>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.08.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: US Open (USA), twarda - 1/64-finału
Godzina: 18:30
Spotkanie: Haider-Maurer A. - Donskoj
Typ: Haider-Maurer (-1,5 set)
Kurs: 5.20
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Dziś nietypowo dla mnie, przenosimy się z boiska piłkarskiego na kort tenisowy.
Poczatek Wielkiego US Open, i widzę tu pierwszą niespodziankę, przynajmniej patrząc przez pryzmat wystawionych kursów.
Dlaczego Maurer? Gość wrócił w tym sezonie po ciezkiej kontuzji, pierwsze mecze to mecze bez historii, tak jakby dopiero stawiał pierwsze kroki. Ale z meczu na mecz, wygląda to coraz lepiej, i tak 15 dni temu zaczął sie turniej w Meerbucsh, gdzie reprezentant Austrii odprawiałkolejno Baschingera, Otte, F.Mayera i Maamouna, dopiero w finale uległ Hiszpanowi Ojeda.
Zabawne jest to ze dopiero w finale Haider byl stawiany w roli faworyta. Wydaje mi sie ze zmeczenie wzielo górę, dzień po dniu po takiej przerwie odbiło sie czkawka w finale.
Rosjanin to typowy średniak, a raczej sredniakiem był z 2-3 sezony temu, gdzie potrafił sprawiac jakies niespodzianki. Aktualnie grywa w turniejach nizszej rangi, a jak wygrywa to z jakimś ogorkami.
Liczę na wypoczetego Maurera, wracajacego do formy, On według mnie jest tu faworytem spotkania, mysle ze przekonujaco wygra, traca gora seta.
Powodzenia ????
ZWROT
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Liga mistrzów Kobiet
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ajax W- St liege W
Typ: obie strzela
Kurs: 2.01
Bukmacher: lvlbet
Analiza:
Hej
Na dzisiaj przygotowałem spotkanie w damskiej lidze kobiet
Oba zespoły grają ofensywny futbol strzelają dużo bramek. Po 2 kolejka oba zespoly mają komplet punktów ,Belgijki w prowadzą w grupie tylko bilansem bramek 10 strzelonych 0 straconych , Ajax natomiast 8-1
Z grupy awansuje tylko 1 drużyna więc dzisiaj mecz będzie bardzo zacięty. Bukmacherzy stawiają dziewczyny z Holandii jako faworytki ,ale nie byłbym do końca pewien czy Belgijki dzisiaj nie zaskoczą i wygrają z ajaxem.
Ostatnim meczu z drużyną z Estonii holenderki wygrały tylko 2-1 ,można powiedzieć ,że sie męczyły. Natomiast z tym samym rywalem Belgijki wygrały 2-0.
Natomiast z Drużyną Rigas , holenderki wygrały 6-0 a Belgijki 8-0. Co świadczy o tym ,że obie ekipy strzelają gole i napewno dzisiaj mecz nie zakończy się bezbramkowym wynikiem.
Napewno będę próbował zagrać dzisiaj przeciwko ajaxowi ,ale najpewniejszym typem z dobrym kursem na dzisiaj jest to ,że obie ekipy strzela gola.
Powodzenia
⛔100
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Turcja - Francja
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 1,89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak we wszystkich poprzednich meczach Francja na papierze o wiele lepsza ale na tym turnieju na razie grają baaaardzo przeciętnie. Jedynie mi się wydaję, że Grebennikov chce grać i gra na swoim bardzo wysokim poziomie. Odbija się także brak Ngapetha, który jak dla mnie jest najlepszym siatkarzem na świecie i pokazał to wczoraj wchodząc z ławki przy jakimś lekkim urazie i podobno brakiem treningu grał świetnie i to jego gra ( plus głupota Holandii) uratowały tyłki Francji. Jeżeli faktycznie nadal ma pewne problemy zdrowotne to nie sądzę by Tillie ryzykował jego zdrowiem zwłaszcza grania dzień po dniu a jeżeli już to tak jak wczoraj czyli z ławki w sytuacji awaryjnej. Turcja natomiast prezentuje się bardzo fajnie, na ten moment są liderem grupy, jest to kolejna drużyna która tak jak Belgia i Holandia bazuje bardziej na fizyczności niż technice i moim zdaniem Francji zawsze się ciężej grało z takimi rywalami - na siatce zwyczajnie odstają. Bardzo mało blokowali w pierwszych dwóch meczach i masę bloków sami dostali. Tu nikt nie wygra 3-0
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Komunikat dla grających w konkursie Typy Dnia

Jako że w najbliższy wtorek będziemy zmieniać skrypt forum na nowy i na pewno przynajmniej kilka godzin będzie utrudnione korzystanie z forum (a nawet niemozliwe), dlatego żeby wszyscy mieli równe szanse to we wtorek 29 sierpnia zrobimy jednodniową przerwę w konkursie Typy Dnia. Tak żeby później nie było pretensji, że user A mógł oddać typ, a user B miał dopiero czas o 18:00, ale wtedy już forum było niedostępne.
W praktyce będzie to wyglądało tak, że w poniedziałek wieczorem założymy temat od razu na środę, 30 sierpnia, a wtorek uznajemy jak by go nie było. Mam nadzieje, że o północy forum już będzie online i wszystko wróci do normy.
 
db08091992 0

db08091992

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / 2 Bundesliga
Godzina : 20:30
Spotkanie : Kaiserslautern - Braunschweing
Typ : Powyżej 2,5 gola
Kurs : 2,15
Bukmacher : Totolotek
Analiza : Witam wszystkich na forum i życzę oczywiście wysokich wygranych. Jestem tutaj nowy i to mój pierwszy post. Na tablicę wywołuję spotkanie z 2 Bundesligi pomiędzy Kaiserslautern, a Braunschweig. Gospodarze okupują strefę spadkową po trzech spotkaniach nowego sezonu, zaś goście plasują się w środku tabeli. Zacznę może od ekipy gospodarzy i na samym wstępie już nie mogę nic dobrego napisać na temat tego zespołu. Sezon zaczęty w najgorszy możliwy sposób czyli od dwóch porażek i jednego remisu w trzech pojedynkach. Oglądałem wszystkie trzy mecze gospodarzy i z czystym sumieniem mogę napisać, że ekipa z Fritz Walter Stadion gra po prostu kiepsko. Bilans bramkowy 1-6 mówi nam wszystko. Formacja obronna popełnia dość proste błędy, zaś ofensywa mimo sytuacji bramkowych nie potrafi wykorzystać okazji. Liczę, że dziś się to zmieni i szczęście w końcu dopisze czego efektem będą gole, bo gdzie najlepiej o przełamanie jak nie na swoim stadionie. Aspiracje gospodarzy są na pewno znacznie wyższe niż dolna strefa tabeli, a żeby poprawić swoje położenie trzeba strzelać bramki. Ekipa gości mimo, że nie przegrała jeszcze w tym sezonie zajmuje dopiero dziewiątą pozycję w tabeli. Bilans 1-2-0 i bramki 5-3. Ostatni mecz z Aue zakończony wynikiem 1-1 mógł skończyć się znacznie wyższym wynikiem, gdyby jednym i drugim dopisało szczęście. Myślę, że ekipa z Eintracht - Stadion strzeli minimum jedną bramkę bo ma do tego predyspozycję patrząc na obecną formę i na to jak prezentuje się obrona Kaiserslautern. Pozdrawiam!
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy U-21
Godzina 15:00
Spotkanie : Jablonec U21 - Hradec Kralove U21
Typ : over 4.5 gola
Kurs : 3.80
Bukmacher : Unibet
Najsłabsza ekipa Youth League w Czechach Jabloniec podejmuje też nie za mocną ekipę Hradec Kralowe , gospodarze w zaledwie 4 kolejkach tego sezonu stracili już 13 bramek strzelając zaledwie 4 co do gości to ci po stronie strzelonych również 4 bramki a 6 po straconych , Jabloniec w ostatnim meczu u siebie podejmował młodzików z Plzen oczywiście polegli ale strzelili im dwa gole wynik 2:5 , Hradec w ostatnim meczu u siebie pokonaL Czeskie Budejowice 3:1 natomiast patrząc na H2H to dziś raczej bramki się mogą posypać stąd tak wysoki over ale wśród U-21 dosyć często padają hokejowe wyniki !
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, liga portugalska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portimao - Maritimo
Typ: 02
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiejsza oferta w piłce nożnej nie jest zbyt szeroka, ale znalazłem mecz w lidze portugalskiej, który przykuł moją uwagę. Drużyna Portimao w ostatnim czasie prezentuje mizerną formę - zarówno na własnym boisku, jak i na wyjeździe. Każda wygrana tego zespołu jest dopełniona 2-3 porażkami w kolejnych meczach.
Jeśli chodzi o drużynę Maritimo, to nie grają jakoś wybitnie na wyjazdach, ale mają zdecydowanie większy potencjał - co pokazał nawet dwumecz z solidnym zespołem Dynama Kijów.
Zespół gości charakteryzuje dużo szczelniejsza defensywa - stracili zaledwie 5 goli w 10 meczach (w tym 3 gole właśnie z kijowem).
Bukmacherzy upatrują zespół nr 1 w roli faworyta, ale biorąc pod uwagę ich formę - maksimum, które mogą wyciągnąć to remis, który mnie i osoby, które skorzystają z tego typu - usatysfakcjonuje ????
Pomogłem? Zapropsuj
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, liga portugalska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portimao - Maritimo
Typ: 02
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiejsza oferta w piłce nożnej nie jest zbyt szeroka, ale znalazłem mecz w lidze portugalskiej, który przykuł moją uwagę. Drużyna Portimao w ostatnim czasie prezentuje mizerną formę - zarówno na własnym boisku, jak i na wyjeździe. Każda wygrana tego zespołu jest dopełniona 2-3 porażkami w kolejnych meczach.
Jeśli chodzi o drużynę Maritimo, to nie grają jakoś wybitnie na wyjazdach, ale mają zdecydowanie większy potencjał - co pokazał nawet dwumecz z solidnym zespołem Dynama Kijów.
Zespół gości charakteryzuje dużo szczelniejsza defensywa - stracili zaledwie 5 goli w 10 meczach (w tym 3 gole właśnie z kijowem).
Bukmacherzy upatrują zespół nr 1 w roli faworyta, ale biorąc pod uwagę ich formę - maksimum, które mogą wyciągnąć to remis, który mnie i osoby, które skorzystają z tego typu - usatysfakcjonuje ????
Pomogłem? Zapropsuj
Witam. Goście będą jednak w jakimś stopniu podmęczeni podróżą na Ukrainę. Przed sezonem odeszło od nich aż 6 zawodników a zmiennicy dla mnie gorsi . Gospodarze jak napisałeś prezentują mizerną formę u siebie ? Nie za bardzo rozumiem..dla mnie właśnie to ich główny atut. W zeszłym sezonie w 2 lidze na 21 spotkań na własnym terenie wygrali..16. Teraz w jedynym spotkaniu na swoim boisku ograli Boavistę 2:1.
Przepraszam bardzo ale takich głupot nie czytałem dawno. Niech typ Ci wejdzie, daj Boże ale musimy trzymać wszyscy jako taki poziom..
Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
drazi96 73

drazi96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, 5 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fylde - Barrow
Typ: over 2.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Beniaminek 5 ligi podejmuje na własnym terenie Barrow. Obie ekipy nie weszły za dobrze w sezon. Obie ekipy mają taki sam bilans po 6. rozegranych kolejkach 1-4-1. Fylde zwłaszcza na swoim stadionie dużo strzela ale również bramki. Na trzy rozegrane spotkania w każdym ich meczu pokryli dzisiejszy bet; 2:2 z Dagenham, 1:4 z Maidenhead i 2:2 z Boreham Wood. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe Barrow w ich meczach średnia bramek na spotkanie to 3.7 Liczę dziś również na otwarte spotkania z obydwu stron, dużo kontr i przede wszystkim sporo bramek. Obie ekipy bez poważniejszych osłabień w tym spotkaniu. Jeśli skorzystałeś z analizy, kliknij &quot;dzięki&quot; - motywuje do dalszych analiz ????
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: ME
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wlochy - Czechy
Typ: Liczba setów 4
Kurs: 3,25
Bukmacher: forbet
Witam jeszcze raz!
Bedzie krotko bo zaraz mecz ma swoj początek.
Ze względu na krecz Haidera, to pozwalam sobie na drugi typ.
Niemcy ograli Slowakow 3:0, co bylo oczywiste, takze Włosi i Czesi grają baraż, mysle ze zwycięzca tego meczu jest oczywisty, jednakże ze wzgledu na zaistniałą sytuacje troche rozluznienia moze wkrasc sie w poczynania faworytow, a Czechów stać na pewno na seta. Bo na wiecej raczej Włosi nie pozwolą.
Wynik 3:1 wydaję sie bardzo realny ????
POWODZENIA ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom