>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

M 65,5K

marok

Użytkownik
nigdy się nie doczekasz ???? już nie ma u nich takiej opcji, doczekasz się informacji że transakcja nie może być zrealizowana ????
 
K 27

kalarepka

Użytkownik
Witam. Zapewne to pytanie pojawiło się nie raz ale chce mieć świeże info. Gracie dalej na 1xBet z terytorium Polski? Szczerze mówiąc grałem do 1.07 na 1XBet ale przestałem ze względu na wakacje. Zawsze chwaliłem sobie szybkie wpłaty i wypłaty Skrillem. Jak to teraz wyglada? Jakie są NAJLEPSZE opcje wpłat i wypłat? Ktoś miał jakieś nieprzyjemności związane z grą na tym buku?

Dziękuje i pozdrawiam.
Gram i nie miałem żadnej nieprzyjemnej sytuacji , wpłata przelewy24 a wypłata trustly , bez opłat wszystko działa a kasa była po 4 godzinach na koncie, ale dlatego że grałem bardzo rano i chciałem wypróbować czy działa :cool: Gram na apce bo mi blokuje dostawca neta ich stronę ;)
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
W opcjach depozytu widzę coś takiego

Działanie takie jak paysafecard, tylko za cholere nie wiem gdzie to kupić. Niby na ich stronie jest jakiś spis sklepów, ale na 300 tysięczne miasto i tylko 5 sklepów, które to niby sprzedają, a żaden nie jest otwarty w niedzielę, to trochę mi tu coś nie pasuje. Może jest to w jakiś żabkach czy małpkach do kupienia?
 
S 31

szynka

Użytkownik
Wypłaty na Skrilla dalej działają dla tych, którzy kiedykolwiek w przeszłości przez Skrilla wpłacali. Ostatnie moje wpłaty były w paysafecard i bitcoinach i wypłaty na Skrilla dalej mi przychodzą w max 10 minut.
EDIT: Najpierw miałem &quot;zaakceptowano&quot;, po chwili zmieniono na &quot;odrzucono&quot;. No to chyba jednak lipa.
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
ponawiam pytanie, wyplacal ktos karta ? A dokladnie VISA ? Zlecilem 24 sierpnia, i nadal status : wyslano żądanie wyplaty srodkow.. 4 doby minely jak nie ms tak nie ma Admin pisze ze moze to trwac nawet 7 dni ... Tyle ze jak wyplacalem ta metoda to kase mialem na koncie max 24h po zleceniu wyplaty, oczywiscie na innych bukach...
 
S 31

szynka

Użytkownik
Właśnie wypłaciłem 10zł w BTC i otrzymałem równowartość 9,60zł, następnie wypłaciłem 100zł w BTC i otrzymałem równowartośc 95,27zł. Trochę dużo zżera, ale to przez to że po drodze jest przewalutowanie ze złotówek na euro/ruble/dolary. Ciekawe czy się da zmienić konto w 1xbet na np. euro..
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Właśnie wypłaciłem 10zł w BTC i otrzymałem równowartość 9,60zł, następnie wypłaciłem 100zł w BTC i otrzymałem równowartośc 95,27zł. Trochę dużo zżera, ale to przez to że po drodze jest przewalutowanie ze złotówek na euro/ruble/dolary. Ciekawe czy się da zmienić konto w 1xbet na np. euro..
Jesteś pewien, że przewalutowanie, bo wychodzi na to, że raz zżarło ci 0,4% a raz prawie 5%. Nie jest to czasami spowodowane spadkiem/wzrostem kursu BTC?
 
S 31

szynka

Użytkownik
Chyba pomyliłeś się w obliczeniach- raz zżarło 4% a raz 4,73% I nie, nie jest to spowodowane spadkiem/wzrostem bo wypłata była po paru minutach a w tym czasie kurs jest praktycznie taki sam- i wedle moich obliczeń, przy deklarowanym braku prowizji przy tego typu wypłacie od 1xbet, powinno zeżreć mniej niż 0,5% A przewalutowania jestem pewien, ponieważ następuje ono na stronie crex24.com, a tam złotówek nie ma- więc najpierw muszą za moje złotówki kupić euro/dolary/ruble, i dopiero za to kupić bitcoiny które mi wypłacają
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
powinno zeżreć mniej
Nie grasz w bitcoinach, tylko w innej walucie. Po drodze jest pośrednik, który musi zarobić i na to nie ma siły. A to i tak lepiej, niż 12% zabrane na dzień dobry w każdym legalnym.
O kursach nie ma co pisać, bo rekompensują one wszystko z nawiązką.
 
Do góry Bottom