>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje MŚ 2018 - strefa AFC

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pytanie czy pod uwagę brany jest bilans bramek z ostatnią drużyna w grupie bo w europejskich kwalifikacjach nie jest i czy wysoka wygrana Australii im coś da?
Tak jak napisał Grac45, bramki się liczą, im więcej Kangury nastrzelają tym bezpieczniej dla nich, ja jestem sceptyczny tylko do tezy, że Tajowie nie walną żadnej. A jak walną to Teerasil ????
ps Mecz Aussie jest pierwszy, wiec nie ma kalkulacji. Potem zostaje czekanie na wynik szmatoglowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 276

pwlib

Użytkownik
Iran- Syria 2 , 3.06
Iran pewny awansu, Syria gra nawet o bezpośredni awans(!) , jeśli wygra a Korea straci pkt na trudnym terenie w Uzbekistanie, który notabene ma również jeszcze szanse na awans Syryjczycy jadą do Rosji.
Persowie obecnie i chyba od zawsze to polityczni przyjaciele Syryjczyków i sądzę, że mogą tu zadecydować układy, bardzo ten mecz śmierdzi.
A swoją drogą Syria gra zadziwiająco dobre eliminacje, ciężka grupa i dają radę. Korea, Iran, Chiny w Azji to nie są słabeusze.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Iran- Syria 2 , 3.06
Iran pewny awansu, Syria gra nawet o bezpośredni awans(!) , jeśli wygra a Korea straci pkt na trudnym terenie w Uzbekistanie, który notabene ma również jeszcze szanse na awans Syryjczycy jadą do Rosji.
Persowie obecnie i chyba od zawsze to polityczni przyjaciele Syryjczyków i sądzę, że mogą tu zadecydować układy, bardzo ten mecz śmierdzi.
A swoją drogą Syria gra zadziwiająco dobre eliminacje, ciężka grupa i dają radę. Korea, Iran, Chiny w Azji to nie są słabeusze.
Mecz nie śmierdzi, ja już zagrałem Iran @ 2.30 i sam rekomenduję takie rozwiązanie. Kluczowym powodem dla którego gram Iran, jest to wideo:


Carlos Queiroz zapowiedział w przedmeczowych wywiadach, że interesuje go tylko zwycięstwo w tym spotkaniu, że nie zapomniał o meczu w Malezji i że jego drużyna zrobi wszystko, by wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 276

pwlib

Użytkownik
Pozwolę sobie mieć inne zdanie. Dla Syrii to może być historyczna chwila w takim czasie. Wyobrażam sobie jak muszą być zmotywowani. Jest szansa nawet na BEZPOŚREDNI awans. De facto na obcych stadionach remisowali już z Iranem i Koreą w tych eliminacjach.
A nie jestem przekonany, że Persowie będą grali na 100%
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Pozwolę sobie mieć inne zdanie. Dla Syrii to może być historyczna chwila w takim czasie. Wyobrażam sobie jak muszą być zmotywowani. Jest szansa nawet na BEZPOŚREDNI awans. De facto na obcych stadionach remisowali już z Iranem i Koreą w tych eliminacjach.
A nie jestem przekonany, że Persowie będą grali na 100%
Na obcych stadionach remisowali, ponieważ nie mają możliwości gry u siebie ze względu na sytuację polityczną, w jakiej znajduje się obecnie Syria. Na obcych, które były tak naprawdę neutralnymi. Jutro zagrają na stadionie Azadi, który może pomieścić 100 tysięcy kibiców. Kibice Tīm-e Melli jak zwykle zgotują piekło. Sędzią głównym będzie Ryuji Sato, który nie będzie się bał pokazać żółtych i czerwonych kartek (a wiedząc, jak gra Syria, to można spodziewać się, że czerwoną kartkę jutro obejrzymy) - http://worldreferee.com/referee/ryuji_sato/stats.
Spodziewam się, że trend Iranu zostanie zachowany i jutro wygrają 2-0.
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Pytanie czy pod uwagę brany jest bilans bramek z ostatnią drużyna w grupie bo w europejskich kwalifikacjach nie jest i czy wysoka wygrana Australii im coś da?
Tak było w Europie jak były grupy 6zespolowe i 5zespolowe
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Również jestem za tym, by grać na grubego handi na Australię.
Australia -3.5 @2.35 uni
Australia [email protected] uni
Australia [email protected] 1xbet



Pytanie czy pod uwagę brany jest bilans bramek z ostatnią drużyna w grupie bo w europejskich kwalifikacjach nie jest i czy wysoka wygrana Australii im coś da?
Oczywiście, że bierzemy pod uwagę. To nie jest Europa, że wszystkie państwa biorą udział w eliminacjach.
Tutaj najpierw są takie pre eliminacje, albo wczesne fazy eliminacji, w których grają te słabsze drużyny. Tutaj Tajlandia jest mega słaba, ale i tak wyprzedzają o lata świetlne kilkanaście innych państw z Azji.

ak dobrze widać z tabeli, Australia z Arabią przed ostatnią kolejką ma tyle samo punktów. Pytanie nasuwa się same, co teraz decyduje o kolejności?
- Points (3 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss)
- Goal difference
- Goals scored
- Play-off match(es) on neutral ground (if approved by FIFA Organizing Committee), with extra time and penalty shoot-out if necessary
No raczej nie mecz play off, bo kiedy mają go niby zagrać? Brak terminów FIFA, bo w październiku grają baraże (mecz + rewanż) drużyny z 3 miejsc. A w listopadzie zwycięzca tego barażu pomiędzy 4 drużyną ze strefy CONCACAF. Z moich informacji będzie to wyglądać tak:
  1. Points (3 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss)
  2. Goal difference
  3. Goals scored
  4. Points in matches between tied teams
  5. Goal difference in matches between tied teams
  6. Goals scored in matches between tied teams
  7. Away goals scored in matches between tied teams (if the tie is only between two teams in home-and-away league format)
  8. Fair play points
    • first yellow card: minus 1 point
    • indirect red card (second yellow card): minus 3 points
    • direct red card: minus 4 points
    • yellow card and direct red card: minus 5 points
  9. Drawing of lots by the FIFA Organising Committee

A więc w przypadku, gdy Australia odrobi dwa gole w ogólnym bilansie, a drużyny będą miały tyle samo strzelonych bramek, to awansuje Australia, bo wygrali 3-2 i zremisowali 2-2.
Ale Australia będzie tutaj jechała na tyłku. Z pewnością nie jest im na rękę granie w barażach w październiku i listopadzie. Jutro mają słabego rywala i powinni to udowodnić od pierwszych minut meczu.

Tak było w Europie jak były grupy 6zespolowe i 5zespolowe
Dokładnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Mecz nie śmierdzi, ja już zagrałem Iran @ 2.30 i sam rekomenduję takie rozwiązanie. Kluczowym powodem dla którego gram Iran, jest to wideo:
Carlos Queiroz zapowiedział w przedmeczowych wywiadach, że interesuje go tylko zwycięstwo w tym spotkaniu, że nie zapomniał o meczu w Malezji i że jego drużyna zrobi wszystko, by wygrać.
Super info.Ten fimik z jutuba mówi wszystko na ten temat.
Takie są odpowiedzi na nie trafione masówki, gdzie patrzy się tylko w tabelę i rozumuje że ktoś musi a inny może.
Pobrana ćwiatka -0,25 na Iran @2. Jak skończy się tego nie wiadomo nigdy, ale graty stefangitara i tak.
Brak BTS @ 1,53 bądź Tajlandia under 0,5 @1,55 Unibet
Over 2,5 i Brak BTS @2,05 1xbet
Dla mnie dwa najlepsze zakłady na chwilę obecną.
Czekam najbardziej na ofertę rożnych i wjeżdżam w nie najmocniej. Jak tylko pojawią się kursy zedytuje post.
Over 10,5 @2,28 (!) Uni Bajka linia i kurs jak na taki mecz. ✅ 17
Australia -5,5 rożnego @2,21 ✅ 15-2
Australia over 8,5 rożnego @2,7 ✅ 15
Over 13,5 @5,6 ✅✅ 17
Over 14,5 @8,7 wszystko 1xbet ✅✅✅ 17
Tutaj wszystko jest w bardzo dobrych liniach i kursach. Zwłaszcza te handi -5,5.

Ja tam zawsze lubię takie schematy pobrać. Bo grać na bramki patrząc z kursów dla mnie nieopłacalne do gry. Rzadko kiedy rożne zawodzą a kursy z reguły mocno atrakcyjne.
qowalsky6
Też oglądałem pierwszy mecz. 4 bramki z czego 3 po karnych to zapamiętam najbardziej do dziś. Australia pokpiła sprawę zdecydowanie i mają karę, że jutro zamiast łatwych 3 punktów i radości z awansu będzie zupełnie inna gra i atmosfera. O ile brak bramki Tajów @1,55⛔ może nie zachęcać bo i tak na dubel musiałoby trafić tak over 2,5 i brak BTS⛔ pasuje ładnie na singiel. Tym, że stracili wtedy 2 bramki nie brałbym specjalnie pod uwagę.
PS. Wiadomo kto jest numerem jeden do strzelania karnych jak nie ma Jedinaka?
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Po pierwszej połowie Aussie mimo oblężenia bramki Tajów 0-0. Syfiasto to wygląda pod kątem mojego overa 3,5
????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
77 min. meczu tyle sytuacji, a tylko 1:0.. Ehh chyba HA -3,5 nie wejdzie.. Oni chyba nie do końca chcą awansować na MŚ.Bo jak to inaczej wytłumaczyć przeciwko słabiutkiej Tajlandii? @UPDATE 82 min. meczu Tajlandia wyrównuje na 1:1.. 86 min. 2:1 Australia. Niestety nie stawia ich to w dobrej sytuacji w tabeli grupowej.
Teraz gra na Arabie S. wydaje się dobrą opcją, ze względu na to, że wystarczy nawet 1:0 wygrać z Japonią.
Arabia S. @2,19 Fortuna ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak jak napisał Grac45, bramki się liczą, im więcej Kangury nastrzelają tym bezpieczniej dla nich, ja jestem sceptyczny tylko do tezy, że Tajowie nie walną żadnej. A jak walną to Teerasil ????
ps Mecz Aussie jest pierwszy, wiec nie ma kalkulacji. Potem zostaje czekanie na wynik szmatoglowych.
Co prawda nie Teerasil, ale Tajowie wcisnęli ????
Co do meczu u turbanów to za miedziaka po 2,20 w premium można ich pobrać ????
edit miedziak na ✅
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisał Grac45
&quot;Australia nie jedzie na mistrzostwa bo okazuje się, że Tajlandia była dla nich za ciężką przeprawą w obu meczach. Dobre sobie.&quot;

Zostają baraże kolego ???? A najpierw Japonia musi przegrać z turbanami, co wydaje się prawdopodobne, lecz dopóki piłka w grze... Ale dalej nie wszystko stracone ????
Tak wiem, lekka gafa z rozpędu. Co nie zmienia faktu, że udupili się na dwumeczu z Tajlandią i nie mają pewnego awansu. I takie są fakty./Grac45

Teraz się zgadza. Pozdrawiam
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
77 min. meczu tyle sytuacji, a tylko 1:0.. Ehh chyba HA -3,5 nie wejdzie.. Oni chyba nie do końca chcą awansować na MŚ.Bo jak to inaczej wytłumaczyć przeciwko słabiutkiej Tajlandii? @UPDATE 82 min. meczu Tajlandia wyrównuje na 1:1.. 86 min. 2:1 Australia. Niestety nie stawia ich to w dobrej sytuacji w tabeli grupowej.
Teraz gra na Arabie S. wydaje się dobrą opcją, ze względu na to, że wystarczy nawet 1:0 wygrać z Japonią.
Arabia S. @2,19 Fortuna
To ja dorzucę tylko słowo od siebie - Saudi wcale nie muszą wygrać, by awansować. Zwrócił na to uwagę gość na forum Bigsoccer, ponieważ w meczu z Australią, zakończonym wynikiem 2-2, zagrał Tommy Rogic, który zagrać nie powinien - dostał żółtą kartkę w meczu z Jordanem i ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi - powinien był w tym meczu pauzować. FIFA w Oceanii zrobiła już taki myk, że zmieniła wynik - Tahiti wygrało 1-0 z Wyspami Salomona na własnym boisku, jednak zagrał w meczu Henry Fa&#39;arodo, który dostał czerwoną kartkę w OFC Nations Cup, które to de-facto było również drugą rundą kwalifikacyjną WC. Tak więc jedyne, co Arabia musi zrobić, to wnieść protest - nie muszą wygrywać z Japonią.
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
Uzbekistan - Korea Południowa
1/-2,5 bramki @ 5,5 fortuna
Kusiło pójście w under -1,5, bo kurs 7,5 był bardzo zachęcający, jednak wybrałem nieco bardziej bezpieczną opcję przy formie defensywy Korei na wyjazdach.
Od czego by tu zacząć. Może od frazesów, że Koreańczycy kiedyś muszą odpaść z walki o mundial, a moment do tego jest chyba teraz idealny. Z drugiej strony Uzbecy już byli kilka razy blisko, żeby pojechać na MŚ, jednak zawsze czegoś brakowało. Tutaj sytuacja jest idealna. Własny stadion, rywal w dołku, mają wszystko w swoich nogach, bo nie wierzę, że Syryjczycy pokonają na wyjeździe Iran.
Liczę na to, że Uzbecy ruszą od razu do roboty, bo w zasadzie nie mają niczego do stracenia (ewentualnie będą bronić remisu, przy założeniu, że Syria przegra w Iranie). Jednak nie wierzę, żeby zawodnicy z Azji Środkowej robili jakiekolwiek kalkulacje. Muszą wygrać i tyle, tym bardziej że w ostatniej kolejce dali dupy w Chinach.
U siebie zawodnicy Uzbekistanu są mocni. Mają bilans 3-0-1 i bramki 4:1, z kolei Koreańczycy z południa na wyjazdach prezentują się fatalnie, co udowodnili m.in. w Katarze. Zaledwie 1 punkt w czterech meczach. Dodatkowo zagrają w zupełnie innej strefie niż ta, w której na codzień żyją i trenują. Myślę, że przy tych pokonywanych odległościach będzie to również miało ogromne znaczenie. Uzbecy w większości grają w sowich klubach lub w okolicy (kilka wyjątków występuje w Chinach), co spowoduje, że samopoczucie w trakcie meczu powinno być wyższe niż ich dzisiejszych rywali. W środku powinien dyrygować Dżeparow dla którego to ostatnia szansa, żeby pokazać się na mundialu.
Może i nie dałem zbyt dużo argumentów za tym typem, ale jednak po tym kursie jest to warte zagrania.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To ja dorzucę tylko słowo od siebie - Saudi wcale nie muszą wygrać, by awansować. Zwrócił na to uwagę gość na forum Bigsoccer, ponieważ w meczu z Australią, zakończonym wynikiem 2-2, zagrał Tommy Rogic, który zagrać nie powinien - dostał żółtą kartkę w meczu z Jordanem i ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi - powinien był w tym meczu pauzować. FIFA w Oceanii zrobiła już taki myk, że zmieniła wynik - Tahiti wygrało 1-0 z Wyspami Salomona na własnym boisku, jednak zagrał w meczu Henry Fa&#39;arodo, który dostał czerwoną kartkę w OFC Nations Cup, które to de-facto było również drugą rundą kwalifikacyjną WC. Tak więc jedyne, co Arabia musi zrobić, to wnieść protest - nie muszą wygrywać z Japonią.
Ciekawa sytuacja, nie mam kiedy tego sprawdzić, gdybym był Arabem to bym dla pewności wygrał z Japsami ???? te 1-0 i po kłopocie.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu
Iran - Syria typ: 2 @3,85

Ten mecz jest też ciekawy dla mnie. Iran już ma awans na MŚ, natomiast Syria jest na miejscu barażowym i ma nawet szanse na bezpośredni awans przy korzystnym wyniku meczu Uzbekistan - Korea Południowa. Syria ma tyle pkt co Uzbekistan więc coś ugrać w Iranie musi by nie stracić conajmniej miejsca barażowego.
Polityka, polityka. Ja uważam że w tym meczu może zaważyć to że Irańczycy są w dobrej komitywie z Syrią, Iran wraz z Rosją wspiera reżim Assada, więc nic nie szkodzi żeby Iran ten mecz odpuścił Syrii. Ależ to by była wielka propagandowa informacja że Syria awansowała na MŚ, cały świat b się cieszył i na chwilę przestałoby się mówić o wojnie w Syrii i zbrodniach Assada. Ten mecz ma sens dla mnie, Iran to odpuści moim zdaniem.
 
januask 48

januask

Użytkownik
To ja dorzucę tylko słowo od siebie - Saudi wcale nie muszą wygrać, by awansować. Zwrócił na to uwagę gość na forum Bigsoccer, ponieważ w meczu z Australią, zakończonym wynikiem 2-2, zagrał Tommy Rogic, który zagrać nie powinien - dostał żółtą kartkę w meczu z Jordanem i ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi - powinien był w tym meczu pauzować. FIFA w Oceanii zrobiła już taki myk, że zmieniła wynik - Tahiti wygrało 1-0 z Wyspami Salomona na własnym boisku, jednak zagrał w meczu Henry Fa&#39;arodo, który dostał czerwoną kartkę w OFC Nations Cup, które to de-facto było również drugą rundą kwalifikacyjną WC. Tak więc jedyne, co Arabia musi zrobić, to wnieść protest - nie muszą wygrywać z Japonią.
Weź się zastanów co Ty w ogóle piszesz.
Tamten mecz odbył się 11 m-cy temu, gdyby Arabia miała podstawy i zamiar złożyć protest, to już dawno by to zrobili. Nie ma to jak bezsensowne powtarzanie i powielanie bzdurnych teorii.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Polityka, polityka. Ja uważam że w tym meczu może zaważyć to że Irańczycy są w dobrej komitywie z Syrią, Iran wraz z Rosją wspiera reżim Assada, więc nic nie szkodzi żeby Iran ten mecz odpuścił Syrii. Ależ to by była wielka propagandowa informacja że Syria awansowała na MŚ, cały świat b się cieszył i na chwilę przestałoby się mówić o wojnie w Syrii i zbrodniach Assada. Ten mecz ma sens dla mnie, Iran to odpuści moim zdaniem.
Jeszcze mogłeś dopisać, że jak Syria nie wygra to ich Bashar al-Assad każe natychmiast rozstrzelać albo chociaż wielbłądami poszczuje.
Pisz analizy z sensem i na temat, a nie takie bzdety oderwane od rzeczywistości, które nikogo tu nie interesują.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
grac45 dzięki za typy na rożne ????
Zastanawiałem się czy grać handi rożne, czy over 8.5 gospodarzy, czy może ogólnie over = wszystko weszło ???? .
Po wczorajszej sporej wtopie w meczu Thiem - Del Potro musiałem zareagować szybko. Jednak handicapy na bramki nie weszły. Mecz idealnie się ułożył pod rożne bo Australia się długo męczyła ze strzeleniem pierwszej brami.
P.S. To za ten Hapoel Beer Sheeva ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom