>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UWAGA NA TOTOLOTKA !!!

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wpłaciłem 100zł i pokazał mi się poniedziałkowy RELOAD do zagrania więc zagrałem za 20zł. Część betów z zakładów za 100zł weszła, bonus nie. Dzisiaj chcę wypłacić ze swojego salda, konta głównego, a tu k....a blokada bo nie spełniłem obrotu bonusu. Okazuje się, że bonus jest przyznawany automatycznie i samo skorzystanie z niego jest już przystąpieniem ! Cwaniacy w żaden sposób nie informują iż zawarcie zakładu za środki bonusowe pociąga za sobą konieczność obrotu !!! Oczywiście gdybym wiedział, zagrał bym za swoją stawkę, dzisiaj wypłacił i dopiero wtedy zagrał za środki bonusowe, a tak to mam do spełnienia obrót. Całe szczęście, że mała stawka !
Oczywiście warunki takie, że zakład musi być po kursie 2,0. Nie chce mi się już tracić czasu i kłócić o te drobne. Niech spier.... Będę w przyszłości uważał.
A i jeszcze jedno: przed zagraniem za bonus - gra za stawkę NIE JEST LICZONA DO OBROTU !!! Co oznacza, że dlatego, że zagrałem najpierw za swoje stawki, a potem za bonus dopiero teraz od nowa muszę robić obrót !!! Mimo, że zrobiłbym ten obrót jak bym najpierw zagrał za bonus ! Osoby wchodzące w bukmacherkę w 90% się na to złapią.
Dlatego: zagrajcie za stawkę i nie korzystajcie z tego g., albo weźcie najpierw bonus, a potem bety za stawkę. W tej chwili czas oczekiwania na pomoc online to 17 min i 7 osób w kolejce.
Dziękuję ci rządzie PiSu za blokadę buków i danie monopolu dla polskich. Pierwsze efekty w cwaniactwie i obsłudze klienta już widać. O godz 10:30 we wtorek mamy 17 min. oczekiwania na konsultanta !!!
Korzystałem z Tolotolotka od 2014 r i takich cyrków czy to z bonusem czy obsługą nie było kiedyś, no ale teraz jak stali się jednym z monopolistów zaczyna się
 
A 185

adikos

Użytkownik
takie zasady liczenia obrotu bonusa w totolotku są min od czasu gdy wprowadzili 700 zł, dziwne że grasz od 2014 roku a regulaminu nie potrafiłeś przeczytać, winić możesz wyłącznie siebie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
takie zasady liczenia obrotu bonusa w totolotku są min od czasu gdy wprowadzili 700 zł, dziwne że grasz od 2014 roku a regulaminu nie potrafiłeś przeczytać, winić możesz wyłącznie siebie.
Jak grałem w Totolotku to tylko za bonus piątkowy czyli za 100zł i bez podatku. Z tego co pamiętam to u innych buków jak się gra za bonus to wykorzystuje się tylko bonus (np bet-at-home co swojego czasu dawali kody na 20zł) !!! a nie blokują wpłatę ! Kiedy to jeszcze było legalne grałem u zagranicznych, mam konta u wszystkich polskich i tak z automatu miałem zakodowane, że gra za bonus tylko podlega obrotowi, a nie za stawkę. Miałem już do czynienia z ok 50 bukami na całym świecie i pierwszy raz mam taką sytuację ! tzn. owszem jak bym wygrał to 20zł to liczyłem się z obrotem, ale nie, że będzie zablokowana wypłata. Nie mam k. czasu wszystkiego dokładnie bez przerwy sprawdzać.
Sprawa jest prosta - środki bonusowe i gra za bonus, a nie blokada wpłaty. Po za tym nie było żadnego ostrzeżenia. Sam sobie też jestem winien, ale tak się nie robi bo to jest specjalnie aby wyciągać od ludzi kasę. Ktoś zobaczy, że pojawiły mu się środki bonusowe po wpłacie i po prostu zawrze jakiś zakład za te środki nie mając pojęcia o blokadzie potem własnych środków. To jest najgorsze k....stwo !
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie mam k. czasu wszystkiego dokładnie bez przerwy sprawdzać.
I dlatego wylewasz swoje żale na forumku. Czyta się regulaminy przed graniem u buka a jak się nie chce czytać to sie nie rejestruje. No ale oczywiście buk zły bo stosuje regulamin który użytkownik powinien znać a mu się nie chciało przeczytać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I dlatego wylewasz swoje żale na forumku. Czyta się regulaminy przed graniem u buka a jak się nie chce czytać to sie nie rejestruje. No ale oczywiście buk zły bo stosuje regulamin który użytkownik powinien znać a mu się nie chciało przeczytać.
Nie wylewam żali tylko ostrzegam ! Bo skoro ja tego nie zauważyłem to 99% ludzi którzy zaczynają z bukmacherką również nie zauważy. I nie o to chodzi, żeby nie czytać regulaminów przed rejestracją. To jest oczywiste w przypadku bonusu od pierwszej wpłaty, ale ty chyba nie zrozumiałeś, że tu nie chodzi o bonus od 1 wpłaty. W takim wypadku już przy rejestracji podawane są warunki itd i jeszcze nigdy do nikogo nie miałem pretensji o obrót bonusem od 1 wpłaty. Tu jest zupełnie inaczej.
Po prostu chciałem coś zagrać w totolotku kompletnie mi nie zależało na bonusie. Wpłaciłem kasę, postawiłem zakłady i zobaczyłem, że mam jakieś środki bonusowe więc je też postawiłem nie wiedząc, że samo postawienie automatycznie oznacza blokadę własnych środków i oznacza skorzystanie z bonusa. Dotąd zawsze tak było u różnych buków, że jak pojawiały się środki bonusowe np freebet to stawiało się to i obracało to, szczególnie, że w totolotku jest podział na konto główne i bonusowe co sugeruje, że to są 2 niezależne konta. Bywało tak, że było jedno konto i wtedy szybciej bym sprawdził czy nie będzie potem problemów.
Wiem co mówię bo siedzę w bukmacherce dość długo i często korzystałem z różnych bonusów i nigdy nic nie przeoczyłem, zawsze wiedziałem o co chodzi. Obowiązkiem totolotka powinno być wyskakujące okienko informujące w momencie zawierania zakładu za środki bonusowe o tym, że automatycznie oznacza to skorzystanie z bonusu i wymóg obrotu WŁASNYCH środków. No i o godz 10:30 17 min oczekiwania na konsultanta... Monopol się zaczyna... Dobra zmiana k. mać.
 
Do góry Bottom