>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania , propozycje , niejasności

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
proszę o jeszcze raz podliczenie moich punktów.Mi wyszło 132✅
Natomiast kolega zwycięswtwo1960 -535 ⛔
Zakłady są ważne w H2H, jeżeli obydwaj uczestnicy ukończą przynajmniej jeden wyścig (wykluczenia liczą się) więc za iversena ⛔100
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
proszę o jeszcze raz podliczenie moich punktów.Mi wyszło 131✅
Unia Leszno - ROW Rybnik
A) leszno -12,5 @ 1,80 ⛔100
B) sajfudinow- woryna 1 @ 1,70 0
C) zengota over 8,5 @ 1,95 ⛔100
=⛔200

KS Toruń - GKM Grudziądz
A) toruń @ 1,45 ✅45
B) C.Holder (+1,5 )-A.Łaguta 1 @ 1,85 ✅85
C) przedpełski poniżej 9,5 @ 1,60 ✅60
=✅190

Sparta Wrocław - Falubaz ZG
A) falubaz +8,5 @ 1,75 ✅75
B) Lebiediew-Hampel 2 @ 1,95 ✅95
C) J.Doyle powyżej 11,5 @1,85 ✅85

=✅255

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
A) Włókniarz -14,5 @ 1,67 ⛔100
B) vaculik -zagar 2 @ 1,70 ⛔100
C) A.Jonsson poniżej 5,5 @ 1,70 ⛔100

=minus:300
Analiza ✅20

255+190=445
-500
Analiza +20
Suma ⛔35

Co nie pasuje?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Natomiast kolega zwycięswtwo1960 -535 ⛔
Zakłady są ważne w H2H, jeżeli obydwaj uczestnicy ukończą przynajmniej jeden wyścig (wykluczenia liczą się) więc za iversena ⛔100
Iversen nie był wykluczony tylko niezdolny do jazdy. Uważam że zwrot tu się należy.
Grał ktoś w forbet zakład z Iversenem ? Jak rozliczyli??
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Unia Leszno - ROW Rybnik
A) Kto wygra mecz: ROW Rybnik -12,5 1,80 ✅ 80 ( tutaj - z + mi się pomyliło pomyłka ale podkreślony jest Rybnik więc wiadomo, że typuję Rybnik, ale to już niech rozstrzygnie prowadzący)
B) Kto lepszy? G. Zengota - T. Musielak 2,00 ✅ 100
C) F. Lindgren powyżej 11,5 1,75 ✅ 75


KS Toruń - GKM Grudziądz
A)Kto wygra mecz: KS Toruń -2,5 1,67 ✅ 67
B) Kto lepszy? Ch. Holder - A. Łaguta 1,75 ⛔ 100
C) A. Lindbaeck powyżej 10,5 1,65 ✅ 65


Sparta Wrocław - Falubaz ZG
A) )Kto wygra mecz: Falubaz ZG +8,5 1,75 ✅ 75
B) Kto lepszy? A. Lebedevs - J. Hampel 1,95 ✅ 95
C) J. Doyle powyżej 11,5 1,85 ✅ 85

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
A) Kto wygra mecz: Stal Gorzów -14,5 1,67 ✅ 67
B) Kto lepszy? N.K. Iversen - R. Holta 1,75 0
C) B. Zmarzlik powyżej 12,5 2,02 ✅ 102
Tutaj też wydaje mi się, że jest pomyłka w obliczeniach
Razem: ✅ 711
Jeśli jednak Typ nr. 1 będzie na ⛔ to razem: faktycznie ✅ 531

1 typ na ⛔ tak rozliczamy od poczatku jeśli ktoś się pomyli to ma czas żeby napisać do czasu rozpoczęcia meczu żeby poprawić. U Ciebie jest to sprzeczny typ więc ⛔100 . RADULA
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzięki za miłe słowa.
Dzisiaj ostatni użytkownik przesłałem mi dane.
Wszystkie potrzebne dane przesłane do administracji.
Ze swojej strony dziękuje wszystkim biorącym udział w konkursie do końca i z mojej strony to wszystko!
Pozdro
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pożyjemy zobaczymy nie tylko od 2-3 osób to zależy. Do fazy PO jeszcze trochę czasu.
Jeśli będzie coś wiadomo to pojawi się informacja.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
dziś dostałem nagrodę za 3 miejsce od iforbet ( 110 zł ) jako BONUS ,który trzeba obrócic 4-krotnie kursem 2
Szczerze to nie wiedziałem ,że taka padaka będzie .
Nagroda którą trzeba obracać ????
DRAMAT !!!
iforbet ????
WIĘCEJ NIE BIORĘ UDZIAŁU W TEGO TYPU KONKURSACH iforbet!!!!!!!!!!!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A kiedy Ty miałem nagrodę w jakim kolwiek konkursie, że mogłes od razu wypłacić ? Chyba nigdzie, co TY z choinki się urwałeś ? ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja tam trochę kolegę wyżej rozumiem. Wygrałem konkurs i dziś dostałem 180 PLN w bonusie. Nie chodzi o to, że chciałbym jak najszybciej wypłacić i ucieć z iForbet. Ale dali na konkurs ustaloną pulę pieniędzy, a nie bonusów. Pewnie połowa nagrodzonych &quot;padnie&quot; podczas próby obrotu, przegra kasę i tak iForbet zrobi sobie reklamę za jakieś grosze.
Wszyscy w konkursie graliśmy typy z iForbet. Dużo było osób (w tym ja) które grały kupony w iForbet żeby dostać dodatkowe punkty. Podliczając to wszystko może się okazać, że bukmacher dostał reklamę, a bilans zysków i strat jest taki, że wyszli jeszcze na spory plus do tego dostając wielomiesięczną reklamę na największym bukmacherskim forum.
To mój pierwszy w ogóle konkurs forumowy, ale z tego co wiem, w innych konkursach obroty wynoszą np. 3x po kursie 1.50 czy coś. A tutaj jakieś zaporowe wymogi za przeproszeniem z dupy. Nie dość, że iForbet okrada nas na kursach, na podatku to jeszcze w takich konkursach, gdzie może poprawić swoją reputację, też to robi.
Mi nie zależy na tych 180 PLN które wygrałem. Mogę nawet wrzucić je do następnego konkursu żużlowego jako sponsor. Bo na tym polega sponsoring. A nie na tym, że &quot;sponsor&quot; iForbet jeszcze z nas zdziera. Jak będzie nowy konkurs, wrzucam te zakichane 180 PLN do nagród, mam gdzieś taką nagrodę od buka, który po wycięciu prawdziwych bukmacherów typu Bet365, Pinnacle, Unibet zaczyna czuć się coraz pewniej i coraz mocniej dyma swoich klientów. Nie chcę być źle zrozumiany. Nie mam pretensji do forum, do organizatorów, czy Raduli i Kapsztiego. My się bawiliśmy, oni pracowali, a iForbet zrobił sobie z nas jaja. Paaanie, daj pan spokój.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
ŚWIĘTE SŁOWA KOLEGI !!! - Gucci Mane
W pełni się zgadzam i też chciałbym wrzucić swoją pulę ( 110 zł ) do kolejnego konkursu jeśli tylko się da .Zależało mi na fajnej zabawie i taka była. Nie spodziewałem się jakiegoś idiotycznego obrotu .
Na przyszłość to możemy sami sobie zrobić taki sam konkurs ( wykorzystując w identyczny sposób iforbet ,a jednocześnie nie mając nic z nim wspólnego ) ,ale zbierając od każdego uczestnika wpisowe np 30 zł .
 
Do góry Bottom