>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Canal+Sport/Eleven/Polsat Sport/Viaplay

tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Czy to prawda,że w Cyfrowym Polsacie można mieć pakiet z C+? Bo coś mi się o uszy obiło a nigdzie nie mogę znaleźć tego potwierdzenia.
Może ktoś z Was ma Cyfrowy Polsat i pakiet z C+?
Nie ma takiej opcji.
W nc+ nie uświadczysz Polsatu Sport, a w Cyfrowym Polsacie nie wykupisz Canal+
Odkąd Polsat Sport jest w jakości HD w najtańszym pakiecie Cyfrowego Polsatu to ciekawą opcją jest posiadanie własnego niededykowanego tunera (koszt 200-300zł) i używanie nc+ (z Canal+ i Eleven) właśnie z modułem Cyfrowego Polsatu (pakiet Rodzinny HD).
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie ma takiej opcji.
W nc+ nie uświadczysz Polsatu Sport, a w Cyfrowym Polsacie nie wykupisz Canal+
Odkąd Polsat Sport jest w jakości HD w najtańszym pakiecie Cyfrowego Polsatu to ciekawą opcją jest posiadanie własnego niededykowanego tunera (koszt 200-300zł) i używanie nc+ (z Canal+ i Eleven) właśnie z modułem Cyfrowego Polsatu (pakiet Rodzinny HD).
Nie wiem czy jest sens tak kombinowac jak mozna to zrobić w zwykły sposób.
Wybrać jakiegoś operatora z tv internetową, np Netia ma dobra opcję jeśli chodzi o tv, w tym zwłaszcza sportowe. Ja tam mam od lat telefon + internet + tv i jestem bardzo zadowolony. Przypuszczam, że samą tv też mozna nabyć.
Pakiet podstawowy kosztuje 35zł i to jest jakby obowiązkowe, tam po prostu te kanały co są zwykle w takich pakietach, czyli niewiele więcej w sumie niż tv naziemna, plus jakieś regionalne.
Ale do tego można dodawać dowolnie pakiety tematyczne. Jeśli kogoś interesuje sport, a przypuszczam że o to chodzi, to jest pakiet Sport i emocje za 20zł, i tam są wszystkie kanały sportowe oprócz canal+ i nsport (chociaż teraz nsport mi się niespodziewanie pojawił w pakiecie wiec już nie wiem), czyli wszystkie polsaty, oba eurosporty, tvp sport i przede wszystkim 3 kanały Eleven (reszty kanałów nie liczę).
Jak ktoś chce pakiet Canal+ Prestige to też można dodać, wszystkie canale za 45zł, ale nie wiem czy warto jeśli komus zalezy tylko na sporcie.
W sumie wychodzi 100 za wszystkie sportowe kanały dostępne w Polsce, bez Canal+ 55zł.
Sczegóły tutaj: https://www.netia.pl/programtv,main.html
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Eurosport - najchętniej oglądany kanał sportowy w Polsce, nabył wyłączne prawa do transmisji Pucharu Niemiec. Umowa została zawarta na cztery lata, począwszy od sezonu 2018/2019.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Czy ktoś z Was korzysta z oferty online Eleven?
Chodzi mi o jakość transmisji. Czy jest problem z transmisją, kiedy są mecze typu Barca vs Real?
I rozumiem, że abonament obejmuje 3 programy tzn. Eleven, Eleven Extra i Eleven Sports?
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
^ Możesz wybrać jedną z pięciu jakości transmisji: 240p/360p/540p/720p/Best.
Oglądam głównie mecze z ligi włoskiej, nigdy żadnej ścinki. Te popularniejsze (chociażby ostatnio Tarcza Wspólnoty: Arsenal vs Chelsea) - żadnego ścięcia. Abonament obejmuje te 3 kanały. Chyba jedyny minus to momentami spore opóźnienie przy niektórych spotkaniach ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Taka mała informacja:
od 18 do 28 sierpnia wszystkie trzy kanały Eleven Sports zostaną bezpłatnie udostępnione abonamentom Cyfrowego Polsatu, nc+, UPC, Vectra, Multimedia, INEA, Toya, Netia, PLAY
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Taka mała informacja:

od 18 do 28 sierpnia wszystkie trzy kanały Eleven Sports zostaną bezpłatnie udostępnione abonamentom Cyfrowego Polsatu, nc+, UPC, Vectra, Multimedia, INEA, Toya, Netia, PLAY
To jest doskonały news, oj będzie się oglądało. Dzięki za informację!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czy ktoś z Was korzysta z oferty online Eleven?
Chodzi mi o jakość transmisji. Czy jest problem z transmisją, kiedy są mecze typu Barca vs Real?
I rozumiem, że abonament obejmuje 3 programy tzn. Eleven, Eleven Extra i Eleven Sports?
Tak, otrzymałęm to gratis powiem szczerze że czasem lepiej się ogląda Online niż w TV. Szczególnie na Smartv ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Tomasz Smokowski, jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce, po zakończeniu rundy jesiennej odchodzi ze stacji NC+, w której pracował ponad 20 lat....
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
NC+ dużo na tym straci.
Dziś pojawiła się informacja, że Canal+ Sport i NSport pokażą Puchar Rosji w piłce nożnej
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tomasz Smokowski, jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce, po zakończeniu rundy jesiennej odchodzi ze stacji NC+, w której pracował ponad 20 lat....
Szkoda, nie wyobrażam sobie Ligi+ bez tego duetu, podobno mają mieć swój autorski program na YouTube.
Wróble ćwierkają, że od przyszłego sezonu mogą też zacząć współpracę z Polsatem co było by pstryczkiem w nos dla NC+, ale pożyjemy zobaczymy, więcej info o tym pod TYM LINKIEM
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
e tam, moze brakowac komentarza Twarowskiego w lidze angielskiej a Smokowski to tam w sumie nic nie robi oprocz tej ligi+ gdzie sprzedaje niesprawdzone info, jak ostatnio o wywaleniu Nowaka z Lechii
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To się szykują duże roszady. W sumie NC+ traci po kolei najlepsze ligi i została im tylko angielska, no i oczywiście Polska. Nawet LM stracili. Nowy projekt to mogłoby być coś ciekawego ale bez praw do transmisji w sporcie wiele się nie zrobi..
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dobra wiadomość dla fanów piłki nożnej:
W każdej kolejce środowy mecz LM pokaże TVP1. Widzowie Jedynki będą mogli zobaczyć skróty ze wszystkich wtorkowych i środowych spotkań&quot;
 
E 118

edwardxd

Użytkownik
Jutro możemy nie zobaczyć najbardziej wyrównanego meczu na jaki zapowiada się Spurs-BVB (43%) tylko Real-APOEL (46,2%)
Głosowanie do dziś do 20:30
 
K 5

kkkaban

Użytkownik
Jutro możemy nie zobaczyć najbardziej wyrównanego meczu na jaki zapowiada się Spurs-BVB (43%) tylko Real-APOEL (46,2%)
Głosowanie do dziś do 20:30
No i &quot;kibice&quot; wybrali. Przecież to skandal by w dniu meczu Spurs BVB pokazywać Królewskich przeciwko Cypryjczykom
 
fobo 0

fobo

Użytkownik
Real ma najwięcej fanów ze względu na wyniki, wielu takich &quot;kibiców&quot; jest tylko dlatego że w ostatnim czasie są najlepsi.. do czasu. A w TVP nigdy nie liczył się duch sportu tylko zawsze oglądalność. Komercja i tyle.
 
Do góry Bottom