>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Przepraszam za brak typów w ostatnich dniach konkursu, ale odcięło mi dostęp do forum, co mogą technicy forum potwierdzić, bo udostępnili mi możliwość korzystania z mojego IP. Także nie jest to oddanie rękawicy i wycofanie się z konkursu, tylko niedyspozycja techniczna. Pozdrawiam.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przepraszam za brak typów w ostatnich dniach konkursu, ale odcięło mi dostęp do forum, co mogą technicy forum potwierdzić, bo udostępnili mi możliwość korzystania z mojego IP. Także nie jest to oddanie rękawicy i wycofanie się z konkursu, tylko niedyspozycja techniczna. Pozdrawiam.
Zostały jeszcze półfinały i finały. więc nie ma się co poddawać. Wiele może się jeszcze zmienić tym bardziej, że każdy oddawał typy długoterminowe. Oczywiście nie będą wyciągane żadne konsekwencje z racji problemów po zmianie forum. Ja też się uczę zmian razem z wami. ????
Od momentu gdy jest nowe forum to często nie mogę wejść w post + nie widzę tabeli..
Taki problem został zgłoszony administracji. Walczą z nim. Dziś pojawi się nowa tabela, a jeśli ktoś jej nie będzie widział na forum dajcie znać na PW. Podeślę linka do obrazka.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dzięki wszystkim za uczestnictwo. Rywalizacja podczas konkursu była naprawdę zacięta i do ostatniej chwili wiele mieszało się w tabeli. Wielu z Was pisało analizy i jako opiekun jestem pozytywnie zaskoczony różnorodnością zdań jakie pojawiały się w temacie ME. To tylko pokazuje, że nie trzeba być znawcą tej dyscypliny by napisać parę ciekawych zdań na temat meczu. Potrzeba tylko chęci do wymiany poglądów. ????
Jeśli przez migrację forum mieliście kłopoty z braniem udziału w konkursie to Was przepraszam. Akurat wypadło to w dzień wolny więc sądzę, że nie było z tym aż tak wielkiego kłopotu. Sam też początkowo po zmianie forum musiałem podawać typy z telefonu i pisać analizy choć za tym nie przepadam. ????
W tabeli zostały ujęte tylko te osoby, które spełniły punkt 9. regulaminu ( podanie przynajmniej 22 typów podczas trwania ME). Jeśli ktoś sądzi, że w podliczeniach lub tabeli są błędy proszę by tu się zgłosił. Mogłem się pomylić. Dajmy czas na takie zgłoszenia do środy popołudniu.
Wszystkim nagrodzonym gratuluje i życzę pomnażania kasy ???? . Zapraszam także na PW aby podawać swoje dane na skrilla i forbeta.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Witam.
Nie doliczyles mi typu z wczoraj (2. Post) ktory umiescilem wraz z analiza. Typ wyslalem przed finalem.
s90/ poprawiłem, tabele też
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Od czego została liczona liczba analiz? Od spotkań czy od dni? Bo jeśli ktoś w jednym dniu napisał analizę do 3 spotkań a zostało to policzone jako jedno to trochę nieporozumienie
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Od czego została liczona liczba analiz? Od spotkań czy od dni? Bo jeśli ktoś w jednym dniu napisał analizę do 3 spotkań a zostało to policzone jako jedno to trochę nieporozumienie
Jeden link = jedna analiza. Liczba analiz w tabeli jest poglądowo, by wiadomo było, że dana osoba spełniła ten punkt regulaminu by dostać nagrodę.
 
Do góry Bottom