>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gdzie graliśmy, a gdzie i jak gramy po zmianach?

Status
Zamknięty.
raveman 736

raveman

Użytkownik
tysiące informacji na forum, od paru dobrych dni wszystko czytam, przeglądam i żadnych wniosków...
chciałbym wrócić do gry po długiej przerwie ale nie mam pojęcia gdzie... skrill juz prawie nigdzie nie działa, netteler tez, trustly nie wiadomo czy jest bezpieczne, unibet i betclick zrobili nowe linki dla Polaków ale czy jak sie coś pogra czy nie bedzie problemu z wypłatą nie wiadomo ;) mam takie mieszane uczucia a u naziemnych nie zagram.
Jest ktoś w stanie napisać pare konkretów? Gdzie graliście wcześniej a gdzie i jak gracie po zmianach?
Mi zależy przede wszystkim na piłce i na piłce live, ktoś podpowie? wcześniej grałem na bet365, bettson, betano, unibet
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Osobiście po zmianach założyłem konta w STS, Fortuna, Forbet i Totolotek. Tak na prawdę balans między bukmacherami polega na kursach. Przy podatku trzeba dokładnie wszystko przejrzeć by zarobić. Dlatego w zależności co gram wybieram któregoś z tych bukmacherów najrzadziej jest to STS chyba że mają pomyłkę w kursach lub zawyżone.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Osobiście po zmianach założyłem konta w STS, Fortuna, Forbet i Totolotek. Tak na prawdę balans między bukmacherami polega na kursach. Przy podatku trzeba dokładnie wszystko przejrzeć by zarobić. Dlatego w zależności co gram wybieram któregoś z tych bukmacherów najrzadziej jest to STS chyba że mają pomyłkę w kursach lub zawyżone.
Tak zarobić, to Ci się udało, twoje typy plus Polscy bukmacherzy to rzeczywiście sposób na zarobek, ale dla Buka co najwyżej, więc nie pisz o zarabianiu bo na śmiech zbiera...
Co innego jeśli mówimy o graniu for funn, czyli to co robisz obecnie Ty i większość tego forum, to wtedy jak najbardziej można się bawić u Polskich buków.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Tak zarobić, to Ci się udało, twoje typy plus Polscy bukmacherzy to rzeczywiście sposób na zarobek, ale dla Buka co najwyżej, więc nie pisz o zarabianiu bo na śmiech zbiera...
Co innego jeśli mówimy o graniu for funn, czyli to co robisz obecnie Ty i większość tego forum, to wtedy jak najbardziej można się bawić u Polskich buków.
zamiast odpowiedzieć na pytanie z tematu to jak zwykle uszczypliwość, powiedz jak Ty grasz
 
R 924

radziooh

Użytkownik
NIe wiem jak wy ale ja zarabiam na tych polskich bukach. Jutro zaczynają się mistrzostwa europy w kosza i na 100% się dorobie. Lvbet ma szeroką fajną oferte już przygotowaną na zawodników meczu Słowenia- Polska co nie miło zaskoczyło a maksymalna stawka na te typy zakładów to 887zł więc nie jest źle. Polecam grać kosza. Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak zarobić, to Ci się udało, twoje typy plus Polscy bukmacherzy to rzeczywiście sposób na zarobek, ale dla Buka co najwyżej, więc nie pisz o zarabianiu bo na śmiech zbiera...
Co innego jeśli mówimy o graniu for funn, czyli to co robisz obecnie Ty i większość tego forum, to wtedy jak najbardziej można się bawić u Polskich buków.
Bardzo chętnie posłucham w jaki sposób Ty zarabiasz, owszem bawie się przy okazji parę groszy wpadnie. Nigdy nie traktowałem bukmacherki jako zarobek bo to droga do Hazardu ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak zarobić, to Ci się udało, twoje typy plus Polscy bukmacherzy to rzeczywiście sposób na zarobek, ale dla Buka co najwyżej, więc nie pisz o zarabianiu bo na śmiech zbiera...
Co innego jeśli mówimy o graniu for funn, czyli to co robisz obecnie Ty i większość tego forum, to wtedy jak najbardziej można się bawić u Polskich buków.
Bardzo chętnie posłucham w jaki sposób Ty zarabias
Tak zarobić, to Ci się udało, twoje typy plus Polscy bukmacherzy to rzeczywiście sposób na zarobek, ale dla Buka co najwyżej, więc nie pisz o zarabianiu bo na śmiech zbiera...
Co innego jeśli mówimy o graniu for funn, czyli to co robisz obecnie Ty i większość tego forum, to wtedy jak najbardziej można się bawić u Polskich buków.
Zdajesz sobie sprawe że na hazardzie zarabia zaledwie 5 % graczy ?, więc jeśli jestes w tych 5 % gratulację, natomiast reszta gra for fun lub jest uzależniona.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Zarabiają w zakładach Ci co mają budżet i grają inwestycyjne. Czyli np płatnych typerow, bądź grają jak platni typerzy. (3% budżetu na jeden typ i około 15-30 typow na miesiąc.) Głównie single i zero live
To właśnie jest 5% zarabiających na zakładach, tyle że ludzie pisząc 5% nie wiedzą kto ich tworzy (ja tez jestem w tych 5%)

To forum &quot;pomaga&quot; w przegrywaniu bo wiele razy widziałem jak admin krytykuje tematy o płatnych typerach pisząc ze tak się nie zarabia i zamyka owy temat (ciekawego dlaczego) , sma jest niedoinformowany, czy chce źle dla Was
Od płatnego typera można nauczyć się nawyków sensownej gry!
 
R 924

radziooh

Użytkownik
  • płatne typy są dla debili. (żaden dobry typer nie sprzedawałby typów) Ja jakoś gram sam od 7 lat i mam regularne zyski. (nigdy nie miałem miesiąca taiego bym nie był na plusie) trzeba umieć analizować mecze, patrzyć na statystyki i na kontuzje, składy, ale 95% ludzi gra byle jak na byle co i akumulatory.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Platni typerzy nie grają bo nie muszą, żyją z subskrypcji, czyli defacto grają. Mają historię, zasady i ich wsteczną gra daje jakies bezpieczeństwo że kontrolują budżet nawet przy minusowym miesiącu
Mi nie chodzi defacto o samych płatnych typerow a o ich zasady
Budżet i Skala ryzyka na jeden typ + to co pisałem wyżej
Bez takiej gry nie ma zysków, trzeba miec kasę i robić bezpiecz,ny zysk
Nie masz kasy to przegrywasz, bo gra typu mam 200 i zrobię 200 to zwykły hazard i strata czasu
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Bezpieczny Zysk, to spokojny z głową progres profilu, a nie gra na hura pod publiczkę, poprostu trzeba mieć umiejętności, a Ci co krytykują płatnych typerow nawet nie potrafią dostrzec tych umiejętności i nie wiedzą co znaczy typować, oglądać wszystko cały tydzień dla jednego typu oraz co oznacza że owe 5% wygrywa (platni typerzy i ich klienci)
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Bezpieczny Zysk, to spokojny z głową progres profilu, a nie gra na hura pod publiczkę, poprostu trzeba mieć umiejętności, a Ci co krytykują płatnych typerow nawet nie potrafią dostrzec tych umiejętności i nie wiedzą co znaczy typować, oglądać wszystko cały tydzień dla jednego typu oraz co oznacza że owe 5% wygrywa (platni typerzy i ich klienci)
a czy temat nazywa się &quot;skąd brać typy&quot;?
czytaj ze zrozumieniem i odpowiadaj na pytania a jak chcesz podyskutować o płatnych typerach to załóz sobie osobny temat, a jak masz chęć to odnieś sie do tematu...
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Bardzo chętnie posłucham w jaki sposób Ty zarabias
Zdajesz sobie sprawe że na hazardzie zarabia zaledwie 5 % graczy ?, więc jeśli jestes w tych 5 % gratulację, natomiast reszta gra for fun lub jest uzależniona.
Jak ja uwielbiam tę statystykę! ???? Skąd wy ludzie czerpiecie informację jak wielu graczy zarabia w tym biznesie? Ja wiem, utarło się, że zyski notuje kilka (i tu każdy sobie wstawia cyfrę mu pasującą) procent grających ale przecież nie ma to żadnego pokrycia, żadnego faktycznego źródła.
Wracając jednak do tematu - Unibet został, jest Sbobet, 1xbet, Dafabet... od biedy nawet buki z niższymi kursami taki jak BetClic, Expekt czy Bah - nawet przy tak wysokiej marży w porównaniu z ziemniakami to zazywczaj niebo a ziemia. Jeśli interesuje Cię granie piłki pre/live to podane wyżej firmy powinny Ci wystarczyć do całkiem sensownego grania.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Bardzo chętnie posłucham w jaki sposób Ty zarabias
Zdajesz sobie sprawe że na hazardzie zarabia zaledwie 5 % graczy ?, więc jeśli jestes w tych 5 % gratulację, natomiast reszta gra for fun lub jest uzależniona.
to żadna tajemnica, zarabiam tylko i wyłącznie na płatnych typach, innej możliwości szczerze mówiąc nie widzę ( ile czasu trzeba żeby wyselekcjonować opłacalne typy/kursy/value itd ) więc wolę płacić za typy ludziom którzy wiedza co robią, zapłacić te pare k miesięcznie ogólnie wszystkim typerom od których biorę typy i wrzucić to w koszty, niż udawać znawce od drugiej ligi Angielskiej gdzie niestety Panie Doberman ale zarobić jest niemożliwe nawet jeśli jest znawcą i typerem tej ligi, niestety to nie wiele znaczy, bo dłuższym okresie czasu na takich rynkach się nie zarabia (buki to nie idioci i rzadko się mylą niestety, a pomyłki to są przeszacowane kursy, ale co ty możesz kolego o tym wiedzieć przecież grasz w Polskich bukach więc dla Ciebie kursy nie robią różnicy, nie wspominając o o podatku) już nie mówię o tym że czasami minimalny spadek kursu w normalnym buku typu Pinnacle czy 3ET( pewnie nie wiesz co to ? to normalne jak ktoś grający w STS miałby o tym wiedzieć) wyklucza wchodzenie w ten rynek ( mimo tego że ten kurs jest większy niż w większości buków które znasz) żeby ograć buka nie wystarczy mieć pojęcie i znać sie na kilku niższych ligach Angielskich, to aż tak proste nie jest, jest kilka innych ważniejszych czynników, może kiedyś do tego dojdziesz, czym szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla twojego portfela.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
  • płatne typy są dla debili. (żaden dobry typer nie sprzedawałby typów) Ja jakoś gram sam od 7 lat i mam regularne zyski. (nigdy nie miałem miesiąca taiego bym nie był na plusie) trzeba umieć analizować mecze, patrzyć na statystyki i na kontuzje, składy, ale 95% ludzi gra byle jak na byle co i akumulatory.
nie wiesz nawet o czym piszesz, ale ja też tak kiedyś myślałem, płatne typy od pewnych/sprawdzonych typerów monitorowanych przez niezależne serwisy, nie chodzi tu przecież o insidery i fixy od oszustów których jest masa jak będziesz miał pojęcie o czym piszesz to się wypowiadaj, bo pisząc takie głupoty widać że nie masz zielonego pojęcia o płatnych typach, płatne typy to zysk na przestrzeni miesięcy/lat, to nie gwarancja zysku z kilku typów.

OgarnijSie

z tych których wymieniłeś to tylko Sbobet, 1xbet jest dobre do grania, wysokie kursy, Dafa to niby Azjan ale z kursami nie ma startu do prawdziwych Azjanów o limitach nie wspominając, wolno reagują na spadki kursów i mają dobrą ofertę na sporty motorowe ( i głupich oddsmakerów )więc opłaca sie ich ogrywać np: na F1, tyle że trzeba mieć ze 30 kont żeby za większe pieniądze tam te rynki grać.
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Zarabiają w zakładach Ci co mają budżet i grają inwestycyjne. Czyli np płatnych typerow, bądź grają jak platni typerzy. (3% budżetu na jeden typ i około 15-30 typow na miesiąc.) Głównie single i zero live
To właśnie jest 5% zarabiających na zakładach, tyle że ludzie pisząc 5% nie wiedzą kto ich tworzy (ja tez jestem w tych 5%)

To forum &quot;pomaga&quot; w przegrywaniu bo wiele razy widziałem jak admin krytykuje tematy o płatnych typerach pisząc ze tak się nie zarabia i zamyka owy temat (ciekawego dlaczego) , sma jest niedoinformowany, czy chce źle dla Was
Od płatnego typera można nauczyć się nawyków sensownej gry!
Jak ktoś, kto nie zarabia, może wiedzieć jak grają ci, co zarabiają? ???? To, że admin zamyka tematy o płatnych typerach, to dobrze o nim świadczy, chroni was przed wtapianiem kasy.
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Zarabiają w zakładach Ci co mają budżet i grają inwestycyjne. Czyli np płatnych typerow, bądź grają jak platni typerzy. (3% budżetu na jeden typ i około 15-30 typow na miesiąc.) Głównie single i zero live
To właśnie jest 5% zarabiających na zakładach, tyle że ludzie pisząc 5% nie wiedzą kto ich tworzy (ja tez jestem w tych 5%)

To forum &quot;pomaga&quot; w przegrywaniu bo wiele razy widziałem jak admin krytykuje tematy o płatnych typerach pisząc ze tak się nie zarabia i zamyka owy temat (ciekawego dlaczego) , sma jest niedoinformowany, czy chce źle dla Was
Od płatnego typera można nauczyć się nawyków sensownej gry!
Jak ktoś, kto nie zarabia, może wiedzieć jak grają ci, co zarabiają? ???? To, że admin zamyka tematy o płatnych typerach, to dobrze o nim świadczy, chroni was przed wtapianiem kasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom