tragedia - także z Bienkiem czy bez nie ma to większego znaczenia w kontekście naszej gry.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Trener Andrea Giani wybrał ostateczny skład reprezentacji Niemiec, która będzie reprezentowała ten kraj na Mistrzostwach Europy.
Skład reprezentacji Niemiec na mistrzostwa Europy 2017:
Rozgrywający: Lukas Kampa (kapitan drużyny), Jan Zimmermann
Atakujący: Gyorgy Grozer, Simon Hirsch
Środkowi: Michael Andrei, Marcus Bohme, Noah Baxpohler, Tobias Krick
Przyjmujący: Christian Fromm, Denis Kaliberda, Ruben Schott, Linus Weber
Uniwersalny: Moritz Karlitzek
Libero: Julian Zenger


--------
Także Plamen Konstantinow odkrył karty. Bułgarów reprezentować będą:
Rozgrywający: Georgi Bratojew, Giorgij Seganow
Atakujący: Cwetan Sokołow, Welizar Czernokożew
Środkowi: Wiktor Josifow, Nikołaj Nikołow, Teodor Todorow, Swietosław Gocew
Przyjmujący: Todor Aleksiew, Todor Skrimow, Nikołaj Penczew, Rozalin Penczew
Libero: Teodor Salparow, Wladislaw Iwanow
W czternastoosobowym składzie zabrakło miejsca dla Atanasowa i Żeliazkowa, którzy brali udział w Lidze Światowej. Zastąpili ich Todor Aleksiew oraz Welizar Czernokożew.
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Niemcy-Włochy(-2,5)
Niemcy - 1,5(STS)
Już w czwartek pierwsze mecze i jak dla mnie szansa na chwycenie fajnych betów w pierwszych kolejkach. Pierwszym z nich jest typ na Niemców, którzy są wyraźnie niedoceniani przez bukmacherów. Moim zdaniem szanse w meczu z Włochami są 40%-60%, natomiast kurs 1,5 na +2,5 seta dla Niemców to rozdawanie pieniędzy!!! Zespół Gianiego ostatnio nie błyszczał, delikatnie mówiąc. Przegrany turniej kwalifikacyjny do MŚ 2018, przegrana w półfinale III dywizji LŚ, słabe wyniki w meczach towarzyskich!!! ALE...........właśnie, wszystko to zmieniło się w ostatnim czasie za sprawą powrotu Grozera. Gianiemu udało się przekonać Georga żeby jednak wrócił do reprezentacji i pomógł jej w tym turnieju. Wynik przyszedł momentalnie, w ostatnim sparingu przed ME Niemcy wygrali z Belgami 3:1, a Grozer zdobył 30pkt. Z tymi samymi Belgami miesiąc wcześniej dostali sromotne baty do 16,16,17, więc chyba nie trzeba wyjaśniać jak ważną postacią jest Georg w tym zespole. Niemcom w Polsce gra się bardzo dobrze, o czym świadczy brąz z MŚ 2014. Wielu zawodników z tej reprezentacji gra, lub grało w Pluslidze, więc czują się u nas jak w domu. Może powtórzy się scenariusz z 2014 roku i zagramy ponownie z Niemcami w półfinale?
Włosi natomiast, którzy są stawiani w roli zdecydowanego faworyta, nie mają zbyt dobrych wspomnień z ostatnich mistrzostw świata. Przepadli u nas z kretesem i myślę, że również na tym turnieju nie odegrają zbyt znaczącej roli. Co mnie ku temu skłania, przede wszystkim brak Juantoreny i Zajcewa którzy w ostatnich latach byli zdecydowanymi liderami swojej reprezentacji. Jeden zrobił sobie roczną przerwę od reprezentacji, drugi natomiast szarpie się z własną federacją o &quot;słynne buty&quot; i przez to nie wystąpi na naszych parkietach. Bez nich ta reprezentacja mnie zupełnie nie przekonuje. Prawie w identycznym składzie grali w LŚ gdzie zajęli ostatnie miejsce, więc o czymś to świadczy. Pewnie wyjdą z grupy, ale już w pierwszym meczu będą mieli, wg mnie, niełatwe zadanie i mogą jemu nie sprostać!!!
Osobiście zagram wszystko w stronę Niemców, łącznie z ich wygraną. Niemcy +1,5 seta, po kursie 2,38 w Fortunie to nie lada kąsek i uważam, że warto zainwestować w to trochę złotówek.
Oprócz tego, z pierwszej kolejki rzuca mi się w oczy b.dobry kurs na Estonię(2,15) i.......niestety Serbię(2,18).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kojiro 290

kojiro

Użytkownik


Dla przypomnienia podam składy obu ekip na turniej

Skład reprezentacji Niemiec na mistrzostwa Europy 2017:
Rozgrywający: Lukas Kampa (kapitan drużyny), Jan Zimmermann
Atakujący: Gyorgy Grozer, Simon Hirsch
Środkowi: Michael Andrei, Marcus Bohme, Noah Baxpohler, Tobias Krick
Przyjmujący: Christian Fromm, Denis Kaliberda, Ruben Schott, Linus Weber
Uniwersalny: Moritz Karlitzek
Libero: Julian Zenger

Skład reprezentacji Włoch na mistrzostwa Europy siatkarzy 2017:
rozgrywający: Simone Giannelli, Luca Spirito
atakujący: Giulio Sabbi, Luca Vettori
przyjmujący: Oleg Antonov, Iacopo Botto, Filippo Lanza, Luigi Randazzo
środkowi: Simone Buti, Daniele Mazzone, Matteo Piano, Fabio Ricci
libero: Fabio Balaso, Masimo Colaci​

Polecam grać w stronę Niemiec. Reprezentacja pod wodzą Adrei Gianiego - tego samego, który doprowadził 2 lata temu Słowenię do wicemistrzostwa Europy ma za sobą bardzo nieudany okres reprezentacyjny - nie zakwalifikowali się do Mistrzostw Świata i zajęli dopiero 3 miejsce w 3 dywizji Ligi Światowej. Ten turniej to ma być odbudowanie zaufania, szanse są bardzo duże - mają możliwość wygrać swoją grupę by potem mieć dobre rozstawienie w ćwierćfinale. Kluczowa kwestia - do składu wraca Grozer, a to jest gwarantem minimum 20 pkt na mecz. Kolega pinio1111 ładnie opisał sprawę. Jak wiadomo Włosi Mistrzostwa Europy od dawna traktują po macoszemu, o czym m.in świadczy wystawiony skład. Jak będzie wyglądał mecz ? Według mnie Niemcy będą mieli przewagę na siatce - Grozer, Fromm,Kaliberda, do tego Kampa umiejący rozrzucać płynnie grę - oznaczać to może zagubienie Włochów przy bloku. Włosi nawet jak przytrzymają przyjęcie to będzie problem w ataku. Vettori jest strasznie nierównym graczem. Lanza z Antonovem nie pociągną tego w dłuższym wymiarze. Szans Włochów upatruje jedynie przy dobrym przyjęciu w które raczej wątpie. Niemcy będą dużo ryzykować na zagrywce, ze 3 graczy śmiało może pokusić się o punktowe serwisy. W mojej opinii Włosi będą łapani na bloku bardzo często, każda kolejna akcja powinna nakręcać Niemców, w szczególności Grozera. Patrząc na personalia Włoskie to nawet ciężko dostrzec tutaj jedną wyrazistą postać, która weźmie grę na siebie w trudnych momentach.
Bez Zajcewa i Juantoreny Włosi znaczą niewiele.

Ze swojej strony polecam : Niemcy win @ 4,05 Totolotek ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
chamberlain 423,3K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Serbia
Over 185.5 pkt 1.85 (Lvbet) ⛔
Niestety napisałem już jedną analizę i wyłączyłem przez przypadek stronę, w takim razie spróbuję pokrótce. Mecz pomiędzy Polską i Serbią wydaje mi się, że będzie zaciętym pojedynkiem, tak jak to spotkania pomiędzy obiema drużynami w poprzednich latach. W Serbii z gry wypadł Marko Iovović co jest duża stratą dla zespołu, ale nie można zapominać o innych świetnych graczach w reprezentacji, jak choćby atakujący Atanasijević, który na pewno narobi sporo zamieszania, czy też środkowy Lisinac. Polska to już nie ten sam zespół co kilka lat temu, Konarski, Kurek i Kubiak na pewno poradzą sobie ze zdobywaniem sporej ilości punktów, na libero Zatorski, który jest bardzo solidnym libero, na środku może być nieciekawie, mieli grać ze sobą Bieniek i Lemański, jednak ten pierwszy nie wiadomo czy wystąpi, dopiero dzisiaj się to okaże, jeśli nie zagra, to mimo, że nie był ostatnio w optymalnej formie, to patrząc na zmienników, Polska może trochę stracić. Według mnie w tym meczu możemy zobaczyć nawet 5 setów, taki horror na sam początek wcale by mnie nie zdziwił, choć wystarczą też 4 wyrównane sety, a czuję, że walka będzie ostra w każdym secie.

Niemcy - Włochy
Over 180.5 pkt 1.70 (Lvbet) ✅
O tym spotkaniu już zostało powiedziane, Niemcy są spokojnie w stanie ugrać Włochów, którzy są daleko od swojej optymalnej formy, poza tym wystąpią bez swoich dwóch największych gwiazd. Jak dla mnie w tym meczu również ciekawą opcją jest zagranie overu punktowego, obie drużyny stać tu na wyrwanie seta, ale i też na wygranie całego pojedynku i 3:0 w ani jedną, w ani drugą stronę raczej nie zobaczymy.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dzisiaj za oknem pogoda skłania do przemyśleń dlatego napisze kilka zdań o polskiej siatkówce a szczególnie o szkoleniowcach naszej kadry. Wiadomo Wagner legenda i jedyny Polak który odniósł sukcesy z reprezentacją chociaż powroty do kadry w latach 1983-1986 oraz 1996 - 1998 nie przyniosły już sukcesów. Lecz żaden polski trener w ostatnich 30 latach nie odniósł sukcesu z reprezentacją chociaż kadrę prowadzili Gościniak, Skorek, Zarzycki, Bosek , Wspaniały oraz wielki ekspert Polsatu Mazur , którego największym sukcesem było Mistrzostwo Świata z juniorami. Natomiast trenerzy zagraniczni trenujący kadrę od 2005. Lozano wicemistrzostwo Świata w Japonii 2006, Castellani mistrzostwo Europy w Turcji 2009, Anastasi II miejsce w Pucharze Świata 2011 oraz zwycięstwo w Lidze Mistrzów w 2012, Antiga mistrzostwo Świata 2014. czyli każdy trener ma na koncie sukces w przeciwieństwie do naszych trenerów. teraz czas na De Giorgiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom