>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mały komunikat

Jako że we wtorek będziemy zmieniać skrypt forum na nowy i na pewno przynajmniej kilka godzin będzie utrudnione korzystanie z forum (a nawet niemozliwe), dlatego żeby wszyscy mieli równe szanse to we wtorek 29 sierpnia zrobimy jednodniową przerwę w konkursie Typy Dnia. Tak żeby później nie było pretensji, że user A mógł oddać typ, a user B miał dopiero czas o 18:00, ale wtedy już forum było niedostępne.

W praktyce będzie to wyglądało tak, że w poniedziałek wieczorem założymy temat od razu na środę, 30 sierpnia, a wtorek uznajemy jak by go nie było. Mam nadzieje, że o północy forum już będzie online i wszystko wróci do normy.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak wygram załóżmy hipotetycznie to w jakiej formie wypłaca się wygraną, jest wybór?
Wszystko jest w Regulaminie, już na początku, jasno i klarownie wyjaśnione.
Na koniec każdego miesiąca 3 najlepszych typerów otrzymuje nagrody w wysokości:

1. miejsce - 150 PLN
2. miejsce - 100 PLN
3. miejsce - 50 PLN

Nagrody są wypłacane na:
- Skrill

Zwycięzcy w danym miesiącu wysyłają PW do Skrill (wystarczy login, czyli e-mail, którym logujesz się do Skrill) plus zajęte miejsce i wysokość nagrody. Nagrody znajdą się na kontach maksymalnie do 14 dni od momentu ogłoszenia wyników.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Mam pytanie - jednocześnie sugestie, jako, ze od kilku dobrych miesięcy zdecydowana większość graczy obstawia jedynie u rodzimych bukmacherów - moze warto pomysleć nad poszerzeniem listy bukmacherów z których w konkursie mozna korzystać o wszystkie z Polski. Konkretniej chodzi o dodanie do owej listy STS, eToto czy Totolotka.
Totolotek (Totomix) przecież jest na liście buków regulaminowych. Co do pozostałych to nie do mnie pytanie tylko do administracji forum. Ale zdaje się, że akurat te buki nie bardzo się garną do współpracy promocyjnej i w tym problem//psotnick
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
proszę o edycję treści postu w typach dnia... po prostu ze zmęczenia po przestawiały mi się miesiące ???? Cytuje powinno być &quot; sierpień należał do udanych - zacznijmy miesiąc wrzesień (...) &quot;
proszę o edycję treści postu w typach dnia... po prostu ze zmęczenia po przestawiały mi się miesiące ???? Cytuje powinno być &quot; sierpień należał do udanych - zacznijmy miesiąc wrzesień (...) &quot;
chodzi oczywiście o typy dnia 1.09.2017
Poprawione//psotnick
 
M 0

manin10

Użytkownik
Ma ktoś problemy z wejściem na forum? Ja wczoraj nie mogłem wgl wejść i inni też mają problem z wejściem. Wyskakuje ERR CONNECTION TIMED Out.
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
W moim poście w &quot;typach dnia&quot; cała analiza wpierdzieliła mi się z pogrubioną czcionką czego nie zauważyłem wcześniej. Kopiowałem schemat z tematu z regulaminem a tam było napisane to pogrubioną czcionką. Dział Typy dnia, data: 01.09.2017, post nr. 69
Poprawione//psotnick
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Mam pytanie - jednocześnie sugestie, jako, ze od kilku dobrych miesięcy zdecydowana większość graczy obstawia jedynie u rodzimych bukmacherów - moze warto pomysleć nad poszerzeniem listy bukmacherów z których w konkursie mozna korzystać o wszystkie z Polski. Konkretniej chodzi o dodanie do owej listy STS, eToto czy Totolotka.
Totolotek (Totomix) przecież jest na liście buków regulaminowych. Co do pozostałych to nie do mnie pytanie tylko do administracji forum. Ale zdaje się, że akurat te buki nie bardzo się garną do współpracy promocyjnej i w tym problem//psotnick
W takim razie czekam na odpowiedz kogos z administracji forum. Moim zdaniem powinno to zostać zmienione. Jednak jestem świadomy, ze moje zdanie nie ma na to wpływu.
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Proszę o edycję mojego typu , nie wiem jak to czytałem ,ale dopiero teraz zauważyłem ,że ktoś już podał taki typ jak ja

https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-2-09-2017-sobota.148088/page-3
Proszę tak zmienić
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Godzina: 20:45

Spotkanie: Chorwacja-Kosowo
Typ: ilość goli pow 5.5
Kurs: 2.7
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

I przez przypadek jeszcze w tamtym temacie też napsialas prośbę za co przepraszam i proszę ją usunąć z tamtego tematu
Poprawione.
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Co jeżeli typowałem dzisiaj w meczu Chorwacja kosovo a mecz się nie odbył ? Typ zostaje i będzie normalnie liczony jak będą jutro grać czy poprostu typ jest anulowany ?
Zależy od ciebie, możemy zostawić i czekac na wynik przełożonego meczu, możemy też usunąć jeśli wolisz na dzis dać cos innego//psotnick
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Witam od dłuższego czasu myślałem nad wprowadzeniem do konkursu Typ Dnia pewnych zmian, które miałyby na celu podnieść efektywność i skuteczność podawanych typów. Moja propozycja dotyczy tego, żeby za określoną serię trafionych typów pod rząd dodadawać dodatkowe punkty do tabeli głównej, Np Seria 4 wygranych spotkań pod rząd = 40 punktów i tak dalej 5-50, 6-60. Na pewno podniosło by to poziom konkursu, gdyż większość osób zamiast podawać naprawdę mocne zdarzenia próbuję ustrzelić jak najwyższy kurs popierając to śmiesznymi argumentami. Proszę prowadzących konkurs o wypowiedzenie się na temat mojej propozycji.
Pozdrawiam ????
Moim zdaniem niepotrzebne komplikowanie sprawy. Jakie ma znaczenie że trafiłeś kilka typów pod rząd dla oceny czy jesteś dobrym typerem czy nie? Liczy się wynik sumaryczny za cały miesiąc, taka jest idea konkursu, i każdy ma swój sposób na to. Poza tym przecież są bonusy za wysoką skuteczność dodawane do wyniku na koniec konkursu, mozna co najwyżej pomysleć o zmianie tych bonusów, więcej punktów dodawanych za wysoką skuteczność i wiecej odejmowanych za słabą. Ale to już kwestia na inną dyskusję.//psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom